PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای خودکار نرم افزار بعد از ریستارت

Nima-Chap
25-06-2008, 15:39
سلام
من 4-5 روزی دارم میرم مسافرت
شبها هم به دلیل نوسان برق کامپیوتر من هر چند ساعت یکبار ریستارت میشه(مشکل از پاور نیست)

میخواستم ببینم نرم افزاری هست که تعیین کنم بعد از اینکه ویندوز بالا اومد نرم افزار Idm رو باز کنه و دانلود رو شروع کنه؟

توی خود Idm گشتم چنین امکانی ندیدم

ممنون میشم راهنمایی کنید
تا امشب فرصت دارم

huti_421
25-06-2008, 16:20
باید نرم افزار موردن نظرت رو یه شورت کاتش رو توی استارت آپ بذاری ...

usfelme
25-06-2008, 16:35
idm-->options-->general-->launch idm at startup

Nima-Chap
25-06-2008, 16:44
idm-->options-->general-->launch idm at startup

باید نرم افزار موردن نظرت رو یه شورت کاتش رو توی استارت آپ بذاری ...

دست شما درد نکنه
این رو خودم هم بلد بودم و همیشه وقتی IDM رو بعد از ویندوز تازه نصب میکنم همین تیک رو میزنم اما فقط IDM باز میشه
من میخوام دانلود هم شروع به کار کنه

huti_421
25-06-2008, 18:09
باید تو تنظیماتش تو قسمت schulder یا چیزی تو همین مایه ها باشه باید زمان بدی بهش .. یا مثلا با باز شدن idm دانلود ها به صورت اتوماتیک شروع بشن ...

Nima-Chap
25-06-2008, 19:07
باید تو تنظیماتش تو قسمت schulder یا چیزی تو همین مایه ها باشه باید زمان بدی بهش .. یا مثلا با باز شدن idm دانلود ها به صورت اتوماتیک شروع بشن ...
توی پست اول گفتم که توی تنظیمات IDM رو دیدم نبود
حالا چه گیری دادی به IDM
اگر برنامه سراغ داری معرفی کن

usfelme
25-06-2008, 19:33
idm این قابلیت رو نداره فکرکنم ida داشته باشه:
nternet Download Accelerator / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huti_421
25-06-2008, 19:35
عزیزم حالا چرا میزنی ؟!!!

با flashget می تونی ، این صفحه ی تنظیماته اونیم که کادر دورش کشیدم این کارو می کنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza41
25-06-2008, 22:11
دوست عزیز برنامه بسیار بسیار خوب Idm این امکان رو داره و به راحتی می تونی اون رو در قسمت برنامه ریزی تنظیم کنی که در ساعات خاصی و در روزهای خاصی و خلاصله هر نوع تنظیم دیگه ای که به ذهنت می رسه شروع به وصل شدن به اینترنت کنه و برنامه هایی رو که تعیین کردی دانلود کنه و بعد از اتمام دانلود یا در زمان خاصی برنامه رو قطع کنه و سیستم رو خاموش کنه
خیلی خیلی راحت و کار راه اندازه و من خیلی وقته از این قابلیت استفاده می کنم خصوصا که این برنامه کاملا فارسی هم هست و اصلا پیچیده نیست

huti_421
26-06-2008, 00:14
دوست عزیز برنامه بسیار بسیار خوب Idm این امکان رو داره و به راحتی می تونی اون رو در قسمت برنامه ریزی تنظیم کنی که در ساعات خاصی و در روزهای خاصی و خلاصله هر نوع تنظیم دیگه ای که به ذهنت می رسه شروع به وصل شدن به اینترنت کنه و برنامه هایی رو که تعیین کردی دانلود کنه و بعد از اتمام دانلود یا در زمان خاصی برنامه رو قطع کنه و سیستم رو خاموش کنه
خیلی خیلی راحت و کار راه اندازه و من خیلی وقته از این قابلیت استفاده می کنم خصوصا که این برنامه کاملا فارسی هم هست و اصلا پیچیده نیست

این دوستمون میگن که نمیشه ... منم فلش گت رو پیشنهاد می کنم ...

saya
26-06-2008, 00:30
flashget رو امتحان کن

Nima-Chap
29-06-2008, 10:01
سلام
ممنون از دوستان
طبق پیشنهاد دوستان همون Flashget رو استفاده کردم

reza41
29-06-2008, 11:49
این دوستمون میگن که نمیشه ... منم فلش گت رو پیشنهاد می کنم ...

دوست عزیز برنامه فلش گت هم برنامه خوبی است ولی بنا به تجربه 7 ساله ای که تو این زمینه دارم هیچ کدام از برنامه های دانلود منیجر به IDM‌ نمی رسن و این برنامه همونطور که گفتم این قابلیت رو داره
در هر حال مهم حل شدن مشکل دوستمون بود که ایشون هم فرمودند مشکلشون با استفاده از فلش گت حل شده خدا را شکر

usfelme
29-06-2008, 18:02
idm گزینه برای شروع به دانلود به محض بالا اومدن داره؟
اگه داره کجاست!!!؟؟؟؟

huti_421
29-06-2008, 18:38
اگه داره کجاست!!!؟؟؟؟

نه نداره ... فلش گت این گزینه رو داره و فکر کنم اکلیتر هم داشته باشه !!!

Nima-Chap
30-06-2008, 00:24
دوست عزیز برنامه فلش گت هم برنامه خوبی است ولی بنا به تجربه 7 ساله ای که تو این زمینه دارم هیچ کدام از برنامه های دانلود منیجر به IDM‌ نمی رسن و این برنامه همونطور که گفتم این قابلیت رو داره
در هر حال مهم حل شدن مشکل دوستمون بود که ایشون هم فرمودند مشکلشون با استفاده از فلش گت حل شده خدا را شکر

اگه داره کجاست!!!؟؟؟؟

نه نداره ... فلش گت این گزینه رو داره و فکر کنم اکلیتر هم داشته باشه !!!

تایید میشه نداره
جناب reza شما که تجربه 7 ساله داری میشه بگی این امکان IDM کجاست که ما ندیدیم؟ و فقط میایی میگی این امکان رو داره و میری حداقل یه توضیح کوچیک بده کجاشه