PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار خوش نویسی تحت ویستا

huti_421
23-06-2008, 14:43
بلاخره کار ما هم اینجا گیر کرد :27:

آقایون خانوما من یه نرم افزار خوش نویسی سازگار با کورل یا فوتوشاپ می خوام که تحت ویستا باشه ...

میر عماد باز نمیشه ، کلک هم اصلا نصب نمیشه میگه رو 2000 و اکس پی ... یه نرم افزار درست حسابی بدید ممنونتون میشم ...

AK1
24-06-2008, 15:35
با سلام
گفتم ببنم از روش Compatibility براي برنامه هاي كه داري استفا ده كردي ؟

تو مير عمادكه نوشته
برخی از ویژگی های برنامه: 1. قابل اجرا در ویندوزهای XP و Vista
2. امکان استفاده در Office 2000 تا 2007
3. انتقال به برنامه‌های گرافیکی بصورت منحنی
4. تغییر کشیدگی و ترکیب و جابجایی حروف، نقاط و اعراب
5. پشتیبانی حروف فارسی، عربی، کردی و بلوچی
6. اعراب گذاری کامل
و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

e.khafan!
24-06-2008, 15:45
دوست من میر عماد آخرین نسخش هم روی ویستا نصب می شه و هم توی ایک پی و ویستا با آفیس 2007 کار می کنه ....... الان تنها راه اینه که بری یه میر عماد دیگه بخری البته اگر نصب بشه ولی فونتا رو نخونه راحت می تونی از طریق سایتش آپدیتش کنی . ( ویستا سرویس پک 0 )

AK1
24-06-2008, 15:55
اينو الان تو سايت مير عماد بود شايد حل شد
ارتقای میرعماد 2.1
آخرین اصلاحات انجام شده شامل:
● نصب خودکار در ویستا
● رفع اشکال هنگ هنگام نصب در ویستا
● رفع اشکال کشیدگی در ویستا
● رفع اشکال Lock.dll not found ‏
● رفع اشکال برنامه با نسخه های CS3 ‏
● نصب خودکار در Office 2007 ‏
● اضافه شدن 2 قلم از خانواده پیرآموز
● اصلاح قلم معلّی و تکمیل آن
● اضافه شدن ترکیبات جدید به شکسته
● امکان اجرا در WordPad و NotePad و گرفتن خروجی گرافیکی در آنها
● امکان استفاده از کلیدهای پیشرفته در Access ‏
● تنظیم اتوماتیک نستعلیق (نسخه آزمایشی)
● راهنمای نرم افزار
● راهنمای ترکیبات
(3.158 MB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
24-06-2008, 15:59
خوب من که سرم بره سی دی نمی خرم ... ( ویندوز ویستا هم دانلود کردم )

پس لطف کنید یه میر عماد درست حسابی نه از سایت bindownload با کرک و سایل متعلقات اینجا بذارید ...

( Rapidshare N.P ) ( I've Acount )

e.khafan!
24-06-2008, 17:06
دوست من میر عماد نسخه 1.5 فکر کنم فقط اون هک شد ! من نسخه ی 2.1 رو که الانم دارم بعد از حدود 36 ساعت تونستم فایل lock ـِش رو کپی کنم و همه چیز هم درسته ولی نم دونم چرا راه نمی افته یعنی کار نیم کنه ! هنوز دارم روش کار می کنم دی: البته فقط روی یه کامپیوتر تست کردم اونم cd درایوش خراب بود ، از نظر منطقی باید کار کنه فکرم کنم کار کنه احتمالا سی دی درایو اون کامپیوتر خراب بوده ! اینترنت پر سرعت داشتم برات آپ می کردم ولی حیف ندارم

بابا قیمتی نداره مفته هیچی نیست 12 هزار تومن ناقابل بده بخرش !

huti_421
24-06-2008, 18:32
دوست من میر عماد نسخه 1.5 فکر کنم فقط اون هک شد ! من نسخه ی 2.1 رو که الانم دارم بعد از حدود 36 ساعت تونستم فایل lock ـِش رو کپی کنم و همه چیز هم درسته ولی نم دونم چرا راه نمی افته یعنی کار نیم کنه ! هنوز دارم روش کار می کنم دی: البته فقط روی یه کامپیوتر تست کردم اونم cd درایوش خراب بود ، از نظر منطقی باید کار کنه فکرم کنم کار کنه احتمالا سی دی درایو اون کامپیوتر خراب بوده ! اینترنت پر سرعت داشتم برات آپ می کردم ولی حیف ندارم

بابا قیمتی نداره مفته هیچی نیست 12 هزار تومن ناقابل بده بخرش !

داداش وسعم نمیرسه .... دوازده هزار تومن ؟!!! میدونی یعنی چی ؟؟!!! من تا حالا تو عمرم انقدر پول رو یه جا ندیدم !!!

نه ولی دور از شوخی یه بار بچه بودیم یه سی دی خریدیم خراب بود یارو هم پس نگرفت اون واسم خاطره بدی شده واسه همین همیشه دانلود می کنم ...

حالا دوستان لطف کنن یه میرعماد درست حسابی لینک بدن ... ( سند باز آماده واسه به نام زدن ( فول ))

e.khafan!
24-06-2008, 23:07
Apple Companyمن فکر نکنم تا چند سال مسیرم بهت بخوره ولی حتما میاوردم برات !

داداش وسعم نمیرسه .... دوازده هزار تومن ؟!!! میدونی یعنی چی ؟؟!!! من تا حالا تو عمرم انقدر پول رو یه جا ندیدم !!!آخه چرا خالی می بندی سیستم بستی توپ ، داری ویستا کار میکنی بعد تو روز روشن دروغ به این بزرگی می گی ؟ دی: بابا چیزی نیست که فقط 120 میلیون ریال باید بدی مفته ! واسه شما که پیش استیو کار می کنی این پولا چیزی نیست ! ( فکر نکن نمی دونم ، می دونم نفوذی ماکروسافتی ، ایشیطون رفتی اونجا به جای مک ، ویندوز به مردم قالب می کنی ؟)

( شوخی جدی نگیر ):10:

-------------------------
بی شوخی ...
ببین چلیپا رو امتحان کردی یا نه ، اون فکر کنم تو ویستا کار بده ولی بدیش اینه که یه فنت داره ، اینو راحت از تو اینتر می تونی بیابی .
چاکریم:21:

huti_421
24-06-2008, 23:53
من فکر نکنم تا چند سال مسیرم بهت بخوره ولی حتما میاوردم برات !
آخه چرا خالی می بندی سیستم بستی توپ ، داری ویستا کار میکنی بعد تو روز روشن دروغ به این بزرگی می گی ؟ دی: بابا چیزی نیست که فقط 120 میلیون ریال باید بدی مفته ! واسه شما که پیش استیو کار می کنی این پولا چیزی نیست ! ( فکر نکن نمی دونم ، می دونم نفوذی ماکروسافتی ، ایشیطون رفتی اونجا به جای مک ، ویندوز به مردم قالب می کنی ؟)

( شوخی جدی نگیر ):10:

-------------------------
بی شوخی ...
ببین چلیپا رو امتحان کردی یا نه ، اون فکر کنم تو ویستا کار بده ولی بدیش اینه که یه فنت داره ، اینو راحت از تو اینتر می تونی بیابی .
چاکریم:21:

کاش میتونستی واسم بیاری من تو قسمت غذاخوری اپل هستم سفره ها رو تمیز می کنم ...

نه بابا همه اینا رو با وام ازدواج گرفتم :27:

استیو جابز کجا ما کجا :41: اون تو هاوایی حال می کنه ما تو آشپزخونه کارخونه اپل ...

من سرم بره به اپل خیانت نمی کنم :5:

چلیپا ؟ شنیدم ازش ... فقط یه فونت ؟!!! داداش گلم من طراحم بعد یه فونت ؟!!! :13:

یه چیز دندون گیر بگید بابا ...

e.khafan!
25-06-2008, 12:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بارمزِ :

www . kheymegah . ir فاصله ها رو بردار .

کاش میتونستی واسم بیاری من تو قسمت غذاخوری اپل هستم سفره ها رو تمیز می کنم ...
من تورژیمم نمی تونم بیام دی: اگر مهمون می کنی ، شاید بیام ، مهمون می کنی یا نـــــــــــــــــــه ؟ :21:

یه چیز دندون گیر بگید بابا ...
همون آدامستو درست بجو دندوناتو می گیره ....
:5:

huti_421
25-06-2008, 12:31
فعلا که یکی دیگه داره از اکانتم استفاده می کنه ( نمی تونم دانلود کنم ) تست می کنم خبر رو میدم !!! :21: