PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامهاي براي ريست فلش ديسك

niceyjouly
03-12-2005, 14:09
من برنامه ای میخوام که با اون بتونم فلش دیسکم را ریست کنم آیا برنامه ای سراغ دارد که با او بشه این کار را انجام داد آیا برنامه ای هست که بشه با اون این کارو انجام داد یا نه البته من قبلا برنامه umsd را گرفتم اما هر کاری کردم نصب نشد اگه کسی میدونه کمکم کنه ثواب داره

Farid007
03-12-2005, 14:49
خوب چرا با دوربين ديجيتال فورمت نميكني
از همه راه ها بهتره جون تو ؟

tohave
04-12-2005, 08:39
عزیز جان سلام

راست کلیک و فرمت

راحتترین راه

siavash270
04-12-2005, 08:51
سلام دوست عزيز

اولا به هيچ عنوان از فرمت ويندوز براي فرمت كردن فلش ديسك استفاده نكن مطمئنم اگه دفترچه راهنماي اون رو هم بخوني حتما اينو توش نشوته.
دوما اگه مدل فلش ديسكت رو مينوشتي خيلي راحت تر ميشد برنامه معرفي كرد.
معمولا با فلش ديسك ها يك ميني سي دي هست كه نرم افزار مربوط به اينكار رو توش داره بهترين نرم افزار همونه اگه هم نداري مدل فلش ديسكت رو بنويس تا برات پيدا كنم.

tohave
04-12-2005, 10:33
سیاوش جان!

همه سخت افزارها و نرمافزارهایی که برای استفاده با سیستم ویندوز طراحی میشن، از سیستم ویندوز مطابعت میکنند. برای فرمت هم اگر سیستم سخت افزار با سیستم ویندوز تفاوت داشته باشه ! ویندوز اونو نمیشناسه. مینی سی دی هم برای نصب درایور سخت افزاره که خود سخت افزار رو به ویندوز معرفی میکنه و کار دیگه ای نمیکنه. شاید یه برنامه هایی هم برای استفاده جانبی داشته باشه ولی فرمت همونیه که ویندوز ساپورتش میکنه.لطفا اگه اشکالی داشته باشه راهنمایی کنین تا بطور اصولی ما هم متوجه بشیم

البته شاید سیستمی که کارت حافظه رو استفاده میکنه (مثلا دوربین) نتونه اونو بعد از فرمت بشناسه ولی اگه منظور از فلش دیسک همون مموری استیک هست، ویندوز چاره کاره

niceyjouly
04-12-2005, 10:46
مدلش xonix اگه برنامه هست بدین ممنون

tohave
05-12-2005, 05:45
سلام

شما ساعت دارین؟ این سایت رو یه نگاهی بکنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعد به بخش داونلودش برید:

مدل رو پیدا کنین و تمام

بقیه اش رو دیگه توضیح ندادی که واقعا دنبال چی هستی!!

siavash270
05-12-2005, 10:01
سلام مسعود جان
ببين دوست خوبم من اين مطلبي رو كه نوشتم با توجه به اين موضوع بود كه چند مدل از فلش ديسك هاي مختلف رو ديدم بودم و تمام اون ها در دفترچه راهنمايي كه همراهشون بود اين نكته رو تذكر داده بودند كه به هيچ عنوان از دستور فرمت ويندوز براي فرمت كردن فلش ديسك استفاده نشه و دليلش هم حدس ميزنم به خاطر اين باشه كه استاندارد ويندوز براي اندازه هر بلاك و استانداردي كه براي فلش ديسك ها تعريف شده فرق ميكنه ولي اين تفاوت باعث نميشه كه ويندوز اونا رو نشناسه و چون اندازه هر بلاك ممكنه روي فلش ديسك ها متفاوت باشه معمولا نرم افزاري براي فرمت اونها روي سي دي قرار ميدن كه فلش ديسك رو با استاندارد هاي اصلي خودش فرمت كنه.
حال ممنون ميشم اگه من اشتباه فكر ميكنم منو راهنمايي كني.

در مورد اين دوستمون هم واقعا راهنمايي مفيدي كردي دوست عزيز به نظر منم اين بهترين كاري كه ميشه كرد.
موفق باشيد

tohave
05-12-2005, 12:29
خواهش میکنم سیاوش جان

برای این دوستمون هم تنها راهش اینه که بگه جی داره و چی شده و چی میخواد؟

فرمت هر مدیای دیجیتال بایستی روی اصول ویندوز باشه حتی شرکتهایی مانند اچ پی هم اون رو رعایت میکنن
به این آدرس برو:

برنامه ای که اونها برای فرمت میدن همونیه که تو ویندوز هم هست (یعنی سازگاره)

This softpaq contains a Windows-based format utility for the HP Drive Key or DiskOnKey USB 2.0 device.