PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Two Thrones

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

mahyarSAMSUNG
01-08-2007, 02:12
میگم شماها هنوز درگیر این بازی هستید ؟؟؟

SANBOR
01-08-2007, 09:40
مگه میشه خوب اونای که این غول کشتن بگن چجوری کشتن

M E H D I
01-08-2007, 10:02
مگه میشه خوب اونای که این غول کشتن بگن چجوری کشتن

من تا حالا فكر كنم 20-30 بار بيشتر توضيح دادم! مشكل اينه كه شما آموزشهاي بازي رو ياد نميگيرين و همينطوري ميكشين ميرين جلو! بهترين پيشنهادي كه ميتونم براي شما بكنم اين هست كه بازي رو از اول شروع كنين. آموزشهايي كه توي قسمت اول داده ميشه رو ياد بگيرين. منظورم زماني هست كه شاهزاده يه دونه خنجر از روي ميز پيدا مي كنه. اونجا دقت كنين كه داره به شما Speedkill رو آموزش ميده! اگه اين SpeedKill رو ياد نگيرين تا آخر بازي مشكل دارين.

حالا شما وقتي Speed Kill رو ياد گرفتين براي كشتن اين غول بايد اول دو تا چشمش رو كور كنين. براي اين كار بايد از كنار ديوار حركت كنين و برين بالا تا برسين روبروي غول. بعد تصوير شروع به درخشيدن ميكنه. شما اينجا بايد دكمه مربوط به فعال كردن SpeedKill رو بزنين كه توي Gamepad نمي دونم چي هست اما روي كيبورد كليد E هست. وقتي وارد Speedkill شدين فقط دستتون بايد روي دكمه Action باشه كه باز هم روي پد نميدونم چي هست اما براي بازي با كيبورد و ماوس، دكمه سمت چپ ماوس هست. دقيقا بايد وقتي كه شمشير آبي شد و تصوير ايستاد بايد كليك كنين. اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر اين كار رو بكنين شما رو پرت ميكنه. براي كور كردن هر چشم بايد 3 بار شمشير آبي بشه. بعد از كور شدن چشمهاش نزديكش برين و به پاهاش ضربه بزنين. سعي كنين به هر دو تا پاش ضربه بزنين. وقتي يكي از پاهاش رو بلند كرد شما به اون يكي پاش ضربه بزنين تا بيوفته روي زمين. بعد برين به پشتش و بپرين روي پشتش. اگه درست يادم مونده باشه اينجا هم يه بار بايد Speedkill بكنين تا كلا بميره و بعدش شما شاهزاده تاريكي ميشين!

ضمنا حتما بازي رو روي Easy بازي كنين اگه قبلا هيچ نسخه اي از اين بازي رو انجام ندادين. Speedkill توي Normal يا Hard خيلي سخت تر ميشه.

ahmadanten
04-08-2007, 06:45
من الان دو تا قولها رو کشتم بعدش با فرح رفتیم بین جمعیت فرار کردیم و بعدش تبدیل به دارک پرنس شدم ولی همش صفحه میچرخه طبیعیه؟

lord.m
04-08-2007, 09:04
بازی شاهزاده پارس 4 اومده :6:

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 04:40
بابا این غول اولی که آسون . اگه نتونین اینو بکشین که هیچی . اون غول که دونفری میریزن سرتو میخوای چیکار کنی ؟؟؟؟!:41::31:

IcY
05-08-2007, 07:49
بازی شاهزاده پارس 4 اومده :6:
مگه چهارشم میخواد بیاد؟ :13:من که فکر نکنم!:41:

nader_kashimotso
05-08-2007, 08:15
شماره بعد پرنس می خواد بیاد ولی جز این سه گانه نیست ... یه قسمت مجزاست با داستان جدید ...
شاید توش رامسرم داشته باشه...

IcY
05-08-2007, 08:22
شماره بعد پرنس می خواد بیاد ولی جز این سه گانه نیست ... یه قسمت مجزاست با داستان جدید ...
شاید توش رامسرم داشته باشه...
چیزه بیشتری در موردش میدونی؟

nader_kashimotso
05-08-2007, 08:24
نه زیاد ولی اگه داشتم بهت می دم ... فکر کنم تو سایت خود بازی در موردش باشه فقط انگلیسیه ...

SANBOR
05-08-2007, 17:07
حالا غول اخری رو چجوری بکشم

Oracle_Eldorado
05-08-2007, 17:27

دوست من توضیحش خیلی طولانیه . من چندین صفحه ی پیش گذاشتم .

SANBOR
05-08-2007, 18:08
میتونی لینکش رو بزاری

nima asghari
05-08-2007, 18:22
سلام بر بچه های زحمت کش سیو شاهزاده فارس 3 را میخواستم 2 3 تا بدین دستتون طلا خداحافظ:11::41:

M E H D I
05-08-2007, 20:10

اولش كه روش خاصي نداره! ميرين جلوش مي ايستين و با راست كليك حالت دفاع ميگيرين. توي اين حالت اگه ضربه به شما بزنه هم چيزيتون نميشه. هر وقت فرصت كردين بهش ضربه بزنين.

توي قسمت دوم بايد زماني كه سنگها به طرفتون ميان بپرين تا بهتون نخوره!

توي قسمت سوم بايد مواظب باشين سنگهايي كه ميچرخن بهتون نخورن. خودتون رو به ستوني كه Vizier جلوش ايستاده برسونين و ازش بالا برين و Speed kill كنين. 3 بار اگه اين كار رو تكرار كنين مرحله چهارم مبارزه شروع ميشه.

توي قسمت چهارم با استفاده از سنگها و اهرمها خودتون رو به بالاترين نقطه برسونين و به طرف Vizier بپرين. با Speedkill ساده كشته ميشه.

SepehrR
05-08-2007, 22:00
سلام بر بچه های زحمت کش سیو شاهزاده فارس 3 را میخواستم 2 3 تا بدین دستتون طلا خداحافظ بيا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord.m
08-08-2007, 09:38
سلام
من توی پرنس 3 اونجایی که باید مجسمه رو که دستش یه مشعله رو
جا به جا کنیم تا مردم که تو آتیشن رو نجات بدیم گیر کردم مجسمه میاد
جلو ولی اون وسط گیر میکنه
لطفآ لطفآ کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییید:18:

M E H D I
08-08-2007, 10:43
سلام
من توی پرنس 3 اونجایی که باید مجسمه رو که دستش یه مشعله رو
جا به جا کنیم تا مردم که تو آتیشن رو نجات بدیم گیر کردم مجسمه میاد
جلو ولی اون وسط گیر میکنه
لطفآ لطفآ کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییید:18:

daren
08-08-2007, 10:47
اینقدر از اون دو اهرم استفاده کن و مجسمه رو چپ و راست وجلو و عقب ببر که مجسمه به ته سالن برسه. البته راهنمایی های بهتری تو صفحه های قبلی هست.

mohammad 64
11-08-2007, 20:27
سلام
من تو جايي كه يه غول بزرگ هست گير كردم كه شمشير داره و مشت به پرنس و زمين ميزنه تو جايي مثل استاديوم
چه جوري بايد از دستش خلاص شم؟

sina1100
12-08-2007, 19:25
سلام
من تو جايي كه يه غول بزرگ هست گير كردم كه شمشير داره و مشت به پرنس و زمين ميزنه تو جايي مثل استاديوم
چه جوري بايد از دستش خلاص شم؟
منم همينطور!

lord.m
13-08-2007, 02:30
منم همينطور!

توی صفحات قبلی به طور کامل توضیح داده شده
ولی به طور خلاصه اینکه باید از سکوههایی که دو طرف غوله
است بالا بری و با Speedkil کورش کنی و ... :6:

sina1100
13-08-2007, 09:52
دوستان من رد کردم و دقيقا فهميدم راز اين قسمت يعني قسمت The Arena که يه غول بزرگ هست و ما بايد کورش کنيم در چيست! ببينيد شما وقتي رفتيد بالاي سکوي و روي اون چوبه، کليد E رو ميزنيد تا پرنس عمل Speed kill رو انجام بده... دقت کنيد وقتي کليد E رو زديد به هيچ چيز ديست نزنيد تا موقعي که در حالت صحنه آهسته Speed kill قرار بگيره، اون موقع شما بايد کليد چپ موس رو بزنيد... تکرار ميکنم وقتي E رو زديد به هيچ چيز دست نزنيد تا شمشير آبي بشه اون وقت! چون اگه بزنيد غول شما رو ميگيره و ميندازه زمين! وقتي چپ موس رو زديد پرنس ري شونه غول يه ضربه ميزنه دقت کنيد ضربه رو فقط يک بار بزنيد چون باز اگه بيشتر بزنيد غول شما رو ميندازه! بعد از اينکه زديد صبر کنيد غوله دستش رو مياره طرف شما اگه هيچ کليد اضافه اي رو نزده باشيد، دوباره صفحه آبي ميشه و شما بايد يک کليک کنيد دستش رو ازتون دور ميکنه غوله! بعد دوباره هيچ کاري نکنيد تا خود پرنس بر روي کله ي غوله و اگه درست رفته باشيد باز Speed kill ميشه و صفحه آبي! باز هم يک ضربه بزنيد اون موقع غوله کور ميشه... بريد از طرف ديگه هم همين کار رو بکنيد (ستون اون طرفي!) و اگه طبق همين چيزايي که گفتم رفته باشيد غوله کامل کور ميشه بعد شما ميتونيد بيايد پايين پاهاش و به پاهاش ضربه بزند و بکشيدش ! اااا چقدر حرف زدم! :31::31:

mahyarSAMSUNG
13-08-2007, 13:11
زحمت کشیدی که غول اولشو رد کردی . میخوام برای اون غول 2 نفره ببینمت چه شکلی میشی یا اصلا غول آخر . سعی کن از اول بازی تمام جاهایی که خون های مخفی داره یعنی میزان خونتون زیاد میکنه رو پیدا کن و مثل من با خون 50 درصد نری غول آخر رو بکشی . داغون شدم تا بکشمش

lord.m
15-08-2007, 02:28
:6:
دمت گرم
ببینم اون موقعه که یه غول با تبر میزنه تو سرت اون
یکی از پشت میزنه تو کمرت چیکار میکنی !!!!
برو که راه طولانی در پیش داری :10:

barzegaran
15-08-2007, 11:38
دوستان سلام
آقا ما توي اون قسمت كه اون غول دوميه كه زنه رو ميكشيم و بعد از چند قسمت به يه جايي ميرسم كه يك مجسمه چوبي هست(حالانميدونم ميشه اسمشو مجسمه گذاشت در هر صورت يك جعبه چوبي) و يك حوض كوچك و جاي save هم داره نميدونم چكار بايد بكنم اگه ميشه كمكم كنيد

am2
15-08-2007, 22:19
يه عسكي چيزي بذار...

mahyarSAMSUNG
16-08-2007, 14:45
دوستان سلام
آقا ما توي اون قسمت كه اون غول دوميه كه زنه رو ميكشيم و بعد از چند قسمت به يه جايي ميرسم كه يك مجسمه چوبي هست(حالانميدونم ميشه اسمشو مجسمه گذاشت در هر صورت يك جعبه چوبي) و يك حوض كوچك و جاي save هم داره نميدونم چكار بايد بكنم اگه ميشه كمكم كنيد

آها فکر کنم همونو میگی که باید مجسمه رو جابجاش کنی !!!! اگه اون باشه میشه گفت یه 4 5 روز کار داری من که اونجا دیگه بی خیال بازی شدم ولی بالاخره ردش کردم . خودت باید راهشو پیدا کنی :41:

barzegaran
18-08-2007, 07:05
دوستان مرسی ردش کردم اما بعد از چند روز که میخوام بازی رو اجرا کنم به لودینگ که میرسم کامپیوتر ریست میشه مرسی از اینکه راهنماییم میکنید

راستی اینو یادم رفت بگم که سیستمم جدیده
cpu:3.2 2Mcache
ram:1G
vga:512 geforce7300LE

S A M
19-08-2007, 09:34
پرنس بازی خیلی باحالیه من تو سونی دو چندین مرحله رفتم مخصوصا جوگیر شدن پرنس خیلی چرته

2n.m
22-08-2007, 00:00
سلام من تازه عضو شدم یه سوال در مورد بازی داشتم در اون مرحله که بعد از اون غوله دومیس که یه غول بزرگ و سبزه وسنگیم هست چیکار باید کرد

am2
22-08-2007, 09:31
سلام من تازه عضو شدم یه سوال در مورد بازی داشتم در اون مرحله که بعد از اون غوله دومیس که یه غول بزرگ و سبزه وسنگیم هست چیکار باید کرد
Welcome to p30world
انگار بايد يكم بزنيش و بعد بپري روش و اونو با كليد چپ و راست و... هدايتش كني بسمت يه در و...

2n.m
22-08-2007, 22:05
از کمکت ممنونم اما یه مشکل دیگه!
من الان به یه مرحله رسیدم که پرنس تو یه سالنه که پر از آتیشه فکر میکنم اسم مرحلش Royal workshop باشه نمیدونم باید چیکار کنم کمک کنید:45:

am2
22-08-2007, 22:28
از کمکت ممنونم اما یه مشکل دیگه!
من الان به یه مرحله رسیدم که پرنس تو یه سالنه که پر از آتیشه فکر میکنم اسم مرحلش Royal workshop باشه نمیدونم باید چیکار کنم کمک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اوني كه توي اون سالن يه مجسمه بزرگ هستش بايد از يك طرف بري بالا (ميتوني از عصايي كه دست مجسمس استاده كني) و دوتا اهرم هست ا اونا بايد مجسمه را بطرف دري كه انتهاي سالن هستش هدايت كني و... يكي از اهرمها اونرو ميچرخونه و يكي ديگه اونرو عقب و جلو ميكنه
ترتيب چرخوندن اون دسته ها هم بصورت زيره:
حركت به جلو
چرخاندن در جهت عقربه هاي ساعت
حركت به جلو
حركت به جلو
حركت به عقب
جركت به جلو
حركت به جلو
چرخاندن در خلاف جهت عقربه هاي ساعت
حركت به جلو

اميدوارم مرحله رو اشتباه نگرفته باشم...

2n.m
22-08-2007, 22:40
بازم ممنون امتحانش می کنم:31:

تا آخر بازی خیلی مونده؟:31:

am2
22-08-2007, 22:48
تا آخر بازی خیلی مونده؟
حدود دوسه تا قول ديگه مونده كه بايد بكشيشون.....

bardia7710
25-08-2007, 22:30
سلام به همه
آقا یکی به داد من برسه
من یک کامپیوتر داشتم مدل PIII 800 با کارت 64 و رم 512 این بازی روش بالا میومد اما الان با 3ghz cpu و 1 گیگ رم و .... خلاصه دردسرتون ندم با NFS هم همین مشکل و دارم و اما مشکل:

وقتی تو بازی هستم می خوام اولین مرحله وارد شم اون دمو اول رو فریم فریم میاره طوری که تا صبح باید صبر کنم در نتیجه بی خیال بازی می شم همینو دقیقا با NFS هم دارم که مربوط به این تاپیک نیست استدعا و خواهش دارم یکی کمکم کنه چون دارم دیونه میشم
مرسی از همتون

time prince
26-08-2007, 09:54
دوستان من بازی prince of persia 3 رو تازه خریدم و الان تو مرحله ای که یک غول هست و فک پایینش رو کندن و زبونش آویزونه گیر کردم

sina1100
26-08-2007, 10:03
دوستان من بازی prince of persia 3 رو تازه خریدم و الان تو مرحله ای که یک غول هست و فک پایینش رو کندن و زبونش آویزونه گیر کردم
دوست عزيز اسم اون مرحاه The Arena هستش که من اينجا کامل دربارش توضيح دادم!

time prince
26-08-2007, 10:28
دستت درد نکنه سینا جان

time prince
26-08-2007, 11:52
حالا من توی مرحله dark alley گیر کردم اونجایی که دوتا برج هستش که دیواراش ریخته و یک میله که باید اونو بگیری و روش تاب بخوری
من نمی دونم چه جوری باید به اون میله برسم

bardia7710
26-08-2007, 13:09
سلام به همه
آقا یکی به داد من برسه
من یک کامپیوتر داشتم مدل PIII 800 با کارت 64 و رم 512 این بازی روش بالا میومد اما الان با 3ghz cpu و 1 گیگ رم و .... خلاصه دردسرتون ندم با NFS هم همین مشکل و دارم و اما مشکل:

وقتی تو بازی هستم می خوام اولین مرحله وارد شم اون دمو اول رو فریم فریم میاره طوری که تا صبح باید صبر کنم در نتیجه بی خیال بازی می شم همینو دقیقا با NFS هم دارم که مربوط به این تاپیک نیست استدعا و خواهش دارم یکی کمکم کنه چون دارم دیونه میشم
مرسی از همتون

آقا هیشکی جواب مارو نمیده
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

2n.m
27-08-2007, 00:43
آقا من تو اون مرحلم که دو نفرند یکی شمششیر داره یکی تبر اول به شمشیریه حمله می کنم بعد که تبریه میاد تبرش گیر میکنه من میزنمش این کارو اونقدر ادامه می دم تا اسپید کیل شروع بشه
اما وقتی برای بار دوم که اسپید کیل میاد وقتی می زنم هیچکار نمیکنه

کمک کنید؟:19:

amirpersia68
27-08-2007, 16:31
وقتی او تبریه تبرش گیر کرد کنارش واستا و وقتی شمشیریه خواست به تو ضربه به زنه سریع جا خالی بده تا شمشیرش به اون تبریه بخوره البته بعد از اسپید کیل ! بعدش که اون تبریه رو کشتی اونوت تو میمونی و او شمشیریه بیچاره !:21:

من تقریبا یک سال و نیم پیش بود که تمومش کردم اونم وقتی که بازیش قفل داشت ! الن خوب یادم نمیاد ولی فکر کنم اینجوریا بود .

vista_vz
29-08-2007, 02:12
نه بابا بعد از اسپید کیل دومی شمشیریه میمیره بعد فرح (رفیق شاهزاده) اون تبریه رو با تیر کمون نفله میکنه اینجوریاست ><<>><

bahal_2007
01-09-2007, 15:39
!!يه مژده به برو بچه هاي انجمن كه بازي پرنس3 را دوست دارند و هنوز كابل درايوهاشونو در ميارند!!
والا من اين بازي رو پارسال پيدا كردم اما با اين كه كابل درايو هاي نوري رو در آوردم بازي كار نكرد
تا اين كه چند وقت پيش كرك اجراي بازي رو پيدا كردم ديگه لازم نيست زحمت بكشيد
فقط كافيه به سايت

سري بزنيد واسم prince را سرچ كنيد و بازي مورد نظر را انتخاب كنيد و طبق دستور نوشته شده كرك اجراي بازي رو كه فقط 2 مگ
حجم داره رو بگيريد و در محل نصب كپي كنيد ديگه حتي لازم نيست سي دي رام ها رو غير فعال كنيد!!!!!!!
تازه ترينر 10 كاره هم داره!!!!!!!!!!
خلاصه بريد حالشو ببريد مثل خود من قابلي هم نداره
ضمنا من بازي را تا آخر رفتم سوالي داريد بپرسيد
با تشكر( نيما)

ali racer
06-09-2007, 01:42
من تا حالا فكر كنم 20-30 بار بيشتر توضيح دادم! مشكل اينه كه شما آموزشهاي بازي رو ياد نميگيرين و همينطوري ميكشين ميرين جلو! بهترين پيشنهادي كه ميتونم براي شما بكنم اين هست كه بازي رو از اول شروع كنين. آموزشهايي كه توي قسمت اول داده ميشه رو ياد بگيرين. منظورم زماني هست كه شاهزاده يه دونه خنجر از روي ميز پيدا مي كنه. اونجا دقت كنين كه داره به شما Speedkill رو آموزش ميده! اگه اين SpeedKill رو ياد نگيرين تا آخر بازي مشكل دارين.

حالا شما وقتي Speed Kill رو ياد گرفتين براي كشتن اين غول بايد اول دو تا چشمش رو كور كنين. براي اين كار بايد از كنار ديوار حركت كنين و برين بالا تا برسين روبروي غول. بعد تصوير شروع به درخشيدن ميكنه. شما اينجا بايد دكمه مربوط به فعال كردن SpeedKill رو بزنين كه توي Gamepad نمي دونم چي هست اما روي كيبورد كليد E هست. وقتي وارد Speedkill شدين فقط دستتون بايد روي دكمه Action باشه كه باز هم روي پد نميدونم چي هست اما براي بازي با كيبورد و ماوس، دكمه سمت چپ ماوس هست. دقيقا بايد وقتي كه شمشير آبي شد و تصوير ايستاد بايد كليك كنين. اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر اين كار رو بكنين شما رو پرت ميكنه. براي كور كردن هر چشم بايد 3 بار شمشير آبي بشه. بعد از كور شدن چشمهاش نزديكش برين و به پاهاش ضربه بزنين. سعي كنين به هر دو تا پاش ضربه بزنين. وقتي يكي از پاهاش رو بلند كرد شما به اون يكي پاش ضربه بزنين تا بيوفته روي زمين. بعد برين به پشتش و بپرين روي پشتش. اگه درست يادم مونده باشه اينجا هم يه بار بايد Speedkill بكنين تا كلا بميره و بعدش شما شاهزاده تاريكي ميشين!

ضمنا حتما بازي رو روي Easy بازي كنين اگه قبلا هيچ نسخه اي از اين بازي رو انجام ندادين. Speedkill توي Normal يا Hard خيلي سخت تر ميشه.

سلام من تو این غوله گیر کردم
هر وقت میپرم
یا جا خالی میده یا پرتم می کنه
رو تخته هم که وایمسم
زودی می کشه منو :19:
یه کم دقیق تر توضیح بدین که کی باید بپرم
و رو در روی غوله بپرم یا ... ؟؟؟

2n.m
09-09-2007, 00:05
ممنونم از اینکه راهنمایییم کردید ولی نتونستم ردش کنم واز سیو استفاده کردم

A2SOLEIMANI
09-09-2007, 12:21
با سلام خدمت دوستانمن تو اون مرحله که زن قوله از یک طرف به طرف دیگه می پره گیر کردم به اون ضربه میزنم و خونش کم می شه و من به دارک پرنس تبدیل می شم بازهم سرعت را میگیرم و ضربه میزنم که یک کم از خونش می مونه وقتی که می ایسته تا مبارزه کنه چندین بار سعی کردم تا بکشم ولی خونی از اون کم نمی شه و با کوچکترین ضربه خونم نصف شده لازم به ذکر است که من با چپ کلیک جلوی ضربه هاش رو هم میگیرم و بعضی وقتها هم با همان چپ کلیک یا راست کلیک و حتی ای هم به اون ضربه می زنم ولی نمی میره لطفاً کمکم کنید خیلی ممنون

M E H D I
09-09-2007, 12:35
سلام من تو این غوله گیر کردم
هر وقت میپرم
یا جا خالی میده یا پرتم می کنه
رو تخته هم که وایمسم
زودی می کشه منو :19:
یه کم دقیق تر توضیح بدین که کی باید بپرم
و رو در روی غوله بپرم یا ... ؟؟؟

پيشنهاد ميكنم بازي رو يه بار ديگه از اول شروع كنين و جايي كه SpeedKill رو آموزش ميده يه خورده با دقت بيشتري ياد بگيرين. من هر چي بگم چون شما از قبل عادت نكردي به Speed Kill نميتوني اينجا رو رد كني! يه بار ديگه بازي رو شروع كنين و جايي كه شاهزاده اولين شمشير خودش رو پيدا ميكنه( از روي ميز خنجر رو ورميداره) به توضيحاتش دقت كنين. بعد دوباره همون پست من رو بخونين متوجه ميشين.

با سلام خدمت دوستانمن تو اون مرحله که زن قوله از یک طرف به طرف دیگه می پره گیر کردم به اون ضربه میزنم و خونش کم می شه و من به دارک پرنس تبدیل می شم بازهم سرعت را میگیرم و ضربه میزنم که یک کم از خونش می مونه وقتی که می ایسته تا مبارزه کنه چندین بار سعی کردم تا بکشم ولی خونی از اون کم نمی شه و با کوچکترین ضربه خونم نصف شده لازم به ذکر است که من با چپ کلیک جلوی ضربه هاش رو هم میگیرم و بعضی وقتها هم با همان چپ کلیک یا راست کلیک و حتی ای هم به اون ضربه می زنم ولی نمی میره لطفاً کمکم کنید خیلی ممنون

وقتي شمشيرهاتون به هم گير ميكنه، شما بايد خيلي سريع كليك چپ كنين تا اون رو هل بدين. حداقل بايد يه بار توي درگيري بايد برنده بشين تا Mahasti پرت شه پايين!

bahal_2007
12-09-2007, 15:05
!!يه مژده به برو بچه هاي انجمن كه بازي پرنس3 را دوست دارند و هنوز كابل درايوهاشونو در ميارند!!
والا من اين بازي رو پارسال پيدا كردم اما با اين كه كابل درايو هاي نوري رو در آوردم بازي كار نكرد
فقط كافيه به سايت

سري بزنيد واسم prince را سرچ كنيد و بازي مورد نظر را انتخاب كنيد و طبق دستور نوشته شده كرك اجراي بازي رو كه فقط 2 مگ
حجم داره رو بگيريد و در محل نصب كپي كنيد ديگه حتي لازم نيست سي دي رام ها رو غير فعال كنيد!!!!!!!
با تشكر( نيما)

خيلي ممنونم از تشكر فراوان شما:41:

Carl
12-09-2007, 22:06
فقط كافيه به سايت

با تشكر( نيما)
یعنی شما هنوز هم کابلها رو می‌کشین:27::27::27:؟!!

مگه نمی‌دونین اگه بازی رو تو درایو NTFS نصب کنین کابل کشیدن لازم نداره؟!!!

sbs
13-09-2007, 21:37
سلام من این بازی رو تازه گرفتم هیچی هم بلد نیستم
توی مرحله اول یه جایی هست که باید با R -Click از دیوار بالا بری اونجا رو نمینونم رد کنم
کمک کنید

vista_vz
14-09-2007, 02:03
برو عقب بعد در حالی کهR -Click رو گرفتی صاف برو تو دیوار بعد میبینی که شاهزاده از دیوار میره بالا به همین راحتی.

sbs
14-09-2007, 13:48
من این کارو میکنم ولی تا وسط های دیوار بیشتر بالا نمیره

M E H D I
14-09-2007, 14:34
من این کارو میکنم ولی تا وسط های دیوار بیشتر بالا نمیره

شايد نبايد بالا برين. شايد بايد روي ديوار راه برين. يه عكس بذارين از اون قسمت كه بگم چيكار بايد بكنين.

sbs
14-09-2007, 18:00
شايد نبايد بالا برين. شايد بايد روي ديوار راه برين.. درسته ممنون
الان یه جای دیگه تو اون مرحله بالای یه کوچه ام که توش دوتاسرباز دو نفرو میزنن
اگه ممکنه کمک کنید

DiDiSks
14-09-2007, 20:23
یادم میاد اولین باری که این بازی امد تو بازار خیلی مکافات داشت از جمله قطع کابل cd rom درایو ntfs حالا برطرف شده یا نه؟

bahal_2007
15-09-2007, 15:00
درسته ممنون
الان یه جای دیگه تو اون مرحله بالای یه کوچه ام که توش دوتاسرباز دو نفرو میزنن
اگه ممکنه کمک کنید

دوست عزيزم مثل اينكه صفر كيلومتري:31: با اين بازي تازه آشنا شدي اگه از داستان اولش بازي را شروع مي كردي بهتر بود اين جوري هر جاي داستان كه ميرسي به مشكل بر مي خوري

sbs
15-09-2007, 17:48
دوست عزيزم مثل اينكه صفر كيلومتري:31: با اين بازي تازه آشنا شدي اگه از داستان اولش بازي را شروع مي كردي بهتر بود اين جوري هر جاي داستان كه ميرسي به مشكل بر مي خوري
درسته من خیلی خیلی صفر کیلومترم نسخه های قبلی رو هیچکدومو بازی نکردم
حالااگه ممکنه کمک کنیذ:20:

sbs
15-09-2007, 17:51
اگه ممکنه داستان بازی رو هم بزارید
ممنون میشم

sbs
15-09-2007, 20:19
الان اونجا رو رد کردم ولی اینجا گیر کردم

عکس مشکل داشت پایین گذاشتمش
کمک کنید

bahal_2007
15-09-2007, 21:04
الان اونجا رو رد کردم ولی اینجا گیر کردم
کمک کنید

اين عكسي كه گذاشتي كار نمي كنه كه:41: اگه ممكنه يه عكسي بزار تا كمكت كنيم

bahal_2007
15-09-2007, 22:32
اگه ممکنه داستان بازی رو هم بزارید
ممنون میشم

من كه بهت گفتم اگه از اول (يعني پرنس1) بازي رو شروع كرده بودي بهتر بود اينم داستان هر سه قسمت:

sbs
16-09-2007, 17:54
بفرمایید اینم عکس

bahal_2007
17-09-2007, 13:34
سمت راست يه قسمت قهوه اي هست كنار اون برو بعد ازديوار بالا برو و سريع كليك چپ را بزن اهرم را پايين مياره بعد سمت چپ سنگه مياد جلو بعدش برو روي سنگ و بعدش بپر روي اون طاقچه كه اون بالا هست آويزون شو و......................

vista_vz
19-09-2007, 15:41
تا حالا کسی این بازی رو با پایان مخفی تموم کرده؟اصلآ این بازی مثل قسمت دوم پایان مخفی داره؟

bahal_2007
20-09-2007, 14:12
معلومه كه پايان مخفي نداره مگه داستان بازي رو نخوندي؟

vista_vz
21-09-2007, 01:26
من تو یه مجله معتبر خوندم که اگه هر 6 تا ارتقا رو بگیری با پایان مخفی بازی تموم میشه

lord.m
21-09-2007, 03:45
شرمنده ولی پایان مخفی یه چه جوری میشه ؟

bahal_2007
21-09-2007, 13:02
ولي من خودم ابگريد ها را گرفتم داستان همين جوري تموم شد

vista_vz
22-09-2007, 01:51
نمیدونم مجله شاید اشتباه کرده اسم مجله اینه:مجله الکترونیکی بازی های کامپیوتری سایتش:

ali racer
22-09-2007, 03:15
من اصلا فکر نمیکنم پایان مخفی داشته باشه
مگه اینکه dark prince
بیاد پادشاه بشه که البته خیلی با حال میشه!!!

lord.m
22-09-2007, 05:58
چیش باحاله؟
اون dark که رفننیه چه جور پادشاهیه
که یه دقیقه یه بار می میره؟

bahal_2007
23-09-2007, 15:56
نمیدونم مجله شاید اشتباه کرده اسم مجله اینه:مجله الکترونیکی بازی های کامپیوتری سایتش:

باور كن كه از خودشون نوشت:18:ن

vista_vz
28-09-2007, 01:43
آره به احتمال 100% از خودشون در وکردند

time prince
28-09-2007, 09:40
دوستان من توی مرحله upper city توی همون فضای آبخوری که می ری سیو میکنی گیر کردم

sina1100
28-09-2007, 10:10
دوست عزيز يه عکس بذار تا راهنماييت بنامييم!

time prince
28-09-2007, 10:43
دوست عزيز يه عکس بذار تا راهنماييت بنامييم!
اول شما بگید من چجوری عکس بگیرم تا براتون عکسو بزارم

M E H D I
28-09-2007, 11:34
اول شما بگید من چجوری عکس بگیرم تا براتون عکسو بزارم
توي بازي وقتي هستين دكمه Print Screen رو از صفحه كليد بزنين. يه عكس توي پوشه بازي ذخيره ميشه. اون رو تبديل به JPG كنين و توي انجمن بذارين.

time prince
28-09-2007, 13:59
اینم عکس

am2
28-09-2007, 17:04
اينجا كجاي بازي؟؟؟؟؟؟؟

time prince
28-09-2007, 17:18
اينجا كجاي بازي؟؟؟؟؟؟؟
جایی به نام upper city

kopol_420
28-09-2007, 20:50
باب من آخرش موفق نشدم اين خانم شاخدارو بكشم خونش تا آخر ميره ولي نميميره
چيكار بايد كنم هي شاخ به شاخ ميشه منم ميبازم تو اين بحث چه ميشه تو شاخ به شاخ برنده شد لطف كنيد راهنمايي بنماييد

am2
28-09-2007, 21:45
باب من آخرش موفق نشدم اين خانم شاخدارو بكشم خونش تا آخر ميره ولي نميميره
چيكار بايد كنم هي شاخ به شاخ ميشه منم ميبازم تو اين بحث چه ميشه تو شاخ به شاخ برنده شد لطف كنيد راهنمايي بنماييد
توي شاخ به شاخ شدن بايد پشت سر هم چپ كليك رو بزني ....
وقتي يكم زديش هر بار كه ميري پيشش ميپره طرف ديگه براي كشتنش پايين هر سكويي كه اون روش ميپره يه لبه هست كه ميتوني روش باستي اول برو رو اون لبه و بعددrرو بزن و برو بالا و سريع چند ضربه بهش بزن و...

ببين اينجا چيزي ميتوني پيدا كني!!!

bahal_2007
29-09-2007, 14:55
اینم عکس
[

دوست عزيزم فهميدم كجا گير كردي اينجا همون بالكن خودمونه تنها كاري كه بايد بكني اينه(كه البته در صفحه هاي قبل گفتيم)تو بايد بري روي اون جعبه چوبي (نه بالاي صليبه)و به سمت بالكن بدوي و بپري روي بالكن و اون اهرم را بچرخوني و بقيش هم كاري نداره:20:

bahal_2007
29-09-2007, 15:02
اینم عکس
[

دوست عزيزم فهميدم كجا گير كردي اينجا همون بالكن خودمونه تنها كاري كه بايد بكني اينه(كه البته در صفحه هاي قبل گفتيم)تو بايد بري روي اون جعبه چوبي (نه بالاي صليبه)و به سمت بالكن بدوي و بپري روي بالكن و اون اهرم را بچرخوني و بقيش هم كاري نداره:20:

bahal_2007
29-09-2007, 15:02

time prince
29-09-2007, 15:45
اتفاقا من توی همون بقیه اش گیر کردم

kopol_420
29-09-2007, 16:13
مرسي از راهنماييتون حالا اون غول درختي رو چه جور ميشه كشت
يه سوار شدم بعد درو شكست بعدش مرد

vista_vz
29-09-2007, 16:49
باید غوله رو کنترل کنی اینور و اونور ببریش تا همه ی در هارو واست بشکنه و راهت باز بشه مثل ماشین سواری :8:

ولی به این یکی میگن غووول سواری:31::10::11::21::21:

kopol_420
29-09-2007, 22:47
من ميگم يه بار اتفاقي سوارش شدم بگو چه جور ميشه سوار شد ديگه غول سواريس رو بلدم

bahal_2007
29-09-2007, 23:20
خوب معلومه چند ضربه به پاهاش بزن بعد عمل اسپيد كيل را انجام بده(همون كه شمشيرش آبي ميشه) بعد ميره بالا سرش و بايد كنترلش كني و درها را بشكني تا آخرش

bahal_2007
29-09-2007, 23:24
اتفاقا من توی همون بقیه اش گیر کردم

بقيه اش كه كاري نداره وقتي اهرم را چرخوندي مياي پايين و جعبه چوبي را مياري جلو بعد ميري روي اون صليب روي جعبه و مي پري بين دو ديوار بعد ميري بالا و چند تا دشمنو مي كشي و....

kopol_420
30-09-2007, 10:43
اين اسپيد كيل رو نمي شه راحت انجام داد ؟

bahal_2007
30-09-2007, 14:58
نه ديگه بايد سريع بري جلو به پاهاش ضربه بزني اسپيد كيل را درست انجام بدي و ماشين سواري! ديگه خيلي راحته اين غول سبزه راحت ترين غوله

time prince
02-10-2007, 16:07
دوستان من الن توی قسمتی که باید مجسمه پدر پرینس رو تکون بدم گیر کردم نمی دمنم مجسمه رو کجا بزارم

bahal_2007
03-10-2007, 14:31
دوستان من الن توی قسمتی که باید مجسمه پدر پرینس رو تکون بدم گیر کردم نمی دمنم مجسمه رو کجا بزارم

پسرم كاري نداره از يك ور يكبار مي چرخوني بعد مي ري اون ور يكبار مي بري جلو بعد دوباره يكبار مي چرخوني دوباره يك بار مي بري جلو تا تموم بشه بعد ديوار خراب ميشه و يه فيلم مي بيني همين:31:

kopol_420
04-10-2007, 11:23
تو اسپيد كيل يايد چيكار كني من آخرش نتونستم كامل انجام بدم بايد e رو تا آخر بگيري يا نه

time prince
04-10-2007, 13:35
پسرم كاري نداره از يك ور يكبار مي چرخوني بعد مي ري اون ور يكبار مي بري جلو بعد دوباره يكبار مي چرخوني دوباره يك بار مي بري جلو تا تموم بشه بعد ديوار خراب ميشه و يه فيلم مي بيني همين:31:
خب حالا بعدش با اون دوتا یارو باید چه کار کنم(بعد از ارابه رانی):31:

Amin Asterix
04-10-2007, 13:43
غولتم ما باید بکشیم؟یکم بزنشون تا بترکن دیگه.فقط نکته اش در اینه که وقتی اون یابو تبرش گیر کرد تو زمین باید بزنیش.می گم یکم فکرم بد نیستا:3:

bahal_2007
04-10-2007, 16:39
غولتم ما باید بکشیم؟یکم بزنشون تا بترکن دیگه.فقط نکته اش در اینه که وقتی اون یابو تبرش گیر کرد تو زمین باید بزنیش.می گم یکم فکرم بد نیستا:3:

بله راست ميگه شمشيريه رو بزن تا تبريه بياد طرفت جاخالي بده بدش تبرش گير مي كنه (در اينجا اسپيد كيل شروع ميشه) حالا بايد همين كار را بكني و از تبريه جاخالي بدي و بقلش واسي تا شمشيريه تبريه رو دو شقه كنه:31: و بعدشم فرح شمشيريه را مي كشه:21:

bahal_2007
10-10-2007, 22:55
بابا بازم سوال كنيد جواب ميدما

vasef
10-10-2007, 23:58
من بازی رو دانلود کردم بعد نصب کردم میرم تو بازی وقتی فیلم بازی رو نشون میده یک دفعه تا بازی شروع میشه یک صفحه ابی میاد پیغام خطا میده
چه کنم دوستان؟

M E H D I
11-10-2007, 01:15
من بازی رو دانلود کردم بعد نصب کردم میرم تو بازی وقتی فیلم بازی رو نشون میده یک دفعه تا بازی شروع میشه یک صفحه ابی میاد پیغام خطا میده
چه کنم دوستان؟
مشكل از كارت گرافيك شما هست. جديدترين درايور كارت گرافيكتون رو داونلود كنين و نصب كنين. اگه مشكل حل نشد نميشه كاري كرد جز ارتقاي سيستم!

vasef
11-10-2007, 10:49
کارت گرافیکم 128 هست یعنی باید 256 بگیرم؟

Amin Asterix
11-10-2007, 11:04
نه 128 کافیه.فقط شاید یکم نوع گرافیکت ضعیغ باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گافیکت چیه؟

MR.GAMER
11-10-2007, 13:42
سلام. من يه پرنس باز هستم كه تو يه مرحله گير كردم خفن.
تو قسمتي كه دوتا حيوون وحشي بهت حمله مي كنن گير كردم.
برا كشتن شون چه كااااااار كنم؟
بعد از اين كه كشتمشون چي كار كنم.

vasef
11-10-2007, 16:07
نه 128 کافیه.فقط شاید یکم نوع گرافیکت ضعیغ باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گافیکت چیه؟

زده radeon 9200 ati
:23::23::23:

Amin Asterix
11-10-2007, 17:40
همون radeon گرفتی که کارت گیره.سریع برو یک geforce بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اين كه كشتمشون چي كار كنم
آفرین به اینهمه نکات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .تو بازیه پرینس یک 70 80 ملیون حیوون وحشیه.کدوما؟کجا؟یک عکس بزار یا کامل توضیح بده.
پیشنهاد میکنم ولش کنی تا پرینس 4 بیاد حالشو ببری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vasef
11-10-2007, 19:57
درست شد driver جدید رو نصب کردم

bahal_2007
11-10-2007, 20:45
بعد از اين كه كشتمشون چي كار كنم.

نكنه اون دو تا غول بعد از ارابه راني رو :44:ميگي؟؟؟؟

M E H D I
12-10-2007, 10:51
ادامه چت توي ياهو مسنجر! ( منظورم پستهاي پاك شده هست)

Geronimo_AD
12-10-2007, 15:06
نكنه اون دو تا غول بعد از ارابه راني رو :44:ميگي؟؟؟؟

ببین منم اینجا گیر کردم... و خیلی وقته که بی خیال بازیه شدم... چجوری کشتیشون؟؟

MR.GAMER
12-10-2007, 15:09
كسايي كه اين بازي رو تموم كردن مي تونن به ما يه راهنمايي بكنن
و بگن چه طوري بايد قول اولش رو شكست بدم؟
هرجوري مي پرم رو سرش و يه ضربه مي زنم البته با e هيچ تاثيري نداره و منو
پرت مي كنه پايين . يكي كمك كنه؟

MR.GAMER
12-10-2007, 15:14
ببین منم اینجا گیر کردم... و خیلی وقته که بی خیال بازیه شدم... چجوری کشتیشون؟؟

من شانسي خودم اونارو كشتم.

ميري جلوي دهنشون و e رو ميزني وشمشيرشه تو دهن اون دو حيوون وحشي مي كني.
كسي ميتونه بگه غول اول بازي رو چه طوري بايد بكشم؟
هموني كه فك نداره و زبونش اويزوونه؟؟:18::18::41:

Amin Asterix
12-10-2007, 15:24
كسايي كه اين بازي رو تموم كردن مي تونن به ما يه راهنمايي بكنن
و بگن چه طوري بايد قول اولش رو شكست بدم؟
هرجوري مي پرم رو سرش و يه ضربه مي زنم البته با e هيچ تاثيري نداره و منو
پرت مي كنه پايين . يكي كمك كنه؟

شما باید وقتی چاقو آبی شد بهش ضربه بزنی!صبر کن تا پرینس کاراشو بکنی بعد چاقو آبی میشه تو یک ثانیه باید بزنی!!!:10:(این کار تا آخر بازی زیاد انجام میشه!)
من که هنوز نفهمیدم 2 حیوون وحشی کدومن.ولی احتمالا شما هنوز نباید بهشون رسیده باشی:19:
فکر کنم اینا اون 2 تا غول بعد از ارابه رانیو میگن!اگه اونه باید بگم که وقتی اون تبر زنه شمشیرش گیر کرد تو زمین باید بهش حمله کنین و بعد بقیشم آسونه.نکته اش همین تبریه اس!:10:

kopol_420
12-10-2007, 16:06
حيوون وحشي آخه مگه تو اين بازي غير وحشي هم پيدا ميشه
همه غولهل رو بايد اسسپيد كيل كني اولي كه از همه راحتتره اول بايد چشاشو كور كني (اسپيد كيل )بعد پاهاشو ميزني بعد ميفته و شما كارشو ميتمومونيد اون دوتا حيوونه هم كه بايد اول شمشيره رو بزني تا تبري بهت حمله كنه بهد كه تبرش گير كرد ميزنيش

bahal_2007
13-10-2007, 14:40
دوستان عزيزم مثل اينكه شما يك مقدار تنبل تشريف داريد همه اين مسايل در صفحات قبلي كامل توضيح داده شده (از ما گفتن)

bahal_2007
13-10-2007, 14:47

ميشه بگي تو هنوز غول اولو نكشته اون دو تا غول آخرو كشتي!!!!:18:

MR.GAMER
15-10-2007, 14:54
سلام.من رسيدم به قولش.
ولي تا الان هيچ شمشيري بهم نداده

MR.GAMER
15-10-2007, 14:58
ميشه بگي تو هنوز غول اولو نكشته اون دو تا غول آخرو كشتي!!!!:18:

اون دو تا دو تا حيوونن مسل يه گرگ بعد از ارابه راني /حالا افتاد

bahal_2007
15-10-2007, 15:13
اون دو تا دو تا حيوونن مسل يه گرگ بعد از ارابه راني /حالا افتاد

مثل با مسل مساوي نيست (فارسي را پاس بداريم)

MR.GAMER
15-10-2007, 19:54
شما باید وقتی چاقو آبی شد بهش ضربه بزنی!صبر کن تا پرینس کاراشو بکنی بعد چاقو آبی میشه تو یک ثانیه باید بزنی!!!:10:(این کار تا آخر بازی زیاد انجام میشه!)
من که هنوز نفهمیدم 2 حیوون وحشی کدومن.ولی احتمالا شما هنوز نباید بهشون رسیده باشی:19:
فکر کنم اینا اون 2 تا غول بعد از ارابه رانیو میگن!اگه اونه باید بگم که وقتی اون تبر زنه شمشیرش گیر کرد تو زمین باید بهش حمله کنین و بعد بقیشم آسونه.نکته اش همین تبریه اس!:10:

من اين كارو مي كنم اما نه جونش كم مي شه و هم ينكه خيلي راحت منو پرت مي كنه؟
هر كاري مي كنم و ضربه مي زنم جونش كم نميشه؟

Amin Asterix
15-10-2007, 20:00
جونش کم میشه!من 2 سال بازی نکردم نمی تونم ثانیه به ثانیه بگم.اما 100% راهش همونه.تبر که رفت تو زمین از پشت بزنش.بعد هم همون جریان چاقوی آبی(اسمشو یادم رفته!)
2 بار اینکارو بکنی اون میمیره

MR.GAMER
16-10-2007, 15:32
جونش کم میشه!من 2 سال بازی نکردم نمی تونم ثانیه به ثانیه بگم.اما 100% راهش همونه.تبر که رفت تو زمین از پشت بزنش.بعد هم همون جریان چاقوی آبی(اسمشو یادم رفته!)
2 بار اینکارو بکنی اون میمیره

اصلا اون تبر نداره يه شمشيرداره.كه هر جوري هم بهش ضربه مي زنم نمي ميره؟
يعني جونش كم نميشه

bahal_2007
16-10-2007, 15:45
اصلا اون تبر نداره يه شمشيرداره.كه هر جوري هم بهش ضربه مي زنم نمي ميره؟
يعني جونش كم نميشه

ببخشيد دوزاري من هنوز نيوفتاده شما king's road رو مي گين يا arrena به ما هم بگيد شايد كمكتون كنيم:10:

dark_prince783
16-10-2007, 18:59
با سلام خدمت بازی بازها
مستر گیمر عزیز ، شما باید از ضربه های اون دونفر فرار کنی ، هِی جا خالی میدی ولی باید نزدیکشون باشی . هی جاخالی میدی تا اینکه یکی از اونا که تبر دستشه یه ضربه بهت بزنه که باید جاخال بدی بعدش تبرش گیر میکنه به زمین شما بهش نزدیک میشی از پشت و بعدش بازی اسلوموشن میشه و شما ضربه رو که همون حالت اسپیدکیل هست رو میزنی ولی حتما در وقت اسلوموشن . یکیشون که میمیره اون یکی دیگه رو فرح که همون دخترس میکشه و بعد ادامه بازی .
موفق باشی

یه آدم خوب
16-10-2007, 19:44
ما که رفتیم آدم کش های حرفه ایه خشن :4::evil::devil::evil2:

این قدر کشت و کشتار نکنید , روی روحیتون تاثیر بد میزاره !:angry::rambo::grrr::47::sad:

از ما گفتن بود .:35::43:

Oracle_Eldorado
16-10-2007, 22:56
ما که رفتیم آدم کش های حرفه ایه خشن

این قدر کشت و کشتار نکنید , روی روحیتون تاثیر بد میزاره !

از ما گفتن بود .

دوست عزیز !
اگه قرار بود تاثیر بزاره که یکی از دوستان من باید دیوونه میبود !
یه بچه 3 دبستان که همه ی Resident Evil ها رو برده آخر ! پس هیچ تاثیری نداره !

Ali-ss
17-10-2007, 10:56
آقا من دوتا پای غول رو میزنم بعد می رم پشتش کمرش هم می زنم بعد پرش می کنم و تند تند کلیک می کنم و ضربه رو می زنم در مرحله آخر که می رم روی گردنش باشد چییکار کنم؟ من رو می گیره!!!

غول زبون دراز میگما

dark_prince783
17-10-2007, 12:06
آقا من دوتا پای غول رو میزنم بعد می رم پشتش کمرش هم می زنم بعد پرش می کنم و تند تند کلیک می کنم و ضربه رو می زنم در مرحله آخر که می رم روی گردنش باشد چییکار کنم؟ من رو می گیره!!!

غول زبون دراز میگما

حاجی شما وقتی میری بالای کتفش خود بازی حالت اسلوموشن میشه و زمان برای ضربه زدن اسپیدکیل رو بهتون میده ، تو همون لحظه باید ضربه رو وارد کنی و بعدش یکی دوتا ضربه دیگه که خودت باید متوجه بشی دیگه اینجاها رو نمیشه توضیح داد باید ببینی .
موفق باشی

dark_prince783
17-10-2007, 12:08
درضمن آقای Ali-ss شما بوسیله کلیدهای جهتی هم میتونی روی پشت غوله کمی جابجا بشی .

Ali-ss
17-10-2007, 12:16
پس اون مرحله هم کلیک چپ باید بزنم؟ من فکر کردم باید سواری کنم!

Amin Asterix
17-10-2007, 12:22
سواری؟نه بابا باید از E استفاده کنی یا همون چاقو کوچیکه وقتی آبی شد

Ali-ss
17-10-2007, 14:34
من هر وقت چاقو آبی می شه از کلیک چپ استفاده کردم و در تمام موارد هم جواب داده به جز وقتی روی گردنش هستم که اصلا نمی شه بکشیش

Amin Asterix
17-10-2007, 14:37
خوب اشتبات همینه!!!!شایدم e رو گزاشتی رو کلیک چپ

dark_prince783
17-10-2007, 17:56
آقاجون شما بعد از اینکه کمی به پاهای غوله ضربه میزنی ، غوله میشینه ، بعد میری رو پشتش ، غوله پا میشه میخواد پرنس رو بگیره از پشتش بندازه پایین ، شما با کلیدهای جهتی خودتو کمی جابجا میکنی تا نتونه بگیرتت ، بعد زمانی که حالت اسپیدکیل فعال شد ( به قول دوستمون چاقوش آبی شد ) همون لحظه باید ضربه رو وارد کنی بعدش هم همینجوری یکی دوبار دیگه همین کار رو انجام میدی تا اینکه غوله از پا درمیاد .
یاعلی

MR.GAMER
17-10-2007, 21:07
ببخشيد دوزاري من هنوز نيوفتاده شما king's road رو مي گين يا arrena به ما هم بگيد شايد كمكتون كنيم:10:

بي خيال من الان خدمت اقا قوله رسيدم.
حالا 7يا 8 قسمت جلوترم.
مرسي از كمكاتون

MR.GAMER
17-10-2007, 21:10
من هر وقت چاقو آبی می شه از کلیک چپ استفاده کردم و در تمام موارد هم جواب داده به جز وقتی روی گردنش هستم که اصلا نمی شه بکشیش

ببين وقتي قوله افتاد پايين خوده پرنس مي ره روو پشتش و به ترتيب ضربه مي زني
تا اين كه يه دمو نشون مي ده و تمام

MR.GAMER
17-10-2007, 21:12

غول زبون دراز میگما

اگه منظورت قوله بعد اررابه راني كه بايد اسپيد كيل كني و به ترتيب و سريع هرموقع چاقوت ابي شد ضربه بزني
خيلي سريع بايد اين كارو بكني وگرنه ميندازتت زمين

vasef
18-10-2007, 13:58
دوستان اخر بازی گفت یک قفلی unlock شده بعد کد فعال کردنش هم گفت ولی من نتونستم یادداشت کنم
کسی میدونه اون کد چیه؟

Amin Asterix
18-10-2007, 14:30
راست میگی منم نفهمیدم چیه.2 ساله تو کف موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.GAMER
18-10-2007, 14:47
من رسيدم به قوله دوم. لاكردار خيلي سريع ضربه مي زنه.منظورم همون قوليه كه بعد از رقتن دنبال فيرا هستش. فقط من مي تونم در برابرش دفاع كنم.
ضربه هم كه مي زنم يه زره جونش كم مي شه اما اگه اون يه لگد بزنه من از روي سكو مي افتم پايين
كسي مي تونه چطوري بايد بكشمش ؟

MR.GAMER
18-10-2007, 14:55
درضمن آقای Ali-ss شما بوسیله کلیدهای جهتی هم میتونی روی پشت غوله کمی جابجا بشی .

شما كه انقدر واردي به ما بگو قوله دوم رو چطوري بايد بكشم؟:18::41:

vasef
18-10-2007, 15:42
من رسيدم به قوله دوم. لاكردار خيلي سريع ضربه مي زنه.منظورم همون قوليه كه بعد از رقتن دنبال فيرا هستش. فقط من مي تونم در برابرش دفاع كنم.
ضربه هم كه مي زنم يه زره جونش كم مي شه اما اگه اون يه لگد بزنه من از روي سكو مي افتم پايين

منظورت اون غول خیلی گنده هست یا اون سفیده؟

bahal_2007
18-10-2007, 17:30

بابا من فكر كردم شما جلو تر از اين حرف ها باشي:41::18::31: فرح كه ميره شما بايد با اون زنه كه شبيه دلقكه مبارزه كنيد بعد تبديل به دارك پرنس ميشه اون موقع ميري جلوش وقتي تك به تك شدن كليك چپ را با سرعت مي زني تا اون پرت بشه پايين (هنوز خيلي مونده بازي تموم شه):11:

dark_prince783
18-10-2007, 18:06
شما كه انقدر واردي به ما بگو قوله دوم رو چطوري بايد بكشم؟:18::41:

حاجی شما مشکلت رو بگو تا بشه حل کرد . الآن کجا گیری باز ؟

dark_prince783
18-10-2007, 18:12
دوستان اخر بازی گفت یک قفلی unlock شده بعد کد فعال کردنش هم گفت ولی من نتونستم یادداشت کنم
کسی میدونه اون کد چیه؟

عزیزم شما نمی تونی از اون کد استفاده کنی چون به گفته خیلی از سایت های مربوط به مسائل گیم و غیره که در مورد این جریان بحث کردن این یکی از اشکالات بازیه که وقتی بازی تموم میشه اون کد رو تازه بهت میده ، من این موضوع رو تو یکی از سایت ها که خیلی در مورد pop بحث کرده بودن دیدم ولی یادم نیست خداییش وگرنه سایتش رو میذاشتم ، این موضوع نه تنها توی فروم های داخلی (ایران) بود بلکه تو خیلی از سایت ها و فرومهای خارج ازکشور هم بود .
منم خیلی درموردش تو اینترنت سرچ کردم ولی به هیچ جایی نرسیدم .
موفق باشی

bahal_2007
18-10-2007, 23:33
حاجی شما مشکلت رو بگو تا بشه حل کرد . الآن کجا گیری باز ؟

گلم مثل اينكه من تو پست قبلي جوابو كامل نوشته بودمااااااااااا:31:

MR.GAMER
19-10-2007, 16:40
بابا من فكر كردم شما جلو تر از اين حرف ها باشي:41::18::31: فرح كه ميره شما بايد با اون زنه كه شبيه دلقكه مبارزه كنيد بعد تبديل به دارك پرنس ميشه اون موقع ميري جلوش وقتي تك به تك شدن كليك چپ را با سرعت مي زني تا اون پرت بشه پايين (هنوز خيلي مونده بازي تموم شه):11:

مرسي از كمكت رفيق:10:
ولي من چپ كليك رو مي زنم اثر نمي كنه

bahal_2007
20-10-2007, 16:41
مرسي از كمكت رفيق:10:
ولي من چپ كليك رو مي زنم اثر نمي كنه

اين قدر بايد سريع بزني تا اون زنه را پرت كنه پايين(وقتي كه دارك پرنس شد و شاخ به شاخ شدن)

dark_prince783
20-10-2007, 17:45
گلم مثل اينكه من تو پست قبلي جوابو كامل نوشته بودمااااااااااا:31:

من معذرت میخوام . چون تو CN یکم سرم شلوغ بود ، پست قبلی رو نخوندم . شما به بزرگی خودت ببخش این حقیرو . . .
موفق باشی

MR.GAMER
23-10-2007, 15:43
اين قدر بايد سريع بزني تا اون زنه را پرت كنه پايين(وقتي كه دارك پرنس شد و شاخ به شاخ شدن)

اخه وقتي شاخ به شاخ مي شيم من سريع چپ كليك رو مي زنم اما
نه تنها عمل نمي كنه منو سره دو سوت مي ندازه كنار

bahal_2007
23-10-2007, 15:46
اخه وقتي شاخ به شاخ مي شيم من سريع چپ كليك رو مي زنم اما
نه تنها عمل نمي كنه منو سره دو سوت مي ندازه كنار

عزيزم منظور من از سريع يعني كه همين جوري پشت سره هم(هزار بار)كليك چپ را بزني حالا فهميدي؟

sina64
23-10-2007, 16:39
من بازي شاهزاده ايراني به يه غول رسيدم هر كاري مي كنم كشته نميشه به پشتش ميپرم وزبه مي زنم ولي خونش كم نميشه كسي مي دونه چه كار نكم همون غولي كه بد از كالسكه سواري ميرسه من پشتش ميپرم خودش ضربه ميزنه و پرت ميشه كمك كنيد 25 روزه اونجا گير كردم
همون غولي كه فك نداره وخيلي هم گنه است وشمشير هم دستش هست

Amin Asterix
23-10-2007, 18:43
2 صفحه قبل رو یک نگاه بکن حله.واسه 17 18 نفر توضیح داده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.GAMER
24-10-2007, 17:18
من بازي شاهزاده ايراني به يه غول رسيدم هر كاري مي كنم كشته نميشه به پشتش ميپرم وزبه مي زنم ولي خونش كم نميشه كسي مي دونه چه كار نكم همون غولي كه بد از كالسكه سواري ميرسه من پشتش ميپرم خودش ضربه ميزنه و پرت ميشه كمك كنيد 25 روزه اونجا گير كردم
همون غولي كه فك نداره وخيلي هم گنه است وشمشير هم دستش هست

بايد بري بالا سرش/ اسپيد كيل كني
به ترتيب ضربه بزني وقتي دو تا چشش كور شد مي ري لابه لاي پاش سريع ضربه مي زني
تا جونش تموم شه.وقتي تموم شد پرنس ميره پشتش
بعد دو باره اسپيد كيل مي كني و تمام

bahal_2007
25-10-2007, 16:16
Mr.gamer داري مياي تو خط هاااااا

MR.GAMER
30-10-2007, 14:36
Mr.gamer داري مياي تو خط هاااااا

مرسي.
من رسيدم به كينگس رود و نميدانم چه كارش كنم.
هيچ راهي نداره كه اون شمشير داره مضاحمه مبارزه نشه .
چون من تا ميام بزنمش مياد منو يه فس حسابي مي زنه:41::20:

bahal_2007
30-10-2007, 15:01
بابا تو كه خودت يه پا فروم باز شدي اگه صفحه صد به قبلو نگاه كني همه مسايل توش جواب داده شده

MR.GAMER
01-11-2007, 14:15
كسي سيو بعده كينگس رود رو نداره؟

Amin Asterix
01-11-2007, 14:31
ای بابا کینگس چیه؟
فکر نکنم کسی دیگه این بازیو داشته باشه کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .برا همین بهتره خودت ردش کنی...
کجاش گیریدی؟کینگس کیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahal_2007
01-11-2007, 15:01
ای بابا کینگس چیه؟
فکر نکنم کسی دیگه این بازیو داشته باشه کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .برا همین بهتره خودت ردش کنی...
کجاش گیریدی؟کینگس کیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا منظورش اسم سيو است من دارم چجوري بدم؟ صفحه هاي قبلي هم هست:10:

am2
01-11-2007, 21:04
من دارم چجوري بدم؟
ميتوني توي سايتي مثل راپيد شير آپلودش كني و ادرسش رو بزاري اينجا..

bahal_2007
01-11-2007, 21:25
ميتوني توي سايتي مثل راپيد شير آپلودش كني و ادرسش رو بزاري اينجا..

بابا اين كاره:31: خودمم بلدم (هزار تا سايت آپلود فايل هم مي شناسم) اما وقت و حالشو ندارم:10:

bahal_2007
01-11-2007, 21:29
ببين خودت برو توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد بازي پرنس را سرچ كن يك سيو كاملشو دانلود كن حال كن

dark_prince783
03-11-2007, 15:53
چون من تا ميام بزنمش مياد منو يه فس حسابي مي زنه:41::20:

دوست من اگه میشه یکم توضیح در مورد جایی که هستی بده ، چون من خیلی وقته که این بازیو دیگه بازی نمی کنم ، الآن یادم نیست شما کجا گیری .
در ضمن اگه از روی سیو بقیه بخوای بازی کنی که دیگه بازی فاز نمیده چون وقتی سیوها رو داری هی میخوای بری مراحل بعدی .
یه توضیح کامل در مورد جایی که هستی و مشکلت بده تا ایشاا... مشکلتحل بشه .
موفق باشی

am2
03-11-2007, 22:46
نوشته شده توسط mr.gamer
چون من تا ميام بزنمش مياد منو يه فس حسابي مي زنه
اگه منظورت هنگام جنگ با اون دوتا قوله است ابتدا برو با اوني كه شمشير دستشه بجنگ اون يكي كه تبر داره مياد به دوستش كمك كنه تبرش توي زمين گير ميكنه بعد برو و اسپيد كيل رو شروع كن و هردو رو بكش

راهنماي كامل  بازي(البته انگليسي)

بابا اين كاره خودمم بلدم (هزار تا سايت آپلود فايل هم مي شناسم) اما وقت و حالشو ندارم

يه  اپلود  يك مگابايتي كه حال و حوصله نميخواد :) :)

maxoud
04-11-2007, 15:18
سلام.
میشه راهنمایی کنید این قسمت بازی باید چی کار کنم؟
بالای بالکن رفتمو اهرم رو هل دادم که یه چیزی شبیه پنجره که از کنارش آب میومد بسته شد.
ولی الان نمی دونم باید چی کار کنم.
اسم سیو مرحله هم اینه:The upper city

am2
04-11-2007, 15:50
برو  و اون جعبه رو بكش جايي كه عدد 1 رو  نوشتم يعدش برو رويش و بپر جايي كه عدد 2 هستش...

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; }

maxoud
05-11-2007, 10:50
خیلی ممنون از کمکتون بلاخره رد کردم:20:

Mohammad Hosseyn
06-11-2007, 14:31
با سلام ...
یکی به من کمک کنه ...من تو اون مرحله ام که باید با یه زن نیمه ل...ت که لباس بنفش رنگی داره مبارزه کنم ... همون که هی میپره از این سمت به اون سمت . من تمام قدرتش رو کم کردم اما هر کار می کنم نمی میره ... وقتی که بسمتش حمله می کنم تصویر نزدیک می شه و دو نفر همدیگه رویکم هل می دن بعد تصویر بر می گرده و اون منو لگد می زنه پرت می شم ...
یکی کمک کنه ...چی کار باید بکنم .؟
با تشکر ...

M.K_Soft
06-11-2007, 14:47
با سلام ...
یکی به من کمک کنه ...من تو اون مرحله ام که باید با یه زن نیمه ل...ت که لباس بنفش رنگی داره مبارزه کنم ... همون که هی میپره از این سمت به اون سمت . من تمام قدرتش رو کم کردم اما هر کار می کنم نمی میره ... وقتی که بسمتش حمله می کنم تصویر نزدیک می شه و دو نفر همدیگه رویکم هل می دن بعد تصویر بر می گرده و اون منو لگد می زنه پرت می شم ...
یکی کمک کنه ...چی کار باید بکنم .؟
با تشکر ...

عزيز تو اين مرحله بايد به محض اينكه به نزديك اون زنه يعني همون سكويي كه بايد ازش بري بالا يا از ديوار آويزون ميشي، سرعت رو آهسته كني و بعد بري روبه روش و بهش چند تا ضربه بزني.
چهار پنج بار كه اين كارو بكني حسابش رسيده مي شه.
مشكل ديگه اي بود در خدمتيم.

Mohammad Hosseyn
06-11-2007, 15:58
عزيز تو اين مرحله بايد به محض اينكه به نزديك اون زنه يعني همون سكويي كه بايد ازش بري بالا يا از ديوار آويزون ميشي، سرعت رو آهسته كني و بعد بري روبه روش و بهش چند تا ضربه بزني.
چهار پنج بار كه اين كارو بكني حسابش رسيده مي شه.
مشكل ديگه اي بود در خدمتيم.
با سلام ... ممنون از راهنمائی اما من این کارا رو کردم و اینقدر زدمش که قدرتش تموم شد اما هنوز نمرده و همش رو یه سکو ایستاده و وقتی باهاش می جنگم تصویر همون جوری می شه که بالا گفتم ...
چی کار کنم ؟؟؟

loyal280
06-11-2007, 19:05
با سلام ... ممنون از راهنمائی اما من این کارا رو کردم و اینقدر زدمش که قدرتش تموم شد اما هنوز نمرده و همش رو یه سکو ایستاده و وقتی باهاش می جنگم تصویر همون جوری می شه که بالا گفتم ...
چی کار کنم ؟؟؟

وقتی تصویر نزدیک شد و شمشیراتون به هم چسبید تو باید کلیک چپ موستو دائم و تند تند فشار بدی ،اونوقت میبینی که تو پرتش میکنی:20:

Mohammad Hosseyn
07-11-2007, 14:57
وقتی تصویر نزدیک شد و شمشیراتون به هم چسبید تو باید کلیک چپ موستو دائم و تند تند فشار بدی ،اونوقت میبینی که تو پرتش میکنی:20:
ممنون از کمکتون ...
ردش کردم ....
اما الان رسدم به یه قول دوم بازی ... می رم زیر پاش و پاهاش رو با شمشیر می زنم بعد زانو می زنه ... بعد که زانو زد می رم رو دوشش ...همین که میرم من رو پرت می کنه ... اینجا چی کار کنم ؟
موفق باشید

dark_prince783
07-11-2007, 16:27
اما الان رسدم به یه قول دوم بازی ... می رم زیر پاش و پاهاش رو با شمشیر می زنم بعد زانو می زنه ... بعد که زانو زد می رم رو دوشش ...همین که میرم من رو پرت می کنه ... اینجا چی کار کنم ؟
موفق باشید

غوله چه شکلیه ، اگه منظورت همون که از توی دیوار یه دفعه می پره بیرون و وسط یه گودال مانند بزرگی هستی و خود غوله از گیاه و اینجورچیزها درست شده باید بری روی پشتش وقتی حالت اسپیدکیل مشخص شد باید ضربه هات رو بزنی و بعدش یه ضربه تو حالت اسپیدکیل به سر یارو میزنه که چاقوش تو سر یارو میمونه و باید باهاش سواری کنی بعد از توی یه راهرو ( همونطور که سوار غوله هستی ) میگذری و چندتا در رو خراب میکنی و همینطور میری تا به آخرین در برسی که دیگه خودش دمو میشه . ( در ضمن موقع سواری نباید به در و دیوار بخوری چون خودت و غوله میمیرین )

Mohammad Hosseyn
08-11-2007, 13:43
غوله چه شکلیه ، اگه منظورت همون که از توی دیوار یه دفعه می پره بیرون و وسط یه گودال مانند بزرگی هستی و خود غوله از گیاه و اینجورچیزها درست شده باید بری روی پشتش وقتی حالت اسپیدکیل مشخص شد باید ضربه هات رو بزنی و بعدش یه ضربه تو حالت اسپیدکیل به سر یارو میزنه که چاقوش تو سر یارو میمونه و باید باهاش سواری کنی بعد از توی یه راهرو ( همونطور که سوار غوله هستی ) میگذری و چندتا در رو خراب میکنی و همینطور میری تا به آخرین در برسی که دیگه خودش دمو میشه . ( در ضمن موقع سواری نباید به در و دیوار بخوری چون خودت و غوله میمیرین )
خیلی ممنون تمام مشکلات حل شد .
موفق باشید .

Only Pes
08-11-2007, 20:57
سلام آیا این بازی با حاله یا نه تعریفشو شنیدم میگن با این که ماله زمانه پیغمبره ولی خیلی توپه بخریم یا نخریم؟

am2
08-11-2007, 22:01
سلام آیا این بازی با حاله یا نه تعریفشو شنیدم میگن با این که ماله زمانه پیغمبره ولی خیلی توپه بخریم یا نخریم؟
يه بازي اكشن, فكري و بسيار پرهيجان و جذاب كه از فيلمنامه ي بسيار قدرتمندي سود مي برد و با محيط هاي بسيار جذاب تري نسبت به دو نسخه ي پيشين عرضه شده است .

من كه از تنها بازي اي كه خوشم اومده اين بازي و شماره قبلي اين بازي بود ....

Only Pes
08-11-2007, 22:21
مرسی العان میرم میگیرم البته فردا

am2
08-11-2007, 22:25
مرسی العان میرم میگیرم البته فردا

حالا نميخواد فردا بري:41::41:.....

(فردا جمعه ست:21:)

Only Pes
08-11-2007, 22:39
اینجا مغازه ها جمعه ها هم بازه

bahal_2007
13-11-2007, 15:05
فقط لطف كنيد صفحه هاي قبلي را ببينيد بعد پست بديد ممنون

slambovich
14-11-2007, 22:01
ببخشید دوستان من در مرحله ای از این بازی هستم که یه قول هست خیلی بزرگه من هرچه از اون گوشه ها میرم سر تخته میپرم سرش میزنمش هیچ اثری روش نمیکنه حتی 1 میلی متر از خونش کم نمیشه ممنون میشم کمکم کنید
ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

slambovich
15-11-2007, 20:33
دوستان قول اول رو زدم الان در مرحله the arena tunel هستم و یه جاه میرسم به یه نردبون که بپری اونور یه در بسته یکم از نردبون هم پایین بریم جلوم یه علامت شیر هست که با پریدن میشه اون رو گرفت پایین نردبان هم سیاه بپریم میمرم من اینجارو گیر کردم خیلی سعی کردم نشد

:11:>>>slamboVich<<<:11:

Amin Asterix
15-11-2007, 21:34
دوستان قول اول رو زدم الان در مرحله the arena tunel هستم و یه جاه میرسم به یه نردبون که بپری اونور یه در بسته یکم از نردبون هم پایین بریم جلوم یه علامت شیر هست که با پریدن میشه اون رو گرفت پایین نردبان هم سیاه بپریم میمرم من اینجارو گیر کردم خیلی سعی کردم نشد

یک عکس بزار ببینیم کجایی.ما خیلی وقته بازی نکردیم یادمون رفته جزییاتو:19:

bahal_2007
17-11-2007, 14:31
اگه به صفحه هاي قبلي (100 به بعد) زحمت مي گشيدي نگاهي مي انداختي تمام اين مشكلات متفاوت حل مي شد تو هم به جوابت مي رسيدي

dark_prince783
17-11-2007, 21:24

اول سلام ؛
دوم اينكه فكر ميكنم اينجا كه هستي به شكل dark prince شده باشي كه به وسيله اون زنجيري كه داره اون عكس شيري كه روي ديواره رو ميكشه و بعد يه قسمتي از تو ديوار به بيرون مياد و شما ميري روي اون و بالاي اون تخته سنگه يه لبه هست كه ميگيري و ميري بالا ( البته قبلش بايد حالت اسلوموشن رو فعال كني - همون حركت آهسته )
موفق باشي

slambovich
18-11-2007, 18:21
دوستان عزیز من این قسمت رو رفتم الان تو قسمتی گیر کردم یه مجسمه ی بزرگ هست که تا 3 یا 4 تا جلو بردم ولی بعد از اون هر چی سعی کردم نتونستم ببرمش دیوار و چوب های بالای سقف مانع بردنش میشن
ممنونتون میشم اینو از اول دقیق بگید
ممنون از توجه شما دوستان گرامی:31::11:

dark_prince783
20-11-2007, 17:10
دوستان عزیز من این قسمت رو رفتم الان تو قسمتی گیر کردم یه مجسمه ی بزرگ هست که تا 3 یا 4 تا جلو بردم ولی بعد از اون هر چی سعی کردم نتونستم ببرمش دیوار و چوب های بالای سقف مانع بردنش میشن

با سلام دوست عزيز
اين قسمت ديگه از اون قسمتهاييه كه بايد خودتون زحمتش رو بكشيد ، چون قابل توضيح نيست . بايد روي اون بالكن هايي كه روش دسته هايي تعبيه شده مجسمه رو با دقت بچرخوني . دوست من خوب دقت كن يكم فكر كن بعدش هم راحت ميتوني اين قسمت رو پشت سر بذاري .
موفق باشي .

sina1100
20-11-2007, 20:19

با سلام دوست عزيز
اين قسمت ديگه از اون قسمتهاييه كه بايد خودتون زحمتش رو بكشيد ، چون قابل توضيح نيست . بايد روي اون بالكن هايي كه روش دسته هايي تعبيه شده مجسمه رو با دقت بچرخوني . دوست من خوب دقت كن يكم فكر كن بعدش هم راحت ميتوني اين قسمت رو پشت سر بذاري .
موفق باشي .

شما سختش کردي! بذا کلشو بهت ميگم از اول!

براي جلو و عقب بردن و چرخوندن مجسمه که خودت ميدوني بايد از اون اهرم هاي روي ديوار که در دو طرف محوطه نصب شده استفاده کني ... عقربه هاي ساعت و خلاف عقربه هاي ساعت منظور همون چرخوندنه! ببخشيد گفتم شايد نميدوني! :31:

1)جلو
2)عقربه هاي ساعت
3)عقربه هاي ساعت
4)جلو
5)جلو
6)عقربه هاي ساعت
7)عقب
8)عقربه هاي ساعت
9)جلو
10)عقربه هاي ساعت
11)جلو
12)خلاف عقربه هاي ساعت
13)جلو

در مجموع 13 حرکت ميشه که کوچکترين اشتباه موجب ميشه به مقصد نرسي!
موفق باشي!

slambovich
21-11-2007, 18:37
ممنون عزیزان

shavali261
23-11-2007, 00:16
سلام
این اولین سوال منه...!!!
کی میدونه در بازی پرنس3 چطور از اون غول بی سرو دم بگذرم آخه هرچی میزنمش از جون من کم می شه ولی اون انگار نه انگار
هر کی جواب بده منو مدیون خودش می کنه
<اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم>

shavali261
23-11-2007, 00:49
سلام
بازی کم کم داره میاد
پس یه تاپیک در موردش داشته باشیم بد نیست

بايد بري بالا سرش/ اسپيد كيل كني
به ترتيب ضربه بزني وقتي دو تا چشش كور شد مي ري لابه لاي پاش سريع ضربه مي زني
تا جونش تموم شه.وقتي تموم شد پرنس ميره پشتش
بعد دو باره اسپيد كيل مي كني و تمام
---------------میشه بگید اسپید کیل یعنی چه؟---------------

Amin Asterix
23-11-2007, 01:26
---------------میشه بگید اسپید کیل یعنی چه؟---------------
این آسونه که.وقتی چاقوت آبی میشه ضربه بزن نه زورتر نه دیرتر.(همون صحنه های اسلو موشن اینا:10:)
فقط وقتی آبی شدا...

shavali261
26-11-2007, 22:21
سلام عزیزان
کی میتونه سریع به من بگه که بعد از اینکه اون مجسمه بزرگ را از این ور سالن به اون ور سالن جابجا کردم باید کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------>لطفا<-----------------------

shavali261
26-11-2007, 22:26
سلام عزیزان من
لطفا یکی از شما به من بگه بعد اینکه اون مجسمه رو از این ور سالن به اون ور سالن بردم باید کجا برم
----------------->لطفا<------------------

Oracle_Eldorado
27-11-2007, 05:51
سلام عزیزان من
لطفا یکی از شما به من بگه بعد اینکه اون مجسمه رو از این ور سالن به اون ور سالن بردم باید کجا برم
----------------->لطفا<------------------
شما اگه چند پست بالاتر رو میخوندی ایشون برای Sina 1100 گذاشته بودند /:27:

شما سختش کردي! بذا کلشو بهت ميگم از اول!

براي جلو و عقب بردن و چرخوندن مجسمه که خودت ميدوني بايد از اون اهرم هاي روي ديوار که در دو طرف محوطه نصب شده استفاده کني ... عقربه هاي ساعت و خلاف عقربه هاي ساعت منظور همون چرخوندنه! ببخشيد گفتم شايد نميدوني! :31:

1)جلو
2)عقربه هاي ساعت
3)عقربه هاي ساعت
4)جلو
5)جلو
6)عقربه هاي ساعت
7)عقب
8)عقربه هاي ساعت
9)جلو
10)عقربه هاي ساعت
11)جلو
12)خلاف عقربه هاي ساعت
13)جلو

در مجموع 13 حرکت ميشه که کوچکترين اشتباه موجب ميشه به مقصد نرسي!
موفق باشي!

shavali261
28-11-2007, 14:44
شما اگه چند پست بالاتر رو میخوندی ایشون برای Sina 1100 گذاشته بودند /:27:

================================================== ============
وقتی آخر کینگس رود اون دوتا غوله میان با شمشیرداره می جنگم ، تبر داره میاد و تبرش هم گیر میکنه اما پرنس اسپید کیل نمی کنه یعنی هر چی واستادم کنار تبر داره اسپید کیل نکرد تا کشتنم البته فقط از تمام بارهایی که بازی کرده و مردم فقط یک بار اسپید کیل کرد
-------------------->لطفا<------------------------

Amin Asterix
28-11-2007, 15:05
================================================== ============
وقتی آخر کینگس رود اون دوتا غوله میان با شمشیرداره می جنگم ، تبر داره میاد و تبرش هم گیر میکنه اما پرنس اسپید کیل نمی کنه یعنی هر چی واستادم کنار تبر داره اسپید کیل نکرد تا کشتنم البته فقط از تمام بارهایی که بازی کرده و مردم فقط یک بار اسپید کیل کرد
-------------------->لطفا<------------------------
خوب بگو تو غوله گیری.شما باید اونی که تبرش گیر کرده رو تا میخوره بزنی نه اینکه وایسی برا اسپید کیل.بعدا اسپید کیلم میاد.:10:

shavali261
28-11-2007, 15:29
خوب بگو تو غوله گیری.شما باید اونی که تبرش گیر کرده رو تا میخوره بزنی نه اینکه وایسی برا اسپید کیل.بعدا اسپید کیلم میاد.:10:
+++++++++++++++++++
بسیار متشکرم امین جان
:11::10:

bahal_2007
28-11-2007, 18:44
باباجون!!!!!!!! من چندين وقته به اين انجمن سر مي زنم 121 صفحه مشكل داريد اما تو سه جا خلاصه ميشه كه هزار بار جواب داده شده(صفحه هاي قبلو بخونين لطفا): 1-arenna 2-kings road 3- upper city

shavali261
30-11-2007, 22:02
یه خواهش دوستانه:
من تو کینگس رود گیر کرده نمی تونم بازی رو تموم کنم حیفه مگه نه...!!
پس دوستانه خواهش میکنم هر کی save قسمت کینگس رود را داره لطفا بذارش:40:
-------------------->لطفا<----------------------

Amin Asterix
30-11-2007, 22:30
یه خواهش دوستانه:
من تو کینگس رود گیر کرده نمی تونم بازی رو تموم کنم حیفه مگه نه...!!
پس دوستانه خواهش میکنم هر کی save قسمت کینگس رود را داره لطفا بذارش:40:
-------------------->لطفا<----------------------
بله حیفه پس سعی کن خودت ردش کنی تا آخرشو ببینی.اگم نتونستی بیخیال شو و دنبال پرینس نرو!!اینکه سیو آخر بازیو داشته باشی افتخار نیست تموم کردنش اصله:10:

ali racer
30-11-2007, 23:02
نسخه ی جدید پرنس نیومده ؟؟

Amin Asterix
30-11-2007, 23:05
اصلا معلوم نیست نسخه ای ساخته بشه که بخواد بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shavali261
30-11-2007, 23:45
بله حیفه پس سعی کن خودت ردش کنی تا آخرشو ببینی.اگم نتونستی بیخیال شو و دنبال پرینس نرو!!اینکه سیو آخر بازیو داشته باشی افتخار نیست تموم کردنش اصله:10:

آقا امین نصیحت نخواستم گفتم save بعد از کینگس رود رو بذارین البته لطفا
چون خیلی سعی کردم نتونستم به همین خاطر خواستم وگر نه آدم راحت طلبی نیستم.

am2
02-12-2007, 21:38
سيو تمام مراحل بازي فقط بايد بگردي و سيو مورد نظرت رو پيدا كني

shavali261
04-12-2007, 22:08
[quote=am2;1866089]سيو تمام مراحل بازي فقط بايد بگردي و سيو مورد نظرت رو پيدا كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote

سپاسگزارم AM2

shavali261
11-12-2007, 00:46
سلام دوستان
وقتی میخوام اون وزیر بابای پرنس رو بکشم تا مرحله ای که سنگها میریزن میرم ولی سنگها اعصابمو خورد کردند کسی ترفندی نداره تا ز این مرحله بگذرم
------------------<لطفا>------------------

Oracle_Eldorado
11-12-2007, 05:35
سلام دوستان
وقتی میخوام اون وزیر بابای پرنس رو بکشم تا مرحله ای که سنگها میریزن میرم ولی سنگها اعصابمو خورد کردند کسی ترفندی نداره تا ز این مرحله بگذرم
------------------<لطفا>------------------

دوست من !
اون آخرین مرحله ی بازی هست ! یعنی اونو بکشی بعدش باید اون پرنس سیاه رو بکشی و تموم میشه !!
یه توضیحی بدم :
وقتی سنگها شروع کرد به چرخش ،‌ وزیر یه جایی هست که پشتش یه دیوار صافه . باید خودتو برسونی پشتش و از دیوار مستقیم بری بالا و بپری روی سرش و Speed Kill بزنی .

am2
11-12-2007, 21:31
وقتی میخوام اون وزیر بابای پرنس رو بکشم تا
وزيره باباي پرنسه؟؟

Oracle_Eldorado
11-12-2007, 22:23
وزيره باباي پرنسه؟؟

نه !
منظورش اینه :
بابای پرنس یه وزیر داشته که بهشون خیانت کرده .
حالا منظورش اون وزیر هست نه اینکه وزیر بابای پرنس باشه !
اگه پرنس 3 رو تا آخر برده باشی میبینی که باباش مرده .

mohsen_ttx
11-12-2007, 23:26
سلام راستي لباس جديد پرنس سفيد شده و قيافش هم بهتره

am2
11-12-2007, 23:58
اگه پرنس 3 رو تا آخر برده باشی میبینی که باباش مرده .
اوني كه شمشيرش رو بر ميداره باباشه؟؟

shavali261
12-12-2007, 22:56
دوست من !
اون آخرین مرحله ی بازی هست ! یعنی اونو بکشی بعدش باید اون پرنس سیاه رو بکشی و تموم میشه !!
یه توضیحی بدم :
وقتی سنگها شروع کرد به چرخش ،‌ وزیر یه جایی هست که پشتش یه دیوار صافه . باید خودتو برسونی پشتش و از دیوار مستقیم بری بالا و بپری روی سرش و Speed Kill بزنی .

متشکرم
انشالله جبران کنیم

bahal_2007
14-12-2007, 15:17
اوني كه شمشيرش رو بر ميداره باباشه؟؟

بله اگه داستانش هم که توی صفحه های قیله بخونی بد نیست

lord.m
08-01-2008, 06:21
دوستان خبر ساخت فیلم شاهزادمون واقعیت داره؟
خیلی خبر در موردش شنیدم طوری که میگن کارگردنشم
همون کارگردان ترانسپورتره و نقش پرنسم Charlie Clausen
کسی اطلاعات دقیق از این پروژه داره؟

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 07:48
بله این فیلم داره ساخته میشه و در سال 2009 اکران میشه .

bahal_2007
10-01-2008, 23:39
اميدوارم مثل فيلم 300 نشه!!!

BloodOmen
11-01-2008, 00:24
اميدوارم مثل فيلم 300 نشه!!!

امید وارم از عربای سوسمار خور و خط مسخرشون هم خبری نباشه

bahal_2007
18-01-2008, 23:34
ديگه كسي خبر از فيلم پرنس نداره؟؟؟

Oracle_Eldorado
19-01-2008, 00:07

عزیزم اوخر سال 2008 ( فکر کنم . دقیق نمیدونم ) اکران میشه ....

dark_prince783
24-01-2008, 11:36
سلام دوستان
( با عرض پوزش ، به خاطر اینکه اینجا جای این بحث ها نیست ولی برای اطلاع دوستان ) من یه جا که با فیلمنامه نویس مصاحبه کرده بودن ، خوندم ( خدایی یادم نیست کجا ) که در مورد فیلمنامه بسیار قوی و پرقدرت فیلم گفته بود و خود فیلمنامه نویس گفته بود که چون از بچگی عاشق همچین داستانایی بوده روی محتوای فیلم خیلی کار کرده و امیدواره که فیلم بسیار زیبایی از کار در بیاد ولی اینکه چه موقعی فیلم اکران بشه و اینا چیزی ننوشته بود . در ضمن من چندتا عکس ( آرت ورک مانند که نمی دونم اسمشو چی میگن ) از توی چندتا سایت درآوردم . فقط چون سرعتم زغال سنگیه نمی تونم آپلود کنم . ( شرمنده )
بهر حال منم امیدوارم فیلم خوبی بشه . چون بازیش که end بازیه .
یا حق

baleshtak
17-02-2008, 10:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه کسی سیو بازی 3 رو بزاره ممنون میشم

baleshtak
17-02-2008, 11:27
چرا هیچ کس جواب نمیده؟

من کاربر جدید هستم

baleshtak
17-02-2008, 11:40
من نمیدونم چرا هیچ کس نیست

soliman
17-02-2008, 12:21
تو قسمت اخبار و رمز بازي ها بگرد پيدا ميكني يا شايد هم تو همين تاپيك پيدا بشه.

a.salireza
17-02-2008, 12:55
من نمیدونم چرا هیچ کس نیست
میشه بگی برای چه سه تا پست پشت سر هم دادی؟ یه مقدار صبر میکردی بد نبود. حتمآ که همون موقع جوابت رو نمیدن.:10:

baleshtak
17-02-2008, 17:45
ببخشید اخه تازه وارد این سیستم شده بودم و یه کم مشکل داشتم

ممنون میشم سیو بازی رو به من بدی

MRshalgardan
20-02-2008, 12:12
سلام دوستان من یه چند ماه پیش که پرنس رو بازی می کردم یه جا بعد از اینکه غول گنده رو میکشم گیر کردم و از هر کسی هم که پرسیدم (نزدیکان) نمی دونستم تا این که امروز تصادفی این تایپیک رو دیدم وعضو شدم امید وارم بتونم ازتون کمک بگیرم.
یه جا رسیدم که دختر تیر کمونی با تیر یه زنگ رو مندازه بعد من از یه بالکن پایین میپرم و یه چند نفرو میگشم بعد از یه ستون بالا میرم ... خلاصه میرسم به زنگه میزارمش زیر پام میرم روش بعد میرسم به یه اهرم اونو که پایین میکشم دو تا در وا میشه دختره از یه در میره ولی من زمان کافی برای زسیدن در خودمو ندارم و در قبل از زسیدن من بسته میشه از اسلوموشن هم استفاده میکنم ولی بازم نمی رسم چون راه دره خیلی دوره بایید از چند تا ستون بالا برم اگه میشه کمکم کنید:41:

havas_1980
20-02-2008, 16:04
سلام دوستان من یه چند ماه پیش که پرنس رو بازی می کردم یه جا بعد از اینکه غول گنده رو میکشم گیر کردم و از هر کسی هم که پرسیدم (نزدیکان) نمی دونستم تا این که امروز تصادفی این تایپیک رو دیدم وعضو شدم امید وارم بتونم ازتون کمک بگیرم.
یه جا رسیدم که دختر تیر کمونی با تیر یه زنگ رو مندازه بعد من از یه بالکن پایین میپرم و یه چند نفرو میگشم بعد از یه ستون بالا میرم ... خلاصه میرسم به زنگه میزارمش زیر پام میرم روش بعد میرسم به یه اهرم اونو که پایین میکشم دو تا در وا میشه دختره از یه در میره ولی من زمان کافی برای زسیدن در خودمو ندارم و در قبل از زسیدن من بسته میشه از اسلوموشن هم استفاده میکنم ولی بازم نمی رسم چون راه دره خیلی دوره بایید از چند تا ستون بالا برم اگه میشه کمکم کنید
کافیه فقط بری رو زنگ و رو دیوار راه بری تا لبه رو بگیری!

baleshtak
20-02-2008, 23:08
سلام

من هم همونجا ام

باید سریع بپری پایین و از روی همون زنگ رو دیوار راه بری و لبه دیوار رو بگیری

baleshtak
21-02-2008, 10:26
ببخشید میدونم این تای÷یک درباره این موضوع نیست

ولی اگه وبلاگ ادم هک شده باشه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
21-02-2008, 10:52
ببخشید میدونم این تای÷یک درباره این موضوع نیست

ولی اگه وبلاگ ادم هک شده باشه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟

باید در قسمت زیر مطرح کنی :

موفق باشید .

baleshtak
22-02-2008, 19:17
من بعد از همون زنگه رفتم و از در رد شدم وبعد رسیدم به یه جا که چند تا شیر درنده هستند

اون شیر ها رو میکشم ولی بعدش یه میله هست که باید بگیرمش ولی نمیشه

کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

havas_1980
23-02-2008, 00:25
من بعد از همون زنگه رفتم و از در رد شدم وبعد رسیدم به یه جا که چند تا شیر درنده هستند
اون شیر ها رو میکشم ولی بعدش یه میله هست که باید بگیرمش ولی نمیشه
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

اگه دقت کنید میبینید که دیواری مقابلتون هست که حالت نیمدایره داره.
به لبه سمت چپ برین و رو دیوار به سمت راست راه برین وسط کار بپرین و میله رو بگیرین.

baleshtak
23-02-2008, 11:32
ممنون من اونجارو رد کردم حالا رسیدم به اون غول دومیه(زن شاخدار)

havas_1980
23-02-2008, 17:01
ممنون من اونجارو رد کردم حالا رسیدم به اون غول دومیه(زن شاخدار)
سعی کنید با حوصله به اون حمله کنید. پس از کم شدن یک چهارم از جون اون به پرنس تاریک تبدیل میشید.
اون از دست شما فرار میکنه... خودتون رو به نزدیکی اون برسونید و قبل از فرار اون بازی رو آهسته کنید و ضربه بزنید.
این عمل رو چند بار تکرارکنید تا از دست این رئیس از بازی هم راحت شید.

baleshtak
23-02-2008, 21:46
ممنون من سه چهارم جونش رو زدم حالا هم میرم بازی کنم

soliman
23-02-2008, 23:38
منم تازه یه مدتی که این نسخه رو شروع کردم . نسخه دومش رو تقریبا هفت هشت ماهی میشه که تموم کردم.
راستی نظرتون در مورد اون دموی طنز ساختگی چیه؟

soliman
23-02-2008, 23:39
منم تازه یه مدتی که این نسخه رو شروع کردم . نسخه دومش رو تقریبا هفت هشت ماهی میشه که تموم کردم.
راستی نظرتون در مورد اون دموی طنز ساختگی چیه؟ من که کلی خندیدم.

baleshtak
24-02-2008, 10:13
بدک نیست:10:

H M R 0 0 7
25-02-2008, 09:06
با اين كه نسخه سوم تقريبا يه كپي از شماره 2 بود ولي بازم خوب بود.
يادش بخير چه روي اون رئيس آخر قفل شده بودم.
حالا نسخه 4 هم در كار هست؟ اگه هست كي ايشالله؟

baleshtak
25-02-2008, 10:59
سلام من الان اون زن شاخدار رو رد کردم ولی رسیدم به یه جایی که اب بود و دارک پرنس به حالت عادی

برگشت همونجا جای سیو هم بود بالای سکو یه اهرم هست که اونو جابجا میکنی فقت دوتا لنگه در باز و بسته میسه چرا؟؟؟؟؟؟ چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

soliman
25-02-2008, 11:11
راستي شنيدين كه قراره فيلمشو بسازند.

havas_1980
25-02-2008, 12:41
راستی نظرتون در مورد اون دموی طنز ساختگی چیه؟ من که کلی خندیدم.
آره! خنده دار بود.

با اين كه نسخه سوم تقريبا يه كپي از شماره 2 بود ولي بازم خوب بود.
يادش بخير چه روي اون رئيس آخر قفل شده بودم.
حالا نسخه 4 هم در كار هست؟ اگه هست كي ايشالله؟
قراره در انجمن UBiDAY 2008 که 28 و 29 می در پاریس برگزار میشه, خبر ساختش رسما عنوان بشه.
گفته میشه که نام بازی Prince of Persia: Ghost of the Past و آغاز یک 3 گانه دیگه هست. به احتمال زیاد 2009 منتشر میشه.

سلام من الان اون زن شاخدار رو رد کردم ولی رسیدم به یه جایی که اب بود و دارک پرنس به حالت عادی
برگشت همونجا جای سیو هم بود بالای سکو یه اهرم هست که اونو جابجا میکنی فقت دوتا لنگه در باز و بسته میسه چرا؟؟؟؟؟؟ چیکار باید کرد؟؟؟؟؟
در اون صحنه اول برای اولین بار که اهرم رو چرخوندی, خودتو به پایین برسون و اون سکو رو جا به جا کن و به وسط حیاط برسون.
بعد از سکو برو بالا و خودتو به بالکن برسون و اهرم رو به وضعیت اول برگردون تا اون دو لنگه در باز بشه تا از طریق اون بتونی خودتو به بالا برسونی.

راستي شنيدين كه قراره فيلمشو بسازند.
بله... این موضوع مربوط به خیلی وقت پیش میشه.

baleshtak
25-02-2008, 20:48
ممنون هوس جون