PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت از ---

sokote mordab
20-06-2008, 09:58
سلام
نمی دونستم کجا سوال مطرح کنم چون بخش به نام دی وی بی ندیدم قبلا بود .

برای رایت فایل های که از دی وی بی ضبط میشه چه باید کرد چون ظاهر که پسوند فایل های ضبط شده mpeg 2 است زمان اد کردن ارور میده قبلا من فیل های با پسوند mpeg 2 رایت کردم .
1. این mpeg 2 با اون یکی چه فرقی داره؟
2.برای رایت کردنش چه باید کرد؟
3.اگر باید تبدیل بشه با چه نرم افزاری خوبه و به چه پسوندی؟
ممنون

golmohammadi
20-06-2008, 10:02
شما بگين ميخواهين به Cd رايت كنين يا به Dvd

sokote mordab
20-06-2008, 10:08
هم ممکن زمانی به دی وی دی و زمانی به سی دی رایت کنم.

golmohammadi
20-06-2008, 15:08
براي رايت كردن به سي دي بايد كانورت كني
به فرمت Mpeg1 يا همون Vcd-pal
ولي دي وي دي را نميدونم

sokote mordab
20-06-2008, 17:10
چرا مستقیم نمیشه فیل ضبظ شده را رایت کرد چون خوده نرو تبدیل میکنه؟

golmohammadi
20-06-2008, 20:51
چرا مستقیم نمیشه فیل ضبظ شده را رایت کرد چون خوده نرو تبدیل میکنه؟

من خودم يه مدتي كارم همين ضبت كردن بود
براي ريختن به سي دي هيچ مشكلي نيست اگه بخواهي اينكارو بكني همون موقع كپچر كردن بايد فرمت خروجي را VCD-PAL انتخاب كني يا همون MPEG1 كه رزوليشنش 358*288 و 25 فريم هست
اگه اينجوري ضبت كني خيلي راحت و بدون مشكل ميتوني به سي دي بريزي
اما اگه بخواهي به DVD بريزي و با فرمت MPEG2 ضبت كني اينشو نميدونم چون منم هر كاري كردم نتونستم به نتيجه برسم

mehdy.delshekaste
20-06-2008, 22:47
براي اينكه به صورت dvd رايت كني يا اگه بخواي با نرو رايت كني بايد به صورت data رايت كني.
اما اگه مي خواي به صورت video-dvdرايت كني از برنامه هاي مخصوص اينكار استفاده كن .مثل برنامه superdvd creator

mehdy.delshekaste
20-06-2008, 22:52
در ضمن اگه فيلمهات به صورتMPEG2 باشند حسنش اينكه زمان كمتري براي درست كردن video-dvd توسط نرم افزارهاي مربوطه صرف ميشه .ونيازي به encode كردن نداره

sokote mordab
21-06-2008, 06:54
با برنامه دی وی بی دریم دو فرمت برای رکورد بیشتر ندارد یکی همین mpeg 2 اون یکی یک چیزه دیگه است.

mehdy.delshekaste
21-06-2008, 09:13
با برنامه دی وی بی دریم دو فرمت برای رکورد بیشتر ندارد یکی همین mpeg 2 اون یکی یک چیزه دیگه است.

منظورتون ازاون يكي چيز ديگست كدومه ؟

Ghaioom
21-06-2008, 11:37
شما به آدرس زیر بیا کونورتر های زیادی هست هر کدوم رو که میخوای دانلود کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
21-06-2008, 12:01
در ضمن اگه فيلمهات به صورتMPEG2 باشند حسنش اينكه زمان كمتري براي درست كردن video-dvd توسط نرم افزارهاي مربوطه صرف ميشه .ونيازي به encode كردن نداره

كانورت را بيخيال
يه ظوري باشه كه مستقيم بشو بصورت DVD-Video رايت كرد
من با كارت تي وي هم نميتونم اينكارو بكنم

mehdy.delshekaste
21-06-2008, 18:04
كانورت را بيخيال
يه ظوري باشه كه مستقيم بشو بصورت DVD-Video رايت كرد
من با كارت تي وي هم نميتونم اينكارو بكنم

سلام دوست عزيز
من نگفتم كانورت كني
وقتي تو دي وي بي يا تي وي كارت تنظيم ميكني كه فيلم رو به صورت dvd ذخيره كنه اونو به فرمت mpeg02 دخيره ميكنه كه همون استاندارد dvd هستش.
حالا اگه بخواي اونو به صورت video-dvd رايت بكني بايد از يكي از برنامه هاي dvd cratorاستفاده كني وچون فايلت استاندارد dvd هست يك دقيقه بيشتر زمان نميبره.در حالي كه اگه فرمت ديگه اي داشته باشه اونو كنورت ميكنه.

golmohammadi
22-06-2008, 10:29
سلام دوست عزيز
من نگفتم كانورت كني
وقتي تو دي وي بي يا تي وي كارت تنظيم ميكني كه فيلم رو به صورت dvd ذخيره كنه اونو به فرمت mpeg02 دخيره ميكنه كه همون استاندارد dvd هستش.
حالا اگه بخواي اونو به صورت video-dvd رايت بكني بايد از يكي از برنامه هاي dvd cratorاستفاده كني وچون فايلت استاندارد dvd هست يك دقيقه بيشتر زمان نميبره.در حالي كه اگه فرمت ديگه اي داشته باشه اونو كنورت ميكنه.

يعني نميشه مستقيما توسط نرو رايت كرد ؟
البته من كه نتونستم اينكارو بكنم
در مورد اون برنامه هم تست نكردم
الان يه سرچ ميكنم تا پيدا كنم
ممنون

mehdy.delshekaste
22-06-2008, 13:21
چرا ميشه به وسيله نرو مستقيما رايت كرد.البته با نرو ورژن 7 و8.ورژن 6 وبه پايين اين امكان رو ندارن
در مورد نرو هم اگه فايلت mpeg2باشه زمان زيادي صرف نميشه .اما اگه فرمت فايلت يه چيز ديگه باشه اون موقع اونو كانورت ميكنه كه زمان زيادي صرف ميشه

golmohammadi
22-06-2008, 17:36
مين ميخوام يه جوري باشه كه مثلا وقتي يه فيلم را با فرمت MPEG1 كپچر ميكنم در نرو بدون كانورت بصورت Video-CD رايت ميكنه، در MPEG2 همي همينجوري باشه
البته در نروي من حتي كانورت هم نمياد وقتي ميخوام فايلي را اد كنم پيغامي داده و اد نميشه
بعنوان مثال بازي ايتاليا فرانسه را در دو فايل كپچر كرده ام
فايل دومي اد نميشه و پيغامي ميده عكسش هم ميذارم
فايل اول نميدونم چطور شد كه اد ميشه ولي بعد از اد كردن گزينه Burn خاموشه
عكس دوم هم گوياي همين هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.delshekaste
22-06-2008, 18:45
ميشه دقيقا بگين از چه ورژن نرو استفاده ميكنين؟

mehdy.delshekaste
22-06-2008, 19:34
سلام دوست عزيز
من نرو 8 رو امتحان كردم فقط در صورتي به حالت dvd-video رايت ميكنه كه يا فرمت فايلت به صورت vob فايل باشه يا با فايلهاي .aviكار ميكنه كه براي هر دو حالت مجبوري كانورت كني.
برا اينكه مجبور نباشي كانورتش كني دو راه داري
1.از يك برنامه دي وي دي كريتور استفاده كن
2.اگه اصرار داري كه حتما با نرو رايت كني و اونم بدون تبديل از نرو 7 essentialsاستفاده كن كه اين امكان رو برات فراهم ميكنه و كار كردن باهاش راحت وسرعتشم زياده

golmohammadi
23-06-2008, 16:24
من الان از نرو 7.9 استفاده ميكنم
نرو 8 را هم دارم ولي نصبش نميكنم

يا فرمت فايلت به صورت vob فايل باشه يا با فايلهاي .aviكار ميكنه كه براي هر دو حالت مجبوري كانورت كني
پس عملا با نرو نميشه مستقيما بصورت DVD-Video رايت كرد (برا من كانورت هم نمياد اصلا به هيچوجه امكان رايت نميده)
بعبارتي اين قسمت از نرو بدرد نميخوره

اگه اصرار داري كه حتما با نرو رايت كني و اونم بدون تبديل از نرو 7 essentialsاستفاده كن كه اين امكان رو برات فراهم ميكنه
مگه ميشه يه ورژن از نرو كه پايينتره امكاناتش بيشتر از نرو با ورژن بالا باشه ؟
شما با اين ورژن تست كردين ؟
اگه نرو 7.9 نميتونه رايت كنه از نرو 7 بعيد ميدونم

حالا بگو كدوم ورژن دي وي دي كريتور خوب كار ميكنه تا پداش كنم

mehdy.delshekaste
23-06-2008, 16:48
سلام
ورژن نرو كه من ميگم هم اينه 7.90w ESSENTIALSو از نرو شما پايينتر نيست
خود من هم تعجب ميكنم كه چرا اين امكان تو نرو 7 هست اما تو نرم 8 نيست
من نميتونم لينك اينو برات بزارم چون شايد اصلا نتوني پيدا كني
اما گير آوردنش خيلي راحته.
اين ورژن نرو تو سي دي داخل دي وي دي رايترهاي 20x سوني هست كه حتما ميتوني به راحتي پيدا كني (البته اگه اصرار داشته باشي با نرو اونم بدون كانورت رايت كني)

mehdy.delshekaste
23-06-2008, 20:00
سلام
اين ورژني كه من استفاده ميكنم داراي nero vision هستش كه با اون برنامه بدون كانورت ميتوني video-dvdرو بسازي.
ورژني كه برنامه داره اينه :4.7.0.22

golmohammadi
23-06-2008, 21:41
ممنون
اون دي وي دي كريتور هم كدومش بهتره اونم بگو

p0w3rfu7
26-06-2008, 20:46
من اکثرا از ویندوز برای رایت اطلاعات استفاده میکنم ولی نمیدونم چی شد که در منوی send to گزینه ی سی دی رایتر موجود نمیباشد لطفا اگر می شود به من کمک کنید با تشکر

mahdi7610
27-06-2008, 08:13
من اکثرا از ویندوز برای رایت اطلاعات استفاده میکنم ولی نمیدونم چی شد که در منوی send to گزینه ی سی دی رایتر موجود نمیباشد لطفا اگر می شود به من کمک کنید با تشکر
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی.