PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند فیلم در یک dvd

amir_gtv
23-06-2008, 20:02
سلام
یه سری دی وی دی ها هستن که
چند تا فیلم رو با فرمت دی وی دی رایت میکنن به یه دی وی دی کیفیت هم تفییر نمیکنه
و در ضمن این دی وی دی ها رو ودیئو دی وی دی های خانگی هم باز میکنن
می خواستم بدونم با چه نرم افزاری این کار انجام میشه
او نرم افزار رو میخوام
(فیلم ها فرمت dvix نیستن فرتشونdvdهست)

AABB
23-06-2008, 20:55
تا جایی که من خبر دارم، این دی وی دی ها با دی وی دی های تک لبه یا 2 لبه و یا 4 لبه اینه که قابلیت های خیلی کمتری دارند. مثلا اینکه زیرنویس ندارند یا اگر دارند ممکنه چینی یا انگلیسی باشه و زبان ها ی دیگه رو هم نداره!
صداش هم همین طور فقط یه لایه صدا داره و صدا رو به زبان های دیگه نمی تونی گوش بدی!!!
و تازه کیفیت هم فرق داره.
اکثرا بیشتر اون فیلم هارو از حالت فشرده با کیفیت مناسب به دی وی دی تبدیل می کنند. نه کیفیت فوق العاده.
پس بگرد دنبال فیلم های با حجم کم و کیفیت مناسب بعدش با اکثر برنامه های کانورت می تونی همون دی وی دی هارو درست کنی.

usfelme
25-06-2008, 15:44
دوست عزیز اون فیلم ها divx هستن
یکی از بهترین نرم افزارها:
TMPGEnc DVD Author With DivX Authoring v3.1.2.176 Incl. Keyfilemaker And Patch-EMBRACE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdy.delshekaste
28-06-2008, 10:21
دوست عزیز اون فیلم ها divx هستن
یکی از بهترین نرم افزارها:
TMPGEnc DVD Author With DivX Authoring v3.1.2.176 Incl. Keyfilemaker And Patch-EMBRACE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
همونطور كه دوستمون تو پست اول گفتن چنين فيلم هاي وجود داره كه divxنيستن وبه صورت dvd-video هستن درضمن زمان فيلمها هم كم نيست كه بگين زمان فيلمها كمه

usfelme
28-06-2008, 12:33
مگه مهمه فرمتشون چی باشه!
شما divx کن با هر سایز و کیفیتی که خواستی و بعدش با نرم افزار بالا dvd کن ،تو dvdplayer هم پخش میشه!

mehdy.delshekaste
02-07-2008, 16:14
مگه مهمه فرمتشون چی باشه!
شما divx کن با هر سایز و کیفیتی که خواستی و بعدش با نرم افزار بالا dvd کن ،تو dvdplayer هم پخش میشه!

سلام
درمورد اينكه چه فرقي ميكنه خوب براي كارهاي مختلف ونيازهاي مختلف فرمتهاي مختلف به وجود اومدند كه اگه اينطوري نبود يه فرمت جهاني ايجاد ميكردند واين همه فرمت به وجود نمي آوردند.
در مورداينكه چه جوري اينكارو ميكنن يكي از دوستان نرم افزارTsunami MPEG DVD Easy Pack InclSN رو معرفي كرد كه متاسفانه لينك دانلودش رو نداشت.اگه لينك اونو داشته باشين ممنون ميشم اگه لينكشو بذارين

اگه بعد از divxكردن اونو تبديل به dvd كنيم حجمش دوباره زياد نميشه ؟

zeus7610
02-07-2008, 16:48
شما این همه اطلاعاتو از کجا آوردی ؟
روزی چند ساعت مطالعه می کنی ؟

Mohsen6558
03-07-2008, 18:25
Tsunami MPEG DVD Author Pro v.2.1.5.77 cracked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله اگه از کدک DIVX خارج بشه حجم فرمت جدید رو خواهد گرفت
فشردگی DIVX به خاطر الگوریتم های فشرده سازی هست که توش تعبیه شده

Ehsan Studio
03-07-2008, 19:18
این فیلمها بصورت DVDRip Divx هستن که اگه بصورت Data بزنی میتونی تا 6 تا فیلم با کیفت DVD روش رایت کنی که تو بیشتر دستگاههای دی وی دی خور خانگی هم میاد.

mehdy.delshekaste
03-07-2008, 22:54
Tsunami MPEG DVD Author Pro v.2.1.5.77 cracked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله اگه از کدک DIVX خارج بشه حجم فرمت جدید رو خواهد گرفت
فشردگی DIVX به خاطر الگوریتم های فشرده سازی هست که توش تعبیه شده
سلام
ازاينكه لينك برنامه رو گذاشتين ممنونم فردا از كافي نت دانلود و تستش ميكنم

این فیلمها بصورت DVDRip Divx هستن که اگه بصورت Data بزنی میتونی تا 6 تا فیلم با کیفت DVD روش رایت کنی که تو بیشتر دستگاههای دی وی دی خور خانگی هم میاد.

اگه منظور شما اينكه 6 تا فيلم رو با فرمت DIVX به صورت data رايت كنيم معلومه كه اصلا به پستهاي بالا توجه نكردي.
خوب بله خيلي از دي وي دي پليرهاي امروزي فرمت divx رو به خوبي پشتيباني ميكنن از جمله دي وي دي پلير خودم،ولي بحث اينكه چطوري چند تا فيلم رو كه حدودا 6 الي 7 ساعت زمانشه توي يك 4.7 dvd گيگي اونم به فرمت dvd ذرست ميكنن..

reza boy
04-07-2008, 01:31
سلام ميشه يه راهنمايي كنيد منم بفهمم خيلي وقته گيره اينم بايد اول divx كرد بعد dvd برنامه هاي لازم رو لطف كنيد ممنون

mehdy.delshekaste
04-07-2008, 10:29
سلام ميشه يه راهنمايي كنيد منم بفهمم خيلي وقته گيره اينم بايد اول divx كرد بعد dvd برنامه هاي لازم رو لطف كنيد ممنون

سلام دوست عزيز
نه اگه 2 پست قبل رو توجه كرده باشي با divx كردن وسپس dvd كردن علاوه بر اينكه زمان زيادي صرف ميشه حجم divx درتبديل به dvd دوباره افزايش پيدا ميكنه.
شما اون برنامه Tsunami MPEG DVD Author Pro v.2.1.5.77 cracked رو اگه اينترنت adsl دارين دانلودش كنين ببينين ميشه باهاش اينكارو كرد.
من خودم هم بايد اونو از كافي نت براي تست دانلودش كنم آخه من adsl ندارم

dr-hamiid
22-07-2008, 07:48
واقعا مچکرم. خیلی کمکم کرد.