PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطورروشن شدن num lock رواتوماتيك كنم؟

mehdy.delshekaste
28-06-2008, 20:10
سلام
كسي از دوستان ميدونه چطوري ميشه كاري كرد كه كليد num lockهنگام بالا اومدن ويندوز(xp sp2 )تو قسمت تايپ پسوردخودش اتوماتيك روشن باشه.پسورد من از اعداده وهر بار بايد اين كليد رو روشن كنم.
البته يكي از دوستان روش زير رو يادم داد كه البته كارساز نبود:

دراين قسمت ريجستري مقدارInitialKeyboardIndicators رو 2 قرار بدم.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Keyboard

كه البته خودش به صورت پيش فرض 2 هستش.
كسي ميدونه من چيكار بايد بكنم

babak-online
28-06-2008, 20:32
با سلام

ابتدا Num Lock رو خاموش کن بعد این دکمه رو چند ثانیه نگهدار.

موفق باشید.

AK1
28-06-2008, 22:46
دوست عزيز تو تنظيمات بايوستون ( همون ست آپ ) برو بگردين ببنين گزينه اي براي رو.شن شدنش بايد داشته باشه ( به نوع مادربرد بستگي داره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lord_ashkan_z
29-06-2008, 08:09
همون كه دوست عزيز گفتن بايد در بايوس سيستم تون به دنبال چنين گزينه اي بگرديد:

boot up num

mehdy.delshekaste
29-06-2008, 09:50
با سلام

ابتدا Num Lock رو خاموش کن بعد این دکمه رو چند ثانیه نگهدار.

موفق باشید.

دوست عزيز تو تنظيمات بايوستون ( همون ست آپ ) برو بگردين ببنين گزينه اي براي رو.شن شدنش بايد داشته باشه ( به نوع مادربرد بستگي داره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
از راهنمايي دوستان ممنونم.
اما هيچ كدوم از راههايي كه گفتين نشد
با نگه داشتن num lock فقط دكمه اون صدا دار ميشه توتنظيماتش هم نتونستن چنين چيزي پيدا كنم.
تو بايوس سيستم هم گزينه boot up num lock روشنه.چراغ num lock تا صفحه بوت اونجايي كه تو صفحه بوتت چند تا خط مي گذره روشنه بعدش هر سه چراغ صفحه كليد روشن ميشه وبعدش همشون خاموش ميشن.

AK1
29-06-2008, 10:30
سلام
از راهنمايي دوستان ممنونم.
اما هيچ كدوم از راههايي كه گفتين نشد
با نگه داشتن num lock فقط دكمه اون صدا دار ميشه توتنظيماتش هم نتونستن چنين چيزي پيدا كنم.
تو بايوس سيستم هم گزينه boot up num lock روشنه.چراغ num lock تا صفحه بوت اونجايي كه تو صفحه بوتت چند تا خط مي گذره روشنه بعدش هر سه چراغ صفحه كليد روشن ميشه وبعدش همشون خاموش ميشن.

همون فعال رو تو بايوس غير فعال كن !
وقتي امد تو يوندز چراغ ناملوك رو روشن كن بعد ريستارت

mehdy.delshekaste
29-06-2008, 14:08
همون فعال رو تو بايوس غير فعال كن !
وقتي امد تو يوندز چراغ ناملوك رو روشن كن بعد ريستارت

سلام
خيلي ممنونم درست شد هموني بود كه مي خواستم.

درمورد نگه داشتن num lock به مدت چند ثانيه خدمت دوست عزيزbabak-online اولا از اينكه راهنمايي كردن ممنونم.دوما اين كليد فقط باعث صدادارشدن num lock .caps lock شد كه بعدش هر كاري كردم با ريستارت ويندوز دوباره كليد ها صدادارشدن واونو غير فعال هم كردم بازم كليد ها صدادارشدن.بالاخره مجبور شدم ويندوز عوض كنم خوبه كه حالا از ويندوزم imageداشتم.

babak-online
30-06-2008, 22:23
سلام
خيلي ممنونم درست شد هموني بود كه مي خواستم.

درمورد نگه داشتن num lock به مدت چند ثانيه خدمت دوست عزيزbabak-online اولا از اينكه راهنمايي كردن ممنونم.دوما اين كليد فقط باعث صدادارشدن num lock .caps lock شد كه بعدش هر كاري كردم با ريستارت ويندوز دوباره كليد ها صدادارشدن واونو غير فعال هم كردم بازم كليد ها صدادارشدن.بالاخره مجبور شدم ويندوز عوض كنم خوبه كه حالا از ويندوزم imageداشتم.

سلام دوست عزیز

من نمی دونم شما چیکار کردید ولی من که با مشکل شما مواجه نشدم.

موفق باشید

mehdy.delshekaste
30-06-2008, 22:35
سلام دوست عزیز

من نمی دونم شما چیکار کردید ولی من که با مشکل شما مواجه نشدم.

موفق باشید

سلام دوست عزيز
اصلا نگه داشتن num lock به مدت چند ثاتيه ربطي به روشن شدن اتوماتيك اون نداره بلكه مربوط به صداداركردن كليدهاي num lock وcaps lockهستش.
با اين حال من روش شمارو امتحان كردم ونشد.
وراه اتوماتيك كردن اون از راهي كه دوستمونakmfad1گفتن بود ونتيجه هم داد.
به هر حال از شما هم ممنونم