PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پلیر

Mehran
27-06-2008, 17:52
سلام دوستان
من یه نرم افزار میخوام که بتونه فایل هایی به فرمتهای wma Mp3 Mp4 3GP و خلاصه فرمت های متداول رو اجرا کنه یه چیز کوچیک و خوبی باشه :20:

+ ورژنی از JET یا WMA هست که MP4 و 3GF رو اجرا کنه ؟

huti_421
27-06-2008, 17:55
با نرم افزار Quick Time :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جت آودیو هم که 3gp و mp4 رو هم پخش میکنه ( اکثرش نه همش )

AK1
27-06-2008, 19:23
با سلام

مهران جان بازگشتت رو تبريك مي گم خوشحالم مي بينمت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه KMPlayer رو پيشنهاد مي دم بيشتر فرمتها رو ساپورت مي كنه
KMPlayer پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه اي / تمامي ورژن ها در اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Mehran
27-06-2008, 19:43
با نرم افزار Quick Time :

جت آودیو هم که 3gp و mp4 رو هم پخش میکنه ( اکثرش نه همش )

سلام.

huti_421 عزیز ممنون QT رو دانلود کردم نمی دونم چرا MP4 رو اجرا نکرد ... به هر حال :46:

با سلام

مهران جان بازگشتت رو تبريك مي گم خوشحالم مي بينمت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه KMPlayer رو پيشنهاد مي دم بيشتر فرمتها رو ساپورت مي كنه
KMPlayer پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه اي / تمامي ورژن ها در اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

akmfad1 جان ! سپاس فراوان
منم از این که دوباره تونستم در جمع گرم و صمیمی اعضای پی سی ورد باشد واقعا خوشحالم :8:

بابت KMPlayer هم یه دنیا ممنون ظاهرش که خیلی قشنگ بود الان دارم دانلودش میکنم ایشالا که باطنش هم مثل ظاهرشه :20:

با تشکر مهران...

p30time
27-06-2008, 20:14
با سلام
نمي خواستم تاپيك جديد بزنم ...

يك Player ميخواستم كه خصوصيت هاي زير رو داشته باشه

1- كيفيت تصوير بالا
2- اجراي زير نويس
3- جلو عقب كردن زيرنويس
4- تغيير FPS زيرنويس
5- اگر فقط پسوند Avi رو پشتيباني كنه، بسه!

ضمنا Km رو من امتحان كردم ... ولي كيفيت تصوير نداره (‌ با جت آوديو كه مقايسه كردم! )
جت آوديو هم تغيير FPS نداره :(
ممنون به خاطر وقتي كه مي ذاريد ...

AK1
27-06-2008, 20:26
با سلام
نمي خواستم تاپيك جديد بزنم ...

يك Player ميخواستم كه خصوصيت هاي زير رو داشته باشه

1- كيفيت تصوير بالا
2- اجراي زير نويس
3- جلو عقب كردن زيرنويس
4- تغيير FPS زيرنويس
5- اگر فقط پسوند Avi رو پشتيباني كنه، بسه!

ضمنا Km رو من امتحان كردم ... ولي كيفيت تصوير نداره (‌ با جت آوديو كه مقايسه كردم! )
جت آوديو هم تغيير FPS نداره :(
ممنون به خاطر وقتي كه مي ذاريد ...

سلام
عجيبه دوست عزيز KMPlayer كيفيت نداشت :31:
تصوير پيوست رو نگاه كن ببن با تغيير رندر ها كيفيتتش رو مي پسندي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30time
27-06-2008, 20:32
خيلي خيلي ممنون!!!
من تا حالا اين قسمت رو نديده بودم :)

با تشكر

راستي به نظر شما كدوم يكي بهتره؟؟

AK1
27-06-2008, 20:46
خيلي خيلي ممنون!!!
من تا حالا اين قسمت رو نديده بودم :)

با تشكر

راستي به نظر شما كدوم يكي بهتره؟؟

به كارت گرافيكي و مانيتور بستگي داره براي من اوني كه انتخاب كردم خوب جواب مي ده:46:
تست كن بهترين حالت متوجه مي شي:10:

Mehran
28-06-2008, 00:48
دوستان :

چه ورژنی از JET و WMP هست که فرمت های 3GP و MP4 رو ساپورت کنن ؟

راستش QT و KMPlayer نمی دونم چرا بعضی از فایل های 3GP و بعلاوه فایل های MP4 رو اجرا نکردن /

اگه لازم بشه یه نرم افزار دانلود میکنم فقط برای 3GP ها و یکی دیگه فقط برای هم برای MP4 ها ولی در عوض خیالم از بابت اینکه حتما همه 3GP و MP4 ها رو ساپورت میکنن راحت باشه ...

با تشکر مهران...

usfelme
28-06-2008, 12:27
دوست عزیز شما کدک زیر رو نصب کن بعدش با هر پلیری خواستی نگاه کن:
K-Lite Codec Pack کاملترین مجموعه كدك هاي فايلهاي صوتي و تصويري / تمامی ورژن ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran
29-06-2008, 01:55
سلام دوستان
من یه نرم افزار میخوام که بتونه فایل هایی به فرمتهای wma Mp3 Mp4 3GP و خلاصه فرمت های متداول رو اجرا کنه یه چیز کوچیک و خوبی باشه :20:

+ ورژنی از JET یا WMA هست که MP4 و 3GF رو اجرا کنه ؟

به راحتی ...

دانلود فایل:

حجم فایل: 1.24 MB

پسورد فایل کلمه

با تشکر مهران...