PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراخوان عمومي هك كردن گوگل توسط ایرانی ها-آیا میتوانند

G G Game
16-06-2008, 22:06
فراخوان عمومي ژيگِس براي هك كردن گوگل به جهت تحريم نام خليج فارس

شركت ژيگِس با احترام به همه تمدن ها و اديان و درك تعصب ملي هر فرد ايراني و غير ايراني جهت اعتراض به فعاليت هايي كه در چند سال گذشته براي تغيير نام خليج پارس انجام شده و با در نظر گرفتن همه قوانين داخلي و بين المللي از همه هکر های ایرانی داخل و خارج کشور دعوت می شود آمادگی و تمایل خود را جهت هک کردن گوگل با رعایت موارد زیر به نشانی پست الکترونیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ارسال نمایند.

1) عدم نفوذ به سیستم های امنیتی و محرمانه شرکت گوگل
2) عدم ایجاد مشکلاتی که منجر به خسارت فیزیکی و مادی به شرکت گوگل شود.
3) عدم درج مطالب غیر اخلاقی و انسانی
4) عدم توهین به مذاهب ، ادیان ، نژاد و تمدن های دیگر
5) حفظ اعتبار و شخصیت ایرانی
6) درج عبارتی با عنوان " خلیج فارس همیشه خلیج فارس خواهد ماند " به دو زبان فارسی و انگلیسی

MYM
17-06-2008, 10:16
عجب. اینی که قوانین و طریقه هک را طوری تعیین کرده که ... ، نمی دونسته که خود عمل هک غیرقانونی و غیر اخلاقیه؟ و اینکه هک کردن گوگل کار بهروز کمالیان و امثال اون نیست.
فکر کردن سایت گوگل هم مثل سایت فلان روزنامه درپیت عربیه که بیارنش پائین؟

piremard
17-06-2008, 17:06
[B]فراخوان عمومي برای هك كردن گوگل

5) حفظ اعتبار و شخصیت ایرانی

نتیجه گیری : از دید این حضرات :

هك كردن گوگل = اعتبار و شخصیت ایرانی

farshad_4017
17-06-2008, 18:14
الكي نيست كه جهان سوميم !

emtn
18-06-2008, 19:45
اونوقت می دونی چه قدر آبرو کشور می ره؟

Ghaioom
19-06-2008, 12:41
هک گوگل.
چه قدر عجیبه!!!!

alil1369
19-06-2008, 12:48
هک گوگل.
چه قدر عجیبه!!!!
واقعا !!

ولی کار نشد نداره ....

symk
19-06-2008, 15:07
نه مثل اینکه همه دوست دارن که نام خلیج فارس عوض شه . من خودم دارم رو یه ویروس کار میکنم که بدون رسوندن آسیب به سیستم فقط با عبارت خلیج فارس پاینده باد روی دسکتاپ و ... به هر حال من موافق این کارم . یعنی باید اصلا" اگه بشه سرور گوگل رو بترکونیم که به خاطر پول حاظرند تاریخ و تمام سوابق تاریخی رو عوض کنند . به خدا اگه یه روز از زندگیم مونده باشه واسه همین گوگل و امثال گوگل مونده . آقا موافق فراخوان هستیم .

V A H I D
19-06-2008, 15:11
مطالب انسانی درج نکنید لطفا ...:دی

) عدم درج مطالب غیر اخلاقی و انسانی

mat1371
20-06-2008, 22:40
اگه هك كنيم ممكنه خود سايت گوگل رو برامون تحريم كنند.

Bracket
20-06-2008, 22:58
:31::31::31::31: شوخی جالبی بود , اصلا میدونین گوگل 450,000 هزار تا سرور در سر تاسر جهان داره برای این سرورها یه مدل و پلتفرم خاص ارائه داده , بزرگترین خاصیت سرورهای گوگل اینه که از کامپیوترهای معمولی برای سرورهاش استفاده میکنه شاید باور نکنید ولی حدود 15,000 تا از سرورهای گوگل پردازندشون Celeron 533Mhz تا 1.4Ghz پنتیوم 3 هست :31::31: , از یدونه یا بیشتر هارد 80 گیگ برای هر سرور استفاده میکنه و 2-4 گیگ رم برای هر سرور البته این تیکه اخرش برای معلومات عمومی بود ولی بعضی دوستان فکر میکنن هک کردن سایت یه کمپانی به اندازه گوگل شوخیه اصلا چی رو میخواید هک کنید میدونید , نه جدی الان چی رو میخواید هک کنید نه خدایی فکر کنید مثلا فکر کردید یه کامپیوتر اونجاست اینم IP اون کامپیوتر حالا هکش میکنیم :31: خدایی خودتون خندتون نمیگیره , اصلا هکم کردید فکر میکنید چیکار میتونید بکنید در کمتر از 2-3 ثانیه همچی مثل اول میشه .

@R3Z
20-06-2008, 23:40
در کمتر از 2-3 ثانیه همچی مثل اول میشه .
2-3 ثانيه دي: دلت خوشه ها.
ما بتونيم يه ايميل واسه مدير گوگل بفرستيم شاهكار كرديم
يه فراخوان عمومي بزنن پارسيك رو هك كنن اونوقت اگه موفق شدن من خودم 200 تا هكر ميارم بريم گوگل رو هك كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

symk
21-06-2008, 00:16
:31::31::31::31: شوخی جالبی بود , اصلا میدونین گوگل 450,000 هزار تا سرور در سر تاسر جهان داره برای این سرورها یه مدل و پلتفرم خاص ارائه داده , بزرگترین خاصیت سرورهای گوگل اینه که از کامپیوترهای معمولی برای سرورهاش استفاده میکنه شاید باور نکنید ولی حدود 15,000 تا از سرورهای گوگل پردازندشون Celeron 533Mhz تا 1.4Ghz پنتیوم 3 هست :31::31: , از یدونه یا بیشتر هارد 80 گیگ برای هر سرور استفاده میکنه و 2-4 گیگ رم برای هر سرور البته این تیکه اخرش برای معلومات عمومی بود ولی بعضی دوستان فکر میکنن هک کردن سایت یه کمپانی به اندازه گوگل شوخیه اصلا چی رو میخواید هک کنید میدونید , نه جدی الان چی رو میخواید هک کنید نه خدایی فکر کنید مثلا فکر کردید یه کامپیوتر اونجاست اینم IP اون کامپیوتر حالا هکش میکنیم :31: خدایی خودتون خندتون نمیگیره , اصلا هکم کردید فکر میکنید چیکار میتونید بکنید در کمتر از 2-3 ثانیه همچی مثل اول میشه .

نه خداییش این همه گفتی . چقدر از شبکه حالیت نمیدونم . بحث IP نیست عزیز من . نمیخوای کاری بکنی نکن دیگه تو سر مال نزن . جای دیگه هم این همه اطلاعات رو نده که یهو مردم آگاه نشند که سوات داری . باریکلا .
هدف پایین آوردن سرور گوگل نیست . ولی جاش بیافته چرا فکر میکنی که نمیشه این کار رو کرد رو نمی دونم . ولی خوب هیچ کاری غیر ممکن نیست . پس هیچ وقت با اظمینان حرف نزن . ok شما هم مثل استیو جابز که Mac Book Air رو کلی تعریف کرد نباش فقط 2 دقیقه طول کشید تا تمام تعریفش کشک بشه و ...
ما اگه تونستیم به وطن فروشا بفهمونیم که شاهکار کردیم گوگل پیش کش هممون .
ولی خداییش یه سئوال از همه می پرسم که به نطرتون راه مبارزه با این کار که میخوان تاریخ رو عوض کنند چیه ؟؟؟ بابا مگه کشکه همین طوری بیان و نام خلیج فارس رو عوض کنند ؟؟؟

mahdi17729
23-06-2008, 11:47
بابا دمتون خیلی گرمه

فکر کنم شما سایت گوگلو با سایت استقلال اشتباه گرفتین

capitan black
23-06-2008, 14:29
دوستان عزیز من دیروز با 3 تا از خفن ترین بروبچ هکر بیش از 3 ساعت راجع به هک گوگل با هم صحبت کردیم...هک کردن گوگل امکان پذیر نیست...خیالتون راحت...تازه اگر هم راهی باشه یه اینترنت خیلی خیلی پرسرعت میخواد ...یه چیزی حدود 20 گیگا بایت !!!!!

shahinfarasystem
24-06-2008, 14:30
اينجوري عين اين كساني كه تو دعوا هيچ كاري نمي تونند بكنند و الكي دادو قال مي كنند ميشيم

فكر كنم راه هاي بهتري هم باشه

Bracket
24-06-2008, 14:44
نه خداییش این همه گفتی . چقدر از شبکه حالیت نمیدونم . بحث IP نیست عزیز من . نمیخوای کاری بکنی نکن دیگه تو سر مال نزن . جای دیگه هم این همه اطلاعات رو نده که یهو مردم آگاه نشند که سوات داری . باریکلا .
هدف پایین آوردن سرور گوگل نیست . ولی جاش بیافته چرا فکر میکنی که نمیشه این کار رو کرد رو نمی دونم . ولی خوب هیچ کاری غیر ممکن نیست . پس هیچ وقت با اظمینان حرف نزن . ok شما هم مثل استیو جابز که Mac Book Air رو کلی تعریف کرد نباش فقط 2 دقیقه طول کشید تا تمام تعریفش کشک بشه و ...
ما اگه تونستیم به وطن فروشا بفهمونیم که شاهکار کردیم گوگل پیش کش هممون .
ولی خداییش یه سئوال از همه می پرسم که به نطرتون راه مبارزه با این کار که میخوان تاریخ رو عوض کنند چیه ؟؟؟ بابا مگه کشکه همین طوری بیان و نام خلیج فارس رو عوض کنند ؟؟؟
شما که خیلی حالیته برو هک کن الکی حرف نزن , هر وقت هک کردی بعد بیا اینجا شعار بده و داد و بیداد کن . حرف زدن راحته من میتونم خیلی حرف های گنده گنده بزنم .

mat1371
25-06-2008, 16:51
خوب چرا از راه صلح آميزي متوجه كار اشتباهشون نمي كنيد؟

symk
26-06-2008, 16:37
شما که خیلی حالیته برو هک کن الکی حرف نزن , هر وقت هک کردی بعد بیا اینجا شعار بده و داد و بیداد کن . حرف زدن راحته من میتونم خیلی حرف های گنده گنده بزنم .

ببین دوست عزیز من نه ادعا کردم نه ... و با شما هم بحث نمیکنم . ولی خوب ... و گاه باشد :19: