PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي تغيير صدا (Voice Changer) نمي خوام!!!

tarfand4u
26-06-2008, 14:26
سلام دوستان يكي از بچه هاي محله مي گفت كه برنامه اي هست كه ميشه با اون صداي خودتو شبيه به صداي هر كسي كه بخواي بكني.اون مي گفت كه برنامه اي هست طول موج صداي تو رو مي اندازه روي طول موج صداي يه نفر ديگه و زماني كه شما توي سيستم خودتون شروع به صحبت كردن مي كنيد به جاي صداي شما صداي اون فردي كه طول موجش روي طول موج صداي شما افتاده مياد نه صداي شما.و براحتي مي توني جاي دوبلور هاي معروف ايراني حرف بزني!؟!؟!:18:

حالا دوست ما مي گفت كه برنامه رو توي يه سايتي پيدا كرده بوده و چون وقت نداشته گذاشته كه بعدا دانلود كنه ولي حواسش نبوده و History مرورگرشو پاك كرده و حالا هر چي مي گرده پيداش نمي كنه كه نميكنه...

به نظر من كه با عقل جور در نمي ايد.:13:

حالا خلاصه سرتونو درد نيارم، مي خواستم ببينم كه آيا واقعا چنين چيزي امكان داره يا نه!!!

Ghaioom
26-06-2008, 14:53
عجیب بید جیگر!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tarfand4u
26-06-2008, 15:02
پس شما هم مثل من در شك و ترديد هستيد ولي به جرات ميتونم بگم كه دوستم دروغ گو نيست...:41:

در هر حال اگه كسي مي دونه بگه چون خيلي دوست دارم وقعيت اين قضيه براي من روشن بشه.:5:

aluminum
26-06-2008, 15:07
میتونه خیلی جالب باشه
واقعاً چنین برنامه ای هست؟

tarfand4u
26-06-2008, 15:14
سلام دوست عزيز...

نميدونم ممكنه...:13:

ولي تا اونجايي كه من ميدونم دوستم نه از اون آدمايي كه لاف بزنه و نه معركه گير هست، خيلي پسره گليه در ضمن تو كامپيوتر هم خوب

وارده.مسلما صد سال نمياد دروغ بگه!!!

در هر صورت من مي خواستم كه بدونم آيا بچه هاي اين انجمن كسي به نظرش مياد چنين چيزي باشه يا نه؟

فقط همين...

از توجه شما هم ممنون دوست عزيز...:11:

huti_421
26-06-2008, 15:29
سلام دوست عزيز...

نميدونم ممكنه...:13:

ولي تا اونجايي كه من ميدونم دوستم نه از اون آدمايي كه لاف بزنه و نه معركه گير هست، خيلي پسره گليه در ضمن تو كامپيوتر هم خوب

وارده.مسلما صد سال نمياد دروغ بگه!!!

در هر صورت من مي خواستم كه بدونم آيا بچه هاي اين انجمن كسي به نظرش مياد چنين چيزي باشه يا نه؟

فقط همين...

از توجه شما هم ممنون دوست عزيز...:11:

برای اینجور کارا طول موج کافی نیست ، فراز و نشیب صدا ، تون صدا ، زیر و بم بودن ، آنالیز هوای خروجی از حنجره ... در ضمن این کار نیاز مبرم به سخت افزار مربوطه داره ...

نرم افزار های ویس چینجر عموما طول موج صوت شما رو کم یا زیاد می کنن که باعث زیر و بم شدن صدای شما میشه ... در حالی که ریشه و بن صوت صدای خروجی از حنجره شماس ...

این کار نیاز به پردازش با سرعت فوق العاده بالاییه ... چون هم باید عمل جای گزینی صدای انجام بشه ، هم از سیم عبور داده بشه ، هم بر روی هارد دیسک یا کول دیسک یا دستگاه های حافظه دیگه ذخیره بشه ...

در این راه ممکنه طول موج ها با هم ادغام بشن و در نتیجه به جای صدای اون شخصی که باید صداش بیاد صدای هم همه و ووکال به گوش برسه ...

سوالی داشتین من در خدمتم ...

tarfand4u
26-06-2008, 15:37
از توضيحاتي كه دادين واقعا ممنونم اما دوست عزيز من مي خواستم بدونم كه همونطور كه شما در صحبت هاتون به برنامه VoiceChanger اشاره كردين ، برنامه ي ديگري هست كه چنين كاري بكنه يا نه!!!

ممنون...

Sajad2006
26-06-2008, 15:39
سلام.
مگه میشه چنین چیزی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

huti_421
26-06-2008, 15:47
از توضيحاتي كه دادين واقعا ممنونم اما دوست عزيز من مي خواستم بدونم كه همونطور كه شما در صحبت هاتون به برنامه VoiceChanger اشاره كردين ، برنامه ي ديگري هست كه چنين كاري بكنه يا نه!!!

ممنون...

نه باز هم هست مثل Inspired Online Computer Voice Changer Software 6.0 : ( ورژن تریال )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tarfand4u
26-06-2008, 15:52
ممنون خيلي متشكرم.شما خيلي به من كمك كردين دوست عزيز...:10:

اميدوارم كه موفق باشيد.:46:

huti_421
26-06-2008, 16:03
ممنون خيلي متشكرم.شما خيلي به من كمك كردين دوست عزيز...:10:

اميدوارم كه موفق باشيد.:46:

خواهش می کنم دوست عزیز ... اگه بازم کمکی خواستین من در خدمتم ...

aluminum
26-06-2008, 16:08
نه باز هم هست مثل Inspired Online Computer Voice Changer Software 6.0 : ( ورژن تریال )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منم دانلود میکنم ببینم میشه یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

tarfand4u
26-06-2008, 16:33
منم دانلود میکنم ببینم میشه یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

من از شما دوست عزيزم خواهش ميكنم كه برنامه رو چك كنيد و در هر صورت جواب نهايي خودتون رو لطف كنيد و بگين.

خيلي متشكرم...:46:

tarfand4u
26-06-2008, 16:35
خواهش می کنم دوست عزیز ... اگه بازم کمکی خواستین من در خدمتم ...

خواهش ميكنم اين چه حرفيه...

شما واقعا لياقت تشكر بهتر از اين رو دارين چون به خوبي منو راهنمائي كردين...

من در حد خودموني ازتون تشكر كردم...:11:

چشم اگه مشكلي بود مزاحمتون ميشم.

huti_421
26-06-2008, 16:47
من از شما دوست عزيزم خواهش ميكنم كه برنامه رو چك كنيد و در هر صورت جواب نهايي خودتون رو لطف كنيد و بگين.

خيلي متشكرم...:46:

شرمنده الان فرصت ندارم انشالله شب تست می کنم خبرش رو بهتون میدم ....

tarfand4u
26-06-2008, 16:54
باشه اشكال نداره ما رو ديگه اينقدر شرمنده نكن ديگه...:20:

متشكرم...:12: