PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد تغییر اندازه فونت ویندور اکس پی؟

غم زرد
25-06-2008, 22:16
سلام ایا راهی هست که بشه فونت اورجینال ویندوز اکس پی که به عنوان مثال مربوط به ستاپ هاست تغییر سایز داد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.sarmad
26-06-2008, 09:04
سلام ایا راهی هست که بشه فونت اورجینال ویندوز اکس پی که به عنوان مثال مربوط به ستاپ هاست تغییر سایز داد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما منظورتون دقیقا چیه! این تصویر که دقیقا برای خود ویندوزه.اونو می تونید از سربرگ appearance کنترل کنید.
منظورتون اینه که فونت متنهای ستاپ ویندوز که در حین نصب نشون میده رو تغییر دهید یا فونت و سایز برنامه هایی رو که ویندوز نصب می کنه؟ کدوم؟
البته هر دوش هم شدنیه.:11:

غم زرد
26-06-2008, 10:29
شما منظورتون دقیقا چیه! این تصویر که دقیقا برای خود ویندوزه.اونو می تونید از سربرگ appearance کنترل کنید.
منظورتون اینه که فونت متنهای ستاپ ویندوز که در حین نصب نشون میده رو تغییر دهید یا فونت و سایز برنامه هایی رو که ویندوز نصب می کنه؟ کدوم؟
البته هر دوش هم شدنیه.:11:

سلام منظورم دقیقا جفتشون هم فونت های ست اپی که ویندوز در حالت دی فالت نشون می ده هم سایر برنامه ها مثلا یا هو باز می کنی اون نوشته هایی که در حالت default داره می خوام بزرگتر بشه یا مثلا نرو که می خوام نصب کنم اون نوشته های ست اپش بزرگتر کنم

omid.sarmad
26-06-2008, 12:07
سلام منظورم دقیقا جفتشون هم فونت های ست اپی که ویندوز در حالت دی فالت نشون می ده هم سایر برنامه ها مثلا یا هو باز می کنی اون نوشته هایی که در حالت default داره می خوام بزرگتر بشه یا مثلا نرو که می خوام نصب کنم اون نوشته های ست اپش بزرگتر کنم
سلام.هر دوش شدنی.اولی یکی از فایلهای موجود در پوشه i386 است.فکر کنم winnt باشه.الان دقیقا یادم نیست ولی قبلا متونش رو هم برای یه شرکت عوض کردم.
دومی هم توسط تغییر فایلهای inf موجود در همون پوشه فوق که مستقیما رجیستری رو ایجاد می کنن شدنیه.
مواردی که میخوای دقیقا تعیین کن تا جاهاش رو پیدا کنم و برات بزارم.البته اگه وقت کنم.:46:

غم زرد
26-06-2008, 13:31
سلام.هر دوش شدنی.اولی یکی از فایلهای موجود در پوشه i386 است.فکر کنم winnt باشه.الان دقیقا یادم نیست ولی قبلا متونش رو هم برای یه شرکت عوض کردم.
دومی هم توسط تغییر فایلهای inf موجود در همون پوشه فوق که مستقیما رجیستری رو ایجاد می کنن شدنیه.
مواردی که میخوای دقیقا تعیین کن تا جاهاش رو پیدا کنم و برات بزارم.البته اگه وقت کنم.:46:

سلام امیدجان پس یه مقدار دردسر داره. نرم افزاری نسیت که به بتونه به تمام این تغییرات احاطه داشته باشه؟ من نمی خوام فونتش عوض کنم می خوام سایزش بزرگتر کنم مثلا تو یاهو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا نمی دونم امکانش هست یا نه ولی اصلا راضی نیستم باعث زحمت شما و بقبه بچه ها بشم

omid.sarmad
26-06-2008, 13:45
سلام امیدجان پس یه مقدار دردسر داره. نرم افزاری نسیت که به بتونه به تمام این تغییرات احاطه داشته باشه؟ من نمی خوام فونتش عوض کنم می خوام سایزش بزرگتر کنم مثلا تو یاهو: حالا نمی دونم امکانش هست یا نه ولی اصلا راضی نیستم باعث زحمت شما و بقبه بچه ها بشم
سلام.می تونی از نرم افزارهای هکسورس برنامه ها استفاده کنی.مثله
Resource Hacker
Exe Scope
Restrator
...

غم زرد
27-06-2008, 23:22
سلام اخه من هنوز نمی دونم چه چیزی باید تغییر بدم که بتونم سورسش دستکاری کنم به هر حال برایهر فونتی یک تعریفی در سیستم عامل باید وجود داشته باشه. که بشه فونت هایی مثل یاهو و ام اس ان از حالت دی فالت خارج کرد و کمی بزرگترشون کرد یه مقدار تو سایت ها رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم شاید اینکار یه مقدار غیرمحتمل بنظر بیاد

omid.sarmad
28-06-2008, 19:27
شما باید به شیوه سعی و خطا عمل کنید.
البته اگه قصد تغییر قفسمت خاصی (هر برنامه ای رو) دارید بگید تا راهنماییتون کنیم.
ضمنا فکر می کنم با تغییر سایز فونتها تمام پنجره ها سایزشون تغییر کنه.:10:

غم زرد
29-06-2008, 18:52
سلام اولویت برای یاهو مسنجر. مهم نیست پنجره بزرگتر بشه