PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل با dc شدنه adsl

hadi665
26-06-2008, 11:09
سلام
خوبین دوستای خوبم

من یه مشکلی دارم که اول مشکلمو میگم بعدم چیزای مشکوکی که تو کامپیوترم دیدم شاید تو کمکتون ماثر باشه

خوب من مشکلم اینه که وقتی با adsl کانکت میشم بعد یه برنامه ی سنگین مثلا 3dsmax یا اصلا فتوشاپ وقتی یه فایله بزرگو باز میکنه و رم پر میشه یهویی دی سی میشم !
خیلی برام سخت شده دیگه نمیتونم وقتی دارم با برنامه ای کار میکنم آن لاین باشم و مسنجرو باز نگه دارم چون هی دی سی میشه !!!
میگم در حالت عادی dc نمیشه فقط وقتی رمم پر میشه و سی پیو اینطوری ازش کار کشیده میشه
البته وقتی یاهو مسنجر هم باز نیست بازم وقتی کارام سنگین میشه dc میشه
این مشکل با دایلاپ که کانکت میشم وجود نداره ها
با ایرانسلم که کانکت میشم بازم نیست
میدونید قضیه چیه من وقتی با adsl قبلنا حدود دوماه پیش کاکنت میشدم مشکلی نبود یعنی وقتی کانکت میشدم یه کامپیوتره ک.چیک میومد کناره ساعت ویندوز ( که خیلی هم طبیعیه و مثلا ئدایل آپ ) و مینوشت مثلا چقدر کار کردم و با چه سرعتی کانکت شدم
اما الآنا نمیدونم اصلا برای چی اینطوری شده که وقتی کانکت که میشم اونجا هیچی نمیاد و باید برم تو کانکشن تا ببینم چقدر دانلود داشتم مثلا
بعد ولی بازم وقتی با دایل آپ کانکت میشم مشکلی نیست و این کامپیوتره میاد گوشه اما adsl نمیاد!!!!!!!!

دوستان من خیلی نیاز دارم ، ممنون میشم کمکم کنید که این مشکل حل شه
ممنون

zed2
26-06-2008, 19:45
سلام
خوبین دوستای خوبم

من یه مشکلی دارم که اول مشکلمو میگم بعدم چیزای مشکوکی که تو کامپیوترم دیدم شاید تو کمکتون ماثر باشه

خوب من مشکلم اینه که وقتی با adsl کانکت میشم بعد یه برنامه ی سنگین مثلا 3dsmax یا اصلا فتوشاپ وقتی یه فایله بزرگو باز میکنه و رم پر میشه یهویی دی سی میشم !
خیلی برام سخت شده دیگه نمیتونم وقتی دارم با برنامه ای کار میکنم آن لاین باشم و مسنجرو باز نگه دارم چون هی دی سی میشه !!!
میگم در حالت عادی dc نمیشه فقط وقتی رمم پر میشه و سی پیو اینطوری ازش کار کشیده میشه
البته وقتی یاهو مسنجر هم باز نیست بازم وقتی کارام سنگین میشه dc میشه
این مشکل با دایلاپ که کانکت میشم وجود نداره ها
با ایرانسلم که کانکت میشم بازم نیست
میدونید قضیه چیه من وقتی با adsl قبلنا حدود دوماه پیش کاکنت میشدم مشکلی نبود یعنی وقتی کانکت میشدم یه کامپیوتره ک.چیک میومد کناره ساعت ویندوز ( که خیلی هم طبیعیه و مثلا ئدایل آپ ) و مینوشت مثلا چقدر کار کردم و با چه سرعتی کانکت شدم
اما الآنا نمیدونم اصلا برای چی اینطوری شده که وقتی کانکت که میشم اونجا هیچی نمیاد و باید برم تو کانکشن تا ببینم چقدر دانلود داشتم مثلا
بعد ولی بازم وقتی با دایل آپ کانکت میشم مشکلی نیست و این کامپیوتره میاد گوشه اما adsl نمیاد!!!!!!!!

دوستان من خیلی نیاز دارم ، ممنون میشم کمکم کنید که این مشکل حل شه
ممنون
جدیدا چیزی از ویندوز یا سخت افزار عوض نکردید؟
رم سیستمتان چه قدر است و چه سی پی یو ای دارید؟
احیانا درایوی یا اپگرید نرم افزاری انجام ندادید؟

hadi665
26-06-2008, 20:09
نه چیزی از سخت افزار یا نرم افزار عوض نشده
اما خوب من ویندوزم عوض کردم بازم همینه
رمم 512 و سی پی یو 3600 2mb cash دوهسته ای هست

آخه با دایل آپ که کاکنت میشم اصلا دی سی نکمیشه حجتی اگه بزرگترین پروژه رو لود کنم !!!!