PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه بلایی سر سیستمم اومده

p0w3rfu7
26-06-2008, 22:39
با سلام خسته شدم از بس ویندوز عوض کردم سوالاتی دارم که امید وارم شما به اونا جواب بدین و بتونید مشکل منو حل کنید
وقتی من برنامه ی نرو 8 رو حذف کردم آثاری از اون باقی موند یعنی وقتی سی دی را در داخل دستگاه قرار میدهم وقتی صفحه ی اتوپلی باز میشود اجزای نرو در ان است مثل فتو اسنپ و ............. می خواستم بدونم چجوری میشه این آثار رو حذف کرد
مشکل بعدی من این هست که از منوی Send to من گزینه سی دی رایتر حذف شده لطفا کمک کنین که چگونه اینو برگر دونم
وقتی می خوام وارد درایو سی دی رایتر بشم در حالی که سی دی در ان نیست ارور می ده
اگه ایم مشکلات منو حل کنین خیلی ممنون میشم
خدا نگه دار

p0w3rfu7
26-06-2008, 22:44
هر چی مشکل بی جواب و بی سرو ته گیر ما می افته آخه چند بار ویندوز عوض کنم

Andaron
26-06-2008, 22:54
سلام
مشکل اولیت که مشکل خود من هم بوده اینه که شما برنامه رو به طور کلی پاک نکرده اید نه اینکه با ریمو کنترل پنل باید به وسیله رجیستری این کار رو بکنی که من آدرس اونو در حال حاضر بیاد ندارم اگر پیداش کردم برات مینویسم

mahdi7610
27-06-2008, 08:04
با سلام خسته شدم از بس ویندوز عوض کردم سوالاتی دارم که امید وارم شما به اونا جواب بدین و بتونید مشکل منو حل کنید
وقتی من برنامه ی نرو 8 رو حذف کردم آثاری از اون باقی موند یعنی وقتی سی دی را در داخل دستگاه قرار میدهم وقتی صفحه ی اتوپلی باز میشود اجزای نرو در ان است مثل فتو اسنپ و ............. می خواستم بدونم چجوری میشه این آثار رو حذف کرد
مشکل بعدی من این هست که از منوی Send to من گزینه سی دی رایتر حذف شده لطفا کمک کنین که چگونه اینو برگر دونم
وقتی می خوام وارد درایو سی دی رایتر بشم در حالی که سی دی در ان نیست ارور می ده
اگه ایم مشکلات منو حل کنین خیلی ممنون میشم
خدا نگه دار
سلام دوست عزیز

تذکر :
دوست عزیز اگه مشکلی دارید اول توی انجمن سرچ کنید و اگه سوالی مشابه سوال شما نبود اقدام به ایجاد تاپیک بکنید .
درست نیست یه سوال را توی چندین تاپیک بی ربط مطرح بفرمائید .
با پستهایی که دادید تمام تاپیکها را به هم ریختید .
در ضمن اگه پستی دادید و خواستید چیزی به اون اضافه کنید پایین هر پستتون یه دکمه هست به اسم ( ویرایش ) اون دکمه را بزنید و سوال خودتون را به سوال قبلی توی همون پست اضافه کنید . و از ایجاد پستهای پشت سر هم خودداری کنید .

در صورت مشاهده از طرف مدیریت برخورد خواهد شد . و دسترسی شما محدود خواهد شد .

در مورد سوال اول :
شما باید از برنامه های unistaler استفاده کنید تا تمام فایلهای مربوط به برنامه را از سیستم شما و همچنین از رجیستری پاکسازی نماید .
یا با سرچ نام برنامه در رجیستری تمام فایلهای مربوط به ان را پاک کنید .

در مورد سوال دوم :

روش اول :

وارد my computyer شوید و روی درایو مربوط به CD-RW Drive راست کلیک کنید به تب Recording برید و سپس تیک گزینه
Enable CD recording on this drive را بزنید و سپس صفحه را ok کنید با زدن تیک این گزینه ایکون CD-RW Drive به منوی send to اضافه خواهد شد .

روش دوم :

یه روش هم اینه که توی run عبارت sendto را کپی کنید و کلید اینتر را بزنید و توی صفحه باز شده راست کلیک کنید و گزینه new و سپس shortcut را بزنید و از صفحه باز شده گزینه browse را بزنید و از اونجا به my computyer برید و ایکون CD-RW Drive را انتخاب کنید و روی nexty و بعد هم finish کلیک کنید .

موفق باشید .