PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبديل عكس به متن تايپ شده با قابليت پشتيباني از زبان فارسي

tarfand4u
25-06-2008, 17:07
سلام بر همگي

مي خواستم ببينم برنامه اي وجود داره كه عكس رو به متن تايپ شده تبديل كنه.منظورم نه متن هايي مثل صفر و يك يا از اين جور چيزاست!!!

من چندين صفحه تايپ شوده رو اسكن كردم به اميد اينكه بتونم با برنامه اي اون متن هاي توش رو بيارم توي Word .
حالا مي خواستم ببينم چنين چيزي امكان داره يا نه.

از دوستان خواهش ميكنم كمك كنند چون اگه بخوام خودم تايپ كنم ديگه فكر نمي كنم انگشتي برام بمونه چون حدود 85 صفحه است.

خواهش مي كنم كمك كنيد.:41:

huti_421
25-06-2008, 18:07
با نرم افزار Readiris pro 11 Me می تونی این کارو بکنی ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$$$download.com_.part1.rar

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$$$download.com_.part2.rar

پسورد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$$$download.com

توی لینک ها و پسورد هر چی $ میبینی حذف کن ...

usfelme
25-06-2008, 19:10
البته این برنامه اصلن کارش خوب نیست.مخصوصا اگه بد اسکن کرده باشید!
خود این برنامه هم گویا اسکن میکنه!اگه تونستید با خودش اسکن کنید و تست کنید شاید بهتر باشه!

tarfand4u
25-06-2008, 19:30
دوستان از زحماتي كه كشيدين و برام برنامه رو پيدا كردي خيلي متشكرم اما متاسفانه اين برنامه حروف (پ ژ گ چ) زبان فارسي رو پشتيباني نمي كنه.:13:

آيا برنامه ي ديگري هست كه برخلاف اين برنامه از حروف گفته شده پشتيباني كنه؟

از راهنمائي هاي شما usfelme هم خيلي ممنونم.خب شد كه گفتين...

در هر صورت بازم ممنونم.:46:

huti_421
25-06-2008, 19:31
دوستان از زحماتي كه كشيدين و برام برنامه رو پيدا كردي خيلي متشكرم اما متاسفانه اين برنامه حروف (پ ژ گ چ) زبان فارسي رو پشتيباني نمي كنه.:13:

آيا برنامه ي ديگري هست كه برخلاف اين برنامه از حروف گفته شده پشتيباني كنه؟

در هر صورت بازم ممنونم.:46:

منظورت از اینکه پشتیبانی نمی کنه چیه ؟!!! جاشون کد میذاره ؟!!!

usfelme
25-06-2008, 19:44
من خودم قبلا تست کردم فکر نکنم مشکل پژگچ داشته باشه!
فعلا برنامه ی دیگه ای موجود نیست!
مطمئن باش برنامه خوبی بیاد تایپیستا و این دفتر فنی ها زودتر متوجه میشن و خیلی زود فراگیر میشه!

tarfand4u
25-06-2008, 20:16
من ميرم دانلود ميكنم.خدا يا تو كمكم كن...:11:

بازم ازتون ممنونم.خيلي زحمت كشيدين.اميدوارم كه در تمامي مراحل زندگيتان موفق و مويد باشد.:20:

solo_88
25-06-2008, 22:25
سلام.دوستان منم همین مشکل رو دارم,اما برای سیو کردن تعدادی از صفحات وب میخوام که راست کلیکش رو بستن,شاید نباید

این سوال رو اینجا میپرسیدم,اما دیگه خودتون بزرگواری کنین و راهنمایی کنین.صفحات مقالات فارسی هست.

ممنون و موفق باشید

huti_421
26-06-2008, 00:16
سلام.دوستان منم همین مشکل رو دارم,اما برای سیو کردن تعدادی از صفحات وب میخوام که راست کلیکش رو بستن,شاید نباید

این سوال رو اینجا میپرسیدم,اما دیگه خودتون بزرگواری کنین و راهنمایی کنین.صفحات مقالات فارسی هست.

ممنون و موفق باشید

این سوال مربوط به قسمت اینترنت و شبکه میشه ولی خوب من بهتون دو راه پیشنهاد می کنم ...

متن رو های لایت ( انتخاب ) کنید بعد Ctrl + C رو میزنید پس کپی میشه و توی هر جا که دوست داشتین paste می کنید ...

یه راه دیگه هم که تقریبا همینه فقط به جای کپی کردن drag & drop می کنید متن رو ...

solo_88
26-06-2008, 00:31
سلام.حق با شماست و ممنونم.اما من متوجه نشدم باید چیکار کنم.مطلب در سایت افتاب هست که کلا راست کلیک رو بسته.اگه

ممکنه واضحتر راهنمایی کنین.

پیشاپیش ممنونم.

huti_421
26-06-2008, 01:51
سلام.حق با شماست و ممنونم.اما من متوجه نشدم باید چیکار کنم.مطلب در سایت افتاب هست که کلا راست کلیک رو بسته.اگه

ممکنه واضحتر راهنمایی کنین.

پیشاپیش ممنونم.

آها ... آفتاب قابلیت های لایت کردن ( انتخاب ) کردن هم نمیده .. یه راه داری که من از اون راه استفاده می کنم ...

صفحه رو به pdf تبدیل کنی با pdf factory بعد با acrobat me اونو به ورد تبدیل کنی تا بتونی ویرایشش کنی ...

یه راه دیگه هم اینه که از صفحه ی html عکس بیگیری و بعد با این نرم افزار به متن تبدیلش کنی ...

solo_88
26-06-2008, 10:08
صفحه رو به pdf تبدیل کنی با pdf factory بعد با acrobat me اونو به ورد تبدیل کنی تا بتونی ویرایشش کنی ...

سلام و سپاس!

seyyedalith
26-06-2008, 10:27
يك ترفند جالب
شما وقتي خواستي راست كليك كني اول كليد چپ رو فشار بده و بعد كليد راست رو ميزني

solo_88
26-06-2008, 10:49
يك ترفند جالب
شما وقتي خواستي راست كليك كني اول كليد چپ رو فشار بده و بعد كليد راست رو ميزني

سلام.خیلی ممنون این روش هم خیلی کمکم کرد.کل صفحه رو انتخاب میکنم و بعد میارم تو ورد و فقط متن رو انتخاب میکنم.(البته ctrl+a هم این کار رو انجام میده!)
روش شما و روش علمی! دوست قبلی خیلی کمک کرد.تشکر از هر دو عزیز

(همیشه بیا مطلب بزار,بشین مطلب تایپ کن,وقتی خودت لازم داری سایت میاد کپی کردن رو میبنده,اونم تو مملکتی که کپی رایت....البته من با کپی رایت موافقم,به شرطی که یه قانون باشه و همه

رعایت کنن.)

ممنون و موفق باشید

usfelme
27-06-2008, 00:57
بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])