PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد قفل گذاري

mobile115
25-06-2008, 16:57
سلام به همه
من 640 تا فايل pdf دارم كه ميخوام روي سي دي بريزم . به طوريكه از روي سي دي رايت نشه . وفايلهاي روي سي دي باز بشن اما كپي يا save as و ... نشن . يكي از دوستان يه نرم افزار داشت كه يك فايل حجم بالا ميساخت و مانع كپي شدن سي دي ميشد .
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا شماره تماس بديد تا باهاتون تماس بگيرم ...
سياوش ...

smss.exe
26-06-2008, 00:09
سلام
دوست عزيز اون برنامه كه شنيدي اسمش tz copy protection هست كه حجم اطلاعات رو به صورت مجازي بالا مي بره .
اما در رابطه با قفل گذاري شما مي تونيد براي cd تون يك Autorun بسازيد و با برنامه هاي مختلف روش قفل گذاري كنيد اگر هم Autorun نساختيد مي شه قفل گذاشت فقط كافيه كه چند تا از پست هاي قفل گذاري رو دقيق بخوني و با برنامه هاي مختلف روي اون cd قفل بگذاري .
در ضمن برنامه هايي مثل tz و غيره با فايل هايي مثل pdf سازگار نيستند و اون ها رو به صورت خراب روي cd رايت مي كنن .

بهترين راه براي شما از نظر من :

اينه كه شما براي اون اطلاعات يك Autorun درست كنيد و فايل ها رو در پوشه اي با يك اسم غير مجاز در cd رايت كني البته براي حرفه اي تر شدن كار بايد اون اطلاعات رو به صورت Advanced Hidden كني كه برنامه اي مثل iso booster نتونه cd رو بخونه و همچنين چند تا بدسكتور توي cd گذاشتن براي كپي نشدن هم بد نيست .

mobile115
26-06-2008, 18:18
ممنون دوست عزيز
حالا پيشنهاد شما اينه كه از كدوم نرم افزارها استفاده كنم ؟

lvl@ster
29-06-2008, 23:32
جرفه تر اینه که یه برنامه بنویسی تمام فایل ها را اینکریپت کنه

و از خود برنامه قابل خواندن باشه

و صد تا چیز دیگه ....

SILWESTER
01-07-2008, 00:02
سلام به همه
من 640 تا فايل pdf دارم كه ميخوام روي سي دي بريزم . به طوريكه از روي سي دي رايت نشه . وفايلهاي روي سي دي باز بشن اما كپي يا save as و ... نشن . يكي از دوستان يه نرم افزار داشت كه يك فايل حجم بالا ميساخت و مانع كپي شدن سي دي ميشد .
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا شماره تماس بديد تا باهاتون تماس بگيرم ...
سياوش ...
سلام
در مورد pdf فکر نکنم حجمی کردن برای شما مقدور باشه! یه چند تا برنامه برای حفاظت از pdf ساخته شده. ولی امساشون رو حضور ذهن ندارم. یه چیزایی تو مایه pdf protector.
بگرد پیدا میشه. به exe هم میتونی تبدیل کنی و قفل بزاری. برنامه واسه حفاظت از exe ها لااقل بیشتره

mahramasrar2
01-07-2008, 08:15
خوب اين كه كاري نداره خواستي يه pm براي من ارسال كن تا تكنيكش رو برات ارسال كنم!