PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش Norton Ghost 14

Ebi725
27-06-2008, 13:55
سلام دوستان

میشه لطفا کنید آموزش کاملا نورتن گست 14 رو بگید من با 2003 کار کردم ولی الان که یه لپ تاپ جدید " dell XPS M1330 " گرفتم نورتن 2003 رو ویندوز ویستا نصب نیمشه.

حالا می خوام ببینم چطور میشه از ویندوز ویستا با کل نرم افزار ها بک آپ بگیرم.

لطفا در مورد نورتن گست 14 توضیح کامل بدید.

با تشکر:40:

REGISTERED USER
27-06-2008, 23:14
ببین برای بک آپ گرفتن راحته ... نرم افزار رو نصب میکنی و میزنی : backup my computer و یک recovery point now میسازی که پارتیشن C ات رو بک اپ بگیره توی یک پارتیشن دیگه ...

این دیگه مثل 2003 نیست که سیستم ات reset بشه و توی DOS انجام بشه ، همون موقع برات این کار رو انجام میده

برای برگردوندنش هم کافیه از نرم افزار دیسک بوت اش استفاده کنی و Restore my computer رو انتخاب و فایل مورد نظر رو توی پارتیشن غیر از پارتیشن هدف که کپی کردی انتخاب و برگردونی .. راحت و در کمتر از 4 دقیقه

همین کافیه ... فکر کنم اگه بخوام آموزش کامل اش رو برات بزارم باید بشینم تا صبح تایپ کنم

باقی کاراش با خودت و help نرم افزار ...

میتونی از سایر تالارهای سایت هم کپی بگیری بهر حال اونا بیشتر کار کردند

موفق باشی

linuxboy
28-06-2008, 04:42
مشکل اینجاست لپتاپ دیسک بوت نمی خوره

Ebi725
28-06-2008, 16:11
سلام

ممنون که جواب رو دادی ....
منظورت از دیسک بوت اش همون سی دی بوتیبل دیگه ؟؟؟

REGISTERED USER
29-06-2008, 10:52
سلام

ممنون که جواب رو دادی ....
منظورت از دیسک بوت اش همون سی دی بوتیبل دیگه ؟؟؟

بله ... توی بازار میتونی دیسک بوت اش رو گیر بیاری .... 1000 تومن! البته دقیقا نمیدونم .... شاید توی خودش هم بتونی دیسک بوت بسازی اما نرم افزار کرک شده اش بدرد نمیخوره برای بازگردانی علی الخصوص پارتیشن سیستم عامل ... باید حتما توی محیط بوت با نرم افزار symantec Norton GHOST 12 bootable disc انجام بشه

مشکل اینجاست لپتاپ دیسک بوت نمی خوره

چرا میخوره ... شما بلد نیستید دلیل نمیشه که بگید نمیخوره ... الان همه نوت بوک ها boot menu دارند و میتونی بدون تنظیم Cmos setup از روی هر چیزی که میخوای بوت کنی

محمد 1
24-01-2009, 23:19
ببین برای بک آپ گرفتن راحته ... نرم افزار رو نصب میکنی و میزنی : Backup my computer و یک recovery point now میسازی که پارتیشن c ات رو بک اپ بگیره توی یک پارتیشن دیگه ...

این دیگه مثل 2003 نیست که سیستم ات reset بشه و توی dos انجام بشه ، همون موقع برات این کار رو انجام میده

برای برگردوندنش هم کافیه از نرم افزار دیسک بوت اش استفاده کنی و restore my computer رو انتخاب و فایل مورد نظر رو توی پارتیشن غیر از پارتیشن هدف که کپی کردی انتخاب و برگردونی .. راحت و در کمتر از 4 دقیقه

همین کافیه ... فکر کنم اگه بخوام آموزش کامل اش رو برات بزارم باید بشینم تا صبح تایپ کنم

باقی کاراش با خودت و help نرم افزار ...

میتونی از سایر تالارهای سایت هم کپی بگیری بهر حال اونا بیشتر کار کردند

موفق باشی

سلام دوست عزیز

من گست 12 رادارم اگر ممکن هست راهنمایی کنید چطور میتونم بوتشو گیر بیارم

مرسی

REGISTERED USER
25-01-2009, 01:04
برید بازار ... دیسک بوتش زیاد هست با قیمت 2000 تومان سی دی اش را از مراکز نرم افزاری بخرید ...

محمد 1
26-01-2009, 17:22
سلام
خیلی متشکر از راهنمایی صریحتون

SSGH
12-06-2009, 16:07
آموزش norton ghost14رو میخوام.ممنون

salavan
09-09-2009, 12:00
سلام

ببخشید تاپیک رو آوردم رو

ولی یه سوال داشتم.

آیا با گزینه Copy Recovery Point در تب تولز میشه سی دی بوتیبل درست کرد؟

mosajjal
16-09-2009, 16:35
سلام دوستان . من دارم یه گیم نت با 20 تا سیستم مشابه میزنم . من میخوام با ورژن 14 نرم افزار این کارو بکنم :
زوی یکی از هارد ها ویندوز و درایور ها رو بزنم ، بعد همونو روی 20 تا هارد دیگه کپی کنم . یعنی 1 بار بک آپ گیرم 20 بار restore کنم . اما مشکلی که هست هارد هایی که بعد از recovery به کامپیوتر های دیگه میزنم bootable نیس . باید چجوری این مشکلو حل کنم ؟! ضمنا من غیر محیط ویندوزش با هیچ محیط دیگش کار کردم ببینم جواب میده یا نه .

fade2amin
17-09-2009, 09:37
آیا با گزینه Copy Recovery Point در تب تولز میشه سی دی بوتیبل درست کرد؟
منم دقیقا همین سئوالو داشتم . ممنونم .

H@mid-Vista
17-09-2009, 11:41
دوستان راه خيلي بهتر از اين روش در اينجا اموزش داده شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

100 بار از نورتون بهتره

Gloria55864
24-09-2009, 14:09
کاش کسی بود این سئوالات رو پاسخ میداد!!!!!!!!

shinobi_63
24-04-2010, 11:18
سلام
من یک cd bootable دارم که توی اون نرم افزارهای partision magic , Norton Ghost ,... هست و خودم همیشه ار norton ghost این سی دی برای بک آپ گرفتن از درایو ویندوزم استفاده میکنم
اما تازگی یک لپ تاب گرفتم که وقتی همین سی دی رو توش میزارم بوت سی دی بالا میاد ولی وقتی norton ghost رو توی داس انتخاب میکنم تا اجرا بشه دو تا ارور میده
1- در مورد ide cdrome
2- در مورد کیبورده
میخوام بدونم آیا با دستکاری boot لپ تاب میشه این ارورهارو بر طرف کرد؟

sepehr 62
29-04-2010, 18:53
سلام
ادرسی,سایتی جایی سراغ ندارید که بشه دیسک بوتش رو دانلود کرد؟