PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Catia و Solidwork فوری فوری !!!

Shan_Toronto
21-06-2008, 11:38
درخواست Catia و Solidwork فوری فوری !!!

--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان عزیز:
من مدتیست دنبال CATIA و SOLIDWORK و آموزش آنها هستم که روی FTP Server باشه تا بتونم با سرعت بالا دانلود کنم ؛ کمک کنید لطفآ:::!!!!!
ممنون

usfelme
21-06-2008, 17:39
درخواست نرم افزار علمی-مهندسی Catia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SolidWorks Office Premium 2008 SP0.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shan_Toronto
23-06-2008, 05:07
درخواست نرم افزار علمی-مهندسی Catia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SolidWorks Office Premium 2008 SP0.0

سپاس از کمک شما دوست گرامی: ولی من اکنت رپید ندارم و تا اینارو دانلود کنم یه سال طول میکشه. :31:
بهمین خاطر خواهش کردم اگه رو یه سرور دیگه دارین لطف کنید. همچنین برای CATIA V5 R18
در ضمن یه نگاهی به این مشکل بیاندازید و اگه ممکنه کمک کنید.

سپاس.

usfelme
24-06-2008, 13:18
I tried install Catia v5r18 in Windows xp and vista it run but need install code level b18. What is install code level b18 mean and where to get that? Can anyone show me how this install work?

Are you kidding? You want to install a Service Pack without initial installation of the software?

First install a LEGAL software CATIA v5R18 SP0 and then use Service Pack.....

مشکلت رو متوجه شدی!
سرور دیگه ای پیدا نکردم!

Shan_Toronto
25-06-2008, 06:11
I tried install Catia v5r18 in Windows xp and vista it run but need install code level b18. What is install code level b18 mean and where to get that? Can anyone show me how this install work?

Are you kidding? You want to install a Service Pack without initial installation of the software?

First install a LEGAL software CATIA v5R18 SP0 and then use Service Pack.....

مشکلت رو متوجه شدی!
سرور دیگه ای پیدا نکردم!

سپاس دوست عزیز