PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا چنین نرم افزاری وجود داره؟

shellman_te
26-06-2008, 04:26
با سلام من به دو تا نرم افزار احتیاج مبرم دارم:
1-نرم افزاری میخوام که بتونه بر روی فولدر دلخواه برای یوزرهای مختلف مقدار ماکزیمم فضایی که میتونن از اون فولدر استفاده کنن تعیین کنه مثلا یوزر الف بتونه 10 مگابایت اطلاعات درون اون فولدر بریزه و یوزر ب بتونه 20 مگابایت در همون فولدر بریزه

2- برنامه ای لازم دارم که بتونه کار nat رو انجام بده البته من خودم kerio نصب کردم ولی عیبش اینه که نمیتونه مقدار زمان مصرف برای یوزر تعیین کنه و در ضمن با بعضی روشها مثل اینکه میشه یوزرهایی که اکسس ندارن اونو دور بزنن برنامه های زیادی معرفی شدن که منو واقعا گیج کردن از طرفی میخوام که امکانات kerio رو داشته باشه مثل firewall و هم از این برنامه قویتر باشه و در کل security بالاتری داشته باشه ممنونمیشم از راهنماییتون.

huti_421
26-06-2008, 13:09
اول ورودتون رو به دنیای بزرگ پی سی ور تبریک می گم ... فکر کنم باید از نرم افزار های مدیریت کافی نت استفاده کنید ... یه سرچ بزنید پیدا میشه !!!

shellman_te
26-06-2008, 18:44
خیلی ممنون دوست عزیز...راستش قبل از زدن پست سرچ کردم نرم افزارهای مدریت زیادی بود ولی نمیدونم آیا میتونن از kerio بهتر باشن مخصوصا اگر security بالاتری داشته باشن اگر کسی تجربه ای داره لطف کنه بگه والا باید تمام این برنامه هارودونه دونه تست کنم. :41:

در مورد نرم افزار اول چطور؟ آیا کسی چنین نرم افزاری رو میشناسه؟

usfelme
27-06-2008, 01:16
تمام نرم افزارهای مورد نیاز در کافی نت و گیم نت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])