PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : ساخت لوگو برای وبلاگ

mahsa1469
29-06-2008, 10:44
سلام یه لوگو برای وبلاگم می خواستم ممنون می شم اگه راهنماییم کنین:11:

roohi_rsh
29-06-2008, 12:16
خوب عزیزم بگو میخوای چطوری باشه موضوعش چیه اسم خودته یا یه اسمه دیگه در مورد چه نوع چیزی باشه

mahsa1469
30-06-2008, 11:24
آدرسش اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موضوعش آزاده ولی می خوام یک طرح ساده داشته باشه با سلیقه ی خودتون

roohi_rsh
30-06-2008, 15:45
باشه عزیزم فقط یکی دو روز وقت میخوام البته من حرفه ای نیستم اما یه چیزی در میارم برات بهتر از هیچیه

جادوگر جوان
01-07-2008, 09:26
به به مهسا خانم
نمی دونستیم شما هم اینجایید
از میترا خانم چه خبر
ما قبلا تو وبلاگتون هم دیگه رو ملاقات کرده بودیم
میشه بیشتر توضیح بدید چی می خواهید
لوگو تبلیغاتی متحرک یا ثابت یا غیر تبلیغاتی

roohi_rsh
01-07-2008, 15:06
نگاه من یه چیزی با دست کشیدم منتها با فتوشاب زیاد کار نکردم یا نرم افزارای دیگه البته گفتم که من حرفه ای نیستم اما با دست یه چیزی کشیدم البته میتونست بهتر از اینا بشه اگه با فتوشاب کار کنی روش خیلی جالب میشه
راستی این عکسو با دوربین موبایل گرفتم بازم شرمنده من زیاد وقت ندارم وگرنه با فتوشاب ور میرفتم بهش بهتر بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sps
01-07-2008, 22:02
سلام دوست عزیز!
من وبلاگتونو دیدم،با توجه به اون همه پیوندی که وبلاگ شما داره فکر نمی کنم نیازی به لوگو داشته باشید.(فوضولی!!)
من تا حالا ندیدم برای همچین وبلاگ هایی که موضوعشون این طوریه لوگو بسازن ولی خوب اگر خودتون چیزی در ذهنتون دارین بفرمایید تا ما آستین بالا بزنیم!

Ehsan Studio
02-07-2008, 07:38
نگاه من یه چیزی با دست کشیدم منتها با فتوشاب زیاد کار نکردم یا نرم افزارای دیگه البته گفتم که من حرفه ای نیستم اما با دست یه چیزی کشیدم البته میتونست بهتر از اینا بشه اگه با فتوشاب کار کنی روش خیلی جالب میشه
راستی این عکسو با دوربین موبایل گرفتم بازم شرمنده من زیاد وقت ندارم وگرنه با فتوشاب ور میرفتم بهش بهتر بشه

ببین این چطوره::

roohi_rsh
02-07-2008, 10:30
ببین این چطوره::

خوبه بد نشده با چی اینو ساختی راستش من با فتوشاپ یه خورده کار کردم نشد با چه نرم افزاری کار کردی حالت گرافیکی بهش دادی

Ehsan Studio
02-07-2008, 11:25
خوبه بد نشده با چی اینو ساختی راستش من با فتوشاپ یه خورده کار کردم نشد با چه نرم افزاری کار کردی حالت گرافیکی بهش دادی

با فتوشاپ درستش کردم.
توسط ابزار pen...

sps
02-07-2008, 13:33
ehsan studio عزیز و roohi جان،من با اجازتون کار قشنگ شما رو به شکل یه لوگوی وبلاگ در آوردم:
لوگوی ثابت با فرمت gif: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zelatco
02-07-2008, 18:13
ehsan studio عزیز و roohi جان،من با اجازتون کار قشنگ شما رو به شکل یه لوگوی وبلاگ در آوردم:
لوگوی ثابت با فرمت gif: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام به شما دوست عزیز
طرحتون زیباست.این کارتون که واسه سایر دوستان لوگوهای به این زیبایی طراحی میکنین خیلی قشنگه.
اما قشنگتر اینکه به من و سایر دوستان طریقه طراحی این لوگوهارو هم بدین.در ضمن ممنون میشم اگه مطلبی هم درباره با brush بگذارید تا من آماتور هم یه چیزی ازتون یاد بگیرم.
ممنون میشم اگه جوابمو بدین

sps
02-07-2008, 22:51
با سلام به شما دوست عزیز
طرحتون زیباست.این کارتون که واسه سایر دوستان لوگوهای به این زیبایی طراحی میکنین خیلی قشنگه.
اما قشنگتر اینکه به من و سایر دوستان طریقه طراحی این لوگوهارو هم بدین.در ضمن ممنون میشم اگه مطلبی هم درباره با brush بگذارید تا من آماتور هم یه چیزی ازتون یاد بگیرم.

راستش این لوگو رو دوستان دیگه طراحی کردن که باید از اونها تشکر کنی!من فقط یه بکگراند و سایه براش گذاشتم و سایزش رو عوض کردم!
در ضمن من در حد مبتدی هستم و نمی تونم آموزشی براتون ترتیب بدم،ولی اگه به بقیه دوستان بگید حتما کمکتون می کنند!!

Ehsan Studio
03-07-2008, 04:20
با سلام به شما دوست عزیز

دوست عزیز اینکار همانطور که گفتم بویله ابزار Pen رست شده که کار با این ابزار مستلزم تجربه و کمی کار کردن با این ابزار هست.
آموزشهای زیادی در انجمن هست که طریقه کار با ابزار Pen رو یاد داده.
شما می تونید با یه جستوجو کوچک در انجمن این آموزشها رو پیدا کنید.
موفق باشید.:46:

mahsa1469
03-07-2008, 17:53
roohi_rsh , Ehsan Studio
از هر دو تون ممنونم واقعا خوشکل شده:11:

mahsa1469
03-07-2008, 18:12
sps عزیز حواسم نبود شما کار رو تمام کردی از شما هم ممنونم :11::11:

sps
05-07-2008, 00:48
sps عزیز حواسم نبود شما کار رو تمام کردی از شما هم ممنونم :11::11:

شرمنده میکنی،ما که کاری نکردیم.......

elyartab
05-07-2008, 21:13
دوست عزیز اینکار همانطور که گفتم بویله ابزار Pen رست شده که کار با این ابزار مستلزم تجربه و کمی کار کردن با این ابزار هست.
آموزشهای زیادی در انجمن هست که طریقه کار با ابزار Pen رو یاد داده.
شما می تونید با یه جستوجو کوچک در انجمن این آموزشها رو پیدا کنید.
موفق باشید.:46:
با تشکر فراوان از sps جان
همونطور که احسان گفت این کار رو با pen البته توی فتوشاپ انجام میدن
اما شیوه صحیح دیجیتالی کردن یه اتود ( همون طرح دستی که بود) وبهترین و دقیق ترین شیوه، استفاده از نرم افزارهای وکتور مثل کرل هست و این طور که اول برای راحتی کار طرح اتود رو Trace میکنن بعد باید با ابزارهای Path اون رو پرداخت کنند. به همین راحتی و زیبایی!

mahsa1469
05-07-2008, 21:20
سلام
می خوام بدونم چطور می تونم ساخت لوگو رو یاد بگیرم می شه کمکم کنید :20:

elyartab
06-07-2008, 07:53
سلام
می خوام بدونم چطور می تونم ساخت لوگو رو یاد بگیرم می شه کمکم کنید :20:

به اعتقاد من مهم طرح و خلاقیتی است که باید برای طراحی لوگو وجود داشته باشه
البته علاوه بر اعتقاد من ، راه اصولی همین است!
دیجیتالیزه کردن طرح آخرین مرحله است

mahsa1469
06-07-2008, 12:02
اگه کتاب یا نرم افزاری هست معرفی کنین ممنون می شم

elyartab
06-07-2008, 12:11
البته برای طراحی باید حداقل معیار ها و اصول گرافیک رو بدونین خوب کتاب....؟
چون تعداد این کتب زیاد هست ،من نمیخوام اسم ببرم اما اگه بگردین، خیلی از کتب گرافیک رو می تونین پیدا کنین که درباره طراحی نشانه و لوگوتایپ هستن.
برای نمونه کار هم میتونین کتاب " نشانه ها" نوشته مرحوم مرتضی ممیز رو نگاه کنین
البته یه سی دی هم هست که لوگوهای ایرانی و خارجی توش هست اون هم بد نیست
اما در مورد اجرای کار همونطور که میدونین باید از نرم افزارهای گرافیکی مثل کرل استفاده کنین

roohi_rsh
06-07-2008, 20:18
سلام به همه شرمنده یه چند روزی نبودم جاتون خالی رفتیم شمال خیلی حال کردیم بگذیرم

میبینم که همه دست بکار شدن تا به دوستمون کمک کنین دسته همتون درد نکنه اما یه چیزی واقعا آقا احسان شما با پن کار کردی باید برم کار کنم البته الان خستم تازه اومدیم راستی یه چیزه دیگه نگفتی آیا میتونم به خودم امید وار باشم که یه طراح لوگوی خوب بشم چون خیلی این فنو دوست دارم خیلی هم علاقه

mahsa1469
07-07-2008, 09:28
سلام سفر بخیر
طرحتون عالی بود مطمئنا شما می تونین یک طراح لوگو باشین خواستن توانستنه!؟؟

janevaleh
25-07-2008, 17:13
سلام یه لوگو برای وبلاگم می خواستم ممنون می شم اگه راهنماییم کنین:11:

سلام .من نیومدم جوابتو بدم .من تازه عضو شدم و هنوز نمیتونم مشکلمو بگم.منم یه لوگو میخوام.اینم وبلاگمه:

:10:موضوع خاصی نداره ممنونم.....البته از شما هم معذرت میخوام......:41::40::11:

janevaleh
25-07-2008, 17:16
سلام .
.من تازه عضو شدم و منم یه لوگو میخوام....

اینم وبلاگمه:

موضوع خاصی نداره ممنونم.....

roohi_rsh
25-07-2008, 23:00
سلام عزیزم عضویتتم مبارک باشه اما یه چیزی این اسم وبلاگتو میتونی فارسی بنویسی ببینم چی هست البته شرمنده من نتونستم بخونم یه موقه ناراحت نشی