PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار صحبت تلفني با کامپيوتر به کمک هدست بجاي گوشي تلفن؟

savej
27-06-2008, 17:33
با سلام؛
ميخوام از طريق سيستم کامپيوتر بجاي تلفن، و از هدست بجاي گوشي(براي گفت و شنود) همانند چت صوتي استفاده کنم. چندتا نرم افزار امتحان کردم اما يا نواقصي داشت و يا کار کردن با اونا سخت بود؛ اگه ممکنه يه نرم افزار در اين رابطه معرفي کنيد که هم کارايي مناسب داشته باشه و هم ساده باشه. درضمن اگه نحوه کار کردش رو هم توضيح بدين ممنون ميشم.

به مجلسي وارد شدي زبان نگه دار ، به سفره اي وارد شدي شکم نگه دار،
به خانه اي وارد شدي چشم نگه دار و به نماز ايستادي دل نگه دار.

huti_421
27-06-2008, 17:48
:: تبديل سيستم به يک تلفن حرفه اي و تمام عيار نرم افزار با Express Talk Business Edition 2.04 :: :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

savej
27-06-2008, 18:59
:: تبديل سيستم به يک تلفن حرفه اي و تمام عيار نرم افزار با Express Talk Business Edition 2.04 :: :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421 عزيز؛ ممنون.
يه توضيحي داده بوديد که:"قابلیت برقراری 9 تماس همزمان در ان واحد با شماره های مختلف با استفاده از سیستم Call Wait " مي خوام ببينم يعني با يه خط تلفن ميشه همزمان 9 تماس برقرار کرد؟!

huti_421
27-06-2008, 19:05
huti_421 عزيز؛ ممنون.
امانمي دونم اين نرم افزار رو چطوري و از کجاي صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنم! ممکنه راهنماييم کنيد؟ در ضمن يه توضيحي داده بوديد که:"قابلیت برقراری 9 تماس همزمان در ان واحد با شماره های مختلف با استفاده از سیستم Call Wait " مي خوام ببينم يعني با يه خط تلفن ميشه همزمان 9 تماس برقرار کرد؟!

بعد از دانلود فایل باید به اینترنت کانکت باشید برای اینستالش که خودش بقیه اجزا رو دانلود کنه ...

برای نه تماس همزمان هم باید خط تلفنتون قابلیت کال ویتینگ ( Call Waiting ) داشته باشه ...

savej
29-06-2008, 02:54
بعد از دانلود فایل باید به اینترنت کانکت باشید برای اینستالش که خودش بقیه اجزا رو دانلود کنه ...

برای نه تماس همزمان هم باید خط تلفنتون قابلیت کال ویتینگ ( Call Waiting ) داشته باشه ...

huti_421 عزيز؛ من ويندوزم ويستا هستش و اين ورژن تو ويستا کار نميکنه.

huti_421
29-06-2008, 18:02
huti_421 عزيز؛ من ويندوزم ويستا هستش و اين ورژن تو ويستا کار نميکنه.

منم ویستا دارم ولی مساله ای نداشت !!!! :27:

savej
05-07-2008, 06:13
منم ویستا دارم ولی مساله ای نداشت !!!! :27:

اوه بله؛ دوباره دانلود و نصبش کردم. برنامه نصب شد اما وقتي شماره تلفن رو وارد ميکنم و Dial رو مي زنم با پيغام هاي زيرمواجه ميشم!!!

....You must either
(Specify a server in the address (eg.123@acme.com
.Specify a server for this line in settings

در ضمن از طرف سايت هم يه ايميل برام فرستاده شد که موضوعش NCH Software بود و منو راهنمايي کرد به آدرس [URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؛ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فکر ميکنم آموزش و معرفي ديگر نرم افزارهاي شرکت بود.
ممکنه در رابطه با کارکرد نرم افزار و error هايي که در بالا به اونها اشاره کردم توضيحاتي بدين؟ در ضمن قضيۀ اين ايميل چي بود؟ درست حدس زدم؟ براي معرفي شرکت توليدکننده نرم افزار بود؟
راستي بجزصفحه برنامه يه صفحه ديگه با سربرگ VRS Recording System باز شده؛اين ديگه چيه؟!

Sharim
05-07-2008, 09:42
یه نکته ای : اگه مودم adsl باشه این برنامه باز هم کار میکنه ؟

huti_421
05-07-2008, 18:58
یه نکته ای : اگه مودم adsl باشه این برنامه باز هم کار میکنه ؟

خیر باید از مودم اینترنال دیال آپی استفاده کنید که قابلیت برقراری تماس داشته باشه ...