PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد گوشیهای Nٍٍec

hsnkzm
27-06-2008, 11:29
سلام .میدونم یه گوشی Nec قابلیت پخش Tv آنالوگ داره . ولی نمیدونم کدومشونه. اگه اطلاع دارین بگین لطفا و اینکه این گوشی از نظر دوام چطوره؟

Sasan Info
28-06-2008, 00:52
دوست عزیز این سری از گوشی های ریمارک --- آنالوگ دارن
که بطور کلی دسته بندی خاصی ندارن و قطعا گوشی هایی هستند که آدمو پشیمون میکنه

همونطوری که گفتم ریمارک هستن و خب تقلبی هستن و کیفیت خوبی ندارن
کلا پیشنهاد نمیشن

شما درخواستت رو از گوشی بگو تا راهنماییت کنیم

ممنون

hsnkzm
29-06-2008, 09:15
البته یکی از آشنایان داشت وبعد حدود 1.5 سال راضی بود. به هر حال من دنبال یه گوشی بسیار شبیه P1 + Tv آنالوگ هستم. البته قیمتش هم مناسب باشه . چون اون گوشی NEC با امکانات زیادش 250 تومن بود.اگه چنین گوشی ای نیست بین P1 و N81 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟(خواهشا متعصبانه به شرکت گوشی شخصی نباشه :D ) .
پس اگه به یکی از سه سوال من هم جواب بدین کافیه. اگه به همه جواب بدین که عالیه

1.اسم یه گوشی NEC با قابلیت TV آنالوگ
2. یه گوشی با امکانات P1 و Tv
3. بین P1 و N81 کدوم رو ترجیح میدید

salarnight
29-06-2008, 12:36
البته یکی از آشنایان داشت وبعد حدود 1.5 سال راضی بود. به هر حال من دنبال یه گوشی بسیار شبیه P1 + Tv آنالوگ هستم. البته قیمتش هم مناسب باشه . چون اون گوشی NEC با امکانات زیادش 250 تومن بود.اگه چنین گوشی ای نیست بین P1 و N81 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟(خواهشا متعصبانه به شرکت گوشی شخصی نباشه :D ) .
پس اگه به یکی از سه سوال من هم جواب بدین کافیه. اگه به همه جواب بدین که عالیه

1.اسم یه گوشی NEC با قابلیت TV آنالوگ
2. یه گوشی با امکانات P1 و Tv
3. بین P1 و N81 کدوم رو ترجیح میدید

1- تقریبا خیلیشون tv دارن ولی نخر اصلا و ابدا بدرد نمیخوره ..
2- باید از همون چینی ها بگیری که گفم خوب نیست
3- بستگی داره که چی واست مهم باشه
اگه صفحه تاچ میخوای p1 ... اگه موزیک خوب میخوای 81
شما انتظاراتو بگو تا دوستان بهتر راهنمایی کنن:11:

hsnkzm
30-06-2008, 09:49
میشه لطفا بگین چرا اینقدر قاطعانه اون گوشیهارو رد میکنید؟

در مورد N81 و P1 من همیشه وقتی دو تا گوشی تقریبا هم سطح (از نظر کاراییها و ویژگیها) دستم میگیرم به نظرم در نگاه اول نوکیا خیلی بیشتر جلب نظر میکنه.صفحه بزرگتر و شفافتر , رنگهای طبیعی و عکسهای خیلی شفافتر. ولی وقتی باهاشون مدت طولانی کار کنم قطعا شیفته Se میشم. میخام بدونم P1 هم همین ایرادهارو داره؟ یعنی سرعتش خوبه؟ از نظر زیبایی و کیفیت ساخت چطوره ؟کیفیت آهنگش چقدر با N81 فرق داره؟عمر صفحه لمسی اون چطوره؟ تار بودن صفحه نمایش در هوای آفتابی رو داره(چیزی که یک کمی توی P990 بود).و در آخر اینکه خودتون شخصا کدوم رو انتخاب میکنید؟

salarnight
30-06-2008, 10:32
میشه لطفا بگین چرا اینقدر قاطعانه اون گوشیهارو رد میکنید؟

در مورد N81 و P1 من همیشه وقتی دو تا گوشی تقریبا هم سطح (از نظر کاراییها و ویژگیها) دستم میگیرم به نظرم در نگاه اول نوکیا خیلی بیشتر جلب نظر میکنه.صفحه بزرگتر و شفافتر , رنگهای طبیعی و عکسهای خیلی شفافتر. ولی وقتی باهاشون مدت طولانی کار کنم قطعا شیفته Se میشم. میخام بدونم P1 هم همین ایرادهارو داره؟ یعنی سرعتش خوبه؟ از نظر زیبایی و کیفیت ساخت چطوره ؟کیفیت آهنگش چقدر با N81 فرق داره؟عمر صفحه لمسی اون چطوره؟ تار بودن صفحه نمایش در هوای آفتابی رو داره(چیزی که یک کمی توی P990 بود).و در آخر اینکه خودتون شخصا کدوم رو انتخاب میکنید؟

چون خودم با اون گوشی ها کار کردم
همچنین هر کسی که تاحالا دیدم داشته از دوستان فر.خته بجز یه نفرشون ( چرا دروغ بگم ؟ )
p1 سرعتش خوبه .. از نظر زیبایی سلیقه ای هستش ولی بیشتر به نظر من 81 خوشگلتره
توی موزیک من بیشتر 81 میپسندم
عمر صفحه لمسی p1 خوبه . مشکل نداره
به اون تار بودن دقت نکردم
من اگه بودم 81 رو انتخاب میکردم

hsnkzm
30-06-2008, 21:20
اینطور که مشخصه در حال حاضر گوشی با امکانات و حدود قیمت p1 + Tv l موجود نیست.

متشکر از راهنمایی هاتون
:40:

reza fontana
01-07-2008, 00:25
اگه از این گوشیهای در پیت بخری پولتو دور ریختی عزیز..پشیمون میشی ..بعد از مدتی که از کار افتاد خودت میفهمی!

hsnkzm
07-07-2008, 13:01
مرسی از راهنماییهاتون.
اگر چه با شرایط موجود توی همون محدوده قیمت من P1 رو میپسندم , ولی این رو بدونین خیلیها در عرض چند سال حتی یک برنامه و بازی توی گوشیشون نمیریزن و استفاده نمیکنن. و گوشیهای Nec با امکانات , در بعضی موارد طراحیهای زیبا و البته قیمت مناسبی که دارن مشتریهای خودشون رو راضی کردن . البته من کسی رو ندیدم زیاد از کیفیت عکسشون راضی باشه.

بازم مرسی