ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه جهت تایمر اینترنت

baba barghi
02-12-2005, 12:00
سلام دوستان
من یک برنامه ی متفاوت از تایمر های دیگه می خواهم که به شکل زیر باشه
می خواهم که مثلا یه تایم 5 ساعته بهش بدم و بعد از هر بار وصل شدن به اینترنت تایمر شروع به کار کنه و با قطع شدن اینترنت تایمر متوقف بشه و دفعه ی بعد هم که وصل می شم همون از باقی مانده ی کارت کم کنه یا یه برنامه ای که به جای کم کردن اضافه کنه تا مثلا 5 ساعت در ضمن این برنامه کسی نداده و درخواست نکرده بود تو سایت پس نگید اول سرچ کن و قانون رو رعایت کنید که دیگه خودم می فهمم

ممنون
بای

esool
02-12-2005, 13:10
شما فكر نميكني آواتارت يه كم شبيه مال من باشه؟ ;)

RONN!E
02-12-2005, 14:02
تو این صفحه یه تایمر خوب معرفی شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
02-12-2005, 17:12
سلام اسول جان
می بخشید دیگه!!!!!
آخه من عاشق رونالدینیو هستم و عکس هایی که دارم بزرگن و حوصله ندارم کوچیکش کنم برای همین می بخشید دیگه
یه چیزه دیگه که من این تایمر رو دارم و اون کاری که می خواهم انجام بده نمی ده یه چیزه دیگه معرفی کنید

ممنون
بای

baba barghi
03-12-2005, 10:34
سلام دوستان
کسی یه تایمر پیدا نکرد بزاره؟؟؟
توی یه کافی نت رفته بودم و وقتی پشت کامپیوتر نشستم در گوشه ی سمت راست بالا به محض اینکه به اینترنت وصل شدم تایمر شروع به کار کرد و قشنگ نشون داد و می خواهم یه برنامه ای باشه که این کار را که میکنه با هر بار قطع و وصل اینترنت تایمر از صفر شروع نشه و ادامه ی تایم رو بره اگر کسی داره بی زحمت بزاره

ممنون
بای

RONN!E
03-12-2005, 11:20
اقا جون شما اگه برنامه mb-timer رو داشته باشی که مشکل حله.میتونی از قابلیت drop zone ش استفاده کنی.
در این قابلیت یه تایمر در گوشه بالا قرار میگیره و بعد از وصل شدن به اینترنت خود به خود تایمر شروع به کار میکنه.
والسلام

baba barghi
03-12-2005, 11:42
سلام حمید جان
این برنامه با هر بار وصل شدن از صفر شروع می کنه نه از ادامه ی کانکت شدن قبلی

ممنون
بای

Razel
03-12-2005, 11:54
سلام
ولیزاده عزیز ،بهتره dialspy رو که یه نرم افزار فارسی هست رو هم امتحان کنی. به نظر من حرف نداره.
اینجا قبلا معرفیش کردم:

موفق باشید :happy:

S@eid
03-12-2005, 13:25
valizadeh4 جان منم این نرم افزار رو بهت پیشنهاد می کنم تقریبا تمام چیزهایی رو که خواستی داره
اینم یه عکس از محیط برنامه اینترنت تایمر 3

موفق باشی
;) ;) ;)

baba barghi
03-12-2005, 14:28
سلام دوستان
رازل جان دیل اسپای هم با اجازتون دارم ولی به درد نمی خوره به هر حال ممنون
اما شما اس اس جان
به نظر میاد برنامه ی خوبی باشه اگر ممکن هست لینک دانلود و کرک یا سریال سالمش رو هم بزارید

ممنون
بای

S@eid
03-12-2005, 17:50
valizadeh4 جان این لینک دانلود نرم افزار همراه با کی جینش

حجم 3مگ

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی
;) ;) ;)

esool
03-12-2005, 19:54
سلام اسول جان
می بخشید دیگه!!!!!
آخه من عاشق رونالدینیو هستم و عکس هایی که دارم بزرگن و حوصله ندارم کوچیکش کنم برای همین می بخشید دیگه
بای
خواهش ميكنم مسئله اي نيس مي بيني كه من آواتارمو عوض كردم

baba barghi
04-12-2005, 08:16
سلام
ممنون
اسول جان به خدا شرمنده اگر رونالدینیو رو می خوای بزار من عوض می کنم برنامه ی تغییر اندازه ی عکس رو پیدا کردم و دانلود کردم نمی خوام از دستم ناراحت باشی و اس اس جان ممنون دارم دانلود می کنم دمت گرم

ممنون
بای