PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فرمت .exe به. جار تا نرم افزار روی مبایل خونده بشه کسی که کمک کنه تو 5تا سایت با رنک 3 لینکش می کنم

enik
01-07-2008, 08:30
تبدیل فرمت .exe به .جار تا نرم افزار روی مبایل خونده بشه کسی که کمک کنه تو 5تا سایت با رنک 3 لینکش می کنم
من از یه نرم افزاری استفاده می کنم ، :5: به نام باکس تو ، میخوام اینو بر روی مبایلم اجرا کنم ، مبایل من p990i هستش ، کسی میتونه کمک مکنه که اینو اجرا کنم ؟
کسی که کمک کنه تو سایت های زیر لینکش می کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خواهش می کنم اگه میتونید کمک کنید
لینک دریافت نرم افزاری که بهاهاش کار می کنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:19::41::41::41::41::41::41::2::2::2::2:
کمک کنید

usfelme
01-07-2008, 11:58
اینکار فکر نکنم نرم افزاری باشه نیازمند برنامه نویسیه!
Disassemble the EXE. See if the asm code makes sense to you. If it doesn't, your problem is solved. :)

If it does, try writing the code in Java. The Java tutorial should help you in that. Compile the classes and use the jar command to create a JAR file.

huti_421
01-07-2008, 14:26
اینکار فکر نکنم نرم افزاری باشه نیازمند برنامه نویسیه!
Disassemble the EXE. See if the asm code makes sense to you. If it doesn't, your problem is solved. :)

If it does, try writing the code in Java. The Java tutorial should help you in that. Compile the classes and use the jar command to create a JAR file.

حرف آقا یوسف تایید میشه با این فرق که من فکر نمی کنم مطمئنم :21: ...

باید نرم افزار رو با ویزوآل بیسیک بنویسید ...