PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تایپ فارسی

فاطـمه
30-06-2008, 18:39
بچه ها کسی نرم افزاری واسه آموزش تایپ فارسی سراغ داره؟؟؟

(شاید تاپیک تکراری باشه ولی من سرچ کردم چیزی نیافتم)

huti_421
30-06-2008, 19:15
اول این فونت رو دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای نصب فونت فارسی روی ويندوز، به كنترل پانل رفته و بعد از انتخاب و باز كردن گزینه‌ی Fonts، فايل فونت را در این محل كپی نمایید.

بعد از نصب فونت به آدرس زیر برید و تمرین خودتون رو توی محیط فلش شروع کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فاطـمه
01-07-2008, 06:52
خیلی ممنون از توجه شما
این سایت رو دیده بودم
ولی من دنبال یک نرم افزار میگردم که بشه دانلود کنم و بدون اینترنت قابل استفاده باشه...

فاطـمه
01-07-2008, 06:53
نرم افزار آتف رو دانلود کردم ولی موقع اجرا میگه: " لطفا سی دی رو بذارین!!!"
کسی راه حلی واسش داره؟؟؟

MJHamed
01-07-2008, 07:36
سلام
من هیچ مشکلی با آتف نداشتم حتی تو ویستا:5:
اونی که من گرفتم به این صورت بود که اول فایل iso رو توی درایو مجازی اجرا میکردی و از درایو مجازی مراحل نصب رو طی میکردی بعد هم کرکش رو کپی میکردی تو پوشه ای که نصب کردی

zeus7610
01-07-2008, 08:22
دوست عزیز من چند تا دارم. فقط نمی دونم کجا برای دانلود هست. اگه پیدا نکردی بگو برات میل کنم.

HamidMaPPeR
01-07-2008, 08:37
بهترين راه براي يادگيري تايپ از طريق سي دي هاي آموزشي توليد شده توسط شركتهاي معتبر خارجي هست چون واقعاً اصولي ياد ميدن. من typing tour 10 رو پيشنهاد مي كنم. من نرم افزارهاي تايپ فارسي از بازار تهيه كردم با قيمت نسبتاً گرون اما هيچكدوم كارآمدي ايني كه به شما سفارش كردم رو ندارن و همشون يه مشكلي دارن يا گير ميكنن و برنامه پيش پا افتاده اي دارن و چه ميدونم يهو وسط تايپ كردن بايد منتظر بشي كه سي دي رام بچرخه.:2:
بهتره كه از طريق فراگيري تايپ لاتين، تايپ فارسي رو ياد بگيريد، نه برعكس.
البته من نمي دونم منظورتون از آموزش تايپ فارسي، آموزش تايپ كردن هست يا تنظيمات صفحه كليد و فونتهاي فارسي.

فاطـمه
01-07-2008, 08:58
دوست عزیز من چند تا دارم. فقط نمی دونم کجا برای دانلود هست. اگه پیدا نکردی بگو برات میل کنم.
امکان داره لینکش رو همینجا بذارین؟؟؟

فاطـمه
01-07-2008, 08:59
بهترين راه براي يادگيري تايپ از طريق سي دي هاي آموزشي توليد شده توسط شركتهاي معتبر خارجي هست چون واقعاً اصولي ياد ميدن. من typing tour 10 رو پيشنهاد مي كنم. من نرم افزارهاي تايپ فارسي از بازار تهيه كردم با قيمت نسبتاً گرون اما هيچكدوم كارآمدي ايني كه به شما سفارش كردم رو ندارن و همشون يه مشكلي دارن يا گير ميكنن و برنامه پيش پا افتاده اي دارن و چه ميدونم يهو وسط تايپ كردن بايد منتظر بشي كه سي دي رام بچرخه.:2:
بهتره كه از طريق فراگيري تايپ لاتين، تايپ فارسي رو ياد بگيريد، نه برعكس.
البته من نمي دونم منظورتون از آموزش تايپ فارسي، آموزش تايپ كردن هست يا تنظيمات صفحه كليد و فونتهاي فارسي.
من با نرم افزارهایی مثل typing master کار کردم.
ولی الان به نسخه فارسیش احتیاج دارم

فاطـمه
01-07-2008, 09:00
سلام
من هیچ مشکلی با آتف نداشتم حتی تو ویستا:5:
اونی که من گرفتم به این صورت بود که اول فایل iso رو توی درایو مجازی اجرا میکردی و از درایو مجازی مراحل نصب رو طی میکردی بعد هم کرکش رو کپی میکردی تو پوشه ای که نصب کردی

پس شاید من اشتباه نصب می کنم
می شه یکم راجع به نصبش بیشتر توضیح بدین؟؟؟
منظورتون از درایو مجازی چیه؟ یعنی من باید اول نرم افزار رو رایت بگیرم؟؟

MJHamed
02-07-2008, 06:22
اول با نرم افزار Daemon یا Alcohol 120% یک درایو مجازی روی سیستم ایجاد کنید
بعد فایل با پسوند ایزو را داخل درایو مجازی اجرا کنید و مراحل نصب رو انجام دهید و در آخر هم کرک رو در پوشه برنامه کپی کنید
البته میتونید با نرم افزار nero فایل را به صورت image روی cd ،رایت کنید و برنامه رو نصب کنید.:13:

فاطـمه
02-07-2008, 09:12
اول با نرم افزار Daemon یا Alcohol 120% یک درایو مجازی روی سیستم ایجاد کنید
بعد فایل با پسوند ایزو را داخل درایو مجازی اجرا کنید و مراحل نصب رو انجام دهید و در آخر هم کرک رو در پوشه برنامه کپی کنید
البته میتونید با نرم افزار nero فایل را به صورت image روی cd ،رایت کنید و برنامه رو نصب کنید.:13:

امتحان می کنم:5:، از راهنمایی تون ممنون:20:

فاطـمه
06-07-2008, 12:48
بچه ها کسی راجع به نرم افزار ftype چیزی شنیده؟؟؟

فاطي كماندو
04-11-2008, 00:19
عجيبه مهندس
شما در مورد درايو مجازي نشنيدين؟
بعدشم اينكه كتاب در اين مورد زياده خواستي هم بيا من بهت ميگم چطور فارسي رو مثل موشك بتايپي:10:

فاطـمه
04-11-2008, 17:47
عجيبه مهندس
شما در مورد درايو مجازي نشنيدين؟
بعدشم اينكه كتاب در اين مورد زياده خواستي هم بيا من بهت ميگم چطور فارسي رو مثل موشك بتايپي:10:
سلام
اگه منظورتون در مورد اون سوالیه که پرسیده بودم ،باید بگم سوال رو با دقت نخوندین
من می دونستم درایو مجازی چیه ولی میخواستم از اطلاعات هارد درایو مجازی ایجاد کنم که توش گیر کرده بودم:20:

huti_421
04-11-2008, 18:37
سلام
اگه منظورتون در مورد اون سوالیه که پرسیده بودم ،باید بگم سوال رو با دقت نخوندین
من می دونستم درایو مجازی چیه ولی میخواستم از اطلاعات هارد درایو مجازی ایجاد کنم که توش گیر کرده بودم:20:

یادمه درباره ی Image گرفتن براتون توضیحاتی داده بودم !!!!

فاطـمه
04-11-2008, 18:42
یادمه درباره ی Image گرفتن براتون توضیحاتی داده بودم !!!!
بله درسته مشکل من حل شده الان:20:
اصلا این تاپیک رو کی آورد بالا؟:41: