PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دریافت نکردن ایمیل های ظاهرا فرستاده شده

hamids68
26-06-2008, 18:56
سلام

من اغلب نامه هامو با outlook express و pop3 دریافت می کنم. تا بحال به چند مورد برخوردم که طرف گفته نامه برام فرستاده اما من چیزی دریافت نکردم. در صورتی که برای اون برگشت هم نخورده...چیزی که باعث تعجب من شده این هست که اگه نامه ای وارد اکانت گیرنده نشده باشه قائدتا باید برگشت بخوره در صورتیکه این طور نشده. به نظر شما علت چی هست ؟ آیا طرف منو سرکار گذاشته یا اینکه واقعا این مسئله ممکنه رخ بده... آیا اشکال از هوست من نیست ؟؟... اگر فرض کنیم ایمیل ها را دزدکی نگاه نمی کنندو پاک نمی کنند...

Mohsen khan
26-06-2008, 19:12
بعضي وقت ها نرم افزار مورد نظر ايميل را دانلودنمي كنه
وممكنه رفته باشه به Bulk

hamids68
28-06-2008, 06:27
outlook بالک نداره و هر نامه ای که دریافت میشه وارد inbox میشه...

به webmail و هورد اکانت خودم هم مراجعه کردم چیزی در بالک آن نبود...

من به هوست خودم مشکوک هستم که تنظیمات سرور های اونها باعث بروز مشکل در دریافت و ارسال نامه ها شده باشن...
چون ارسال نامه ها هم مشکل داره و خیلی از نامه ها بدون دلیل برگشت می خوره...روی یکی از نامه ها علت برگشت رو محدودیت ارسال 60 ایمیل در ساعت ذکر کرده بود در صورتیکه اینقدر نبوده...از طرف دیگه یک بار مدیر هاست گفته بود که من می تونم در شبانه روز فقط 500 ایمیل ارسال کنم... خلاصه گیج شدم به نظر شما ارتباطی به هوست نداره ؟

Mohsen khan
28-06-2008, 06:48
outlook بالک نداره و هر نامه ای که دریافت میشه وارد inbox میشه...

به webmail و هورد اکانت خودم هم مراجعه کردم چیزی در بالک آن نبود...

من به هوست خودم مشکوک هستم که تنظیمات سرور های اونها باعث بروز مشکل در دریافت و ارسال نامه ها شده باشن...
چون ارسال نامه ها هم مشکل داره و خیلی از نامه ها بدون دلیل برگشت می خوره...روی یکی از نامه ها علت برگشت رو محدودیت ارسال 60 ایمیل در ساعت ذکر کرده بود در صورتیکه اینقدر نبوده...از طرف دیگه یک بار مدیر هاست گفته بود که من می تونم در شبانه روز فقط 500 ایمیل ارسال کنم... خلاصه گیج شدم به نظر شما ارتباطی به هوست نداره ؟
ممكنه به خاطر هاست هم باشه
براي اطمينان در جي ميل عضو شويد