PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ابزار های مایا

Andaron
28-06-2008, 22:14
سلام

راستش رو بخواهید من مایا رو تازه شروع کرده ام مشکل اصلی من اینه که ابزارش رو نمیشناسم ( و فکر کنم مشکل بیشتر مایا کار های تازه وارد باشه ) برا یمثال برای کپی کردن یه حجم چند ابزار وجود داره و کار هر کدام در کجا معلوم میشه.
من تقاضا دارم اگه میشه روزی چند تا از ابزار های مایا رو در این تاپیک توضیح بدید تا بدونیم چه کاری انجام میدن منظورم اینه که مثلا اصلاحگر Combine به چه دردی می خوره و کارش چیه ودر کدوم منو قرار داره و سطح کارش چطوره امید وارم منظورم رو فهیمدیه باشید
با تشکر
محمد:11:

M a r y a m
28-06-2008, 22:35
سلام دوست جان منم مثل شما تازه شروع کردم. شما با چی پیش میری یعنی کتاب یا سی دی یا خود هلپ مایا؟
من بهت بسته آموزشی پی سی رو پیشنهاد می کنم. خیلی کامله و از پایه ای ترین مسایل توش داره. خودمم هنوز چند تا مبحث بیشتر جلو نرفتم. البته اگه با زبان اصلیش که انگلیسیه مشکلی نداری. البته خیلی آروم توضیح میده.

b3dnet
28-06-2008, 22:39
دوست عزیز سعی کن با کتاب یا Cd یا تروتیال های آماده جلو بری اینطوری نکته های ریزشم یاد میگیری

Andaron
29-06-2008, 06:31
سلام دوست جان منم مثل شما تازه شروع کردم. شما با چی پیش میری یعنی کتاب یا سی دی یا خود هلپ مایا؟
من بهت بسته آموزشی پی سی رو پیشنهاد می کنم. خیلی کامله و از پایه ای ترین مسایل توش داره. خودمم هنوز چند تا مبحث بیشتر جلو نرفتم. البته اگه با زبان اصلیش که انگلیسیه مشکلی نداری. البته خیلی آروم توضیح میده.

سلام
من هم از این اموزش های پی سی استفاده می کنم زبان انگلیسی من هم در حد گاو ( اصلا چیزی بلد نیست)
همینطوری مثل گاو رفتم تو مایا
الان مشکل من هیمن ابزاره که نمیدونم کاربرد ابزار ها چیه
اگر کسی وقت داری روزی 2 سه تا از ابزار های مایا رو نام ببره
با تشکر