PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی مجله

Zelatco
18-06-2008, 18:25
با سلام خدمت اساتید گرافیک
میخواستم ببینم آیا نرم افزاری هست که غیر از فتو شاپ بشه باهاش کارای طراحی مجله کرد.
البته فتو شاپ یه نرم افزار کلی واسه هر مورد طراحی.از دوستان میخوام تو این مورد کمک کنن.
ممنون میشم کسی جوابمو بده

huti_421
18-06-2008, 18:49
با سلام خدمت اساتید گرافیک
میخواستم ببینم آیا نرم افزاری هست که غیر از فتو شاپ بشه باهاش کارای طراحی مجله کرد.
البته فتو شاپ یه نرم افزار کلی واسه هر مورد طراحی.از دوستان میخوام تو این مورد کمک کنن.
ممنون میشم کسی جوابمو بده

آره Corel Draw , Adobe Illustratror, FreeHand و ...

Zelatco
18-06-2008, 19:16
آره Corel Draw , Adobe Illustratror, FreeHand و ...
مرسی که جواب دادین.اینا رو میدونم.حقیقتش من از چنتا وب سایت خوندم که Adobe Indesign رو خیلی خوب میدونن واسه این کار.امکان داره درباره این نرم افزار توضیح بدین.یا اگه مطلب آموزشی دربارش دارین که بدین ممنون میشم.باز هم ممنونم.

huti_421
18-06-2008, 19:59
مرسی که جواب دادین.اینا رو میدونم.حقیقتش من از چنتا وب سایت خوندم که Adobe Indesign رو خیلی خوب میدونن واسه این کار.امکان داره درباره این نرم افزار توضیح بدین.یا اگه مطلب آموزشی دربارش دارین که بدین ممنون میشم.باز هم ممنونم.

اونم خیلی خوبه ... برای اینکار باید برید به بخش سایر مباحث گرافیکی ...

S.J.M
18-06-2008, 20:00
با سلام ؛

احتراما بايد عرض كنم Adobe Indesign نرم افزار صفحه بندي مجله و روزنامه است ،

طراحي صفحات در نرم افزارهاي گرافيكي مثل FreeHand , Corel Draw و . . . انجام شده و پس از تبديل به فرمت pdf در

Adobe Indesign چيده ميشوند

huti_421
18-06-2008, 23:29
با سلام ؛

احتراما بايد عرض كنم Adobe Indesign نرم افزار صفحه بندي مجله و روزنامه است ،

طراحي صفحات در نرم افزارهاي گرافيكي مثل FreeHand , Corel Draw و . . . انجام شده و پس از تبديل به فرمت pdf در

Adobe Indesign چيده ميشوند

تایید میشه ...

اگه منظورم رو واضع نگفتم باید عرض کنم که عکس ها و متون رو توی جلد میشه منظم کرد بلاخره باید تشخیص داد که مجله از راست به چپه یا چپ به راست و این جور مسائل ...