PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقاضای یک برنامه برای باز کردن فایل ها به طور اتومات

esyo
16-06-2008, 00:25
سلام
خسته نباشید
می خواستم بدونم برنامه ای هست که بشه فایل های یک برنامه رو که به صورت rar هست مثلا من 20 تا فیلم دارم که هر کدوم 7 پارت هست یعنی 140 پارت rar دارم و هرکدوم یک پسورد مخصوص به خودشون رو داره

آیا برنامه ای هست که به طور اتومات این فایل ها را اکسترکت کنه و پسورد ها رو هم بهشون بده و من فیلم اماده شده رو نگاه کنم و وقت رو صرف دادن پسورد و دونه دونه اکسترکت کردن فیلم ها نکنم؟!
من می دونم پسوردشون چی هست ولی خیلی کار وقت گیری هست

مثلا 30 تا پسورد بهش بدم و اون به طور اتومات پسورد ها رو بهشون بده و هر 140 پارت رو باز کنه و من در نهایت فقط 20 فیلم رو ببینم و وقت زیادی صرف نکنم

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
:11:

یک برنامه هست که فایل های rar بدون پسورد رو باز می کنه به طور اتومات ولی اکثر فایل ها پسورد دارن و این برنامه فایل های پسورد دار رو در حالی که پسوردشون داخل بانک اطلا عاتیش هست رو باز نمی کنه! یعنی می دونه پسورد این فیام چی هست و حتی در یک فایل به شما اعلام هم می کنه پسوردش چیه ولی فایل رو باز نمی کنه:13:

اگر یک برنامه شبیه به این باشه و بشه بهش 30 تا پسورد داد و اون تمام فایل ها رو باز کنه و آماده به ما تحویل بده خیلی عالی میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون میشم اگه همچین برنامه ای سراغ دارید به من معرفی کنید
:40:

esyo
16-06-2008, 09:55
از دوستان کسی نتونست همچین برنامه ای پیدا کنه؟
با تشکر

rezaete
16-06-2008, 10:42
مگه پسورد همه فایلها یکی نیست ؟؟؟ به نظر میاد این فایل ها پیوسته باشن ، معمولا فایل های حجیم رو چند تکه میکنن و بعد باز کردن فایل اول بدون داشتن فایل دوم (بجز در مواردی) امکان پذیر نیست . اگه اینجور باشه ، اگه به اولی پسورد رو بدی خودش همه رو اکسترکت میکنه .
اگر هم اینجور نبود ، میتونی پسورد رو کپی کنی و بعد توی اون قسمت که باید پسورد رو بنویسی با ctrl+v ، پیست کنی . اینجوری سرعتت بالاتر میره .

esyo
16-06-2008, 15:37
مگه پسورد همه فایلها یکی نیست ؟؟؟ به نظر میاد این فایل ها پیوسته باشن ، معمولا
فایل های حجیم رو چند تکه میکنن و بعد باز کردن فایل اول بدون داشتن فایل دوم (بجز در مواردی) امکان پذیر نیست . اگه اینجور باشه ، اگه به اولی پسورد رو بدی خودش همه رو اکسترکت میکنه .
اگر هم اینجور نبود ، میتونی پسورد رو کپی کنی و بعد توی اون قسمت که باید پسورد رو بنویسی با ctrl+v ، پیست کنی . اینجوری سرعتت بالاتر میره .

عزیز این موضوع بیشتر مربوط به آفلاین میشه
یعنی وقتی شبی 30 گیگ فایل روی هاردت هست با پسورد های مختلف ولی شما پسورد هاش رو می دونی فقط وقت نمی کنی این 30 گیگ رو پسورد بدی:27:

اگر بخوای به طور دستی به این 30 گیگ پسورد بدی باید حداقل حداقل روزی 2 ساعت پسورد بدی:2:
که این کار خسته کننده و وقت گیری هست:18:

Mohsen6558
16-06-2008, 18:03
دوست عزیز
نرم افزاری که یه تعداد پسورد رو بده و چک کنه و اگه درست بود Extract کنه نیست
نرم افزاری هست که فایل و پسورد رو بگیره و بگه کدومه
و نرم افزاری هم برا ای هست که پسورد و فایل رو بگیره و Extract کنه
همین

omid.sarmad
16-06-2008, 18:13
سلام.نرم افزاری برای اینکار نیست ولی خود winrar خط فرمان داره که با اون می تونی اینکارو بکنی.
البته میشه برنامه ای هم براش نوشت،زیاد وقتگیر نیست اگه شد و خواستی بگو برات بنویسیم.

esyo
16-06-2008, 19:51
و نرم افزاری هم برا ای هست که پسورد و فایل رو بگیره و Extract کنه
آه ان. محسن عزیز اگه درست متوجه شده باشم شما نوشتی که برنامه ای هست که پسورد و فایل رو بگیره و بعد extract کنه
خوب اگر همین بشه : پسورد ها رو بگیره و فایل ها رو باز کنه خیلی عالی میشه ولی حیف که نیست!

شما از این برنامه ای که در پست اول گذاشتم تا حالا استفاده کردید؟

فایل ssort.ini رو باز کنید و دنبال گزینه dir1 = بگردید .این یعنی محل پوشه ای که فایل های اولیه داخلش هست رو وارد کنید به عنوان مثال من dir1 = g:\ok گذاشتم
حالا دنبال گزینه ss_base_dir = بگردید .این یعنی محلی رو تعیین کنید که قراره فایل ها بعد از extract شدن اون جا قرار بگیره به عنوان مثال من ss_base_dir = g:\full رو انتخاب کردم

یک فایل دیگه هم هست که پسورد ها داخلش هست passwords.txt . یعنی شما الان پسورد ها رو بهش دادید (مثلا 50 پسورد که نیاز هست برای باز کردن فایل های فشرده)

خوب تا اینجا همه چیز خوب پیش رفت ولی :
اشکال عمده این برنامه این هست که در حالی که فرضا می دونه پسورد این فایل free¦ هست ولی بازش نمی کنه ! و فقط اعلام می کنه که از این 50 پسورد .این پسورد(free) برای این فایل هست و متاسفانه باز نمیشه ولی اگر فایلی پسورد نداشت به راحتی بازش می کنه وفایل اصلی رو داخل یک پوشه دیگه قرار میده و تمام .ولی همون طور که شما می دونید اکثر فایلای توی اینترنت دارای پسورد هستند!

اگر همین تیکه این برنامه درست بشه عالی میشه

سلام.نرم افزاری برای اینکار نیست ولی خود winrar خط فرمان داره که با اون می تونی اینکارو بکنی.
دوست عزیز امید جان میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟
یعنی میشه به winrar پسورد داد (یعنی یک محل داخل خودش داشته باشه و بتونه تا 50 پسورد رو ذخیره کنه) واون خودش چک کنه و ببینه کدوم پسورد درسته و اون رو بگذاره و فایل رو باز کنه؟

شما ببین می تونی با این برنامه که تو پست اول گذاشتم یک کارایی بکنی؟!!!!!!

با تشکر

omid.sarmad
17-06-2008, 08:07
دوست عزیز امید جان میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟
یعنی میشه به winrar پسورد داد (یعنی یک محل داخل خودش داشته باشه و بتونه تا 50 پسورد رو ذخیره کنه) واون خودش چک کنه و ببینه کدوم پسورد درسته و اون رو بگذاره و فایل رو باز کنه؟
شما ببین می تونی با این برنامه که تو پست اول گذاشتم یک کارایی بکنی؟!!!!!!
با تشکر
سلام.نه شما باید پسوورد بدونی بعد پسوورد هر فایل رو تو خط فرمانش وارد کنی و بعد دستور extract همه ی فایلها رو بدی.نوشتن همچین برنامه ای هم کاری نداره که پسووردهای شما رو چک کنه و پسوورد صحیح رو انتخاب کنه.ولی آیا واسه 50 تا فایل ارزششو داره.
بعد شما پسووردها رو دارید یا میخواید از پسووزد های تصادفی استفده کنید؟چه جوریه قضیه؟:10:

esyo
17-06-2008, 12:35
:18::18::18:
سلام.نه شما باید پسوورد بدونی بعد پسوورد هر فایل رو تو خط فرمانش وارد کنی و بعد دستور extract همه ی فایلها رو بدی.نوشتن همچین برنامه ای هم کاری نداره که پسووردهای شما رو چک کنه و پسوورد صحیح رو انتخاب کنه.ولی آیا واسه 50 تا فایل ارزششو داره.
بعد شما پسووردها رو دارید یا میخواید از پسووزد های تصادفی استفده کنید؟چه جوریه قضیه؟:10:

ببین امبد عزیز من این فایل ها رو دارم

.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part1.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part2.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part3.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part4.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part5.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part6.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part7.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part8.rar
.The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008_.part9.rar

The.Flock._2007_.part01.rar
The.Flock._2007_.part02.rar
The.Flock._2007_.part03.rar
The.Flock._2007_.part04.rar
The.Flock._2007_.part05.rar
The.Flock._2007_.part06.rar
The.Flock._2007_.part07.rar
The.Flock._2007_.part08.rar

WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86.part01.rar
WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86.part02.rar
WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86.part03.rar
WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86.part04.rar
.
.
.
WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86.part64.rar

Noise.2007.DVDRip.part1.rar
Noise.2007.DVDRip.part2.rar
Noise.2007.DVDRip.part3.rar
Noise.2007.DVDRip.part4.rar
Noise.2007.DVDRip.part5.rar
Noise.2007.DVDRip.part6.rar
Noise.2007.DVDRip.part7.rar

The.List.2007.DVDRip.part1.rar
The.List.2007.DVDRip.part2.rar
The.List.2007.DVDRip.part3.rar
The.List.2007.DVDRip.part4.rar
The.List.2007.DVDRip.part5.rar
The.List.2007.DVDRip.part6.rar
The.List.2007.DVDRip.part7.rar
The.List.2007.DVDRip.part8.rar

Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT1.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT2.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT3.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT4.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT5.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT6.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT7.rar
Living.Hell.2008.DVDRip.XviD-VoMiT8.rar

حالا من می دونم پسورد همه این ها چیی هست .یعنی :
پسورد The.Beast.With.A.Billion.Backs._2008 هست free
پسورد The.Flock._2007_ هست good
پسورد WiND0W_.Vi_TA._P1.x64.x86 هست hihi
پسورد Noise.2007.DVDRip هست betere
پسورد The.List.2007.DVDRip هست yoursite
پسورد Living.Hell.2008.DVDRip هست for me

حالا یک برنامه می خوام که این پسورد ها و فایل ها رو بگیره و فیلم و برنامه نهایی رو به من تحویل بده
یعنی دیگه من وقت صرف دادن پسورد و اکسترکت نکنم و برنامه همه کار رو خودش بکنه

البته این فایل ها 1/10 فایل های هر شب من هست شما حجم این فایل ها رو 10 برابر کن و ببین من باید به یک همچین حجمی پسورد بدم:27:

حالا میشه همچین برنامه ای پیدا کرد؟
ممنون

esyo
19-06-2008, 07:48
کسی تونست به نتیجه ای برسه؟
ممنون