PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد طراحی ماشین

iloob
23-06-2008, 10:36
سلام. من تو یه آموزش دیده بودم که طرح اولیه ماشین رو با Plane طراحی می کنن...ولی چه جوری، من هر کاری کردم شبیه مال تو آموزش نشد.آخه من این کارو کردم، یه Plane کشیدم و با Edit Mesh ویرایش کردم ولی نشد!

اگه یه آموزش یا مراحل طراحی اونو بهم بگید ممنون میشم...

hadi665
23-06-2008, 11:52
خوب دوسته عزیز یه چرخی تو مباحث آموزشی میزدید بهتر بود

خوب بفرمایید اینم دو تا تاپک یه سری بهش بزنید کارتون حتما راه میوفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iloob
23-06-2008, 18:27
هادی جان ممنون.
من می خواستم جستجو کنم اما موتور سرچ سایت خراب بود!!!
آقا من Dial Up تشریف دارم نمی تونم این فایل ها رو دانلود کنم...
فقط یکی به من یگه باچه ابزارهایی ماشین رو طراحی میکنن همین کافیه، تو یه جا من دیدم چند تا عکس یک بعدی تو محیط کارش گذاشته بود و از روی اونها طراحی می کرد ولی آخه چی جوری.. ای خدااااااااااااااااااااااا به دادم برس!

Mostafa 3D
23-06-2008, 18:36
اون عکسها اسمشون Blueprint هستش و بله ماشن رو باید با همونا درست کنی و درست کردن ماشن چند راه داره یکیش به وسیله plane انجام میشه شما یک Plane درست میکنید و Edge ها رو طبق همون Blueprint ها کپی میکنید تا درست شه و راه ذیگه هم اینه که به وسیله یک باکس انجام میشه اگه توضیح بیشتر میخوای بگو تا بگم

SSS_HHH_OOO
23-06-2008, 19:01
به این سایت یه سر بزن... آموزش های خیلی خوبی داره.....

3dm3.com

b3dnet
23-06-2008, 19:05
ببین رفیق شما اول باید blueprint داشه باشی
خوب اگه bluepr9int خواستی بگو برات بفرستم...
بعد باید بیای 4 تا plane بزاری اندازه ی نما های blueprint بعد بیای عکس هاتو تیکه تیکه کنی و بزاری رو plane ها و باید در نما های مختلف باید تنظیمشون بکینی بعد طبق آموزش باید خیلی با دقت جلو بری .....بعد هر قسمتو که درست میکنی از نما های دیگه چک کن که دقیقا تنظیم باشه...بازم اگه سوالی داری بپرس...
موفق باشی

iloob
24-06-2008, 09:57
سلام بچه ها دمتون گرم من دیشب از یه سایت دیگه فهمیدم باید از blueprint استفاده کنم ولی باز هم از شما ممنون.
ولی من هر کدوم از blueprint ها رو که توی نمای خاص خودشون (top, left,..) می ذارم و شروع به کشیدن palne و ویرایش می کنم شی ایجاد شده در نمای top قسمت دیگری از ماشین می افته یعنی با بلو پرینت همخونی نداره. با دوتا بلوپرینت متفاوت این کارو کردم ولی بازم همین مشکلو داشتم.
شما بگید من چی جوری همه اینارو تنظیم کنم...ممنون

SSS_HHH_OOO
24-06-2008, 11:07
خوب تو باید دقیقا تئ قتوشاپ از لبه های ماشین عکس رو تیکه تیکه کنی و بعد با همون اندازه عکس یه پلان تو هر نما بسازی و عکس رو بهش بدی و همه پلان ها رو در مختصات (0،0،0) قرار بدی.....

gladiator group
24-06-2008, 19:06
بيا پسر آ«وزش نوشته اندازه كل كتاب هاي دنيا هم بيشتره ببين كارت رو راه ميندازه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]