PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای حذف پسورد از فایل DivX میخام

feri_1054
24-06-2008, 17:07
یه سؤال داشتم، من یه فیلم دانلود شده از اینترنت با پسوند DivX دارم، که متاسفانه موقع پخش پسورد میخاد!
حالا میخواستم راهنماییم کنید که چیکار کنم؟؟ آیا برنامه ای هست که بتونه یا پسورد رو حذف کنه یا اینکه پسورد رو برامون پیدا کنه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

AABB
24-06-2008, 17:17
فکر کنم اولش باید پسوندش رو به rar عوض کنی و بعدش از اون سایتش که لینکش رو که قبلا در هنگام دانلود یا در آخر دانلود بوده و گرفتی رو وارد کنی و بعدش هم اونو با یه نرم افزار رو یه سی دی رایت کنی که آخرش هم اکثرا فیلم های غیر اخلاقی از آب در میان!!!

feri_1054
24-06-2008, 18:32
فکر کنم اولش باید پسوندش رو به rar عوض کنی و بعدش از اون سایتش که لینکش رو که قبلا در هنگام دانلود یا در آخر دانلود بوده و گرفتی رو وارد کنی و بعدش هم اونو با یه نرم افزار رو یه سی دی رایت کنی که آخرش هم اکثرا فیلم های غیر اخلاقی از آب در میان!!!

نه بابا، غیر اخلاقی کدومه!! فیلم مرد آهنی هستش که متاسفانه از اول نمیدونستم پسورد داره، وگرنه دانلود نمی کردم، به هر حال اگه کسی راه حل دیگه ای داره، کمکم کنه، منتظرم

AABB
25-06-2008, 17:10
اتفاقا من هم همون رو دانلود کردم از یه سایت غیر معروف لینک تورنتش رو گرفتم و دانلود کردم و...

usfelme
25-06-2008, 19:07
فایل زیپ هست که پسورد میخواد یا فایل divx?
من تا حالا ندیدم فایل تصویری پسورد بخواد!

AABB
25-06-2008, 21:39

اتفاقا من هم همون رو دانلود کردم از یه سایت غیر معروف لینک تورنتش رو گرفتم و دانلود کردم و...

فایل زیپ هست که پسورد میخواد یا فایل divx?
من تا حالا ندیدم فایل تصویری پسورد بخواد!
در اصل فایل رار هستش که rename شده به divx

pd2006
25-06-2008, 22:43
اگه آدرس سایتی که از اونجا فیلم رو گرفتین ، یادتون باشه ، میتونین پسوردش رو پیدا کنین .

اگه هم نمیدونین اسم فایل رو (بشرطی که همون اسم اصلیش باشه که توی سایت بوده) توی نت جستجو کنین ، احتمال اینکه سایت رو پیدا کنین زیاده .

H M R 0 0 7
26-06-2008, 08:55
فايلها Divx امكان رمزگزاري رو ندارن.همونطور كه دوستان گفتن در اصل پسوند اين فايل يا Rar هست يا Zip و يا يكي از فرمتهاي فشرده سازه.
راحتترين راه و بهترني راه هم اينه كه شما بريد از اونجا كه دانلود كرديد پسوردش رو گير بيارين.
نرمافزار هست براي پيدا كردن پسورد ولي زمان زيادي ميبره تا رمز رو پيدا كنه.