PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Two Thrones

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

samad1agha
28-02-2007, 08:28
با سلام

من در همون اول بازی شاهزاده ایرانی 3 گیر کردم نمی دونم کجا باید برم از زیر در تو می رم بعد روی سر اتاقک ها میپرم دیگه اصلا نمی دونم چیکار کنم

من تو بازی بوق بوقم کمککککککککک

samad1agha
01-03-2007, 15:39
با سلام

من در همون اول بازی شاهزاده ایرانی 3 گیر کردم نمی دونم کجا باید برم از زیر در تو می رم بعد روی سر اتاقک ها میپرم دیگه اصلا نمی دونم چیکار کنم

با یکی به داد من برسه به خدا کلافه شدم ؟؟/

Amin
01-03-2007, 16:43
با یکی به داد من برسه به خدا کلافه شدم ؟؟/
سلام
آخه همون اولش يعني كجا ؟
شما يه عكس بزار ببينيم چه خبره

samad1agha
01-03-2007, 18:29
سلام
آخه همون اولش يعني كجا ؟
شما يه عكس بزار ببينيم چه خبره

سلام
ببین دقیق همون اول بازی که به ساحل میرسه من از زیر در قلعه میام تو بعدش دیگه نمی دونم چیکار کنم رو سر او ن اتا قک های چوبی هم میرم ولی بعدش دیگه نمی دونم چیکار کنم اگه لطف کنی منو راهنمایی کنید ممنون میشم

am2
01-03-2007, 23:27
انگار بايد بري روي اون اتاقكا بعد از روي ديوار راه بري تا برسي به يه اتاقكي كه بالاي همون در قلعه هستش بعد بپري روبرود و....

samad1agha
01-03-2007, 23:49
انگار بايد بري روي اون اتاقكا بعد از روي ديوار راه بري تا برسي به يه اتاقكي كه بالاي همون در قلعه هستش بعد بپري روبرود و....

چه جوری باید روی او اتا قک برم و چه جور:؟
روی کدوم دیوار راه برم

am2
02-03-2007, 10:14
وقتي از اون سوراخ ميايي بايد كمي بري جلو بعد ميپيچي سمت چپت يه راهرومانن كوچك هست به ديوار راه ميري و ميپري عقب لب يه اتاقك رو ميگيره مي روي اون اتاقك حالا تو سمت راست در قلعه هستي بايد از روي ديوار رد بشي(از بالاي در قلعه) و بري سمت چپ وقتي رفتي اونجا بايد بپري روبروت اونجا يه ديوار هست كه بالاشم اتيش گرفته و....

am2
02-03-2007, 10:18
چه جوری باید روی او اتا قک برم و چه جور:؟
روی کدوم دیوار راه برم

وقتي از اون سوراخ ميايي بايد كمي بري جلو بعد ميپيچي سمت چپت يه راهرومانن كوچك هست به ديوار راه ميري و ميپري عقب لب يه اتاقك رو ميگيره مي روي اون اتاقك حالا تو سمت راست در قلعه هستي بايد از روي ديوار رد بشي(از بالاي در قلعه) و بري سمت چپ وقتي رفتي اونجا بايد بپري روبروت اونجا يه ديوار هست كه بالاشم اتيش گرفته و....

Oracle_Eldorado
02-03-2007, 11:06
با سلام

یکم واضح تر بگو کجایی

samad1agha
02-03-2007, 14:03
یکم واضح تر بگو کجایی

توی این لینک ببین متوجه میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یه سوال چه جوری سیو کردن توضیح بدید ؟!!!

am2
02-03-2007, 15:38
توی این لینک ببین متوجه میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یه سوال چه جوری سیو کردن توضیح بدید ؟!!!

در طول بازي به يه جاها يي مثل ابخوري ميرسي(شكل زير)بايد بري و كنارشون و راست كليك كني پرنس شروع به اب خوردن ميكنه بعد يه پنجره مياد ميگه ميخواييد دنباله داستانرو بعدا بگم Yes رو ميزنيد و...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

am2
02-03-2007, 15:43

اول اينجايي...

بعد ميايي اينجا....

بعدم اينجا...

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

samad1agha
05-03-2007, 22:02
با سلام من در شاهزاده ایرانی 3 در قسمت
The Streets of Babylon
در اینجا گیر کردم که چه جوری روی این الوار ها برم منظورم اینجا هست هر کاری که می کنم میفتم پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

am2
05-03-2007, 23:55
با سلام من در شاهزاده ایرانی 3 در قسمت
The Streets of Babylon
در اینجا گیر کردم که چه جوری روی این الوار ها برم منظورم اینجا هست هر کاری که می کنم میفتم پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار بايد بپري روبروت(يا پشت سرت) بعد سريع دوباره دكمه پرش رو بزني مي پره عقب واون تخته بالايي رو ميگيره...

samad1agha
06-03-2007, 07:19
انگار بايد بپري روبروت(يا پشت سرت) بعد سريع دوباره دكمه پرش رو بزني مي پره عقب واون تخته بالايي رو ميگيره...

با سلام

من اصلا موندم که چه جوری روی اون الوار اولی برم اونی که الان پرنس تو عکس روش ایستاده

در ضمن توی لینکی که شما دادین نمیشه رفت باید ثبت نام کرد و دیگه ثبت نام فری هم نداره اگه لطف کنی یه جا دیگه sheir کن مرسی

Oracle_Eldorado
06-03-2007, 10:31
ببین همونطوری که هستی اول میپری چپ بعد که نزدیک دیوار شد دکمه پرش رو میزنی با کمک دیوار میپره بالایی

samad1agha
06-03-2007, 12:56
ببین همونطوری که هستی اول میپری چپ بعد که نزدیک دیوار شد دکمه پرش رو میزنی با کمک دیوار میپره بالایی

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی

گیج میزنم

H A M E D
06-03-2007, 14:17
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی

گیج میزنم
ببين عزيز دلم وقتي ميپري طرف يه ديوار يه لحظه جايي كه آخر پرششه وايميسته بعد شما دكمه پرش رو دوباره ميزني اون هم دستش رو ميزنه به ديوار و دوباره به طرف ديگه ميپره بايد تمرين كني چون تو يه جاهايي از بازي واقعا لازمه..

Oracle_Eldorado
06-03-2007, 18:56
از روی عکس نگاه کن .
یکی از اون 2 تا راهی که علامت زدم

Oracle_Eldorado
06-03-2007, 18:57
اول یکم بیا طرف دوربین ( یعنی طرف خودت ) بعد بپر به طرف هایی که علامت زدم
شرمندم عزیزم ولی اگه بازی رونصب داشتم خودم اون قسمت رو برای رد میکردم . اگه باز هم متوجه نشدی یه عکس واضح تر یا از یک نمای دیگه بزار

am2
06-03-2007, 20:35
با سلام

من اصلا موندم که چه جوری روی اون الوار اولی برم اونی که الان پرنس تو عکس روش ایستاده

در ضمن توی لینکی که شما دادین نمیشه رفت باید ثبت نام کرد و دیگه ثبت نام فری هم نداره اگه لطف کنی یه جا دیگه sheir کن مرسی

انگار بايد از روي ديوار راه بري بعد بپري تا اون الوار اولي رو بگيره بعد بپري سمت راست سا چپ و بعدشم دوباره دكمه پرش رو بزني ....

بايد دقيقا از همون جايي كه نشون دادم بپري تا اون الوار رو بگيره....

samad1agha
07-03-2007, 14:36
انگار بايد از روي ديوار راه بري بعد بپري تا اون الوار اولي رو بگيره بعد بپري سمت راست سا چپ و بعدشم دوباره دكمه پرش رو بزني ....

مرسی میرم امتحان کنم

luke1889
07-03-2007, 22:23
من اون غوله رو انداختم پايين ولي هيچ demo نشون نداد وهيچي نشد حالا بايد چي كار كنم ؟جون مادرت كامل توضيح بده؟

M E H D I
08-03-2007, 18:36
شاهزاده ايراني3 _غول دوم اون زنه راچطوري بايد كشت؟خونشو تا اخر كم مي كنم ولي نمي ميره؟

وقتي شمشيرهاشون به هم گير ميكنه، يه بار بايد شكستش بدين تا از اونجا بندازتش پايين.

am2
08-03-2007, 18:40
شاهزاده ايراني3 _غول دوم اون زنه راچطوري بايد كشت؟خونشو تا اخر كم مي كنم ولي نمي ميره؟

همون اول كه يكم زديش شاهزاده يه دارك پرنس تبديل ميشه يهد ايد دنبالش كني و هر وقت بهش رسيدي R رو بزني تا زمان كم بشه و بعد بكشيش...:) :) :)

M E H D I
09-03-2007, 14:07
Oracle_Eldorado عزيز!

تاپيكها رو منحرف نكنين. توي پست دادن هاتون هم يه خورده بيشتر دقت كنين.

Oracle_Eldorado
09-03-2007, 18:14
Oracle_Eldorado عزيز!

مگه من چی گفته بودم اقا مهدی ؟!
خوب مگه دروغ گفتم ؟ عکس منو به عنوان عکس خودشون استفاده کردند !
تازه ، من کی تاپیکها رو منحرف کردم ؟ میشه مثال بزنی ؟

OMID
09-03-2007, 18:44
مگه من چی گفته بودم اقا مهدی ؟!
خوب مگه دروغ گفتم ؟ عکس منو به عنوان عکس خودشون استفاده کردند !
تازه ، من کی تاپیکها رو منحرف کردم ؟ میشه مثال بزنی ؟

الدورادو جان مثال تاپیک رو منحرف کردن یا اینکه جواب سوال رو نمیدونین الکی جواب میدین که زیاده اگر خواستین براتون مثال هم میزنم
چیزی که واضح هست با اضافه شدن پست هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مقامی رو فکر نمیکنم بدست بیارید
پس یه مقدار پستهاتون رو کنترل کنید و جایی که جواب سوالی رو نمیدونید الکی موضوع رو نپیچونید و ...
اگر به همین منوال بخواهید پیش برید مجبورم دسترسی شما رو به انجمن بازی ببندم :angry:

Amin
09-03-2007, 20:57
Oracle_Eldorado عزيز!

الدورادو جان مثال تاپیک رو منحرف کردن یا اینکه جواب سوال رو نمیدونین الکی جواب میدین که زیاده اگر خواستین براتون مثال هم میزنم
چیزی که واضح هست با اضافه شدن پست هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و مقامی رو فکر نمیکنم بدست بیارید
پس یه مقدار پستهاتون رو کنترل کنید و جایی که جواب سوالی رو نمیدونید الکی موضوع رو نپیچونید و ...
اگر به همین منوال بخواهید پیش برید مجبورم دسترسی شما رو به انجمن بازی ببندم :angry:

+++++
سلام
يه نكته رو به حرف عزيزان خودم اضافه كنم

شما وقتي مي‌بيني پستت هيچ كمكي به رفع مشكل تاپيك نميكنه (بلكه بدتر گمراه هم ميكنه) پس چه دليلي براي ارسال پستهاي متوالي و كوتاه و چت گونه و بي‌محتوا دارين ؟
شما همه رو شاكي كردي عزيز

ممنون :)

luke1889
10-03-2007, 19:30
بابا من خونشو تا اخر كم مي كنم ولي نمميره؟وقتي شمشيرهاشون به هم گير ميكنه، بايد چطوري شكستش بدم؟و چطوري بايد بندازمش پايين؟

Amin
10-03-2007, 19:49
بابا من خونشو تا اخر كم مي كنم ولي نمميره؟وقتي شمشيرهاشون به هم گير ميكنه، بايد چطوري شكستش بدم؟و چطوري بايد بندازمش پايين؟
سلام عزيز
بايد پشت سر هم دكمه چپ موس رو بزني

am2
10-03-2007, 22:11
يه سوال اون دوتا برادرا (غول چهارم) رو چطوري بايد كشت من هرچي صبر ميكنم تا تبر يكيشون توي زمين گير كنه نميشه و هي منو ميكشند.....

M E H D I
10-03-2007, 22:24
يه سوال اون دوتا برادرا (غول چهارم) رو چطوري بايد كشت من هرچي صبر ميكنم تا تبر يكيشون توي زمين گير كنه نميشه و هي منو ميكشند.....

شما به اوني كه توي دستش شمشير هست ضربه بزنين. اوني كه تبر تو دستشه مياد كمكش كنه اما تبرش تو زمين گير مي كنه.

Saghachi
11-03-2007, 01:16
اقایون یه سوال

تو 2 مدل سیدی که من دارم کلیه فیلم های بازی نیست
(یعنی همون قسمت های تبلیغ بازی های سری قبل پرنس)

می خواستم بدونم توی دی وی دی هم همینطوره یا اینکه همه فیلم ها هست ؟

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 03:54
خدایشش ته بازی این پرنس من که بهتر از بازی تا حالا ندیدم

Oracle_Eldorado
11-03-2007, 08:25
اقایون یه سوال

تو 2 مدل سیدی که من دارم کلیه فیلم های بازی نیست
(یعنی همون قسمت های تبلیغ بازی های سری قبل پرنس)

می خواستم بدونم توی دی وی دی هم همینطوره یا اینکه همه فیلم ها هست ؟
من هر مدلي رو كه امتحان كردم فيلم داشته . حتي Dvd .

خدایشش ته بازی این پرنس من که بهتر از بازی تا حالا ندیدم
عزيزم من خيلي خوشم از داستانش مياد . حتي شماره هاي 2 و 3 هم به خاطر اين گرفتم ببينم بعدش چي ميشه

Saghachi
11-03-2007, 08:33
ببخشید ولی تو سی دی من پوشه های sot و wow و ... که می دونم باید توش فیلم باشه خالیه

ولی فیلم های توی بازی که مخصوص هر مرحله میشه هست

کسی می دونه چی جوریه ؟

Oracle_Eldorado
11-03-2007, 09:10
ببخشید ولی تو سی دی من پوشه های sot و wow و ... که می دونم باید توش فیلم باشه خالیه

کسی می دونه چی جوریه ؟
توي هر دو سيدي خاليه ؟ منظورم هر 2 نوع سيدي ؟
خيلي عجيبه

zerosector
11-03-2007, 09:53
دوستان من مردم رو با جا به جا کردن اون مجسمه و شکوندن در اصلی از آتش سوزی نجات دادم و حالا با کالسکه افتادم دنبال اون غول قرمز و در وسط راه پرنس پرید روی کالسکه ی اون و با هم افتادن پائین و اون غول قرمز رفیقشم اومد و حالا من رو محاصره کردن:sad: هرچی هم میام بزنمشون حمله های منو خنثی میکنن و اصلا" خنجرم بهشون برخورد نمیکنه ولی بعضی وقتا که نمیدونم چی میشه یکیشون تبرش توی زمین گیر میکنه و فقط اون لحظه حرکات من کارسازه البته اون موقع هم خیلی وقت ندارم و اون یکی رفیقش میاد منو میزنه:sad: حالا نمیدونم راه کشتن این هیولاها چیه؟!:blink:

من هنوز نتونستم اين مرحله رد كنم ،لطفا يكي بگه چي كار كنم ؟

zerosector
11-03-2007, 10:04
شما به اوني كه توي دستش شمشير هست ضربه بزنين. اوني كه تبر تو دستشه مياد كمكش كنه اما تبرش تو زمين گير مي كنه.
اين كار را هم انجام دادم ولي كشته نمي شوند اگر ممكنه سيو مرحله بعد از اين را بذاريد

luke1889
11-03-2007, 10:22
بابا دو تا از اون پرش ها است از اون ها بالا برو و وقتي روي نوك تخته رسيدي Eرو بزن و مي پره روي غوله و هر وقت صفحه ابي شد فقط يك بار [چپ كليك } رو بزن و وقتي همه رو انجام دادي شاهزاده مي ياد پايين و برو اون يكي پرش و برو همين كار ها رو انجام بده و وقتي غوله كور شد به پاهاش ضربه بزن و وقتي خونش خالي شد شاهزاده از غول مي ره بالا و صفحه ي ابي مي ياد و چپ كليك رو بزن (توجه اگر از يك بار بيشتر چپ كليك رو برني نمي شه)

luke1889
11-03-2007, 10:23
بابا دو تا از اون پرش ها است از اون ها بالا برو و وقتي روي نوك تخته رسيدي Eرو بزن و مي پره روي غوله و هر وقت صفحه ابي شد فقط يك بار [چپ كليك } رو بزن و وقتي همه رو انجام دادي شاهزاده مي ياد پايين و برو اون يكي پرش و برو همين كار ها رو انجام بده و وقتي غوله كور شد به پاهاش ضربه بزن و وقتي خونش خالي شد شاهزاده از غول مي ره بالا و صفحه ي ابي مي ياد و چپ كليك رو بزن (توجه اگر از يك بار بيشتر چپ كليك رو برني نمي شه)

luke1889
11-03-2007, 10:30
خوب حالا همون شاهزاده رو توضيح بده ؟ چپ كليك رو بزنم كه چي هيچ چي نمي شه ؟ بيشتر توصيح بده؟

zerosector
11-03-2007, 10:57
بابا بيشتر توضيح بده؟

عزيزم من كه توي پست قبلي (پست شماره 790)اشاره كردم كه كجا مشكل دارم
در ضمن فكر نكنم آقاي فراز اينجايي كه شما گفتيد مشكل داشته باشند

Saghachi
11-03-2007, 12:59

کسی می دونه چی جوریه ؟

توي هر دو سيدي خاليه ؟ منظورم هر 2 نوع سيدي ؟
خيلي عجيبه

کسی حاضر هست این فیلم ها رو برام رایت کنه ؟ آخه دیگه صرفم نمی کنه برم یه مجموعه 3 سیدی دیگشو بخرم

از لحاظ پولش مشکلی نیست

خواهش می کنم فقط جواب بدین که آره

luke1889
11-03-2007, 19:48
من زنه (غول دوم ) رو انداختم پايين ولي هيچ demo نشون نداد وهيچي نشد حالا بايد چي كار كنم ؟جون مادرت كامل توضيح بده

luke1889
11-03-2007, 20:39
كي ترينر prince of persia 3 رو مي خواد؟

am2
11-03-2007, 21:29
اين كار را هم انجام دادم ولي كشته نمي شوند اگر ممكنه سيو مرحله بعد از اين را بذاريد

بايد مدام به اوني كه شمشير دستشه ضربه بزني اگه دفاع هم كرد اشكالي نداره چند تا ضربه كه زدي اون يكي كه تبر دستش ميپره و با تبر ميزنه اگه ديدي جلو تبرشي جاخالي بده تا تبرش توي زمين گير كنه بعد R‌رو بزن و برو كنارش و چند تا ضربه بهش بزن و يه لحظه حالت Spead kill‌شروع ميشه كه اون موقع E‌رو بزن تا بپره روي تبر و... دو بار كه بتوني اين كار رو بكني اين مرحله رده
سيو پس از اين مرحله
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سيو تمام مراحل POP3
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:) :) :) :) :) :) :)

am2
11-03-2007, 21:34
اينم ترينر بازي POP3

اول ترينر رو اجرا كنيد بعد بايد بازي رو اجرا كنيد و وقتي وارد Main meno باز ي شديد كليدهاي ALT+Tab‌رو بزنيد تا بريد روي دسكتاپ حالا روي ترينر تعدار Profile ‌هاتون رو مشخص كنيد و دكمهFind رو بزنيد تا گزينه هاي زيرش فعال بشن ...گزينه مورد نظر رو انتخاب و دوباره Alt+tab رو زده و وارد بازي بشين...
:) :) :) :) :)

am2
11-03-2007, 21:37
من زنه (غول دوم ) رو انداختم پايين ولي هيچ demo نشون نداد وهيچي نشد حالا بايد چي كار كنم ؟جون مادرت كامل توضيح بده

بايد بري روي سكوي دومي كه با اون زنه ميجنگيدي يعني راس روبروي همينجا كه زنه رو انداختي پايين يه در باز شده(همون دري كه فرح ازش رفت) بايد از اون دره بري و......:) :)

Saghachi
12-03-2007, 00:03
کسی حاضر هست این فیلم ها رو برام رایت کنه ؟ آخه دیگه صرفم نمی کنه برم یه مجموعه 3 سیدی دیگشو بخرم

از لحاظ پولش مشکلی نیست

خواهش می کنم فقط جواب بدین که آره

مث اینکه کسی اهل مرام نیست

Oracle_Eldorado
12-03-2007, 09:48
خوب يه عكسي بزاريد ببينيم چه خبره ؟
اگه خواستيد عكس هم بگيريد اول Q بزنيد بعد عكس بگيريد .

luke1889
12-03-2007, 10:37
رزيدنت اويل 4=اونجايي كه سنگ مي اد پايين چي باييد كنم؟

luke1889
12-03-2007, 11:22
prince of persia = هيچ دري باز نشده؟بابا از اول قشنگ توضيح بده؟ اصلن وقتي اونو انداختم پايين هيچ چيز ي نشد وهيچ دري باز نشد?

Oracle_Eldorado
12-03-2007, 11:29
من دكمه ها رو عوض كردم دكمه ي x چي كار مي كنه؟
تير اندازي ميكنه .

prince of persia = هيچ دري باز نشده؟بابا از اول قشنگ توضيح بده؟ اصلن وقتي اونو انداختم پايين هيچ چيز ي نشد وهيچ دري باز نشد?
عزيزم ميگم عكس بزار از محيط بازي

Oracle_Eldorado
12-03-2007, 12:07
rezident evil4=وقتي دكمه ي تير اندازي رو زدم تند دويد و قسمت بعدي بايد چي رو بزنم ؟سنگه از روم رد مي شه ؟دمت گرم $ همه ي بازيها رو تا اخر رفتي ؟بيكاريا ^ شوخي كردم
همه ي بازي ها نه . فقط بازي اكشن . خوب ببين وقتي تند تند X ميزني ميرسه يه جايي كه ميگه سري L2 , R2 بزن . حالا ممكنه كه اينطور دكمه اي نباشه ولي بايد دكمه هدفگيري و چاقو رو تند تند بزني .
راستي اينجا ديگه در مورد RE4 هيچي نگو . بيا اينجا :

luke1889
12-03-2007, 18:13
prince of persia =عكس گرفتم چطوري بزارمش توي سايت؟

Oracle_Eldorado
12-03-2007, 19:17
برو توی این سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد Browse میزنی . بعد آدرس عکس رو میدی . بعد Upload Now میزنی . بعد یکم صبر میکنی . بعد یه صفحه میاد یه قسمتی نوشته URL . یه آدرسی توش هست . اون آدرس رو بزار اینجا

luke1889
12-03-2007, 22:20
تا پيكي در مورد total overdose نداري؟ چطوري بايد تا پيك ها رو انتخاب كني ؟

am2
12-03-2007, 22:30
كي بلده چرا بازي بعضي وقتا اينطوري ميشه....

am2
12-03-2007, 22:45
راستي اين وزيره رو چطوري بايد كشتش....

Oracle_Eldorado
13-03-2007, 09:52
راستي اين وزيره رو چطوري بايد كشتش....
ببین کشتن این چند مرحله داره که من تا اونجایی که یادمه واست توضیح میدم از اول .
مرحله اول باید با شمشیر بزنیش . وقتی که نصف خونش بره میره بالا و دیگه نمیتونی با شمشیر بزنیش !
باید حواست به سنگهایی که دورت میچرخند باشه . یعنی بهشون نخوری . اون موقع باید بری پشتش ( یه سطون صاف هستش که میتونی از روی بری بالا ) از روی اون میدوی بالا بعد میپری روی پشتش . اون موقع باید سریع باشی . یادته اولین دشمنی که کشتی چطور بود ؟ ضربه های سرعتی ! اونجا هم که میپری روی پشتش هم همینطوریه . یه چند دفعه که بهش بزنی خیلی میره بالاتر ولی سنگ ها یه طوری تنظیم میشوند که میتونی ازشون بری بالا و بهش برسی . ولی باید حواست باشه که اون نورهایی که پرتاب میکنه بهت نخوره . بعد که برسی بالا باید بپری روش و .......................... . به درک واصل میشه . ولی زیاد خوشحال نباش !!!!!!!!!!
چون قول بعدی منتظرته !!!!!!!!!!!! همون شازاده سیاه . نگران نباش اون بهت نمیزنه بلکه شما باید یه راحی پیدا کنی که برسی بهش و شما بهش بزنی . رسیدی اونجا بگو .

luke1889
13-03-2007, 20:19
شاهزاده ايراني چطوري بايد عكس بگيرم ؟

Amin
13-03-2007, 20:39
شاهزاده ايراني چطوري بايد عكس بگيرم ؟
سلام
دكمه Print Screen رو از روي كيبورد فشار دهيد
عكس به صورت اتوماتيك تو پوشه بازي سيو ميشه

luke1889
13-03-2007, 23:36
بابا عكس نمي شه بزارم ؟ upload رو ميزنم مي گه صبر كن (please wait ) و همين جوري مي مونه و گير مي كنه؟

Oracle_Eldorado
14-03-2007, 10:52
خوب شما یکم بزارش میاد .
یه خواهشی هم که داره پست پشت سر هم نزنید عزیزم . تاپیک به هم میریزه !
من خودم تجربه دارم ! یه بار یه تاپیک رو بدجور به هم ریختم .

luke1889
14-03-2007, 11:01
اينجوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بيا اينم عكس

samad1agha
14-03-2007, 11:14
سلام

خواهش مي كنم عزيز
شما بايد اونجا كه سوار گردن اون ميشين ازش سواري بگيرين :biggrin: يعني با همون دكمه هاي جهت حركتش ميدين؛ همين. بعد از يه مدت كه مث ... ازش سواري گرفتين اون خسته ميشه و مي ميره. ;)

سلام من تمام اين كار هارو واسه اون غول درختي مي كنم و يه نيم ساعت هم ازش سواري مي گيرم ولي آخرش ميخوره زمين و ميفته رو من و مي ميرم موندم چيكار كنم

samad1agha
14-03-2007, 14:38
سلام من تمام اين كار هارو واسه اون قول درختي مي كنم و يه نيم ساعت هم ازش سواري مي گيرم ولي آخرش ميخوره زمين و ميفته رو من و مي ميرم موندم چيكار كنم

فقط شما رو به خدا كمك كنيد بد جوري سر كارم گزاشته

Oracle_Eldorado
14-03-2007, 16:22
سلام من تمام اين كار هارو واسه اون غول درختي مي كنم و يه نيم ساعت هم ازش سواري مي گيرم ولي آخرش ميخوره زمين و ميفته رو من و مي ميرم موندم چيكار كنم
ببین وقتی که تموم میشه ، مستقیم میره میخوره به یه در . اونجا تو رو به پشت میوفتی و اون رو به جلو . کاری به تو نداره .

luke1889
14-03-2007, 18:38
اينجوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بيا اينم عكس

samad1agha
14-03-2007, 18:58
ببین وقتی که تموم میشه ، مستقیم میره میخوره به یه در . اونجا تو رو به پشت میوفتی و اون رو به جلو . کاری به تو نداره .

سلام

من توي او در هم ميره يعني وقتي سوارشم درو ميشكنه و ميره تو ولي اصلا نمي ميره ؟؟؟؟

هيچ كليدي دكمه اي چيزي نمي خواد فشار بديم اگه ميشه كامل توضيح بديد ؟ ( راجع به اون غول درختي تو شاهزاده ايراني 3 )

كلافم كرده ديگه :angry:[/QUOTE]

Oracle_Eldorado
14-03-2007, 19:14
اینجا گیر کردی ؟
خوب باید هی بهش بزنی . تا بشی شاهزاده تاریکی بعد با اون هم باید بهش بزنی

سلام

من توي او در هم ميره يعني وقتي سوارشم درو ميشكنه و ميره تو ولي اصلا نمي ميره ؟؟؟؟

هيچ كليدي دكمه اي چيزي نمي خواد فشار بديم اگه ميشه كامل توضيح بديد ؟ ( راجع به اون غول درختي تو شاهزاده ايراني 3 )

كلافم كرده ديگه
[/QUOTE]
باور کن یادم نیست . ببین نمیمیره چیکار میکنه ؟ اگه زانو میزنه باید بپری روی پشتش و تند تند با شمشیر بزنی توی کلش . فکر کنم یادم نیست

luke1889
15-03-2007, 18:25
خوب بعدش چي @من خونشو تا اخر كم مي كنم! ولي نمي ميره و وقتي بهش شمشير مي زنم شمشير هاشونو مي گيرن جلوي هم و منو پرتاب مي كنه؟ قشنگ توضيح بده

Oracle_Eldorado
15-03-2007, 19:18
از من نپرس .
من دقيقا يادم نيست .
خواهش مندم يكي ديگه به ايشون كمك كنند .

luke1889
15-03-2007, 20:30
راهنمايي فارسي و كامل اين بازي رو هيچ سايتي يا هيچ كسي نداره؟ !

M E H D I
15-03-2007, 22:02
luke1889 عزيز!

يه خورده توي پست دادن هاتون دقت كنين.

توي اين قسمت حتما شما بايد يه بار Mahasti رو توي قسمتي كه شمشيرهاشون رو فشار ميدن ببرين. راه ديگه اي نداره پس اگه شما نمي تونين دليل نميشه كه دوستان بد راهنمايي مي كنن.

luke1889
16-03-2007, 10:44
mahsti kea?

M E H D I
16-03-2007, 12:04
mahsti kea?

هموني كه الان داري باهاش مي جنگي!

samad1agha
16-03-2007, 12:26
با سلام براي كشتن اون برادران در ميدان آتش اوني كه تبر تو دستش در مر حله آخر چه جوري بايد بكشمش چون الان 2/3 جونش گرفتم وقتي رو سرش ميپرم اون كه شمشير تو دستش منو ميزنه چه دكمهاي بايد بگيرم (e) يا (left clik
)

M E H D I
16-03-2007, 12:30
با سلام براي كشتن اون برادران در ميدان آتش اوني كه تبر تو دستش در مر حله آخر چه جوري بايد بكشمش چون الان 2/3 جونش گرفتم وقتي رو سرش ميپرم اون كه شمشير تو دستش منو ميزنه چه دكمهاي بايد بگيرم (e) يا (left clik
)

خوب speedkill هست ديگه! اولش E رو ميزني تا speedkill شروع بشه بعد بايد صبر كني تا شمشير آبي بشه. همون لحظه كه شمشير آبي شد بايد كليك كنين. اگه يه خورده ديرتر يا زودتر كليك كنين شما رو پرت مي كنن.

Oracle_Eldorado
16-03-2007, 12:45
ولي اگه 2 نفر رو همزمان SpeedKill كني خيلي باهال ميشه !

luke1889
16-03-2007, 15:08
براي شكست دادن مستي بايد چپ كليك رو تند تند بزنم؟

Oracle_Eldorado
16-03-2007, 18:53
براي شكست دادن مستي بايد چپ كليك رو تند تند بزنم؟
آره . همانطور که مهدی جان گفتند باید تند تند بزنی به مستی و وقتی شمشیر هاشون گیر کرد به هم دیگه اون موقع باید تند تند کلیک چپ کنی

luke1889
16-03-2007, 20:50
وقتي زدم چي مي شه؟!

M E H D I
16-03-2007, 22:40
وقتي زدم چي مي شه؟!

اين ديگه اين رو ميرسونه كه شما فقط الكي داري پست ميزني. يعني اينقدر سخته كه شما برين توي بازي و امتحان كنين كه وقتي كليك مي كنين چي ميشه؟ بايد بگم كه اگه بخواين اينطوري ادامه بدين به شكل ديگه اي با پستهاي شما برخورد ميشه.

luke1889
17-03-2007, 12:46
اخه من مي زنم چيزي نمي شه فقط يكم شمشيرا شونو نگه مي دارند و يكم طاقت مي اره ؟! بايد بندازمش پايين ؟

Oracle_Eldorado
17-03-2007, 14:49
اين ديگه اين رو ميرسونه كه شما فقط الكي داري پست ميزني. يعني اينقدر سخته كه شما برين توي بازي و امتحان كنين كه وقتي كليك مي كنين چي ميشه؟ بايد بگم كه اگه بخواين اينطوري ادامه بدين به شكل ديگه اي با پستهاي شما برخورد ميشه.
من دیگه به احترام این حرف آقا مهدی در این مورد دیگه صحبت نمیکنم

M E H D I
17-03-2007, 15:24
اخه من مي زنم چيزي نمي شه فقط يكم شمشيرا شونو نگه مي دارند و يكم طاقت مي اره ؟! بايد بندازمش پايين ؟

خوب بايد هرقدر كه ممكنه سريع كليك كنين. خيلي خيلي بايد سريع باشين.

luke1889
17-03-2007, 19:15
دمت گرم ! اقا مهدي تاپيكي در مورد totoal overdose نداري؟

evil 4
17-03-2007, 19:31
سلام آقا اين غول اولي كه خيلي بزرگه رو چطور بايد كشت؟

evil 4
17-03-2007, 19:32
آقا مهدي تاپيكي در مورد god father نداري؟

Amin
17-03-2007, 19:36
آقا مهدي تاپيكي در مورد god father نداري؟
سلام
فهرست انجمن بازيها

و تاپيك بازي Godfather

evil 4
17-03-2007, 19:37
:41: سلام آقا اين غول اولي كه خيلي بزرگه رو چطور بايد كشت؟ هر چي ميپرم سرش منو ميندازه كنار.:41:

evil 4
17-03-2007, 19:41
:46: :46: ايول امين جان

luke1889
17-03-2007, 20:39
evil4= بابا دو تا از اون پرش ها است از اون ها بالا برو و وقتي روي نوك تخته رسيدي Eرو بزن و مي پره روي غوله و هر وقت صفحه ابي شد فقط يك بار [چپ كليك } رو بزن و وقتي همه رو انجام دادي شاهزاده مي ياد پايين و برو اون يكي پرش و برو همين كار ها رو انجام بده و وقتي غوله كور شد به پاهاش ضربه بزن و وقتي خونش خالي شد شاهزاده از غول مي ره بالا و صفحه ي ابي مي ياد و چپ كليك رو بزن (توجه اگر از يك بار بيشتر چپ كليك رو برني نمي شه)

Oracle_Eldorado
17-03-2007, 22:56
evil4= بابا دو تا از اون پرش ها است از اون ها بالا برو و وقتي روي نوك تخته رسيدي Eرو بزن و مي پره روي غوله و هر وقت صفحه ابي شد فقط يك بار [چپ كليك } رو بزن و وقتي همه رو انجام دادي شاهزاده مي ياد پايين و برو اون يكي پرش و برو همين كار ها رو انجام بده و وقتي غوله كور شد به پاهاش ضربه بزن و وقتي خونش خالي شد شاهزاده از غول مي ره بالا و صفحه ي ابي مي ياد و چپ كليك رو بزن (توجه اگر از يك بار بيشتر چپ كليك رو برني نمي شه)
چه عجب شما اين يه تيكه رو بلدي !

luke1889
17-03-2007, 23:07
به دست كم گرفتي ما رو ؟! بازي خوب سراغ نداري اسمشو بگو؟

evil 4
18-03-2007, 11:12
(اقا دمت گرم)

Oracle_Eldorado
18-03-2007, 11:16
به دست كم گرفتي ما رو ؟! بازي خوب سراغ نداري اسمشو بگو؟
با اينكه اينجا جاش نيست ولي Arma Assualt . آخرت گرافيك هستش !

amirgooran
19-03-2007, 18:12
سلام،من تازه اين بازي رو خريدم!همين اولاش گير كردم!يه جا هست فكر كنم بايد از يه صخره(يا يه همچين چيزي) بپرم!هر كاري مي كنم نمي شه!

Ali-Bahal
19-03-2007, 19:45
یک عکس بزار

Oracle_Eldorado
20-03-2007, 10:28
سلام،من تازه اين بازي رو خريدم!همين اولاش گير كردم!يه جا هست فكر كنم بايد از يه صخره(يا يه همچين چيزي) بپرم!هر كاري مي كنم نمي شه!

صفحات قبل رو نگاه کن . توضیح دادند با عکس

Inkareeeeeeeeee
21-03-2007, 16:49
با اينكه اينجا جاش نيست ولي Arma Assualt . آخرت گرافيك هستش !

درود بر شما .... با شما موافقم .... ولی خود بازی چرته ... نمیشه راحت مانند بتل فیلد بازیش کرد ... آن لاینش هم که تعریفی نداره !

Oracle_Eldorado
22-03-2007, 12:38
منظورت چیه خود بازی ؟ من که بازی نکردم ولی دیدم کسی بازی میکنه .

Ali-Bahal
23-03-2007, 10:15
منظورت چیه خود بازی ؟ من که بازی نکردم ولی دیدم کسی بازی میکنه .

لطفا تاپیک را منحرف نکنید اینجا درمورد POP هست نه اون بازی!

Oracle_Eldorado
23-03-2007, 18:28
حق با شما هست علی جان ولی من که شروع نکردم !
شما هم اگه اخطار نمیدادی خودمون با پیغام خصوصی مشکل رو حل کرده بودیم

Booseh_ye_Irani
24-03-2007, 09:00
از راهنمایی های شما دوستان ممنونم، عید شما و همه مبارک

شنبه، 4 اسفند 1386

Ali-Bahal
24-03-2007, 12:03
حق با شما هست علی جان ولی من که شروع نکردم !
شما هم اگه اخطار نمیدادی خودمون با پیغام خصوصی مشکل رو حل کرده بودیم

حالا که همه چی درست شد سعی کنید همیشه در هر تاپیک بازی درمورد همان بازی صحبت کنید:46:

عید همه مبارک:11:

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 07:01
حالا که همه چی درست شد سعی کنید همیشه در هر تاپیک بازی درمورد همان بازی صحبت کنید

عید همه مبارک

حتما . ولي شما هم سعي كن پست الكي نزني ! اگه شما نميگفتي باز هم ما ادامه نميداديم اين 2 بار .

am2
26-03-2007, 12:50
يه چندتا سوال كاربردي داشتم درباره داستان اين بازي::
1.ميخواستم ببينم وقتي اون وزيره كالينا رو كشت و اون خنجر رو كرد توي قلبش بعد اون يكي خنجر كه پرنس بعد بدست اورد(همونجا كه كالينا كشته شد و پرنس دويد و اونو گرفت)از كجا اومد
2. از وقتي كه كالينا كشته شد همه شني شدند چرا مردم شهر شني نشدند و فقط سربازا و ...شني شدند
3.توي شاهزاده ايراني 2 همه سربازا شني بودند آيا اينا همون شناي زمانه ؛اگه هست چرا كاينا و اون دختره شيدي (ريس سپاه كالينا)شني نشدند؟؟

am2
26-03-2007, 13:14
راستي اولين نسخه اين بازي چطوري.. من بازيش نكردن ميخواستم ببينم به قشنگي نسخه دوم هست يا نه و اصلا به بازي كردنش مي ارزه....

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 13:18
1.ميخواستم ببينم وقتي اون وزيره كالينا رو كشت و اون خنجر رو كرد توي قلبش بعد اون يكي خنجر كه پرنس بعد بدست اورد(همونجا كه كالينا كشته شد و پرنس دويد و اونو گرفت)از كجا اومد
1. اون همون شمشيري بود كه وزيره باهاش كايلينا رو كشت . ديگه به اون شمشير حساسيت پيدا كرده بود از دستش پرت شد .

2. از وقتي كه كالينا كشته شد همه شني شدند چرا مردم شهر شني نشدند و فقط سربازا و ...شني شدند

2.خوب فقط كسانيكه اون اطراف بودند اينطوري شني شدند . پرنس همين خاطر شني شد چون اون زنجير دور دستش بود

3.توي شاهزاده ايراني 2 همه سربازا شني بودند آيا اينا همون شناي زمانه ؛اگه هست چرا كاينا و اون دختره شيدي (ريس سپاه كالينا)شني نشدند؟؟
3.بله . همون شنهاي زمانه . چون اون اون اطراف نبودند . فقط كساني كه در نزديكي اون شنها باشند ، نفرين ميشوند .

am2
26-03-2007, 13:56
1. اون همون شمشيري بود كه وزيره باهاش كايلينا رو كشت . ديگه به اون شمشير حساسيت پيدا كرده بود از دستش پرت شد .

پس اون شمشيري كه وقتي وزير رو ميكشي تو فيلمش نشون ميده از سينه اش بيرون ميكشه چيه؟؟؟؟
راستي اگه بازي رو هنوز نصب داري ميخواستم ببيني كه توي مسير زير تو محل نصب بازي چندتا فيلم هست

\Video\Artworks\VIDEOS
از من كه دوتا فايل با نامهاي Video01 و Video06 هست كه منو به شك انداخت كه شايد فيلمهاش بيشتر باشه
با تشكر فراوان..........

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 17:27
راستي اولين نسخه اين بازي چطوري.. من بازيش نكردن ميخواستم ببينم به قشنگي نسخه دوم هست يا نه و اصلا به بازي كردنش مي ارزه....

اگه میخوای داستان رو کامل بدونی آره . تمام داستانش در 1 هستش .

پس اون شمشيري كه وقتي وزير رو ميكشي تو فيلمش نشون ميده از سينه اش بيرون ميكشه چيه؟؟؟؟
راستي اگه بازي رو هنوز نصب داري ميخواستم ببيني كه توي مسير زير تو محل نصب بازي چندتا فيلم هست

\Video\Artworks\VIDEOS
از من كه دوتا فايل با نامهاي Video01 و Video06 هست كه منو به شك انداخت كه شايد فيلمهاش بيشتر باشه
با تشكر فراوان..........

اون شمشیر بلنده ؟ یا خنجره ؟
ببین این آخر بازی 2 تا شمشیر اصلی میگیری . یکی شمشیر پدر پرنس که همون شمشیر بزرگه هستش در دست چپ و یک خنجر در دست راست . شمشیر پدر رو که این آخر بازی میگیره . خنجر هم همون موقع که کایلینا میمیره بهت میده .
نه ندارم ولی اگه میخوای شب نصب میکنم .

am2
26-03-2007, 20:57
اگه میخوای داستان رو کامل بدونی آره . تمام داستانش در 1 هستش .

اون شمشیر بلنده ؟ یا خنجره ؟
ببین این آخر بازی 2 تا شمشیر اصلی میگیری . یکی شمشیر پدر پرنس که همون شمشیر بزرگه هستش در دست چپ و یک خنجر در دست راست . شمشیر پدر رو که این آخر بازی میگیره . خنجر هم همون موقع که کایلینا میمیره بهت میده .
نه ندارم ولی اگه میخوای شب نصب میکنم .

اون خنجري كه وقتي وزير رو كشتي پرنس از توي سينه وزير در مي اره و وزير نابود ميشه بعدشم روح كالينا مياد و اونرو از پرنس ميگيره.....
در ر رابطه با نصب بازي هم ..نه خيلي ممنون :46: :46:

am2
26-03-2007, 22:19
مي دونم اينجا جاش نيست ولي......دفعه آخرمه....
توي پرنس 2 اين ديوار به كجا ميره
از بالا
يكم نزديك
از نزديك نزديك
با تشكر.....

Saghachi
27-03-2007, 01:49
سلام

پشت این دیوار فقط یه صندوقه که با شکستن دیوار می تونی بری و صندوق امتیاز رو بشکنی

برای اینکار باید قدرت شکستن دیوار رو بدست آورده باشی

راستی راجع به

\Video\Artworks\VIDEOS
با تشكر فراوان..........

منم اینطوریه فک کنم بیشتر نباشه
البته شاید

Oracle_Eldorado
27-03-2007, 11:21
پشت این دیوار فقط یه صندوقه که با شکستن دیوار می تونی بری و صندوق امتیاز رو بشکنی

برای اینکار باید قدرت شکستن دیوار رو بدست آورده باشی

نهههههههههههههههههههههه.
این میره به اون ارتقا خون .

gogole magole
27-03-2007, 11:33
با چه گرافیکی میشه اینو بازی کرد ؟؟
مال من geforce 4400

gogole magole
27-03-2007, 11:36
بچه ها یه سوال میدونم این سوال ربطی به این تاپیک نداره ولی خواهش میکنم جوابمو بدید
چطور میشه از فضای بازی عکس گرفت؟؟؟

M E H D I
27-03-2007, 12:26
با چه گرافیکی میشه اینو بازی کرد ؟؟
مال من geforce 4400

احتمال داره بتونه باز کنه بازی رو اما این که قابل بازی کردن باشه رو نمیدونم.

بچه ها یه سوال میدونم این سوال ربطی به این تاپیک نداره ولی خواهش میکنم جوابمو بدید
چطور میشه از فضای بازی عکس گرفت؟؟؟

برای عکس گرفتن از محیط بعضی از بازیها کافیه که توش دکمه Print Screen رو از روی صفحه کلید بزنین. با این کار توی پوشه بازی یه فایل به صورت bmp ذخیره میشه که باید اون رو با یه برنامه تبدیل به jpg کنین ( این کار فقط برای کاهش حجم هست) و بعد توی یه سایت آپلود کنین.

بعضی از بازیها هم باید بعد از زدن دکمه Print Screen از بازی خارج بشین و توی یه برنامه مثلا mspaint اون رو Paste کنین.

samad1agha
27-03-2007, 13:20
آ قا مهدي كمكككككككككك

از ديشب تا حالا تو اين مرحله The Middle Tower اساسي گير كردم

اينجا با اين سنگه بايد چيكار كنم

بعد الان اين كلبه كه پرنس به اون آويزونه پايين هست چه جوري بيارمش بالا تا به اون بهار خواب برسم

بعد راه رسيدن به اينجا چيه ؟؟؟

مرسي اگه ميشه راهنمايي كنيد چون پيرم درومده تا به اونجا برسم و هنوز كامپيوترمو از ديشب تا حالا خاموش نكردم

M E H D I
27-03-2007, 13:32
والا من که هیچ کدوم از عکسها رو نتونستم تشخیص بدم! اگه ممکنه یه خورده عکس بزرگتری بذارین! سرعت اینترنتتون رو هم بنویسین!( نگین چه ربطی داره)

am2
27-03-2007, 15:08
اينجا با اين سنگه بايد چيكار كنم

بايد بكشيش ببريش اينجا كه علامت زدم

بعد الان اين كلبه كه پرنس به اون آويزونه پايين هست چه جوري بيارمش بالا تا به اون بهار خواب برسم

بايد يه دستگيره همونجا هست بچرخوني و بعد يه سنگ رو بكشي بزاري توي كلبه مانند دوم تا اين بره بالا....

samad1agha
27-03-2007, 15:53
سلام

اينترنت من 56 k

هست اگه عكس بخوام آپلود كنم كلي طول ميكشه ولي يه لينك ميدم فكنم كه متوجه شين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جناب am2 ميشه بيشتر راهنمايي كني ممنون ميشم بايد رو سنگه برم ؟؟؟ نمي دونم حسابي گيج شدم

am2
27-03-2007, 17:33
1.اين دسته رو ميچرخوني تا سنگ بره بالا
2.بعد سنگ رو از اينجا به قسمت 3 ميبري
4.اين دسته رو ميچرخوني تا سنگ بره طبقه سوم...

5.سنگ رو از اينجا ميكشي و ميبري پشت اون ديوار و ميذاري كنار ديوار و ميري روش و....

samad1agha
27-03-2007, 17:36
سلام

اينترنت من 56 k

هست اگه عكس بخوام آپلود كنم كلي طول ميكشه ولي يه لينك ميدم فكنم كه متوجه شين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جناب am2 ميشه بيشتر راهنمايي كني ممنون ميشم بايد رو سنگه برم ؟؟؟ نمي دونم حسابي گيج شدم

مرسي ردش كردم مشكل اين بود كه سنگه تو كلبه نمي رفت ديشب هم زياد باهاش ور رفتم نمي رفت ولي حال حسابي روش زوم كردم رفت :40: مرسي

Oracle_Eldorado
27-03-2007, 17:39
سلام

اينترنت من 56 k

نه خیلی طول نمیکشه . برو سایت زیر آدرس لینک رو بهت میده :

samad1agha
27-03-2007, 23:16
1.اين دسته رو ميچرخوني تا سنگ بره بالا
2.بعد سنگ رو از اينجا به قسمت 3 ميبري
4.اين دسته رو ميچرخوني تا سنگ بره طبقه سوم...

5.سنگ رو از اينجا ميكشي و ميبري پشت اون ديوار و ميذاري كنار ديوار و ميري روش و....

مرسي مرسي مرسي

ميگم اين اين وزير و چه جوري زدي ؟؟؟ وقتي در مرحله 2 وزير بالا تر ميره من از ستون بالا ميرم وقتي آويزونش ميشم چيكار كنم ؟ منظورم چه دكمه اي بزنم كه بالش قطع شه ؟؟

am2
27-03-2007, 23:58
ميگم اين اين وزير و چه جوري زدي ؟؟؟ وقتي در مرحله 2 وزير بالا تر ميره من از ستون بالا ميرم وقتي آويزونش ميشم چيكار كنم ؟ منظورم چه دكمه اي بزنم كه بالش قطع شه ؟؟

وقتي از ستون بالا رفتي بايد توي يك لحظه E رو بزني تاSpeed kilشروع بشه حالا هيچ كليدي رو نبايد بزني تا وقتي كه خنجر آبي شده و صفحه يك لحظه رنگش عوض ميشه حالا بايد دكمه سمت چپ موس رو يك بار بزني و دوباره چيزي رو نزن تا خنجر ابي بشه و ....

samad1agha
28-03-2007, 12:56
سلام

مرسي

از تموم بچه ها كه كمك كردن مخصوصا Am2 و آقا مهدي مديريت انجمن بازي تمام كردم

ولي چنتا سوال دارم

1_ سيو هاي بازي چه جوري بردارم چون ميخوام بازي پاك كنم و بعد چه جوري جا گزاري كنم اگه خواستم بازي دوباره نصب كنم ؟

2_ عكسها و ويديو هاي بازي چه جوري بردارم ؟؟

3_ اين كدهايي كه آخر بازي داده بود واسه چي هستند ؟ طرز استفادشون ميشه كه بگيد مرسي ؟؟
:40: :40: :40: :40:

am2
28-03-2007, 13:23
خواهش مي كنم...:20: :20:

1_ سيو هاي بازي چه جوري بردارم چون ميخوام بازي پاك كنم و بعد چه جوري جا گزاري كنم اگه خواستم بازي دوباره نصب كنم ؟

سيو هاي بازي توي يه پوشه به نامPOP3Profiles هست كه بايد چيزاي داخل اونرو كه يك فايل به نامDefaultProfile و يك پوشه به نام پروفايلي كه توي بازي درست كرده بودي رو نگه داري

2_ عكسها و ويديو هاي بازي چه جوري بردارم ؟؟

ويدئو هاي بازي هم توي يه پوشه به نامVideo توي محل نصب بازي هست البته فايلهاش با پسوند Bikهستند كه ميتوني با نرم افزارRad video tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اونا رو ببيني و عكسهاشم بايد بااين برنامه باز و به فرمتJPGو... تبديل كني

3_ اين كدهايي كه آخر بازي داده بود واسه چي هستند ؟ طرز استفادشون ميشه كه بگيد مرسي ؟؟

اين كدها هم با توجه با نوع بازي كه Easyيا Medumيا difficultباشه فرق ميكنه كه بايد اونها رو توي منو puse بزني بعد مثلا اگه حالت بازي Easy باشه پرنس يه چكش به دستش ميگيره

am2
28-03-2007, 13:38
Prince of Persia: The Two Thrones

كدهايي كه پس از پايان بازي ميتونيد استفاده كنيد:
اگه بازي روي حالتEasy باشه:::
ابتدا بايد شمشير اضافي خود رو پرتاب كنيد و تنها يك شمشير داشته باشيد!!!بازي رو بازدنESCبه منو Pauseبرده و دكمه هاي زير رو به ترتيب بزنيد:

[Left] [Left][Right] [Right] [Up] [Down] [Down] [Up] [Up] [Down]
از چپ به راست بزنيد (اين كد به جغ جغه بچه رو بعنوان سلاح بهتون ميده)
[Up] [Up] [Down] [Down] [Left] [Right] [Left] [Right] [Up] [Down] [Up] [Down]
به شما يه اره برقي ؟؟ چكش؟؟؟يه همچين شكلي ميده

اكه بازي رو توي حالت Hardتموم كنيد با زدن كد زير...البته نبايد هيچ شمشير اضافي داشته باشيد..
[Up] [Down] [Up] [Down] [Left] [Right] [Left] [Right] [Up] [Down] [Up] [Down]

اينم از چپ به راست بزنيد(يه شمشير ماهي؟؟؟ يا.. بهتون ميده)

اگه بازي رو توي حالتnormal تموم كنيد و در حالي كه هيچ سلاح اضافي نداريد كد زير رو بزنيد...
[Right] [Left] [Right] [Left] [Down] [Down] [Up] [Up] [Up]
[Down] [Up] [Up] [Down] [Down]
از چپ به راست بزنيد (به شما يك تلفن بعنوان اسلحه ميده)

همچنين اگه همه Life upgradeهاي بازي رو داشته باشيد ميتونين با Dark princeهم بجنگيد و ....

Saghachi
28-03-2007, 21:09
نهههههههههههههههههههههه.
این میره به اون ارتقا خون .

نه عزیز من این یه قلم رو مطمئن مطمئن هستم

samad1agha
28-03-2007, 23:12
خواهش مي كنم...:20: :20:

سيو هاي بازي توي يه پوشه به نامPOP3Profiles هست كه بايد چيزاي داخل اونرو كه يك فايل به نامDefaultProfile و يك پوشه به نام پروفايلي كه توي بازي درست كرده بودي رو نگه داري

ويدئو هاي بازي هم توي يه پوشه به نامVideo توي محل نصب بازي هست البته فايلهاش با پسوند Bikهستند كه ميتوني با نرم افزارRad video tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اونا رو ببيني و عكسهاشم بايد بااين برنامه باز و به فرمتJPGو... تبديل كني

اين كدها هم با توجه با نوع بازي كه Easyيا Medumيا difficultباشه فرق ميكنه كه بايد اونها رو توي منو puse بزني بعد مثلا اگه حالت بازي Easy باشه پرنس يه چكش به دستش ميگيره

مرسی

فقط این life up از کجا باید به دست آورد ؟؟؟

am2
28-03-2007, 23:13

به نظر من يه جور رد گم كني چون وقتي اونجا هستيم شمشيري كه ديوار رو خراب ميكنه نداريم وقتي هم اون شمشير رو بدست اورديم ديگه نميشه به اونجا رفت.........

am2
28-03-2007, 23:36
مرسی

فقط این life up از کجا باید به دست آورد ؟؟؟

در طول بازي چندتا هست خودمم جاي برخي از اونا رو نميدونم ولي با ترينر زير ميشه همه اونا رو گرفت و با اون دارك پرنسه جنگيد...

اينجا محل اونا رو نوشته ولي انگليسي.....

Health bonus Prince of Persia The Two Thrones
Shortly after your first transformation into the Dark Prince, you will find a hallway with two paths. One is down a trapped corridor, and the other is hidden behind a cloth doorway. Go through the doorway and follow the beams until you reach a fountain. Drink from the fountain and you will appear in a trapped corridor. Get past the traps to the light, and you will appear back at the fountain with a health bonus.

There is a circular water-filled room shortly after one of your Dark Prince transformations. After solving the puzzle, run up the wall to get to the rods, then jump up from rod to rod. Around halfway up the room you will see a hole in the wall poorly concealed behind a blue banner. Jump through this hole to get to a life upgrade fountain. Make it to the end of the corridor and you will appear back at the bottom of the room.

Right after you defeat the Canal Monster, there will be a fountain where you can save. Go back where you will find some pots and jars and smash them. There will be a hole behind them, which you need to roll under. This will lead you to a bonus health fountain.

After the third Boss fight and a Dark Prince transformation, you will be in a large room with an elevator in it. Make your way up the room until you get to a platform with two seductresses on it. Defeat them, climb over the railing, then jump up the dagger holds. At the top one, do a wall jump until you activate the pressure plate. Slow time and go through the door on the left before it closes. At the end of this hallway there will be a health bonus fountain.

After the intermission sequence in which Farah kills a Sand Guard for you, climb the rooftops and kill the Sand Archers in your path. After a while you will be told that you have lost the rooftops. Make your way down until you are in a room with one of those mechanisms that you stab your dagger into. It will open two doors. Do not go through the closer one to your right. Go through the one behind you down the ramp. Go through the corridor until you get to a health bonus fountai

Oracle_Eldorado
29-03-2007, 01:20
ولي من زياد مطمئن نيستم . آخه من اينو 2 ، 3 سال پيش تموم كردم .

این life up از کجا باید به دست آورد ؟؟؟
ببينيد در بازي 9 تا وجود داره . من الآن دقيقا يادم نيست ولي يادمه وقتي هر 9 تا رو ميگرفتي با داهاكا مبارزه ميكردي . حالا اگه يادم اومد ميزارم .

به نظر من يه جور رد گم كني چون وقتي اونجا هستيم شمشيري كه ديوار رو خراب ميكنه نداريم وقتي هم اون شمشير رو بدست اورديم ديگه نميشه به اونجا رفت.........

چرا ميشه . با اون كنترلي كه در وسط زمين وجود داره . وقتي ميچرخوني يه تكه زمين مياد بالا و برميگردي اولاي بازي

am2
29-03-2007, 14:02
چرا ميشه . با اون كنترلي كه در وسط زمين وجود داره . وقتي ميچرخوني يه تكه زمين مياد بالا و برميگردي اولاي بازي

كدوم كنترل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20: :20:

Oracle_Eldorado
29-03-2007, 17:08
كدوم كنترل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا اونی که شمشیرت رو که از زنه میگیری ( کایلینا ) و بعد فرو میکنه در زمین . بعد یه چیزی حالت چرخ دنده میاد بیرون .

Saghachi
29-03-2007, 19:54
میگما خوبه اینج مبحث Prince of Persia:The Two Throns و همه دارن از pop2 حرف می زنند

8)

am2
30-03-2007, 00:10
بابا اونی که شمشیرت رو که از زنه میگیری ( کایلینا ) و بعد فرو میکنه در زمین . بعد یه چیزی حالت چرخ دنده میاد بیرون .

بعد از اين كه ماسك رو در اوردي و مي ري با كالينا براي بار دوم بجنگي اگه بري اون دسته رو بتابوني و بري توي اون باغ تا جاي كه يادمه ديگه نمي شد از اون در كه توي بغه كنار مجسمه بود رفت و اون دره بستس.....:20: :20:

Oracle_Eldorado
30-03-2007, 01:57
میگما خوبه اینج مبحث Prince of Persia:The Two Throns و همه دارن از pop2 حرف می زنند

متاسفانه حق با شماست ! خوب چيكار ميشه كرد ؟ تاپيك خود بازي معلوم نيست رفته صفحه ي چند . فكر كنم به Trash منتقل شده چون هرچي گشتم پيدا نكردم .

بعد از اين كه ماسك رو در اوردي و مي ري با كالينا براي بار دوم بجنگي اگه بري اون دسته رو بتابوني و بري توي اون باغ تا جاي كه يادمه ديگه نمي شد از اون در كه توي بغه كنار مجسمه بود رفت و اون دره بستس.....

نه ميشه . من پرنس 2 رو دقيقا همه جاش يادمه . نا سلامتي 5 دفعه تمومش كردم . نه در بسته نيست . شرط ميبندي ؟
دقيقا يادمه . قبل از اينكه بري با كايلينا بجنگي ميتونستي همه جا بري .

am2
30-03-2007, 06:17
نه ميشه . من پرنس 2 رو دقيقا همه جاش يادمه . نا سلامتي 5 دفعه تمومش كردم . نه در بسته نيست . شرط ميبندي ؟
دقيقا يادمه . قبل از اينكه بري با كايلينا بجنگي ميتونستي همه جا بري .

بعد از اين كه ميخواهي براي بار دوم بري با كالينا بجنگي بعضي جاها اصلا نمي شد رفت مثلا اونجايي كه براي اولين بار دهاكا رو ميبيني و دهاكا اون دره رو ميشكونه بعد هركاري ميكنم پرنس اون لبه رو نميگرفت!!!!!!
حالا نميدونم شايد عيب از بازي بوده يا نه؟؟؟؟

fariborz@shiraz
30-03-2007, 06:45
ولي من زياد مطمئن نيستم . آخه من اينو 2 ، 3 سال پيش تموم كردم .

ببينيد در بازي 9 تا وجود داره . من الآن دقيقا يادم نيست ولي يادمه وقتي هر 9 تا رو ميگرفتي با داهاكا مبارزه ميكردي . حالا اگه يادم اومد ميزارم .

بابا ایول منم همین کارو انجام دادم و داهاکا رو با شمشیر آب کشتم

نه رد گم کنی نیست و اگر با 9 آپگرید داهاکا رو نکشی مجبور ویشی زنه رو بکشی ولی دمو اول pop3 رو که حتما یادته

4 تا شو من یادمه

1 همون اولای بازی جایی که باید از یه میله بارفیکس بپری و پرچم رو بگیری یه زندان هست که درش نیمه شکسته هست باید با شمشیر اونو بشکنی

2 جایی که با فرو کردن شمشیر اهرم میاد بالا اهرم رو بچرخون و به در پایین برو

3 جایی که یه غول برات آتیش پرت میکنه سمت زاستش یه دیوار هست اگه اونجا وایسی با آتیشش دیوار خراب میشه و....

4 اونجایی که باد با جرخوندن اهرم آب رو به جریان بیاندازی و آّ امد از دیوار برو بالاو......

پنجمیشم یادم اومد فقط مونده 4 تا انشا.... تونا هم یادم میاد

یه جایی تو قسمت باغ مانند با اهرم های زیاد هست اونجا یه حفره تو زمین هست میری پایین و.........

حالا اگر دوباره بازی رو نصب کردم با عکس براتون میذارم

am2
30-03-2007, 09:18
منم اون نه تا اپگريد رو گرفتم ولي اون ديوار رو نشكوندم!!!!چه جوره؟؟؟

Oracle_Eldorado
30-03-2007, 10:49
همه ي 9 تا ؟
خوب شمشير جديدي نگرفتي ؟
ببين اگه همش رو گرفته باشي خونه ديگه هيچ جاش مشكلي نداره .
يه عكس از خونت بزار .

am2
30-03-2007, 11:01
همه ي 9 تا ؟
خوب شمشير جديدي نگرفتي ؟
ببين اگه همش رو گرفته باشي خونه ديگه هيچ جاش مشكلي نداره .
يه عكس از خونت بزار .

كدوم خونه؟؟؟؟

ebi_dar
01-04-2007, 12:37
سلام به همه ی بچه های گل P30World...
آقا من یه عرضی داشتم.شاید درخواستم تکراری باشه ولی چاره ی دیگه ای نداشتم.
در مورد بازی Prince of Persia:The Two Throns بنده حدود 11 ترینر دانلود کردم(با کمک ایمان جان) ولی متاسفانه هیچ یک کار نمی کنند!!!!!
می خواستم بدونم از شما عزیزان کسی ترینری رو استفاده کرده که کارایش تضمین شده باشه...
اگه کسی به من کمک کنه واقعا ممنونش می شم.

am2
01-04-2007, 13:02
در مورد بازی Prince of Persia:The Two Throns بنده حدود 11 ترینر دانلود کردم(با کمک ایمان جان) ولی متاسفانه هیچ یک کار نمی کنند!!!!!
می خواستم بدونم از شما عزیزان کسی ترینری رو استفاده کرده که کارایش تضمین شده باشه...
ينم ترينر بازي POP3

اول ترينر رو اجرا كنيد بعد بايد بازي رو اجرا كنيد و وقتي وارد Main meno باز ي شديد كليدهاي ALT+Tab‌رو بزنيد تا بريد روي دسكتاپ حالا روي ترينر تعدار Profile ‌هاتون رو مشخص كنيد و دكمهFind رو بزنيد تا گزينه هاي زيرش فعال بشن ...گزينه مورد نظر رو انتخاب و دوباره Alt+tab رو زده و وارد بازي بشين...
100%تضمين شده من خودم با اين تونستم بازي رو تموم كنم

Oracle_Eldorado
01-04-2007, 18:02
كدوم خونه؟؟؟؟

بابا IQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
خون . نه خونه !

اینجا درخواست بده :

ebi_dar
01-04-2007, 18:03
ينم ترينر بازي POP3
دانلود

100%تضمين شده من خودم با اين تونستم بازي رو تموم كنم
خیلی ممنونم عزیز
دست گلت درد نکنه
من از اینم استفاده کردم (که ایمان جان زحمتشو کشیده بودند)
.:این:. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .torrent/get_86556_Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.PLUS.4. TRAINERDOX_crack.html)

بازم ممنونم

am2
01-04-2007, 22:58
بابا IQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
خون . نه خونه !

:34::34::31: :31: ميخواستم ببينم كسي حواسش هست يانه :31: :31: :34::34:
اره شمشير ابيه رو هم گرفتم و با اون دهاكاهه جنگيدم و كشتمش ولي براي رفتن اپگريدها اون ديوار رو نشكوندم!!!!!

M E H D I
02-04-2007, 10:37
:34::34::31: :31: ميخواستم ببينم كسي حواسش هست يانه :31: :31: :34::34:
اره شمشير ابيه رو هم گرفتم و با اون دهاكاهه جنگيدم و كشتمش ولي براي رفتن اپگريدها اون ديوار رو نشكوندم!!!!!

نه اون ديوار براي باز كردن يكي از Artwork هاي بازي هست، ربطي به لايف آپگريد نداره.

sh-v814
17-04-2007, 12:19
با عرض سلام به بروبچز!
من در بازی pop3 در مرحلهarenna tunel (غول اول را رد کردم ولی در تونل تمی دونم چطور باید در را باز کنم لطفا کمک کنید!

am2
17-04-2007, 13:49
با عرض سلام به بروبچز!
من در بازی pop3 در مرحلهarenna tunel (غول اول را رد کردم ولی در تونل تمی دونم چطور باید در را باز کنم لطفا کمک کنید!
Welcome to p30world
كجا؟؟؟؟؟يه عسكي چيزي بزار..
انگار بايد اونجا دنبال يه سنگ باشي و بازنجير اونرو بكشي تا در باز بشه....

اون سنگه بايد يه همچين شكلي كه در شكل بالا هست باشه....

ej 88 11
17-04-2007, 14:00
sh-v814 جان از نردبون بیا پایین بعد اون ستونو با زنجیرت بگش بیرون (وقتی به پایین نردبون رسید تمیز پشت سرت با دسته میشه 3 وبایید نگهش داری تا پرنس اونو بکشه بیرون ) بعد زمانو آهسته کن تا به در برسی .

mahi58
22-04-2007, 12:56
سلام بچه ها خوبید؟
من POP:T2T رو همون اوایل که اومده بود گرفتم. ولی چون روش نرم افزاری برای اون جواب نداد و مجبور شدم از روش سخت افزاری استفاده کنم و با درایوهام هم کار داشتم و نمی تونستم هی سیمشون رو بکشم بیخیالش شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم بپرسم با گذشت این همه مدت هنوز هیچ روش بهتری برای اجرای این گیم پیدا نشده است؟

Amin
23-04-2007, 22:40
سلام بچه ها خوبید؟
من POP:T2T رو همون اوایل که اومده بود گرفتم. ولی چون روش نرم افزاری برای اون جواب نداد و مجبور شدم از روش سخت افزاری استفاده کنم و با درایوهام هم کار داشتم و نمی تونستم هی سیمشون رو بکشم بیخیالش شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم بپرسم با گذشت این همه مدت هنوز هیچ روش بهتری برای اجرای این گیم پیدا نشده است؟
ُلام
چرا عزيزم
اين بازي كرك شده
كركش همتو همين تاپيك موجوده
و مثل بازيهاي قديمي با كپي كردن كرك خيلي راحت ميشه بازي رو اجرا كرد

mahi58
24-04-2007, 08:44
ُلام
چرا عزيزم
اين بازي كرك شده
كركش هم تو همين تاپيك موجوده
و مثل بازيهاي قديمي با كپي كردن كرك خيلي راحت ميشه بازي رو اجرا كرد

ایووووووووووووووول. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با هر زور ی هست پیداش می کنم.
البته 91 صفحه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برم Gameburnworld شاید اونجا باشه.
یه چیز دیگه من تا POP:WW رو تموم نکنم فکر نکنم سراغ این برم. اونم تو تاپیکش گفتم سیو هاشو می خوام امیدوارم یکی داشته باشدشون.

sh-v814
04-05-2007, 10:29
با عرض سلام به بروبچز.
وبا تشکر از راهنمایی قبلی که بسیار مفید بود . حالا من در این مرحله گیرکرده ام و نمی دانم با این سنگ ها و این موجود مسخره چه کارکنم ؟ لطفا کمک کنید.

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 11:14
ایووووووووووووووول. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته 91 صفحه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برم Gameburnworld شاید اونجا باشه.
یه چیز دیگه من تا POP:WW رو تموم نکنم فکر نکنم سراغ این برم. اونم تو تاپیکش گفتم سیو هاشو می خوام امیدوارم یکی داشته باشدشون.
آره . به نظر من هم POP : WW رو اول تموم کنی بهتره چون به داستان بازی بیشتر نزدیک میشی .

با عرض سلام به بروبچز.
وبا تشکر از راهنمایی قبلی که بسیار مفید بود . حالا من در این مرحله گیرکرده ام و نمی دانم با این سنگ ها و این موجود مسخره چه کارکنم ؟ لطفا کمک کنید.
عزیزم اگه میشه عکس رو توی یه سایت دیگه آپلود کن چون عکست خرابه :10:

am2
04-05-2007, 12:41
البته 91 صفحه!!
اگه پيدا كردي صفحه شو بگو...

END_BOY
05-05-2007, 01:35
دوستان کسی میدونه دکمه Speed Kill توی Ps2 کدومه ؟
من سر اون دوتا غولی که دو قلو هستند پدرم در امده !
کلی باید بزنم تا تبرش رو بکوبه به زمین بعد بیام یک Speedkill بزنم اونم چی اصلا از خونش زیاد نمیره
ولی یکی دوبار همون اول کار یک Speedkill میزدم خونشون تا اخر میرفت ولی باز می موردم
نمیدونم چجوریه سیستمش سر این دوتا

sh-v814
05-05-2007, 09:57
با عرض سلام دوباره .
من هر کاری کردم نتونستم عکس را آپلود کنم:13:

من در pop3 در مرحله وزیر گرفتار شدم ودر جاییکه سنگ ها روی زمین حرکت می کنه اصلا نمی دونم چه کار باید بکنم:41: لطفا تا آخر مرحله توضیح دهید.

Oracle_Eldorado
05-05-2007, 18:48
دوستان کسی میدونه دکمه Speed Kill توی Ps2 کدومه ؟
من سر اون دوتا غولی که دو قلو هستند پدرم در امده !
کلی باید بزنم تا تبرش رو بکوبه به زمین بعد بیام یک Speedkill بزنم اونم چی اصلا از خونش زیاد نمیره
ولی یکی دوبار همون اول کار یک Speedkill میزدم خونشون تا اخر میرفت ولی باز می موردم
نمیدونم چجوریه سیستمش سر این دوتا
عزیزم همون ضربدر هستش . X

با عرض سلام دوباره .
من هر کاری کردم نتونستم عکس را آپلود کنم:13:

من در pop3 در مرحله وزیر گرفتار شدم ودر جاییکه سنگ ها روی زمین حرکت می کنه اصلا نمی دونم چه کار باید بکنم:41: لطفا تا آخر مرحله توضیح دهید.
آهان . شما مرحله آخر هستی .
ببین اول که با شمشیر بهش میزنید میره بالا . بعد سنگ ها میچرخند . شما اولا نباید به سنگ ها بخورید . بعد باید سریع بری پشت وزیر و از ستون پست سرش بری بالا و بپری روی سرش و با SpeedKill خونش رو کم کنید .

END_BOY
05-05-2007, 23:33
عزیزم همون ضربدر هستش . X

خوب چه زمانی باید ازش استفاده کنم؟
زمانی که تبرش رو به زمین میزنه و صحنه اهسته میشه میتونم Speedkill بزنم ولی جونش خیلی کم میره کلی باید این کار رو انجام بدم اینطوری که جونی برام نمیمونه
ولی یکی دو بار همون اول کار بدون اون حالت Speedkill زدم ولی نمیدونم چجوری زدم:41:

END_BOY
09-05-2007, 13:09
کسی نبود من رو راهنما یی کنه توی این قسمت؟

eshagh
11-05-2007, 04:12
دوستان من هم داخل مرحله آخر این بازی گیر افتادهام همینقدر مدانم که در مرحله اول مبارزه بایست هی قلط بزنی ودر فرصت مناسب بهش نزدیک بشی وچند ضربه بزنی ودوباره قلط چند بار که این عمل تکرار کنی واین عمل ادامه دارد تا طی 3 مرحله اجسام سنگی را بطرفت ÷رت میکند بعد یکسری سنگ در میدان مبازه شروع به چرخیدن میکنند و وزیر نزدیک یک ستون ایستاده که بایست زمان را برای اینکه به سنگها بر خورد نکنی آهسته کرده وخودت را به ستون نزدیک کرده وبا ÷رش به طرف ستون میتوانید در برگشت ÷رش بر ÷شت وزیر بالا رفته وبا Speedkil
یکی از بالهایش قطع میشود دوباره ÷این آمده وزمان را مجددا" آهسته کرده وبه طرف ستون بعدی که وزیر نزدیکش است رفته واین عمل را مجدد تکرار کنید تا بال دوم نیز قطع شود ومرحله سوم نیز به همین صورت تکرار میشود این بار چند ضربه که به اوبزنید وزیر ارتفاع میکیرد وسنگها نیز از روی زمین بالا میروند وبایست با ÷رش بر روی سنگها رفته تا بهش نزدیک شوید
بنده هم در همین مرحله مانده ا م اکر کسی تا آخر این بازی را رفته مارا هم راهنمایی نماید ...

موفق باشید

nw_nk
11-05-2007, 09:19
خوب چه زمانی باید ازش استفاده کنم؟
زمانی که تبرش رو به زمین میزنه و صحنه اهسته میشه میتونم Speedkill بزنم ولی جونش خیلی کم میره کلی باید این کار رو انجام بدم اینطوری که جونی برام نمیمونه
ولی یکی دو بار همون اول کار بدون اون حالت Speedkill زدم ولی نمیدونم چجوری زدم:41:

شما باید Speed Kill رو وقتی بزنی که صفحه شروع به درخشش میکنه!

اگر منظورت اون غول دونفره است , راهش اینه!

به شمشیریه چند ضربه بزن تا دیگری با تبر یک ضربه صحنه آهسته بزنه! جاخالی بده تا تبرش گیر کنه!

حالا برو پشت سر تبریه (که تبرش گیر کرده!) باید همونجا بایستی تا غول دیگر بره 2 متری پشت سرت بایسته!

اون موقع خود بازی تو رو در موقعیت Speed Kill قرار میده! (صفحه می درخشه!) و تو کلید Speed Kill رو میزنی!

حالا فقط به موقع شمشیرهای آبی رو بزن! با 2 یا 3 Speed Kill کشته میشن!

DJ.Mamal
11-05-2007, 10:34
دوستان من هم داخل مرحله آخر این بازی گیر افتادهام همینقدر مدانم که در مرحله اول مبارزه بایست هی قلط بزنی ودر فرصت مناسب بهش نزدیک بشی وچند ضربه بزنی ودوباره قلط چند بار که این عمل تکرار کنی واین عمل ادامه دارد تا طی 3 مرحله اجسام سنگی را بطرفت ÷رت میکند بعد یکسری سنگ در میدان مبازه شروع به چرخیدن میکنند و وزیر نزدیک یک ستون ایستاده که بایست زمان را برای اینکه به سنگها بر خورد نکنی آهسته کرده وخودت را به ستون نزدیک کرده وبا ÷رش به طرف ستون میتوانید در برگشت ÷رش بر ÷شت وزیر بالا رفته وبا Speedkil
یکی از بالهایش قطع میشود دوباره ÷این آمده وزمان را مجددا" آهسته کرده وبه طرف ستون بعدی که وزیر نزدیکش است رفته واین عمل را مجدد تکرار کنید تا بال دوم نیز قطع شود ومرحله سوم نیز به همین صورت تکرار میشود این بار چند ضربه که به اوبزنید وزیر ارتفاع میکیرد وسنگها نیز از روی زمین بالا میروند وبایست با ÷رش بر روی سنگها رفته تا بهش نزدیک شوید
بنده هم در همین مرحله مانده ا م اکر کسی تا آخر این بازی را رفته مارا هم راهنمایی نماید ...

موفق باشید
انقدر میری بالا تا میرسی به خود وزیر بعد می پری طرفش و ضربه نهایی رو میزنی...تموم...بعدش میری تو رویای پرنس ...یه چند تیکه رد میکنی که نمیدونم هدف سازنده از این قسمت چیه...بعدش هم تمام

END_BOY
11-05-2007, 11:14
شما باید Speed Kill رو وقتی بزنی که صفحه شروع به درخشش میکنه!

اگر منظورت اون غول دونفره است , راهش اینه!

به شمشیریه چند ضربه بزن تا دیگری با تبر یک ضربه صحنه آهسته بزنه! جاخالی بده تا تبرش گیر کنه!

حالا برو پشت سر تبریه (که تبرش گیر کرده!) باید همونجا بایستی تا غول دیگر بره 2 متری پشت سرت بایسته!

اون موقع خود بازی تو رو در موقعیت Speed Kill قرار میده! (صفحه می درخشه!) و تو کلید Speed Kill رو میزنی!

حالا فقط به موقع شمشیرهای آبی رو بزن! با 2 یا 3 Speed Kill کشته میشن!

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

ahmadreza1363
13-05-2007, 23:51
اقا ما يه جا گركرديم يه اسانسور هست با يه سنگ.چه حوري سنگ رو بالا بكشيم؟....به سنگ هم نميشه رسيد...دسته هارو مي كشم خالي ميره

Oracle_Eldorado
15-05-2007, 11:47
اقا ما يه جا گركرديم يه اسانسور هست با يه سنگ.چه حوري سنگ رو بالا بكشيم؟....به سنگ هم نميشه رسيد...دسته هارو مي كشم خالي ميره
اگه عکس بزاری راحت تر میشه کمکت کرد .

nw_nk
15-05-2007, 12:28

فکر کنم شما در مرحله برج هستید!

خیلی سخت نیست! فقط باید حواست به اهرمها , سنگها و آسانسورها باشه!

راحت با بالا پایین بردن و ... حل میشه!

چون آسانسورها و ... چند بخشی هست , نمیتونم دقیق بهت بگم!

ahmadreza1363
19-05-2007, 02:02
مرحله برج هستم...هر چی این دو تا دسته هارو می کشم خالی می ره....می گن دقت کن...دسترو می کشم دقت کنم!!!!!!!!!!!!

nw_nk
19-05-2007, 08:56
مرحله برج هستم...هر چی این دو تا دسته هارو می کشم خالی می ره....می گن دقت کن...دسترو می کشم دقت کنم!!!!!!!!!!!!

عزیز من ...

ببین سنگی تو اون طبقه نیست! اگر هست بکشش تو آسانسور و و بعد آسانسور رو فعال کن!

اگر میتونی یه عکس با نمای باز از طبقه ای که گیر کردی بزار!

ahmadreza1363
20-05-2007, 01:03
print screen رو زمان بازی می زنم خارج می شم چیزی برا paste تو paint نیست....جوره دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟....به سنگ هم نمیشه رسید

Amin
20-05-2007, 01:33
print screen رو زمان بازی می زنم خارج می شم چیزی برا paste تو paint نیست....جوره دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟....به سنگ هم نمیشه رسید
سلام
دكمه پرينت اسكرين رو كه بزنين عكس تو خود پوشه بازي سيو ميشه

byebye
11-06-2007, 00:09
آقا من تازه بازي شروع كردم .
save كردن بازي كجاست ؟؟ محله خاصي واسه سيو توي بازي داره ؟؟ چجوريه ؟؟ ( سيو داخل بازي ميگما)

loyal280
11-06-2007, 02:23
آقا من تازه بازي شروع كردم .
save كردن بازي كجاست ؟؟ محله خاصي واسه سيو توي بازي داره ؟؟ چجوريه ؟؟ ( سيو داخل بازي ميگما)

مثل warrior within جاهایی که آب میخوری بازی سیو میشه(آبخوری):31:

loyal280
11-06-2007, 02:31
من جدیدا این مجموعه پرنس رو دوباره پشت سر هم بازی کردم و باید بگم که خیلی حال داد ،خیلی بازی خوش ساختی بود

امیدوارم بازم بسازن از این بازی
شما خبر ندارین شماره بعدی ساخته میشه یا نه؟

Ali-Bahal
11-06-2007, 11:36
من جدیدا این مجموعه پرنس رو دوباره پشت سر هم بازی کردم و باید بگم که خیلی حال داد ،خیلی بازی خوش ساختی بود

امیدوارم بازم بسازن از این بازی
شما خبر ندارین شماره بعدی ساخته میشه یا نه؟

یوبی سافت اعلام کرده بعد از ساخت بازی Assassins Creed پرینس 4 رو برای X360 و PC میسازه
حالا میدونی کی Assassins Creed ساخته میشه؟ :31:

Oracle_Eldorado
11-06-2007, 11:58
یوبی سافت اعلام کرده بعد از ساخت بازی Assassins Creed پرینس 4 رو برای X360 و PC میسازه
حالا میدونی کی Assassins Creed ساخته میشه؟ :31:
بابا احتیاجی به پرنس 4 نیست .
همین Assassins Creed خودش یه پرنسه !

Ali-Bahal
11-06-2007, 12:13
بابا احتیاجی به پرنس 4 نیست .
همین Assassins Creed خودش یه پرنسه !

اساسینس کرید هم باحاله ولی پرینس 4 هم باحال خواهد بود
هنوز ساخته نشده شایعه شده شخصیت بازی پسر پرینس هست!

من که منتظر همه بازیها از جمله بازیهای یوبی سافت هستم :40:

Optimus Prime
11-06-2007, 20:51
راستی من وقتی تمومش کردم با نسخه ای تمومش کردم که خشونتو اینا نداشت یعنی کشتناش معمولی بود.کسی می دونه چتوری این نسخرو می شه از این حالت در اورد؟

Ali-Bahal
12-06-2007, 10:22
راستی من وقتی تمومش کردم با نسخه ای تمومش کردم که خشونتو اینا نداشت یعنی کشتناش معمولی بود.کسی می دونه چتوری این نسخرو می شه از این حالت در اورد؟

من درست متوجه منظورت نشدم ولی فکر کنم بری تو تنظیمات و Blood رو تیک بزنی درست بشه :46:
البته شما باید دکمه هارو هم درست بزنی مثلا سه بار E را بزنی یه هلیکوپتری میزنه که همه کله ها و بدن ها جدا می شود!!!

موفق باشید :46:

Optimus Prime
12-06-2007, 22:58
من درست متوجه منظورت نشدم ولی فکر کنم بری تو تنظیمات و Blood رو تیک بزنی درست بشه :46:
البته شما باید دکمه هارو هم درست بزنی مثلا سه بار E را بزنی یه هلیکوپتری میزنه که همه کله ها و بدن ها جدا می شود!!!

موفق باشید :46:
وا!!!می دونم خودم خوره پرنس بودمو هستم اما اون اولا که اومد یه ورژنی گرفتم از Two Thrones که درگیری هاش هرچی که بود اعضای بدن قطع نمی شدند یا نصف نمی شدند عادی می مردند.منم وقتی تمومش کردم چون Unlock هاشو همرو باز کرده بودم دیگه گذاشتمش کنار.حالا شما از چه نسخهای استفاده کردین؟من که از همون پک مدرن اول گرفتم..

Oracle_Eldorado
12-06-2007, 23:31
وا!!!می دونم خودم خوره پرنس بودمو هستم اما اون اولا که اومد یه ورژنی گرفتم از Two Thrones که درگیری هاش هرچی که بود اعضای بدن قطع نمی شدند یا نصف نمی شدند عادی می مردند.منم وقتی تمومش کردم چون Unlock هاشو همرو باز کرده بودم دیگه گذاشتمش کنار.حالا شما از چه نسخهای استفاده کردین؟من که از همون پک مدرن اول گرفتم..
دوست عزيز والا ما هم 2 تا نسخه مختلف نصب كرديم همينطوري بود .
فكر كردم كارت گرافيكم نميكشه .

byebye
13-06-2007, 02:52
مثل warrior within جاهایی که آب میخوری بازی سیو میشه(آبخوری)
دستت درد نكنه رسيدم به اونجا كه بايد ارابه سواري كني :10: :10:
آقا پرنس 2 هم مثل اين 3 بيشتر از اينور به اونور پريدنه ؟؟ يا كلا فرق داره ؟؟ :20: :20:

loyal280
13-06-2007, 03:53
تقریبا موانع و دشمنان مثل نسخه قبله ،فقط همین ارابه سواری رو اضافه کردن

loyal280
13-06-2007, 03:56

منم بازی کردم اعضای بدن قطع نمیشد ،فکر نکنم نسخه ای باشه که توش اعضای بدن قطع بشه،هست؟

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 10:46
منم بازی کردم اعضای بدن قطع نمیشد ،فکر نکنم نسخه ای باشه که توش اعضای بدن قطع بشه،هست؟
شاید به قول آقا علی در تنظیمات چنین تنظیماتی وجود داشته باشه که بشه تیک زد .

byebye
13-06-2007, 16:46
آقا اون غوله كه خيلي گندست و فك دهنش كندست بعدش با شمشير ميزنه زمين بايد چيكار كنم ؟؟ :20: :20:
ميرم بالا ميپرم رو بازوش يه ضربه ميزنم بعد ميگرم پرتم ميكنه زمين اين ادامه داره تا بميرم !!! :19: :19:
چيكارش كنم ؟؟ :13: :13:

nw_nk
13-06-2007, 18:14
آقا اون غوله كه خيلي گندست و فك دهنش كندست بعدش با شمشير ميزنه زمين بايد چيكار كنم ؟؟ :20: :20:
ميرم بالا ميپرم رو بازوش يه ضربه ميزنم بعد ميگرم پرتم ميكنه زمين اين ادامه داره تا بميرم !!! :19: :19:

شما باید با Speed Kill آشنا بشی.

کلیک در لحظه مناسب (آبی شدن شمشیر)

این فن هم توی بازی بدردتون میخوره و هم برای کشتن رییسها لازمه!

Ali-Bahal
13-06-2007, 18:18

تا آبی شد سریع باید فقط یک بار کلیک کنی

نه کلیک کم و نه کلیک اضافی ، دقیق و به موقع

به تمرین نیاز هست اما خیلی آسونه
باید این کار را در دو سو انجام بدی تا غوله کور بشه و بعد باید بری به پاش بزنی و .....

موفق باشی :46:

raana
13-06-2007, 18:55
من می خوام این بازی رو از سیستمم پاک کنم ولی پاک نمی شه
یعنی فقط این فایل
Mir_ Popt2t
پاک نمی شه
ممنون

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 19:19
من می خوام این بازی رو از سیستمم پاک کنم ولی پاک نمی شه
یعنی فقط این فایل
Mir_ Popt2t
پاک نمی شه
ممنون
معمولا اینجور مواقع اگه یه Restart بکنی درست میشه .

gogole magole
13-06-2007, 20:12
اقا من موندم توش میشه با گرافیک 64 این بازی رو اجرا کرد؟
یه بار خواستم بخرمش شک کردم
geforce mx 4400
گفتم همینجا پست بدم.

byebye
14-06-2007, 01:09
شما باید با Speed Kill آشنا بشی.

کلیک در لحظه مناسب (آبی شدن شمشیر)

این فن هم توی بازی بدردتون میخوره و هم برای کشتن رییسها لازمه!

تا آبی شد سریع باید فقط یک بار کلیک کنی

نه کلیک کم و نه کلیک اضافی ، دقیق و به موقع

به تمرین نیاز هست اما خیلی آسونه
باید این کار را در دو سو انجام بدی تا غوله کور بشه و بعد باید بری به پاش بزنی و

آقا اي ول ردش كردم البته با كمك شماها :10: :10: :11: :11:
وقتي چشماش كور ميشد چه با نمك شده بود و اينور و اونور ميرفت :27: :27:

Oracle_Eldorado
14-06-2007, 01:14
اقا من موندم توش میشه با گرافیک 64 این بازی رو اجرا کرد؟
یه بار خواستم بخرمش شک کردم
geforce mx 4400
گفتم همینجا پست بدم.

آره ميشه فقط گرافيك بازي خيلي مياد پايين .

Mohammad Hosseyn
15-06-2007, 16:22
با سلام خدمت دوستان ...
چطور میتونیم این غول رو بکشیم ،
بار اول که میپرم رو دوشش یه ضربه رو می زنم اما ضربه ی دوم رو اصلا اجازه نمی ده و پرت می کنه پائین ...
یه ذره هم از توان غول کم نمی شه ...
بالای هزار بار امتحان کردم ، نمی شه ...
خدا خیرتون بده کمک کنید ...

Oracle_Eldorado
15-06-2007, 18:36
با سلام خدمت دوستان ...
بار اول که میپرم رو دوشش یه ضربه رو می زنم اما ضربه ی دوم رو اصلا اجازه نمی ده و پرت می کنه پائین ...
خدا خیرتون بده کمک کنید ...
دوست عزیز ببینید این قول تنها قلقی که داره اینه که اول باید بپری روی دوشش ( که اینو بلدی ) بعد که پریدی باید هروقت که صحنه SLowmotion شد باید کلیک چپ ( همون ضربه زدن شمشیر ) رو بزنی

MatinCracker
15-06-2007, 22:30
سلام
من هم این مشکل رو با غوله دارم . ولی وقتی رو سرش میپرم به هیچ وجه اسلو موشن نمیشه !:41: احتمال زیاد این
نسخه ای که از بازی دارم (تکین) اشکال داره چون در سایت اختصاصی بازی هم چند نفر در امریکا و انگلیس به این مشکل
برخورده بودند .:13: اگه کسی از شما سیو های سالم بعد از اون مرحله رو داره لطفا بزاره تا بقیه استفاده کنند :20:

byebye
16-06-2007, 02:16
با سلام خدمت دوستان ...
خدا خیرتون بده کمک کنید

سلام
من هم این مشکل رو با غوله دارم . ولی وقتی رو سرش میپرم به هیچ وجه اسلو موشن نمیشه ! احتمال زیاد این
نسخه ای که از بازی دارم (تکین) اشکال داره چون در سایت اختصاصی بازی هم چند نفر در امریکا و انگلیس به این مشکل
برخورده بودند . اگه کسی از شما سیو های سالم بعد از اون مرحله رو داره لطفا بزاره تا بقیه استفاده کنند

نقل از kkain-blood در پست 93
۱:وقتي رفتين بالاي سکو پرش رو بزنيد نزديک غول کليک راست کنيد هر وقت خنجر ابي شد کليک چپ کنيد!
۲:شما روي غول هستيد هيچ دگمه اي رو فشار نميديد تا غول شما رو تو دست بگيره بد صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ
۳:شما روي صورت غول هستيد مثل دفعه قبل منظر ميشين تا خنجر ابي شه وبد راست کليک و بعد چپ
بد از اين مرحله۱چشم غول کور ميشود سکوي اول خراب ميشود وشما بايد از سکوي دوم همين مراحل را اجرا کنيد
بد از کور شدن غول به يک پايه غول حمله کنيد وقتي پاش رو برد بالا پاي ديگر رو بزنيد اگر اين کار رو انجام بدين پشت غول قرار ميگيرين صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ
۱ بار ديگه که تکرارکنيد غول شما رو به هوا پرتاب ميکنه و باي اخرين بار
صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ .
اميد وارم مشکل همه حل شده باشه

-----------------------
آقا يه راهنمايي ساده كنم من
وقتي پريديد رو شونه غول هيچ كاري نكنيد هيچ كاري !!! منتظر بمونيد تا خود صحنه آهسته بشه و شمشير پرنس آبي بشه اونوقت فقط يه كليك كنيد.
بقيه هم از بالا بخونيد /// :10: :10:

byebye
16-06-2007, 02:18
آقا ريسس اخري رمز خاصي داره ؟؟ يا همينجوري باهاش مبارزه كنم ؟؟ همون زرده /// :13: :13:

Oracle_Eldorado
16-06-2007, 12:00
آقا ريسس اخري رمز خاصي داره ؟؟ يا همينجوري باهاش مبارزه كنم ؟؟ همون زرده /// :13: :13:
دوست عزیز اگه شما لطف کنی و صفحه های قبل رو بخونی من یه توضیح کامل نوشتم .

byebye
16-06-2007, 18:08
دوست عزیز اگه شما لطف کنی و صفحه های قبل رو بخونی من یه توضیح کامل نوشتم
اين هم واسه دوستاني كه ميرسند به رييس اخري :

Oracle_Eldorado
ببین کشتن این چند مرحله داره که من تا اونجایی که یادمه واست توضیح میدم از اول .
مرحله اول باید با شمشیر بزنیش . وقتی که نصف خونش بره میره بالا و دیگه نمیتونی با شمشیر بزنیش !
باید حواست به سنگهایی که دورت میچرخند باشه . یعنی بهشون نخوری . اون موقع باید بری پشتش ( یه سطون صاف هستش که میتونی از روی بری بالا ) از روی اون میدوی بالا بعد میپری روی پشتش . اون موقع باید سریع باشی . یادته اولین دشمنی که کشتی چطور بود ؟ ضربه های سرعتی ! اونجا هم که میپری روی پشتش هم همینطوریه . یه چند دفعه که بهش بزنی خیلی میره بالاتر ولی سنگ ها یه طوری تنظیم میشوند که میتونی ازشون بری بالا و بهش برسی . ولی باید حواست باشه که اون نورهایی که پرتاب میکنه بهت نخوره . بعد که برسی بالا باید بپری روش و .......................... . به درک واصل میشه . ولی زیاد خوشحال نباش !!!!!!!!!!
چون قول بعدی منتظرته !!!!!!!!!!!! همون شازاده سیاه . نگران نباش اون بهت نمیزنه بلکه شما باید یه راحی پیدا کنی که برسی بهش و شما بهش بزنی . رسیدی اونجا بگو

byebye
17-06-2007, 00:12
خوب منم بازي تمام كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين اولين بازي از سري پرنس كه من بازي كردم .بازي خوبي بود در كل ارزش بازي كردنو داشت . :8: :8:
زاويه حركت دوربين و حركات نرم پرنس واقعا عالي بود . فقط تنوع محيط كم بود و يه خورده نو ذوق ميزد .:20: :20:

Optimus Prime
17-06-2007, 00:49
خوب منم بازي تمام كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين اولين بازي از سري پرنس كه من بازي كردم .بازي خوبي بود در كل ارزش بازي كردنو داشت . :8: :8:
زاويه حركت دوربين و حركات نرم پرنس واقعا عالي بود . فقط تنوع محيط كم بود و يه خورده نو ذوق ميزد .:20: :20:
دشمنا قطعه قطعه می شدند؟

byebye
17-06-2007, 03:34
دشمنا قطعه قطعه می شدند؟

نه اصلا فقط روي زمين مي افتادن و دود ميشدند // :20: :20:

babababak
22-06-2007, 12:56
سلام
تو رو خدا کمکم کنید دیگه دارم دیوونه میشم
آخر سر نتونستم این pop3 نصبش کنم
هر چی دیگه به ذهنم رسیده انجام دادم ولی نشد که نشد
آخر سر که میخام اجراش کنم صفحه تاریک میشه و این اخطارو میده

USE SAFE MODE ?

تو رو خدا بگین چیکار کنم
مشخصات کامپیوترم:
کارت گرافیک : Radeon 9200 128 mb
سی پی یو : 2.4 intel
ویندوز : xp sp2
رم : 512
هارد : 160 gb

سپاس

kopol_420
04-07-2007, 21:11
اكه كسي تو اين تايپيك هست يه كمك به منم بنمايد
تو اون قسمت كه با غول بزرگه ميجنگه تو آرنا چجور ميشه غوله رو كشت
بعد 1 سال هنوز نتونستم قله رو فتح كنم

M E H D I
05-07-2007, 10:51
اكه كسي تو اين تايپيك هست يه كمك به منم بنمايد
تو اون قسمت كه با غول بزرگه ميجنگه تو آرنا چجور ميشه غوله رو كشت
بعد 1 سال هنوز نتونستم قله رو فتح كنم

اولش بايد Speedkill رو ياد بگيرين اگه تا حالا ياد نگرفتين.

از كنار ديوار ميرين( مهم نيست كدوم طرفي برين) به اولين جايي كه فكر مي كنين مي تونين ازش بالا برين، برين و خودتون رو برسونين به بالاترين جايي كه مي تونين. روي چوبي كه اونجا گذاشتن برين. صفحه بازي روشن ميشه و اين يعني اين كه بايد Speedkill رو انجام بدين. براي شروع speedkill كليد E رو بزنين و منتظر بمونين تا يه لحظه بازي متوقف بشه و شمشير شاهزاده آبي بشه. وقتي شمشيرش آبي شد بايد همون لحظه كليك كنين. اگه يه ذره زود يا دير اين كار رو انجام بدين شما رو پرت مي كنه. يك بار كه كليك كردين بايد دوباره منتظر بمونين تا دوباره شمشير آبي بشه و بعد دوباره كليك كنين.

آخرش كه چشمهاي غوله كور شد مي تونين برين و به پاهاش ضربه بزنين. وقتي يه پاش رو بلند كرد به اون يكي پاش ضربه بزنين تا بيفته.

alex_3000
12-07-2007, 15:37
سلام
من این بازی را گرفتم و اون غولی که شما میگید را کشته ام
من در این بازی به یه جایی رسیدم که باید با دو تا احروم یه مجسمه رو تکان بدهم و فکر کنم باید چند نفر رو نجات بدهم من در این مرحله گیر کرده ام و هر کاری کردم نتوانستم آن را رد کنم.لطبا کمکم کنید

M E H D I
12-07-2007, 18:56
سلام
من در این بازی به یه جایی رسیدم که باید با دو تا احروم یه مجسمه رو تکان بدهم و فکر کنم باید چند نفر رو نجات بدهم من در این مرحله گیر کرده ام و هر کاری کردم نتوانستم آن را رد کنم.لطبا کمکم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
12-07-2007, 19:09
سلام

دوست عزیز این قسمت توضیح دادنی نیست !
فقط تنها کمکی که میشه کرد ، اینه که یکی از اهرم ها مجسمه رو عقب و جلو میبره ، و اون یکی هم میچرخونه ( شاید اینو میدونستی ولی کار از محکم کاری که عیب نمیکنه )

alex_3000
12-07-2007, 19:54
دوست عزیز این قسمت توضیح دادنی نیست !
فقط تنها کمکی که میشه کرد ، اینه که یکی از اهرم ها مجسمه رو عقب و جلو میبره ، و اون یکی هم میچرخونه ( شاید اینو میدونستی ولی کار از محکم کاری که عیب نمیکنه )
ممنون از راهنمایی شما اما من این کاری که شما گفتید را انجام داده ام اما وقتی می خواهم برای بار دوم این کار را انجام بدهم سر اون مجسمه به سقف گیر می کند و باید با اون احروم ها مجسمه بچرخوانم اما هرچی این مجسمه چرخواندم باز هم به سقف گیر کرد.
راستی یه درخواست دارم می دونم این جا جاش نیست می شه سیو گیم بعد از این مرجله را قرار دهید؟؟؟

am2
12-07-2007, 20:57
می شه سیو گیم بعد از این مرجله را قرار دهید؟؟؟
بيا تمام سيوهاي بازي فقط بايد سيو مورد نظرتو پيدا كني به نظرم سو بعديش اسمشKing of road باشه...

alex_3000
12-07-2007, 21:31
بيا تمام سيوهاي بازي فقط بايد سيو مورد نظرتو پيدا كني به نظرم سو بعديش اسمشKing of road باشه...
ممنون اما این لینک که خراب است

M E H D I
12-07-2007, 23:04
ممنون از راهنمایی شما اما من این کاری که شما گفتید را انجام داده ام اما وقتی می خواهم برای بار دوم این کار را انجام بدهم سر اون مجسمه به سقف گیر می کند و باید با اون احروم ها مجسمه بچرخوانم اما هرچی این مجسمه چرخواندم باز هم به سقف گیر کرد.
راستی یه درخواست دارم می دونم این جا جاش نیست می شه سیو گیم بعد از این مرجله را قرار دهید؟؟؟

سلام

من كه جواب رو دادم كامل كه :blink: يعني تا اين حد ديگه انگليسي تون ضعيفه كه اينا رو نمي تونين استفاده كنين يا اصلا نديدين پست من رو؟

Forward = جلو
Backware = عقب
Clockwise = در جهت عقربه هاي ساعت
CounterClockwise = خلاف عقربه هاي ساعت
Turn = چرخش
Move = حركت دادن

(شوخي بود! ناراحت نشين)

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 02:01
خوب مهدی عزیز شما از همون اول به صورت فارسی میزاشتی . شاید یه بنده خدایی انگلیسیش قوی نباشه ! نا سلامتی اینجا انجمن فارسی هستش .

alex_3000
13-07-2007, 11:08
سلام

من كه جواب رو دادم كامل كه :blink: يعني تا اين حد ديگه انگليسي تون ضعيفه كه اينا رو نمي تونين استفاده كنين يا اصلا نديدين پست من رو؟
مهدی جان من گفتم این ها رو خودم می دونم اما هر کاری کردم نشد!!!

M E H D I
13-07-2007, 13:30
مهدی جان من گفتم این ها رو خودم می دونم اما هر کاری کردم نشد!!!

يعني اين كارهايي كه گفته شده رو به ترتيب انجام دادين و باز هم نشد؟ :blink::18:

حركت به جلو
چرخاندن در جهت عقربه هاي ساعت
حركت به جلو
حركت به جلو
حركت به عقب
جركت به جلو
حركت به جلو
چرخاندن در خلاف جهت عقربه هاي ساعت
حركت به جلو

خوب مهدی عزیز شما از همون اول به صورت فارسی میزاشتی . شاید یه بنده خدایی انگلیسیش قوی نباشه ! نا سلامتی اینجا انجمن فارسی هستش .

آخه من از سايت ورداشتم گذاشتم. :46: ترجمه نكردم ديگه!

alex_3000
14-07-2007, 10:35
مهدی جان ممنون

vista_vz
15-07-2007, 01:48
بچه ها کسی میدونه جای دقیق تمام life upgrade ها کجاست من 3 تا شو پیدا کردم شنیدم اگه همشو پیدا کنی بازی یه جور دیگه تمام میشه . ممنون

hbk360
15-07-2007, 06:31
اونجایی که باید با یه نفر دعوا کنی بعد دستت بالای پل وایساده اونجا باید پی کار کنم

Oracle_Eldorado
15-07-2007, 18:50
اونجایی که باید با یه نفر دعوا کنی بعد دستت بالای پل وایساده اونجا باید پی کار کنم

میشه یکمی دیگه توضیح بدی ؟ همه جای این بازی دعوا هستش !

vista_vz
16-07-2007, 15:00
;کسی به داد ما نمیرسه

vista_vz
20-07-2007, 04:09
جای دقیق تمام life upgrade ها کجاست نیاز فوری

Oracle_Eldorado
20-07-2007, 10:57
دوست من مگه اینکه شما راهنمای بازی رو پیدا کنی . چون انقدر داستان بازی قشنگه کسی طرف چیز های مخفی نمیره .

vista_vz
22-07-2007, 18:34
ای بابا حالا من راهنمای بازی از کجا بیارم اراکل جان

Oracle_Eldorado
22-07-2007, 19:11
ببین من انگلیسی رو پیدا کردم ولی خودت باید ترجمه کنی !

Location of All the Life Upgrades
I am sure this is all of them since the prince's health was at the fullest. There are six. In each you will do some easy platforming before you reach a fountain. After drinking from it you will be transported to a area filled with traps. Make to the end of this and you will have your health increased. Here is their locations.

1: After you have finished playing as the dark prince for the first time and are the prince once again climb until you are near two doorways. One should have saw blades going around the corridor and a save fountain down a little ways. Dont go down this way. Go through the other corridor and continue jumping until you reach the fountain.

2: There is a large room right before the 1st boss. (The big guy with the sword.) Once you activate the dagger switch two doors will begin to open. The upgrade is in the door that is the farthest away from the lever. Go down that ramp and roll under the door before it closes. Continue down til you reach the fountain.

3. After you see the vizier cut down one of Babylon's guard you will become the dark prince. After you reach the room where you see the vizier leave you will once again become the normal prince. This is the room where the upgrade is. Turn the lever to drain the water and climb up the pole. Run along a wall til you are on the swinging poles and you should see a hole in the wall covered by a curtain. Make your way into that and continue to the fountain.

4: After you destroy the stone guardian. (The boss you ride on.) You run up a wall and there is a save fountain. Instead go right and roll through the hole. Continue to the fountain.

5: This one is in the elevator room. After climbing up for a ways there should be a lever that when turned will open the door right in front of you. Do not go in that door yet. Instead you should see some dagger plants on the elevator shaft. Climb up those then wall jump to the pressure pad. Slow down time then get back down and go through the door that opens. Continue to the fountain.

6: This is while you are climbing the palace. This is a little difficult to spot. Once you are climbing the palace for the first time and then going back inside to the trap filled corridor and once again back outside (after a save fountain) this is the area of the upgrade. After the fountain there is a dagger switch that opens a door. There should be enemies outside of it. After climbing a little ways you are at the second lift (with the box). Right before you go back into the tower there is a platform where you will be prompted to use the landscape view. This will show a way to get down to the area below. Following this you will make your way to the fountain.

vista_vz
23-07-2007, 17:35
دستت درد نکنه همین انگلیسی هم غنیمته

nader_kashimotso
24-07-2007, 11:29
چرا راهنما بازی که سخت نبود ...

در ضمن امیدوارم تو شماره بعد که جز سه گانه نیست بازی بهتر بشه ...

mehr20
24-07-2007, 22:19
من به مرحله ای رسیدم که پرنس با یه دختر هندی هست دختره میره دنبال یه صدایی و پرنس میره با یه نفر که شبیه دلقک هاست می جنگه من نمی تونم انو بکشم کمک کنید
مرسی

M E H D I
25-07-2007, 14:27
من به مرحله ای رسیدم که پرنس با یه دختر هندی هست دختره میره دنبال یه صدایی و پرنس میره با یه نفر که شبیه دلقک هاست می جنگه من نمی تونم انو بکشم کمک کنید
مرسی

كدوم قسمت جنگ با مهستي رو مشكل دارين؟ Dark Prince شدين يا هنوز نه؟

Carl
25-07-2007, 21:53
مرسی

سلام
مطمئنی که یکش را بازی نمیکنی؟! اسم شماره اولش Sands of Time بود.

ahmadanten
26-07-2007, 02:30
از دست این غول بزرگ زبون دراز چی کار کنم روش زد نشو بلدم ولی نمی تونم نا کارش کنم پدر سوخته خیلی از من فرز تره حتی صحنه زدنشم تو این لینک javascript:popSizedWinProtected2('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','1211282',250,666,460,0) دانلود کردم و فیلمو تا حالا 10 بار دیدم ولی نتونستم .یک بار شمشیرم ابی میشه اونم شانسی بعد از اون دیگه ابی نمیشه.حالا مشکل کجاست؟

ahmadanten
26-07-2007, 03:00
اون لینک درست نیست اینو بگیرید

mehr20
26-07-2007, 11:11
نه من شماره 3 رو بازی می کنم

تقریبا یکمی بعد از اون غولی هست که باید بری روی شونش و بکشیش

am2
26-07-2007, 13:43
ز دست این غول بزرگ زبون دراز چی کار کنم روش زد نشو بلدم ولی نمی تونم نا کارش کنم پدر سوخته خیلی از من فرز تره حتی صحنه زدنشم تو این لینک javascript:popSizedWinProtected2('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','1211282',250,666,460,0) دانلود کردم و فیلمو تا حالا 10 بار دیدم ولی نتونستم .یک بار شمشیرم ابی میشه اونم شانسی بعد از اون دیگه ابی نمیشه.حالا مشکل کجاست؟

بايد از يه طرف ديوار بري بالا و بعد بري روي ه لبه و به طرف اون قوله بپري بعد وقتي پريدي ديگه هيچ كليدي رو نزني تا شمشيرت ابي بشه بهد همون لحظه يك بار چپ كليك رو بزن و دوباره هيچ دكمه اي رو نزن تا شمشيرت آبي بشه و دوباره چپ رو بزن و....
هربار شمشيرت آبي شد فقط يك بار چپ كليك رو بزن و بعد ديگه هيچ چيزي رو نزن تا دوباره شمشيرت آبي بشه..

ahmadanten
27-07-2007, 12:40
اینارو که گفتین همرو میدونم منتها بار اول شمشیرم ابی میشه میزنم تو صورتش بعدش میرم رو کتفش ولو میشم بعدش اون منو میگیره تو دستش حالا من باید وقتی شمشیر ابی شد چپ کلیک کنم تا از تو دستش بپره بیرون و بزنه تو جشمش درسته؟ ولی اون لحظه که تو دستش قرار میگیرم از ابی شدن شمشیر خبری نیست.گرفتین چی گفتم؟

M E H D I
27-07-2007, 13:48
اینارو که گفتین همرو میدونم منتها بار اول شمشیرم ابی میشه میزنم تو صورتش بعدش میرم رو کتفش ولو میشم بعدش اون منو میگیره تو دستش حالا من باید وقتی شمشیر ابی شد چپ کلیک کنم تا از تو دستش بپره بیرون و بزنه تو جشمش درسته؟ ولی اون لحظه که تو دستش قرار میگیرم از ابی شدن شمشیر خبری نیست.گرفتین چی گفتم؟

شما صبر كنين آبي ميشه! شما يه بار امتحان كنين. يعني اصلا هيچ كليكي نكنين توي اون لحظه ببينين آبي ميشه يا نه!

Oracle_Eldorado
27-07-2007, 15:28
شما صبر كنين آبي ميشه! شما يه بار امتحان كنين. يعني اصلا هيچ كليكي نكنين توي اون لحظه ببينين آبي ميشه يا نه!

حالا آبی هم نشد یه لحظه Slow Motion ( صحنه آهسته ) میشه .

ahmadanten
29-07-2007, 03:48
نه از اسلوموشن خبری هست نه از ابی شدن شمشیر 1 بار شانسی زدم شد ولی دیگه نشد یعنی اون یه بارم که زدم تو چشماش از ابی شدن شمشیر خبری نبود اسلومیشن هم نکرد همینجوری زدم تا موفق شدم.در ضمن تو فیلمی که از سایت دانلود کردم اونجا هم شمشیر ابی میشه هم اسلومیشن میشه شاید م از سی دی باشه :41:

am2
29-07-2007, 14:40
نه از اسلوموشن خبری هست نه از ابی شدن شمشیر 1 بار شانسی زدم شد ولی دیگه نشد یعنی اون یه بارم که زدم تو چشماش از ابی شدن شمشیر خبری نبود اسلومیشن هم نکرد همینجوری زدم تا موفق شدم.در ضمن تو فیلمی که از سایت دانلود کردم اونجا هم شمشیر ابی میشه هم اسلومیشن میشه شاید م از سی دی باشه
ببين توي يه لحظه حتي يه صداي تپش قلب هم نمياد اگه اون صدا اومد همون موقع بزن و...

SANBOR
31-07-2007, 11:11
از دست این غول بزرگ زبون دراز چی کار کنم روش زد نشو بلدم ولی نمی تونم نا کارش کنم پدر سوخته خیلی از من فرز تره حتی صحنه زدنشم تو این لینک javascript:popSizedWinProtected2('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','1211282',250,666,460,0) دانلود کردم و فیلمو تا حالا 10 بار دیدم ولی نتونستم .یک بار شمشیرم ابی میشه اونم شانسی بعد از اون دیگه ابی نمیشه.حالا مشکل کجاست؟

برای من هم همین مشکل پیش اومده و نمیتونم بکشمش لطفا یه اموزش بدید

یه سوالی دیگه دارم وقتی کسی پشتش کرد من میرم پشتش و دکسه b3 رو میزنم ولی بعدش که حمله میکنه اصلا چیزی نمیزنه برای من GamePad

am2
31-07-2007, 13:41
یه سوالی دیگه دارم وقتی کسی پشتش کرد من میرم پشتش و دکسه b3 رو میزنم ولی بعدش که حمله میکنه اصلا چیزی نمیزنه برای من GamePa
بايد كليد اكشن روبزني!!!!!!!!!!!!

برای من هم همین مشکل پیش اومده و نمیتونم بکشمش
بهترين راه اينه دانلود تمام سيوهاي بازي