PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبود گزینه Internet Explorer در Desktop icons

AKBARZARE81
20-06-2008, 19:27
سلام...

لطفا شما همین حالا به نشانی زیر بروید...
Display Properties/Desktop/customize Desktop
حالا از شما در مورد این پنجره ی باز شده یه سوال داشتم...
در کادر قسمت بالایی صفحه یعنی Desktop icons بعضی از ویندوز ها ، چرا گزینه ی چهارم ، یعنی Internet Explorer وجود داره و در برخی از ویندوز ها وجود نداره؟؟
یعنی از 4 گزینه ی انتخابی ، فقط سه گزینه مشاهده می شود...........علت چیست!؟
آیا علت می تواند از CD های غیر اوریجینال تکثیر شده ی ویندوز Xp در بازار باشد؟؟:41:

ندای داود
20-06-2008, 21:22
سلام
به خاطر یک آپدیت به شماره KB943460 که مربوط به shell32.dll هستش و امنیت ویندوز رو بهتر میکنه.
البته در این آدرس کاربران راهنمایی شدن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نگران نباشید.
ممنون

AKBARZARE81
21-06-2008, 19:40
دستتون درد نکنه....... من مقاله رو خوندم، ولی حالا چگونه میشه گزینه ی چهارم رو آورد سر جاش.

mehdy.delshekaste
22-06-2008, 00:15
خوب اگه مشكل از نصب آپديت شماره KB943460 باشه طبيعتا باunistall كردن اين آپديت همه چيز بايد به حالت اولش برگرده

Cleeev
22-06-2008, 04:27
حالا شما چه نیازی به آیکون Internet Explorer روی Desktop داری...؟ Quick Launch که بهتره...

شما میتونی بری به C:\Program Files\Internet Explorer و از فایل IEXPLORE.EXE با راست-کلیک و انتخاب Create Shortcut یه Shortcut درست کنی و بعدش اون Shortcut رو cut کنی توی Desktop یا Quick Launch یا هر جای دیگه که خواستی... این همچین چیز مهمی نیست که توی اونجا اون گزینه حذف شده... اصلا ما به این گزینه ها رو دسکتاپ چه نیازی داریم... مایکروسافت عزیز هم اینو فهمیده که تقریبا 99 درصد مردم هیچ نیازی به آیکون های پیشفرض روی دسکتاپ ندارن و به همین خاطر هم در Windows XP, Vista, Server 2003, 2008 به جز Recycle Bin هیچ آیکون دیگه ای رو نمیبینید...

ندای داود
22-06-2008, 09:40
سلام
توی پست قبلی هم گفتم که به خاطر امنیت دیگه برنمیگرده.
حالا این آدرس رو معنی میکنم:

یعنی شما منوی start رو باز کنید و گزینه RUN رو بزنید و داخل اون تایپ کنید notepad
حالا تمام این متن رو داخل برنامه notepad بنویسید.(copy-paste کنید)

و با نام ie.reg ذخیره کنید.
فایل ie.reg رو اجرا و تمام پنجره های سوال رو yes بزنید.
روی desktop راست کلیک و Refresh رو بزنید.
آیکون IE میاد.
ممنون