PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن usb

sokote mordab
16-06-2008, 01:59
سلام من یک دسته بازی دارم تا دو ساعت پیش یه هر پورت یو اس بی میزدم سریع می شناختش و راحت کار می کرد ولی حالا که به هر کدام از پورت ها که میذارم این بالون کنار ساعت ویندوز ظاهر میشود که عنوانش اینه
usb device not recogzied
البته این مشکل هم در سیستم های دیگه هم پیش امده که کول دیسک را نمیشناسه در حالی که قبلا میشناخت
لطفا برای رفع این مشکل چه باید کرد؟
ممنون

ahriman323
16-06-2008, 05:52
سلام دوست عزیز من فکر میکنم شاید این به خاطر ویروسی هست.چون مت چند روز پیش فلش مموریم را به سیستم یکی از دوستام زدم بار اول قشنگ مموری امد بالا ولی وقتی فلش مموری را بیرون اوردم و دوباره زدم اصلا نمی شناخت !!!تا این که همون طور که فلش مموری به usb وصل بو ریستارت کردم وقتی سیستم امد بالا فلش هم امد بالا ولی بعدش که مموری را بیرون اوردم ودوباره وصل کردم.مثل حالت قبلی بود و نمیشناختش....
بعد روی سیستم خودم تا دیروز مشکلی نداشت ولی از دیروز تا حالا usb قاطی کرده فلشرا میخونه ولی رم ریدر را نمیخونه....... احتمالا ویروس هست چون تا قبل از اینکه فلشم را به سیستم دوستم بزنم usb من مشکلی نداشت ولی الان رم ریدر را نمیخونه.........قاطی کرده

ahriman323
16-06-2008, 06:01
توی safe mode نشون میده درایور های ram redar ولی my computer چیزی نمیاد مشکل چیه؟ ایا ویروس هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sokote mordab
16-06-2008, 09:11
من شک ندارم که سیستم من پاک پاک هست چون ضد ویروسم اپدیت است و اسکن کردم چیزی پیدا نکرد و ویندوز هم کند نیست.

ahriman323
16-06-2008, 12:28
من شک ندارم که سیستم من پاک پاک هست چون ضد ویروسم اپدیت است و اسکن کردم چیزی پیدا نکرد و ویندوز هم کند نیست.

دوست عزیز این حرفت خیلی خنده داره.خوب منم کسپر اسکای را هر روز اپدیت میکنم
مگه قراره هر چی ویروس هست را انتی ویروس شناسایی کنه!! شاید یک ویروس جدید یا نا شناخته باشه
در ضمن همه ویروس ها که باعث کندی سیستم نمیشن..
باید یه ویندوز عوض کنم ببینم چی میشه شاید هم سیستم قاطی کرده