PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل (ي) عربي به فارسي

Havbb
21-06-2008, 22:42
چه جوري ميتونم (ي) را فارسي كنم تا ديگه اين دوتا نقطه زيرش نباشه؟
---------------------------------------------------------------------------------------------
اینم برنامه برای انجام عملیات خودکار. چون ویندوزها در پوشه های متفاوتی نصب میشوند آدرس را ننوشتم.

بعد از اجرای نرم افزار آدرس System32 خود را از طریق دکمه Browse به آن بدهید و OK را بزنید. بعد با پیغامی مواجه میشوید که باید Yes را بزنید. بعد از اتمام عملیات ویندوز از شما سی دی ویندوز را میخواهد. نباید سی دی ویندوز را به آن بدهید چون دوباره فایل تغییر یافته را مانند قبل میکند. معمولا" باید چنین آدرسی درون کادر نوشته شود: C:\windows\system32

Download:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdy.delshekaste
21-06-2008, 23:58
ميتوني از شيفت +ر استفاده كني ی ی ی ی

reza41
22-06-2008, 13:03
و البته برای خلاص شدن برای همیشه و راحتی کار می تونی از فایل تصحیح شده KBDFA.DLL استفاده کنی که هم ی فارسی رو درست کرده و هم ک فارسی و البته می تونی از ي عربی و ک عربی نیز استفاده کنی و همینطور نیم فاصله یا همون فاصله مجازی رو هم با شیفت و اسپیس در دسترس داری و جای ژ و پ هم درست شده

اینم لینک دانلود که برات آپلود کردم باید فایل داخل فایل فشرده رو با فایلی به همین نام در پوشه سیستم 32 جایگزین کنی و بهتره اینکار رو در safe mode انجام بدی و توجه کن به محض جایگزینی ازت سی دی ویندوز رو می خواد که دوباره فایل اصلی رو برگردونه و تو نباید قبول کنی
در هر حال کارت خیلی راحت می شه و من الان مدت زیادی ازش استفاده می کنم
مشکلی داشتی بگو من در خدمتم

Havbb
22-06-2008, 23:22
و البته برای خلاص شدن برای همیشه و راحتی کار می تونی از فایل تصحیح شده KBDFA.DLL استفاده کنی که هم ی فارسی رو درست کرده و هم ک فارسی و البته می تونی از ي عربی و ک عربی نیز استفاده کنی و همینطور نیم فاصله یا همون فاصله مجازی رو هم با شیفت و اسپیس در دسترس داری و جای ژ و پ هم درست شده

اینم لینک دانلود که برات آپلود کردم باید فایل داخل فایل فشرده رو با فایلی به همین نام در پوشه سیستم 32 جایگزین کنی و بهتره اینکار رو در safe mode انجام بدی و توجه کن به محض جایگزینی ازت سی دی ویندوز رو می خواد که دوباره فایل اصلی رو برگردونه و تو نباید قبول کنی
در هر حال کارت خیلی راحت می شه و من الان مدت زیادی ازش استفاده می کنم
مشکلی داشتی بگو من در خدمتم
يك كهكشان از شما تشكر ميكنم واقعا" ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچنين ازmehdy.delshekaste .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
23-06-2008, 09:18
مال من که اینطوری نیست. ی ی

Havbb
23-06-2008, 14:20
مال من که اینطوری نیست. ی ی
چرا؟ درستش کرده ای؟

Ghaioom
24-06-2008, 11:57
چرا؟ درستش کرده ای؟
نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اول اینطوری نیست. از اول درسته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Havbb
24-06-2008, 13:33
نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اول اینطوری نیست. از اول درسته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما ویندوزت خوبه

Ghaioom
25-06-2008, 10:02
شما ویندوزت خوبه
بله
Windows XP Professional sp 2
مال شما چی؟

Havbb
25-06-2008, 14:31
بله
Windows XP Professional sp 2
مال شما چی؟
راستش وقتی ویندوز میاد بالا فقط مینویسه Windows Xp اون پایین صفحه سمت چپ هم مینویسه: Copyright by microsoft همین.
درضمن مشکل من حل شده:
ک کک / گ گگ / ی یی /

reza41
25-06-2008, 21:59
از اینکه مشکل دوستان حل شده خوشحالم

Havbb
25-06-2008, 22:56
از اینکه مشکل دوستان حل شده خوشحالم
این فایل dll را خودت ساخته بودی؟

Ghaioom
26-06-2008, 13:56
راستش وقتی ویندوز میاد بالا فقط مینویسه Windows Xp اون پایین صفحه سمت چپ هم مینویسه: Copyright by microsoft همین.
درضمن مشکل من حل شده:
ک کک / گ گگ / ی یی /
سلام
شما در Run بنویس winver یا روی My Computer کلیک راست کن و properties رو انتخاب کن نوشته.

shahedi
27-06-2008, 13:37
ممکنه بر اثر یک نرم‌افزار این مشکل به وجو بیاد یا بر اثر استفاده از ویندوز‌های Mrt.

reza41
27-06-2008, 17:13
این فایل dll را خودت ساخته بودی؟

سلام
نه دوست عزیز این فایل رو من نساختم

Havbb
30-06-2008, 00:50
به زودی یه فایل Exe میذارم برای اینکه این کار را آسانتر انجام بده. حقیقتش ساخم ولی باید آپلود کنم.

Ghaioom
30-06-2008, 12:45
به زودی یه فایل Exe میذارم برای اینکه این کار را آسانتر انجام بده. حقیقتش ساخم ولی باید آپلود کنم.
دوسن من نگفتی ویندوزت چیه؟

Havbb
30-06-2008, 23:31
WinxpSP2

.

Havbb
30-06-2008, 23:41
اینم برنامه برای انجام عملیات خودکار. چون ویندوزها در پوشه های متفاوتی نصب میشوند آدرس را ننوشتم.

بعد از اجرای نرم افزار آدرس System32 خود را از طریق دکمه Browse به آن بدهید و OK را بزنید. بعد با پیغامی مواجه میشوید که باید Yes را بزنید. بعد از اتمام عملیات ویندوز از شما سی دی ویندوز را میخواهد. نباید سی دی ویندوز را به آن بدهید چون دوباره فایل تغییر یافته را مانند قبل میکند. معمولا" باید چنین آدرسی درون کادر نوشته شود: C:\windows\system32

Download:

alex110
02-07-2008, 23:48
شكل من با اين برنامه ها حل مي شه
مثلا وثتي در ورد تايپ مي كنم ايراني ايجوري نوشته مي شه اي راني

Havbb
04-07-2008, 23:47
شكل من با اين برنامه ها حل مي شه
مثلا وثتي در ورد تايپ مي كنم ايراني ايجوري نوشته مي شه اي راني
نخیر. شما باید با یه فونت دیگه تایپ کنی تا درست بشه

alex110
05-07-2008, 12:53
نخیر. شما باید با یه فونت دیگه تایپ کنی تا درست بشه

فقط با یک فونت درست تایپ می کنه و با بقیه فونتها همین مشکل رو داره من این مشکل رو با ویندوز اورجینال دارم ولی یک ویندوز تغییر یافته وصل کردم درست شد ولی بعد از خرابی ویندوز یکبار ویندوزی که مدیا پلیر11 و اینترنت اکسپروره 7 رو داره وصل کردم دوباره این مشکل شروع شد

Havbb
05-07-2008, 13:33
فقط با یک فونت درست تایپ می کنه و با بقیه فونتها همین مشکل رو داره من این مشکل رو با ویندوز اورجینال دارم ولی یک ویندوز تغییر یافته وصل کردم درست شد ولی بعد از خرابی ویندوز یکبار ویندوزی که مدیا پلیر11 و اینترنت اکسپروره 7 رو داره وصل کردم دوباره این مشکل شروع شد
من بعضی وقتها و با بعضی از فونها مشکل دارم.

shahedi
05-07-2008, 14:03
من بعضی وقتها و با بعضی از فونها مشکل دارم.
دلیلش غیراستاندارد بودن بعضی فونت‌ها است

zeus7610
05-07-2008, 14:52
چه جوري ميتونم (ي) را فارسي كنم تا ديگه اين دوتا نقطه زيرش نباشه؟
---------------------------------------------------------------------------------------------

Download:

برو اینجا نوشتم.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Havbb
05-07-2008, 23:35
برو اینجا نوشتم.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اینکه من گفتم که راحت تره!

Havbb
05-07-2008, 23:45
دلیلش غیراستاندارد بودن بعضی فونت‌ها است