PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Two Thrones

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

sun_girl_2006
05-07-2011, 17:12
سلام من تو اون مرحله غولم که زبونش آویزونه جوابارو هم خوندم ولی نمیدونم چه جوری رو پشت غوله حرکت کنم وقتی ضربه ی اول رو زدم:41:

havas_1980
05-07-2011, 18:55
سلام من تو اون مرحله غولم که زبونش آویزونه جوابارو هم خوندم ولی نمیدونم چه جوری رو پشت غوله حرکت کنم وقتی ضربه ی اول رو زدم:41:شما دقیقا وقتی که خنجر برق میزنه باید ضربه بزنین و این کار رو دو بار دیگه تکرار می کنین که بار آخر یکی از چشماش کور میشه. | این روش رو یک بار دیگه هم میرین و اون یکی چشم رو هم کور میکنین. | بعدشم ضربه میزنین به پشت پاها و خنجر رو موقع برق زدنش میزنین.
حرکت رو پشت طرف که اصلا نداریم...!

مجید1356
14-08-2012, 10:07
سلام
من تو شاهزاده ایرانی 2 کالینا رو برای اولین بار کشتم و از دست داهاکا فرار کردم خودم رو به سالن زمان رسوندم و به زمان حال برگشتم ولی خبری از ماسک سیاه که باید به چهره بزنم نیست.
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چطور از کجا و در چه مرحله ای باید اون ماسک رو پیدا کنم.
متشکرم

amanz
14-08-2012, 10:25
اسم این بازی شاهزاده پارسی هست نه شاهزاده ایرانی

sonixax
14-08-2012, 19:58
سلام
من تو شاهزاده ایرانی 2 کالینا رو برای اولین بار کشتم و از دست داهاکا فرار کردم خودم رو به سالن زمان رسوندم و به زمان حال برگشتم ولی خبری از ماسک سیاه که باید به چهره بزنم نیست.
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چطور از کجا و در چه مرحله ای باید اون ماسک رو پیدا کنم.
متشکرم

بازیتون مشکلی نداره ؟!
اگر نداره از اون سنگ منگها اون وسط برید بالا خیلی راه مونده ولی خودش بهتون میده .

amin8585
12-07-2014, 02:23
امیدوارم بعد این همه تایم پست میذارم یکی جواب بده.
من این بازی رو تموم کردم و رسیدم به اونجایی که تو دنیای خیالی باید شاهزاده تاریکی رو بکشم. ولی از جایی به بعد جلوتر نمیره:
یه جایی واستادم که مثل اضلاع مکعب می مونه. فاصلم تا سکوی جلویی که شاهزاده تاریکی اونجاست زیاده به هر طرف هم می پرم فایده نداره و بر میگردم سر جای قبلیم.

گل بد
04-10-2014, 11:27
سلام من تو شاهزاده ایرانی 3تو غول دومش همون زنه که پرش هاش بزرگه اخرش که خونش کامل تموم میشه و شمیشر هاشون رو به هم میزنن هر چقدرم سریع چپ کلیک میکنم بازم اون زور میشه راهنماییم کنید؟