PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ درخواست مرتبط با YouTube و FLV فقط در این تاپیک

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Oracle_Eldorado
07-01-2009, 16:13
باسلام
از معرفی سایت UK.YOUTUBE .COMخیلی ممنونم ولی باز مشکل اینجاست که ادرس را در keepvid.comهم کپی میکنم دانلود نمیشه ترا به خدا خیلی زود راهنمایی کنید

خوب دوست عزیز شما میتونی از برنامه استفاده کنی »

YouTube / تمامی ابزارهای دانلود در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jamy_khoshtip
07-01-2009, 19:40
سلام . من یک نرم افزار می خوام که واقعا یعنی 100% تو سایت عمل کند . اگر بگذارید ممنون میشوم .

شاد و سربلند باشید .

Oracle_Eldorado
07-01-2009, 21:07
دوست من شما پست بالایی رو ببینی من گذاشتم .

jamy_khoshtip
08-01-2009, 01:51
سلام . ممنونم . ببخشید بابت بی توجهی . انشا الله این دوره آزمایشی رو تمام می کنم و در این سایت به طوری خوب و منظم فعالیت می کنم .

desperanish
08-01-2009, 15:36
خوب میبینم که اینجا تاپیک باحالی باز شده ولی فکر نکنم کسی خفن یوتوب باز باشه...

در هر حال من یه سوال دارم:

اونم اینکه جدیدا یه چند وقتیه یوتوب اقدام کرده فایل هاشو با کیفیت HD میزاره که اندازش 1024.768 !!!!

ولی نه با SaveFlash نه با KeepVid و نه هیچ سایتی سیو نمیشه کرد...

اگه کسی میتونه راهنمایی کنه این کار رو انجام بده...

اما یه راه هست که من نتونستم انجام بدم اونم با فایرفاکسه...

ممنون

F@$hist
09-01-2009, 00:52
من خودم لینک های یوتوب رو با دو نوع برنامه دانلود می کنم !
1.real player !
2.IDM !!!

توی دانلودش هم مشکلی نداشتم ! البته IDM چون اول دانلود می کنه یکم سریع تر کارم رو راه می ندازه ! ولی realplayer هم برنامه ی خوبی برای دانلود فایل های فلش هست ...

KING OF SPEED
10-01-2009, 18:24
سلام
بعضی از ویدیو های سایت gametrailers قابل دانلود نیستن و فقط میشه نگا کرد من یه برنامه میخوام که بتونه دانلود کنه ویدیو رو اگه سایتی هم باشه که آدرس صفحه رو بدی که بهتر
سایت کیپ واید هم جواب نمیده برای گیم تریلرز
ممنون

KING OF SPEED
13-01-2009, 00:40
کسی نیس جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

malkemid
13-01-2009, 01:45
دوست عزیز شما میتونی در صفحه ی اصلی انجمن درخواست نرم افزار تاپیک بزنی و درخواست بدی .

دوست عزیز متاسفانه هیچ راهی نیست .
من خودم 2 تا کلیپ دانلود کردم و متاسفانه ارور داد .
تازه من با idm دانلود کردم .
هرکاری هم کردم تعمیر نشد ...

اینم قابل توجه طرفداران youtube اگه این آدرس youtube.com واسه شما فیل تره میتونید از این آدرس uk.youtube.com استفاده کنید .
اونی که در صفحه ی قبل هست سایت رو به زبان روسی میاره ولی اینی که من گفتم به زبان انگلیسی میاره .
این سایت که آدرس دادین با خود یوتیوب فرقی هم داره از لحاظ ویدئو هایی که توشه؟

حکمت متعالی
13-01-2009, 10:05
kmplayer اکثر فرمتها از جمله flv را نمایش می دهد

از اینجا بگیر

Oracle_Eldorado
13-01-2009, 12:10
این سایت که آدرس دادین با خود یوتیوب فرقی هم داره از لحاظ ویدئو هایی که توشه؟

دوست عزیز کار این سایت ، تبدیل ویدئو های Youtube به لینک مستقیم هست .
همه ی فایل های ویدئویی داخلش هم مال سایت Youtube هست . :46:

farshadtizhoosh
16-01-2009, 05:44
يه سؤال
با ف ي ل ت ر ش ك ن ميشه از youtube دانلود كرد يا نه؟
چطوري؟
با ف ي ل ت ر ش ك ن رفتم اومد اينجا و هيچ لينكي برا دان نميبينم

Mohsen6558
16-01-2009, 09:19
يه سؤال
با ف ي ل ت ر ش ك ن ميشه از youtube دانلود كرد يا نه؟
چطوري؟
با ف ي ل ت ر ش ك ن رفتم اومد اينجا و هيچ لينكي برا دان نميبينم

برای این کار بهتره از سایت Keepvid.com استفاده کنید

farshadtizhoosh
16-01-2009, 14:50
برای این کار بهتره از سایت keepvid.com استفاده کنید

يه ارور ناشناخته ميده كه نميشه فايل را دانلود كرد!:41::41:

Molibden
27-01-2009, 15:56
یه سایت یا نرم افزاری میخواستم که resume دار دانلود کنه از یوتیوب
با تشکر

huti_421
27-01-2009, 20:02
یه سایت یا نرم افزاری میخواستم که resume دار دانلود کنه از یوتیوب
با تشکر

Description: YoutubeGet is an all-in-one software designed to make quick and easy work to download Youtube videos and convert them. Offering a multitude of methods to acquire the video, this application has all the power you need while still remaining small and easy to use. After downloading videos it will auto convert FLV files to MP4, 3GP, AVI, WMV, MOV etc. Soon, you can see youtube videos on your MP4 or Cell phone.

sobhdam1
06-02-2009, 08:50
بچه ها كي مي تونه فيلم پرتاپ موشك سفير اميد رو برايم پيدا كنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid3161361
07-02-2009, 11:57
از طریق این سایت میتوانید از سایت youtubeبه دو فرمت و بسیار سریع و آسان فیلم دانلود کنید

dawood41
14-02-2009, 17:47
بچه ها كي مي تونه فيلم پرتاپ موشك سفير اميد رو برايم پيدا كنه

دوست عزیز یکی از این صدها فیلم پرتاب ماهواره امید را دانلود کن

Ehsan PCbase
15-02-2009, 00:06
سلام
ایا یه برنامه ای هست که فایل های flv رو به asf یا فرمت های دیگه تبدیل کنه ؟؟؟؟؟؟ :20:

dawood41
15-02-2009, 21:21
سلام
ایا یه برنامه ای هست که فایل های flv رو به asf یا فرمت های دیگه تبدیل کنه ؟؟؟؟؟؟ :20:

flv total convertor full

Total Audio Converter
,
Abest Video Converter Spirit

Havbb
16-02-2009, 22:54
سلام
توی سایت نرم افزار youtube get نوشته بود که قابلیت ریزوم داره. جاهای دیگه هم که این نرم افزار را معرفی کرده بودند نوشته بودند. ولی من استفاده کردم از این نر افزار اصلا" گرینه ی نگهداشتن دانلود یا ادامه اون در وقت دیگه را نداشت. لطفا" من را راهنمایی کنید

Mohsen6558
19-02-2009, 13:04
سلام
توی سایت نرم افزار youtube get نوشته بود که قابلیت ریزوم داره. جاهای دیگه هم که این نرم افزار را معرفی کرده بودند نوشته بودند. ولی من استفاده کردم از این نر افزار اصلا" گرینه ی نگهداشتن دانلود یا ادامه اون در وقت دیگه را نداشت. لطفا" من را راهنمایی کنید
دوست عزیز نرم افزار ها نمی تونن از YouTube با ریزوم دانلود کنن چون سایت اجازه نمی ده ولی می شه Leech کرد بعد دانلود کرد

Havbb
20-02-2009, 23:09
دوست عزیز نرم افزار ها نمی تونن از YouTube با ریزوم دانلود کنن چون سایت اجازه نمی ده ولی می شه Leech کرد بعد دانلود کرد
Leech چیه؟ چجوری انجامش بدم؟

asemane blue
21-02-2009, 22:28
من دنبال نسخه کامل و کرک شده این برنامه هستم

که کارش افزایش دهنده سرعت در سایتایی همچون یوتیوب و 100 ها سایتت مشابه هست. البته من خودم برای برنامه آی تینز اون رو می خوام. خود برنامه فیلمای یوتیوب رو به صورت رایگان اکسسلریت می کنه .اما برای سایتای دیگه نیاز به رجیستر شدن داره. کرک و سریالی هم تو سایتا نیست.
ترجیحا نسخه بتا بتا باشه بهتره.

Oracle_Eldorado
27-02-2009, 21:03
Leech چیه؟ چجوری انجامش بدم؟

Leech یعنی اینکه از سایت هایی که نمیشه دانلود کرد ، حالا به هر دلیلی شما فایل رو از اون سایت به یه هاست انتقال بدی و دانلود کنی .
حالا هاست هم میتونه از خودتون باشه ، هم یه سایت که این کار رو واستون انجام بده .
مثلا واسه Youtube ، این سایت این کارو واستون انجام میده :

p3on
12-03-2009, 19:22
بهترین دانلودر برای youtube نرم افزار دانلودر idm است که می توانید آنرا از سایت های مختلف دانلود و نصب کنید بدین ترتیب هر وقت از سایت youtube.com فیلم خواستید تماشا کنید کمی صبر کنید صفحه لود شود بعد آیکون سبز رنگ برنامه idm بالای صفحه ظاهر خواهد شد .... ++++ سعی کن آنچه می خواهی باش و جرات دیگر گونه بودن را داشته باشی ++++ ..... این رمز موفقیت بزرگی است ./

malkemid
13-03-2009, 18:10
بچه ها من با idm هرچی می گیرم فایلش خراب میشه....چرا؟

Havbb
18-03-2009, 12:19
بچه ها من با idm هرچی می گیرم فایلش خراب میشه....چرا؟
نه خراب نمیشه. فقط با هر برنامه ای نمیشه بازش کرد. فقط flv player میتونه پخشش کنه.

Silver09
18-03-2009, 19:01
سلام یک نرم افزار میخام که فایلهای فیلم فلش رو که تو سایت های مختلف می بینم رو بتونم ذخیره کنم لطفا کرک شده باشه

Mcafee*
19-03-2009, 00:29
دوستان يک نرم افزار خوب با کرکش ميخوام که فايل های FLV که از يوتيوب دانلود کردم رو به AVI يا Mpg4 يا WMV تبديل کنه و البته اگر بتونه کيفيت تصوير رو هم بالاتر ببره ، ممنون ميشم لينک بديد ، خيلی کارم گيره
رستی من این ويديو هارو با آخرين ورژن از نرم افزار DAP دانلود ميکنم

Mcafee*
19-03-2009, 01:05
دوستان من نرم افزار Replay converter 2.8 با کرک دانلود کردم و نصب کردم ، اما هرکاری ميکنم کانورت نميکنه فايل هارو ، !! چيکار کنم؟

charshakh.com
19-03-2009, 01:05
دوستان يک نرم افزار خوب با کرکش ميخوام که فايل های FLV که از يوتيوب دانلود کردم رو به AVI يا Mpg4 يا WMV تبديل کنه و البته اگر بتونه کيفيت تصوير رو هم بالاتر ببره ، ممنون ميشم لينک بديد ، خيلی کارم گيره

winavivideoconverter خوبه.

Mcafee*
19-03-2009, 01:12
دوستان من از این سايت Keepvid دانلود کردم کليپ مورد نظرم رو اما در کمال تعجب ديدم فقط صداشو پخش ميکنه و تصوير نداره !!!
فرمت .. رو انتخاب کردم برای دانلود با حجم 15.5

farshif
19-03-2009, 02:06

دوستان من نرم افزار Replay converter 2.8 با کرک دانلود کردم و نصب کردم ، اما هرکاری ميکنم کانورت نميکنه فايل هارو ، !! چيکار کنم؟

دوستان من از این سايت Keepvid دانلود کردم کليپ مورد نظرم رو اما در کمال تعجب ديدم فقط صداشو پخش ميکنه و تصوير نداره !!!
فرمت .. رو انتخاب کردم برای دانلود با حجم 15.5

برای تبدیل از total video converter استفاده کنید برای پخشش هم میتونید از K-lite Mega codec pack استفاده کنید

masood hashemy
21-03-2009, 23:22
در حرکتی خائنانه سایت youtube.com را ف یلتر کردند امیدوارم برنامه نویس های بی عرضه کشورمان (هکرها) یک آنتی ف یلتر خوب سازگار با سیستم ف یلتر کشور بنویسند تا مشت محکمی باشد بر دهان ف یلترنگ باشد. امریکا اکثر سایت های تکنیکالش را برای ایران را ف یلتر کرده و هنگام باز کردن این سایتها با ارور webpage can not be displayed مواجه میشوید که تنها راه دسترسی به این سایت ها با آنتی ف یلتر بود همچنین برای اینکه به سایتهایی مانند paypal وصل شوید و حسابتان بلاک نشود تنها راه انتی ف یلتر بود همچنین تعدادی از کلمه های کاربردی را هم ف یلتر کرده اند. مثلا میخواهید ضد سرطان را سرچ کنید ولی باید بدانید کلمه" ضد" ف یلتر است!!! مثلا در زمینه الکترونیک 74xxx را سرچ کنید ف یلتر است چون xxx دارد!!! میخواهید یک آموزش ببینید که باید به youtube.com بروید که این هم ف یلتر است!!!
آمریکا که شما را تحریم کرد و امروز ایران هم شما را محدود کرد!
اگر کسی نقدی دارد بگوید تا ببینیم در میدان حق چه کسی پیروز است؟

farshif
22-03-2009, 00:03
در حرکتی خائنانه سایت youtube.com را ف یلتر کردند امیدوارم برنامه نویس های بی عرضه کشورمان (هکرها) یک آنتی ف یلتر خوب سازگار با سیستم ف یلتر کشور بنویسند تا مشت محکمی باشد بر دهان ف یلترنگ باشد. امریکا اکثر سایت های تکنیکالش را برای ایران را ف یلتر کرده و هنگام باز کردن این سایتها با ارور webpage can not be displayed مواجه میشوید که تنها راه دسترسی به این سایت ها با آنتی ف یلتر بود همچنین برای اینکه به سایتهایی مانند paypal وصل شوید و حسابتان بلاک نشود تنها راه انتی ف یلتر بود همچنین تعدادی از کلمه های کاربردی را هم ف یلتر کرده اند. مثلا میخواهید ضد سرطان را سرچ کنید ولی باید بدانید کلمه" ضد" ف یلتر است!!! مثلا در زمینه الکترونیک 74xxx را سرچ کنید ف یلتر است چون xxx دارد!!! میخواهید یک آموزش ببینید که باید به youtube.com بروید که این هم ف یلتر است!!!
آمریکا که شما را تحریم کرد و امروز ایران هم شما را محدود کرد!
اگر کسی نقدی دارد بگوید تا ببینیم در میدان حق چه کسی پیروز است؟
دوست من جای این بحث اینجا نیست لطفا یه مکان مناسب براش پیدا کنید. در ضمن بیشتر ISP ها youtube رو قیلطر نکردند

vahid_vaezinia
22-03-2009, 13:53
من همه راه ها رو برای دانلود از youtube امتحا کردم ! ولی بهترین راه دانلود به صورت MP4 هست!

اینجوری :

به آخر Youtube حروف MP4 رو اضافه کنین

میشه این :

حالا نوشته Download Link is here !

بعد روی لینک دانلود راست کلیک کنید و روی Save Target As کلیک کنید تا با فرمت mp4 دانلود بشه !

نظر شما چیه ؟

farshif
22-03-2009, 16:03
من همه راه ها رو برای دانلود از youtube امتحا کردم ! ولی بهترین راه دانلود به صورت MP4 هست!

اینجوری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه آخر Youtube حروف MP4 رو اضافه کنین

میشه این :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا نوشته Download Link is here !

بعد روی لینک دانلود راست کلیک کنید و روی Save Target As کلیک کنید تا با فرمت mp4 دانلود بشه !

نظر شما چیه ؟
اینم روشیه یه راه مشابه هم اینه که به اولش PWN اضافه کنید این طوری هم لینک flv و هم mp4 رو میده

yasser1680
24-03-2009, 04:21
چطور باید از Youtube ----- شده فیلم تماشا کرد؟.هر چی برنامه و قیلطر شگن بود تست کردم . ولی ارور نصب نبودن جاوا و فلش پلیر رو میده در حالی که هر دو نصبن. نفرین خدا بر مفت خورهای کشور عزیزمون ایران مثلا اسلامی!

vampire666
24-03-2009, 06:43
برای مشاهده از نرم افزار آن اسپید و برای دانلود از idm

caca_caca888
24-03-2009, 12:28
برای دانلود از نرم افزار اربیت دانلودر
این برنامه خیلی از فرمتها رو پخش میکنه kmplayer برای پخش از برنامه

Diff
04-04-2009, 12:17
میشه از DAP برای دانلود از youtube استفاده کرد ؟

779
05-04-2009, 12:59
آقا نرم افزاری هست که flv رو به 3gp تبدیل کنه؟
اگه دارین لینکشو بزارین.

Oracle_Eldorado
06-04-2009, 11:32
آقا نرم افزاری هست که flv رو به 3gp تبدیل کنه؟
اگه دارین لینکشو بزارین.

دوست عزیز شما میتونی برای تبدیل از نرم افزار Xilisoft Video Converter استفاده کنی .
برای نگاه کردن هم میتونی از نرم افزار KMPlayer استفاده کنی .

لینک دانلود Xilisoft Video Converter

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

[معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول

دوست عزیز اونو نمیدونم ولی با IDM Build 5.15 به بالا راحت میشه این کار رو انجام داد .
یه روش دیگه هم داره اینه که اول برید این سایت :
بعد لینک کلیپ تو سایت Youtube رو بزنید .
در صفحه ای که باز میشه 2 لینک دانلود به شما میده .
یکی با کیفیت پایین ( FLV )
یکی هم با کیفیت اصلی ( MP4 )

TheMo0n
06-04-2009, 15:57
:10:بچه ها چطوري از YouTube دانلود كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
كسي بلده؟؟؟؟؟؟

Diff
06-04-2009, 19:01
دوست عزیز شما میتونی برای تبدیل از نرم افزار Xilisoft Video Converter استفاده کنی .
برای نگاه کردن هم میتونی از نرم افزار KMPlayer استفاده کنی .

لینک دانلود Xilisoft Video Converter

[معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول

دوست عزیز اونو نمیدونم ولی با IDM Build 5.15 به بالا راحت میشه این کار رو انجام داد .
یه روش دیگه هم داره اینه که اول برید این سایت :
بعد لینک کلیپ تو سایت Youtube رو بزنید .
در صفحه ای که باز میشه 2 لینک دانلود به شما میده .
یکی با کیفیت پایین ( FLV )
یکی هم با کیفیت اصلی ( MP4 )

خواهش میکنم یک بار این keepvid رو امتحان کنید خودتون و پیشنهادش رو ندید . این سایت خیلی وقته که خراب شده لینکاش . دانلود نمیشه لینکایی که میده .

بهترین راهش استفاده از افزونه ی Downloadhelper firefox است

Oracle_Eldorado
06-04-2009, 20:05
خواهش میکنم یک بار این keepvid رو امتحان کنید خودتون و پیشنهادش رو ندید . این سایت خیلی وقته که خراب شده لینکاش . دانلود نمیشه لینکایی که میده .

دوست عزیز من خودم 2 روز پیش یه کلیپ از Miley Cyrus بهش دادم و با کیفیت Mp4 دانلود کردم .
البته بدون استفاده از دانلود منجر .

karoon
11-04-2009, 10:30

بله میشه..البته من نگارشهای 8.6 به بالا رو دارم و امتحان کردم..در اصل برنامه جانبی که همراهش هست(speedbit) اینکار رو براحتی انجام میده..یه نوار اضافه میشه که یکی از گزینه هاش download video هست و در صورتیکه چیزی واسه دانلود باشه خودش شروع میکنه به چشمک زدن

Balrog
11-04-2009, 14:51
کلا برای فایل‌های FLV: دانلود راحت با IDM (یا keepvid.com)، مشاهده‌ی سریع با FLV Player.

هیچ مشکلی نداره.

malkemid
12-04-2009, 13:08
آقا من با idm هرچی دانلود می کنم فایلش خراب می شه و پخش نمی کنه...ورژن 5.16...چکار کنم؟

Oracle_Eldorado
12-04-2009, 23:34
آقا من با idm هرچی دانلود می کنم فایلش خراب می شه و پخش نمی کنه...ورژن 5.16...چکار کنم؟

دوست عزیز شما اول برو تو سایت Keepvid.com بعد که لینک رو تبدیل کردی میتونی با IDM هم از اونجا دانلود کنی .
:8:

Balrog
13-04-2009, 00:12
یعنی چی خراب می‌شه؟
با FLV Player اجرا کن.

malkemid
13-04-2009, 00:32
کدک جدیدی برای فرمت flv اومده؟من یه سری flv قدیمی داشتم که بدون مشکل نشون داده می شد...ولی هرچی جدید دانلود می کردم پخش نمی کرد...تا اینکه ورژن جدید klite رو نصب کردم و الان پخش می کنه بدون مشکل...فایلهای جدید encode اشون فرق داره؟

Balrog
13-04-2009, 15:39
نمی‌دونم، شاید به خاطر تغییرات خود K-Lite باشه...

osmaan
13-04-2009, 16:39
بهترین فرم افزار برای دانلود از YouTube چیه؟

RapidPc
16-04-2009, 14:15
سلام من يه برنامه مي خوام كه فايلهاي با پسوند flv كه فيلمن رو نگاه كنم مرسي

برای دیدن فایل مورد نظر میتونی از نرم افزار Internet Explorer که در خود ویندوز هست استفاه کنی

RapidPc
16-04-2009, 14:19
بهترین فرم افزار برای دانلود از YouTube چیه؟

برای این کار شما ابتدا باید URL فیلم مورد نظر را از قسمت راست کنار هر یودئو که در کادر نوشته شده کپی کنی و به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میری و ادرس که کپی کردی را در قسمت مورد نظر Paste میکنی و Enter میزنی و منتظر میشی تا صفحه ای برای دانلود ویدوئ بیاد به همین راحتی و بدون استفاده از نرم افزار
در ضمن در صورتی که مفهوم نبود فیلم اموزشی رو بزارم

ninabina
18-04-2009, 03:37
سلام
یک هفته است که مهلت idm من تمام شده-دیگه نمی تونم هیچ ویدیویی دانلود کنم. سرچ کردم دیدمorbit رو خیلی پیشنهاد می دهند ولی هرچی دانلود میکنم پخش نمی شه.ضمنا بیشتر وقتها هم آیکن نمی یاد- یا اینکه تمام صفخه رو می گیره الا ویدیو رو . راهنما ی استفاده اونو مطالعه کردم جیزی دسگیرم نشد.
من تنها you tube مورد نظرم نیست بلکه کلا برای فایل های صوتی - تصویری که سایت های علمی و هنری وجود دارد آن را احتیاج دارم.idm خیلی عالی بود اما متاسفانه برای من غیر فعال شده راهی هست که اونو فعال کرد-کرک به درد من می خوره طرز کارش چطوره.
با تشکر

Balrog
18-04-2009, 12:42
Orbit اذیت می‌کنه در این زمینه، همون IDM بهتره...

تو فروم تاپیک ویژه برای IDM داریم، کرک مرک هم خواستی اونجا هست...

ninabina
18-04-2009, 14:02
مشکل اینه که نمی دونم کرک را چطور استفاده کنم.
1) آیا کرک یعنی داشتن سریال؟
2) چطور راه اندازی می شود؟
3) برای من که مدت استفاده idm سپری شده جواب می دهد. قبلی را uninstal کرده ام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینک رو یکی از دوستان در یکی از ارسالهاش داد، گفتد با کرک است .هنوز دانلود نکردم ، گفتم اول بپرسم چطوری باید نصب بشه.
ممنون می شم اگر کسی کامل و مرحله به مرحله و به طور ساده بهم جواب بده

Balrog
19-04-2009, 03:18
لینکی که گذاشتی یه چیز دیگه هست، IDM نیست!
IDM + Patch:

ninabina
21-04-2009, 03:01
:40:bal دستت درد نکنه مشکلمو حل کردی
بسیار ممنون:31:

badterojan
07-05-2009, 09:54
سلام

لطفا به سایت زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن نمی دونم این فلش یا چیز دیگه است با real player 11 هم دانلودم ناموفق بود

چجوری می تونم کل اون فیلم رو یکجا به همون صورت خودش (tour) دانلود کنم

مگه این فلش نیست پس چرا نمیشه؟ :45:

ممنون

Balrog
08-05-2009, 01:45
هر قسمتش یه فایل جدا داره...
مثلا این لینک دانلود کلیپ صفحه‌ی اوله که گوینده فقط توضیح می‌ده (10 مگه):

matarsaak
08-05-2009, 02:29
این فایلهایی که دریافت کردیم و به فرمت FLV هست رو به چه نرمافزاری میشه به فرمت های دیگه مثل MP4 تبدیل کرد؟
با چند نرم فازار از جمله Total تست کردم نشد؟

badterojan
08-05-2009, 13:24
هر قسمتش یه فایل جدا داره...
مثلا این لینک دانلود کلیپ صفحه‌ی اوله که گوینده فقط توضیح می‌ده (10 مگه):

من همه رو یکجا با هم می خوام

این فایلهایی که دریافت کردیم و به فرمت FLV هست رو به چه نرمافزاری میشه به فرمت های دیگه مثل MP4 تبدیل کرد؟

با real player 11 و flv player باز کن

Balrog
08-05-2009, 14:19
تو softpedia.com سرچ کن flv to mp4، کلی برنامه ردیف می‌کنه واست...

من همه رو یکجا با هم می خوام

با real player 11 و flv player باز کن
باید تک تک دانلودشون کنی حاجی...

کاربر قبلی هم مبدل می‌خواد، نه پلیر.

badterojan
09-05-2009, 13:58
تو softpedia.com سرچ کن flv to mp4، کلی برنامه ردیف می‌کنه واست...

باید تک تک دانلودشون کنی حاجی...

کاربر قبلی هم مبدل می‌خواد، نه پلیر.

حالا حتما باید دعوا :18:

من همه رو با هم می خوام :sad:

omid-p30
09-05-2009, 20:37
آقا بسیاری از فایل هایی رو که از youtube با idm به صورت فایل flv دانلود میکنم با km player و flv player و k lite هم باز نمیشند .

چه کارشون کنم ؟ بسیار متشکر.

Balrog
09-05-2009, 22:00
حالا حتما باید دعوا :18:

من همه رو با هم می خوام :sad:
این دفعه جدی خواستم یه چیزی بهت بگم :31:، اما قبلش این یادم اومد که: با برنامه‌های مخصوص دانلود کردن سایت شاید بتونی به چیزی که می‌خوای برسی (خود IDM هم یه site grabber داره)...

آقا بسیاری از فایل هایی رو که از youtube با idm به صورت فایل flv دانلود میکنم با km player و flv player و k lite هم باز نمیشند .

چه کارشون کنم ؟ بسیار متشکر.
در مورد KM و مابقی: به-روز نگه داشتن Codec Pack می‌تونه مؤثر باشه...
اما با هر چی باز نشه دیگه با FLV Player می‌شه!

omid-p30
11-05-2009, 10:30
در مورد KM و مابقی: به-روز نگه داشتن Codec Pack می‌تونه مؤثر باشه...
اما با هر چی باز نشه دیگه با FLV Player می‌شه!

این یک نمونش هست که دان کردم و با flv player باز نمیشه.یعنی نوار شروع به حرکت میکنه ولی نه صدا هست نه تصویر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدا

[

malkemid
11-05-2009, 11:35
دوستانی که مشکل پخش نشدن دارن..منم همین مشکلو داشتم.با نصب آخرین ورژن klite mega codec pack مشکلم حل شد.شما هم امتحان کنید شاید جواب داد.

syamak790
11-05-2009, 11:37
سلام
باا چرا اینقدر خودتون اذیت میکنین
یه kmplayer نصب کنین
هیچ برنامه دیگه ایی هم نمی خواد
با بهترین کیفیت بشینین هر چی خواستین ببینین

تاحالا نشده مشکلی داشته باشم برای پخش فرمتها

omid-p30
11-05-2009, 13:18
سلام
باا چرا اینقدر خودتون اذیت میکنین
یه kmplayer نصب کنین
هیچ برنامه دیگه ایی هم نمی خواد
با بهترین کیفیت بشینین هر چی خواستین ببینین

تاحالا نشده مشکلی داشته باشم برای پخش فرمتها

فایلی رو که گذوشتم میتونید با km player باز کنید ؟ من که با ورژن 2.9.4.1434 که فکر کنم آخریش باشه نتونستم.

syamak790
11-05-2009, 14:40
فایلی رو که گذوشتم میتونید با km player باز کنید ؟ من که با ورژن 2.9.4.1434 که فکر کنم آخریش باشه نتونستم.

سلام
حق با شماست
شاید فایل خراب باشه
نمی دونم

omid-p30
11-05-2009, 14:43
سلام
حق با شماست
شاید فایل خراب باشه
نمی دونم

نه خراب نیست با gom player اجرا میشه ولی بدون صدا. با flv player هم همونجور که گفتم.

malkemid
11-05-2009, 14:49

دوست عزیز من بازش کردم.kmplayer به تنهایی تمام کدک های مورد نیاز رو نداره.
شما ورژن آخر klite mega codec رو نصب کن درست میشه
فایلت هم در مورد تظاهرات بود.+صدای رهبر روش.

omid-p30
11-05-2009, 15:15
دوستانی که مشکل پخش نشدن دارن..منم همین مشکلو داشتم.با نصب آخرین ورژن klite mega codec pack مشکلم حل شد.شما هم امتحان کنید شاید جواب داد.

دوست عزیز من بازش کردم.kmplayer به تنهایی تمام کدک های مورد نیاز رو نداره.
شما ورژن آخر klite mega codec رو نصب کن درست میشه
فایلت هم در مورد تظاهرات بود.+صدای رهبر روش.

بسیار ممنون. آخرین ورژن 4.8 هست ؟ دارم دانلودش میکنم. فقط در مورد استفاده ازk lite یک توضیح میدید ؟ قبلا یکی از ورژن ها شو نصب کرده بودم موقع نصب انقدر تنظیمات داشت که نمیدونستم باید چه کارش کنم. فقط باید ok کرد و next رو زد تا نصب تموم شه بعد km player رو اجرا کرد، همین ؟

malkemid
11-05-2009, 15:19
بسیار ممنون. آخرین ورژن 4.8 هست ؟ دارم دانلودش میکنم. فقط در مورد استفاده ازk lite یک توضیح میدید ؟ قبلا یکی از ورژن ها شو نصب کرده بودم موقع نصب انقدر تنظیمات داشت که نمیدونستم باید چه کارش کنم. فقط باید ok کرد و next رو زد تا نصب تموم شه بعد km player رو اجرا کرد، همین ؟

بله.
موقع نصب همون اول یه منوی کشویی داره...lots of stuff رو بزنید.یا اگه all داره اونو.
اینو نصب کنید قاعدتا باید با هر پلیری بتونید ببینید.اگه نشد kmplayer رو هم نصب کنید ببینید چیی میشه.

omid-p30
11-05-2009, 15:38
بله.
موقع نصب همون اول یه منوی کشویی داره...lots of stuff رو بزنید.یا اگه all داره اونو.
اینو نصب کنید قاعدتا باید با هر پلیری بتونید ببینید.اگه نشد kmplayer رو هم نصب کنید ببینید چیی میشه.

براوو. عجب چیزیه این k lite. با مدیا پلیر هم باز میشه. دیگه رفتیم تو کار you tube . از همه دوستان متشکر.

roman82
19-05-2009, 18:21
برنامه ای می خوام که بتونه ویدیوهای با پسوند aspx رو از سایتهایی که مثل یوتوب ویدیو قرار می دهند دانلود کنه
نمونه این سایتها irannegah.com هست که ویدیوهاش رو نمیشه با IDM یا دانلودرهای دیگه دانلود کرد
اگر سایتی هم باشه که لینک جدید بده واسه دانلود یعنی بشه آدرس رو داد و لینک دانلودی گرفت رو هم معرفی کنید ممنون میشم
با تشکر

Balrog
19-05-2009, 23:13
IDM خیلی راحت کلیپ‌های IranNegah رو می‌گیره...

roman82
20-05-2009, 09:36
IDM خیلی راحت کلیپ‌های IranNegah رو می‌گیره...

میشه لطفا راهنمایی کنید
وقتی آدرس ویدیو رو به idm وارد می کنم صفحه html دانلود میکنه!

malkemid
20-05-2009, 13:53
برنامه ای می خوام که بتونه ویدیوهای با پسوند aspx رو از سایتهایی که مثل یوتوب ویدیو قرار می دهند دانلود کنه
نمونه این سایتها irannegah.com هست که ویدیوهاش رو نمیشه با IDM یا دانلودرهای دیگه دانلود کرد
اگر سایتی هم باشه که لینک جدید بده واسه دانلود یعنی بشه آدرس رو داد و لینک دانلودی گرفت رو هم معرفی کنید ممنون میشم
با تشکر

تا اونجایی که می دونم aspx پسوند صفحات وب هست..نه فایل ویدئویی...پسوندشو عوض که به یه فایل ویدئویی...ببین چی میشه.

Balrog
20-05-2009, 23:52
میشه لطفا راهنمایی کنید
برای هر کلیپی؟

malkemid
21-05-2009, 02:11
میشه لطفا راهنمایی کنید

نباید مستقیما ادرس رو به idm بدی.آدرس رو تو مرورگر وارد کن...بعد که لود شد یه دکمه سبز رنگ کنار قسمت نمایش ویدئو میاد که اونو بزنی دانلود می کنه.

emando
21-05-2009, 09:05
پسوند فایل های سایت youtube که خیلی بیکیفیت هستن flv هستن .فایل های flv کیفیت تصویر پایینی داره برای دانلود فایل های مورد نظر با کیفیت بهتر به سایت زیر مراجعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل های این سایت دارای فایل های با پسوند divx (کیفیت dvd)است . برای مشاهده آنها هم به برنامه divx player نیاز دارید. برای دانلود کافی است روی کلیپ مورد نظر رفته راست کلیک نمایید و گزینه save target as را انتخاب کنید.

roman82
21-05-2009, 11:25
برای هر کلیپی؟

ویدیوهایی که پسوند aspx دارند اینطور دانلود میشوند

roman82
21-05-2009, 11:34
نباید مستقیما ادرس رو به idm بدی.آدرس رو تو مرورگر وارد کن...بعد که لود شد یه دکمه سبز رنگ کنار قسمت نمایش ویدئو میاد که اونو بزنی دانلود می کنه.

هیچ دکمه سبزرنگی برای دانلود نیومد!
شما خودت یه لطفی کن سری به این سایت بزن ما رو راهنمایی کن که چطور دانلود کنیم
irannegah.com
ممنون

SAMCRO
21-05-2009, 11:42
سلام به بچه های گل روزگار !!!
اقا ما از بروبکس دایال ابی هستیم !
قبلا یادمه یه سزی سایتا بودن که یوتیوب رو خودشون اوول لچ می کردن بعد کیفیتش رو می شد بایین اورد مثلا 3gp کرد ! الان هم هستن ؟؟؟ اگه هستن لطف کنید بی زحمت

Balrog
21-05-2009, 12:13
افزونه‌ی Greasemonkey رو برای FireFox نصب کنید و بعدش اسکریپت Download from YouTube رو روش پیاده کنید... کلیپ‌های YT رو در سه فرمت MP4، 3GP، و FLV بهتون می‌ده.

Balrog
21-05-2009, 12:14

roman82
22-05-2009, 20:14
فایل ویدیو با پسوند aspx رو چطور دانلود میشه کرد؟

Balrog
22-05-2009, 23:28
عزیز aspx. که فایل ویدئو نیست... همون‌طور که یکی از بچه‌ها گفت خیلی راحت اون فلش سبز رنگ رو اگه کلیک کنی کار حله. اگه ظاهر نمی‌شه، تنظیمات قسمت Customize IDM menu items in context menu of browsers (تب General) رو در IDM چک کن...

اگه باز هم موفق نشدی، در سورس صفحه‌ی حاوی ویدئو عبارت flv. رو سرچ کن، راحت لینک فایل رو پیدا می‌کنی (در مورد سایت IranNegah.com).

gog2000
25-05-2009, 12:35
از این روش هم برای دانلود فایلهای flv می توانید استفاده کنید

alm_4890
26-05-2009, 08:36
سلام
نرمافزار گابر دانلود نشد لطفا کمک کنین ممنون میشم

roman82
26-05-2009, 12:46
عزیز aspx. که فایل ویدئو نیست... همون‌طور که یکی از بچه‌ها گفت خیلی راحت اون فلش سبز رنگ رو اگه کلیک کنی کار حله. اگه ظاهر نمی‌شه، تنظیمات قسمت Customize IDM menu items in context menu of browsers (تب General) رو در IDM چک کن...

اگه باز هم موفق نشدی، در سورس صفحه‌ی حاوی ویدئو عبارت flv. رو سرچ کن، راحت لینک فایل رو پیدا می‌کنی (در مورد سایت IranNegah.com).

در idm تنظیمات رو طبق نوشته شما تغییر دادم اما باز هم نتیجه نداد و ضمنا سرچ هم جواب نداد
راه دیگه ای هست؟

Balrog
26-05-2009, 13:18
چطور سرچ جواب نداد؟! لینک کلیپی که می‌خوای بگیری رو بده.

Balrog
26-05-2009, 13:21

JING3LKHAN
26-05-2009, 13:40
دوستان عزیز خودتونو خیلی درگیر میکنین.با روشی که میگم نرم افزار های در یافت flv تونو دیلیت کنین و با خیال راحت با قابلیت resum شروع به دانلود کنید!!
مثال:ما میخواهیم این فایل flv رو از you tube دان کنیم.

کافیه بعد کلمه youtube یه mp4 اضافه کنیم.مانند شکل پایین

بعد یه لینکی میاد با قابلیت resume که با IDMN میشه دانلودش کرد
دعامون کنید و ممنون از همه

shiningphoenix
07-06-2009, 15:59
سلام

بهترین نرم افزار برای دانلود از یو تیوب چی هست؟

آیا روی سایت یوتیوب ویدیو های فول اسکرین با کیفیت عالی هم وجود داره ؟

Ghaioom
08-06-2009, 06:44
سلام

بهترین نرم افزار برای دانلود از یو تیوب چی هست؟

سلام
نرم افزار نمیخواد
تو گوگل سرچ کن "دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار" و برای دانلود سایت هم میاره هم نرم افزار
اینم دو سایت دانلود از یوتیوب آدرس میدی برات دو تا پسوند ویدیویی میده

shiningphoenix
08-06-2009, 13:34

آیا با تغییر فرمت ویدیو ها میشه کیفیت رو تغییر داد؟

mehdi2008ooo
17-06-2009, 17:14
نرم افزاری برای دانلود از youtube
سلام دوستان
اگر در جریان باشید چند روزی میشه سایت youtube.com ----- شده با هیچ نرم افزار و فیلترشکنی نمیشه
از دانلود کرد از دیروز هم که فایل تصویری از خود سایت هم play نمیشه
من چند تا آموزش از این سایت میخام خیلی هم ضروریه ولی نمیتونم اگر ترفندی برای دور زدن youtube بلدید که جواب هم میده بزارید ممنون میشم:20:

Gamemaster
17-06-2009, 17:51
شما كه خودت تمام راههارو رفتي نشده ديگه چه انتظاري از ما داري:31:
ولي اگه كسي بلده بگه ماهم فيض ببريم

Oracle_Eldorado
17-06-2009, 18:27
بهترین سایت برای دانلود از Youtube
مثلا شما آدرس یه سایت Youtube داری به این صورت :

شما به آخر Youtube کلمه ی Mp4 هم اضافه کنید و Enter بزنید صفحه ی جالبی رو میبینید !
مثلا اینطوری :

با دانلود منجر هم میتونید دانلود کنید .

M.etallic.A
21-06-2009, 00:10
هیچ کدوم از این راهها کار نمیکنه ؟ کسی راه جدیدی بلد نیست ؟ به نظر میرسه با ف یل تر شدن یوتیوب دانلود با روشهای بالا غیرممکن شده. یه سایتی باشه که فیلم رو تو سرور خودش بریزه و بعد از اونجا دانلود کنیم.

farshif
21-06-2009, 00:17
هیچ کدوم از این راهها کار نمیکنه ؟ کسی راه جدیدی بلد نیست ؟ به نظر میرسه با ف یل تر شدن یوتیوب دانلود با روشهای بالا غیرممکن شده. یه سایتی باشه که فیلم رو تو سرور خودش بریزه و بعد از اونجا دانلود کنیم.
youtube واسه من هم فی لتره این روش که دوستمون اینجا گفتن کار میکنه.سایت keepvid.com , اضافه کردن pwn قبل از youtube با فی لتر شدن youtube از کار افتاده ولی این روش جواب میده

بهترین سایت برای دانلود از Youtube
مثلا شما آدرس یه سایت Youtube داری به این صورت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما به آخر Youtube کلمه ی Mp4 هم اضافه کنید و Enter بزنید صفحه ی جالبی رو میبینید !
مثلا اینطوری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا دانلود منجر هم میتونید دانلود کنید .

Gamemaster
21-06-2009, 00:26
اقا به هر زربوزوري وارد سايت ميشم ولي ازم كدي ميخاد كه بنويسم منم مينيويسمش ولي هيچ اتفاقي نميفته چرا؟

M.etallic.A
21-06-2009, 00:29
youtube واسه من هم فی لتره این روش که دوستمون اینجا گفتن کار میکنه.سایت keepvid.com , اضافه کردن pwn قبل از youtube با فی لتر شدن youtube از کار افتاده ولی این روش جواب میده

از این روش هم استفاده کردم. دانلود میشه ولی سرعتش به شدت پایینه و تازه بعد از دانولد چند کیلوبایت صفر میشه سرعت.

faxford
21-06-2009, 11:55
سلام دوستان من درایور کارت tv pixel view model: pv-cl544xp رو می خوام اگر لینک دانلود درایورش رو بذارید ممنون مییشم

tekken god
21-06-2009, 14:27
سلام

سلام دوستان من درایور کارت tv pixel view model: pv-cl544xp رو می خوام اگر لینک دانلود درایورش رو بذارید ممنون مییشم
دوست عزیز این پست به اینجا مربوط نیست . در بخش مربوطه درخواست کنید .
-----------------------------------------------------------------------------------------
خوب دوستان من یه روش بلدم که به راحتی می شه با keepvid از یوتوب دانلود کرد .
ولی چون اینجا گفتنش خلاف قوانینه ؛ هر کی می خواد یه تشکّر از این پست بکنه یا یه پ.خ بفرسته تا من براش پ.خ بدم و توضیح کامل بدم .
اینم بگم خودم تا حالا 5-4 تا فیلم رو به راحتی دانلود کردم بدون کاهش سرعت ( که قبلاً مشکلم مثل اوّلین پست همین صفحه بود )
فقط Resume نداره .
مؤفّق باشید .

tekken god
21-06-2009, 14:28
نمیدونم چرا دو تا پست شد . مدیران لطفاً حذف کنن . در ضمن تشکّر و اینا تو پست قبلی .

M.etallic.A
21-06-2009, 19:02
من که از هر روشی استفاده کردم نشد. اصلا انگار طلسم شده. هیچ جوره نمیتونم فیلمهای یوتیوب رو ببینم چه برسه به اینکه دانلود کنم. صفحه باز میشه ولی سیاه میمونه و هر چی پلی میزنم اتفاقی نمیفته. با این سایتها هم لینکشو میگیرم دانلود کنم دو سه کیلوبایت که دانلود شد سرعت صفر میشه و دیگه ادامه پیدا نمیکنه.

SIMON137
21-06-2009, 19:30
من که از هر روشی استفاده کردم نشد. اصلا انگار طلسم شده. هیچ جوره نمیتونم فیلمهای یوتیوب رو ببینم چه برسه به اینکه دانلود کنم. صفحه باز میشه ولی سیاه میمونه و هر چی پلی میزنم اتفاقی نمیفته. با این سایتها هم لینکشو میگیرم دانلود کنم دو سه کیلوبایت که دانلود شد سرعت صفر میشه و دیگه ادامه پیدا نمیکنه.

یک نرم افزاری بود یادم هست برای دیدن فیلم از اینگونه سایت ها به صورت آنلاین . با اون تست کن ببین میشه یا نه.
اسمش Ashampoo ClipFinder HD هست. با آخرین ورژنش تست کن

shiningphoenix
29-06-2009, 13:13
با ذخیره کردن ویدیو های یوتیوب روی کامپیوتر ممکنه سیستم ویروسی بشه ؟

SIMON137
29-06-2009, 13:29
با ذخیره کردن ویدیو های یوتیوب روی کامپیوتر ممکنه سیستم ویروسی بشه ؟
اگر مستقیم از خود سایت یوتیوب باشه فکر نمی کنم ویروسی بشه . بعضی سایت ها که میری شبیه یوتیوب و نمی تونی ویدئوهاشون رو ببینی و دانلود کنی میگن فلش پلیر دانلود کن و یکسری چیزها دیگه که تو اون ممکنه ویروس باشه و هنگام نصب برنامه ، روی کامپیوتر نصب بشه .

kotlet110
10-07-2009, 09:44
بهترین راه دانلود راحت و بی دردسر فیلمهای یوتیوب استفاده از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش. دقیقا مثل سایت keepvids هست با این تفاوت که بدون کاهش سرعت میتونید با 4 فرمت و کیفیت متفاوت دانلود کنید . ف ی ل ت ر هم روش اثری نداشته تا حالا . دوستان همین الان امتحان کنن تا خودشون ببینن .

ali_disslove
10-07-2009, 16:34
من ميخوام يه چند تا فيلمه ماله گوشيه 5800 هست ببينم اما ميگه ----- شده ---حالا چي كار كنم آيا راهي هست بشه اين يه سايت رو باز كرد ؟؟؟

Hamed 360
26-07-2009, 13:44
میشه یکی لطفا لینک دانلود Km Player رو بزاره !؟ راستی رو ویستا کار میکنه !؟

momo
11-08-2009, 02:14
دوستان از نرم افزار IDM Internet download manager استفاده کنید مثل آب خوردن از یوتوب دانلود می کنید

mac_world
11-08-2009, 15:09
سلام من بدبخت با 10000000 مشکل این فایلها را گرفتم حالا باز نمیشه چون فرمتشون FLAC هست این لعنتی با چی باز میشه
ممنون

malkemid
11-08-2009, 15:33
میشه یکی لطفا لینک دانلود Km Player رو بزاره !؟ راستی رو ویستا کار میکنه !؟

رو ویستا و سون هم کار می کنه....

سلام من بدبخت با 10000000 مشکل این فایلها را گرفتم حالا باز نمیشه چون فرمتشون FLAC هست این لعنتی با چی باز میشه
ممنون

سلام...مهم اینه که شما کدک مورد نظر رو داشته باشی....بعد با اکثر برنامه ها باز میشه به راحتی...شما آخرین ورژن klite mega codec pack رو نصب کن حله.

mac_world
11-08-2009, 15:35
و یه سوال دیگه لطفا که الان به ذهنم رسید خوب یو توب که میدونید الان اونجوریه (فی@@@لت@@ر) من با فی@@@لت@@ر@@شکن میرم میخوام ویدیو دانلود کنم مینویسه
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Get the latest Flash player]
من اون javascript از کجا باید خاموش کنم اگه به ویدوز ربط داره من xp هستم
بعد یه سوال دیگه من از کدوم فی@@ل@@ر@شکن استفاده کنم که بگذاره دانلود کنم میشه یکی معرفی کنید
ممنون

mac_world
11-08-2009, 15:40
رو ویستا و سون هم کار می کنه....

سلام...مهم اینه که شما کدک مورد نظر رو داشته باشی....بعد با اکثر برنامه ها باز میشه به راحتی...شما آخرین ورژن klite mega codec pack رو نصب کن حله.
خوب رفیق قبول ولی من تاحالا این کارو نکردم اصلا از کجا بگیرم اون codec را من این برنامه ها رو دارم و اگه نصب میخواد بگو چه جوری این کارو کنم
kmplayer
smplayer
realplayer
vplayer
alshow
لطفا راهنمایی کنین

irainian
13-08-2009, 11:56
سلام وقتی فیلم از you tube با download manager دانلود میکنم بعد با km player وvcl باز می کنم error قعد فهئث ldni ,fhc kldai ولی انلاین می تونم نگاش کنم با فرمت flv

irainian
13-08-2009, 12:58
[quote=irainian;4080890]سلام وقتی فیلم از you tube با download manager دانلود میکنم بعد با km player وvcl باز می کنم error میده runtime ولی انلاین می تونم نگاش کنم با فرمت flv

xero.1992
16-08-2009, 02:04
من زمانی که باز بود با IDM دانلود می کردمو راااحت با K-Lite می دیدم....البته بگم که K-Lite برای کسایی که با تمام فرمت ها سرو کار دارند همچیو می خان باز شه بهترینه...حرفه ای تره

Dark Knight65
18-08-2009, 13:24
سلام وقتی فیلم از you tube با download manager دانلود میکنم بعد با km player وvcl باز می کنم error قعد فهئث ldni ,fhc kldai ولی انلاین می تونم نگاش کنم با فرمت flv

يا کدک رو نصب کن يا اينکه با نرم افزار vlc player ببين:46::10:

m_sport
19-08-2009, 00:44
چجوري ميشه با بهترين كيفيت ممكن از youtube دانلود كرد؟

sm6m10
19-08-2009, 08:20
رفیق میشه بگین چجوری وارد you tube بشم (ف@@@@ی@@@@ل@@@@@ت@@@@@@@ر@@@ه@@@)
اگر اینجا نمیتونین خصوصی میگین مرسیییییییییییییییییییییی یییی:11:

S!NA_AHMADI
19-08-2009, 10:22
با نرم افزار یوتیوب دانلودر ! سرچ کن پیدا میشه ! البته فروشی هست ! از نسخه Trial استفاده کنی جواب میده

Masоud
20-08-2009, 13:45

سلام

باید لینک های فیلم ها را به صورت HD دانلود کنید.

لینک فیلم HD رو قسمت پایین Paste کنید و دانلود کنید.

رفیق میشه بگین چجوری وارد you tube بشم (ف@@@@ی@@@@ل@@@@@ت@@@@@@@ر@@@ه@@@)
اگر اینجا نمیتونین خصوصی میگین مرسیییییییییییییییییییییی یییی:11:

فعلا ق ی ل ط ر هستش.

موفق باشید :40:

sm6m10
21-08-2009, 05:22
سلام

فعلا ق ی ل ط ر هستش.

موفق باشید :40:بقیه چه طوریدان میکنند:11::11:

Masоud
22-08-2009, 12:28
بقیه چه طوریدان میکنند:11::11:
سلام

با استفاده از ق ی ل ش ک ن .

simorgh.t
23-08-2009, 04:24
براي ديدن كليپها با فرمت flv مي تونيد از KM Player استفاده كنيد .
براي دانلود هم ، هم ميتونيد از سايتي كه دوستمون گفته استفاده كنيد و هم از اين نرم افزاري كه براي دانلود ميذارم .
لينك دانلودش اينه :

sm6m10
23-08-2009, 15:47
سلام

با استفاده از ق ی ل ش ک ن .

جناب مسعود خان اگر میشهبا پیغام خصوصی مرا راهنمایی کنید ممنون میشدیم:40:

m_sport
27-08-2009, 00:33
[quote=mvmmasoud;4107705]سلام

سلام
مگه هر فيلمي HD ايش هم هست؟

saman3230
27-08-2009, 00:40
:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینترنت دانلود منیجر

m_sport
27-08-2009, 16:32
سلام
اخرش نفهميديم چجوري ميشه يه فيلم مشخص رو از يوتيوب با بهترين كيفيت ممكن دانلود كرد؟
اون HD كه گفتيد .....همه فيلمي كه HD ايش نيست .هست؟
اين ساتهايي كه URL رو توش paste ميكنيم كيفيت هاشون فرق داره؟
ديگه چه راهي هست؟

m_sport
27-08-2009, 16:36
سلام
چجوري ميشه يه فيلم مشخص از يوتيوب رو با بهترين كيفيت ممكن دانلود كرد؟
اون HD كه گفتيد.....همه فيلمي كه HD ايش نيست هست؟
اين سايتهايي كه URL رو توش Paste ميكنيم كيفيت هاشون فرق داره؟
ديگه چه راهي هست؟

simorgh.t
27-08-2009, 21:50
دوست عزيز ، براي دانلود بهترين كيفيت از سايت زير استفاده كن :

موفق باشي.

xxstar
01-09-2009, 20:51
تبديل آنلاين به هر فرمتي +دانلود در:

PersianMatrix
01-09-2009, 20:57
دانلود از سایت Youtube:
3. استفاده از IE
اینکه چجوری جواب میده را در یک وقت کافی براتون میذارم، ولی اگر هر سه این ها بر روی سیستم شما نصب باشه (که من اونا رو از همین سایت دانلود کردم و می تونید با سرچ پیداش کنید) با باز کردن سایت یوتوب گزینه به اسم دانلود بالای فایل های ویدئو و فلش ظاهر میشه که با کلیک بر روی اون توسط IDM دانلود میشن.

درخواست نرم افزار:
نرم افزاری برای تبدیل flv به 3gp می خواستم.
دونکته:
1. واقعا جواب بده
2. تریال و فیری نباشه

football-lover
02-09-2009, 21:07
سلام من با اربیت دانلُد میکُنم بعد از دیسی شدن میگِِه mirror not found

Blind Guardian
02-09-2009, 22:02
سلام راستش وقت نشد کل تاپیک رو بخونم :31:
می خواستم بگم یک نرم افزار برای تبدیل flv برای تبدیل به فرمتهای دیگه بهم معرفی کنید ممنونم از کمکتون فراوان:11:

Masоud
03-09-2009, 00:27
سلام راستش وقت نشد کل تاپیک رو بخونم :31:
می خواستم بگم یک نرم افزار برای تبدیل flv برای تبدیل به فرمتهای دیگه بهم معرفی کنید ممنونم از کمکتون فراوان:11:
سلام

باید اول اینجا سرچ میکردید :

خدمت شما :

FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9.1108

Blind Guardian
03-09-2009, 04:30
سلام

خدمت شما :

ممنونم از لینک و نرم افزاری که معرفی کردین اما نمی دونم چرا هیچ نرم افزاری نمی تونه یک فایل flv رو تبدیل کنه در حالی که فرمت این ویدئو نوشته شدهFlash Video File به دلیل خیلی از مسایل امنیتی قادر هم نیستم این فایل رو تو انجمن آپلود کنم :18: با این حال ممنون از کمکتون فراوان:11:

PersianMatrix
03-09-2009, 10:25
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

آقا ممنون
فول ورژن هستش یا تریاله؟

Masоud
03-09-2009, 14:16
آقا ممنون
فول ورژن هستش یا تریاله؟
سلام

این تصویرشه :

اینطور که بنظر میاد Full باشه.

راستش من خودم هنوز امتحانش نکردم.

m_sport
03-09-2009, 15:26
سلام
بعضی از فیلمهای یوتیوب هست که زیر صفحه HQ داره ....اگه بخوام با سایتهایی مثل keepvid به صورت HQ دانلود کنم باید چه کار کرد؟

Masоud
03-09-2009, 18:15
سلام
بعضی از فیلمهای یوتیوب هست که زیر صفحه HQ داره ....اگه بخوام با سایتهایی مثل keepvid به صورت HQ دانلود کنم باید چه کار کرد؟
سلام

فکر کنم منظورتون HD باشه .

اول روی HD کلیک کنید تا فیلم بصورت HD اجرا بشه بعد لینک اون صفحه رو بذار تو سایت و دانلود کن.

m_sport
04-09-2009, 17:34
سلام

فکر کنم منظورتون HD باشه .

اول روی HD کلیک کنید تا فیلم بصورت HD اجرا بشه بعد لینک اون صفحه رو بذار تو سایت و دانلود کن.

نه بعضی فیلمها HQ هم داره ....زیر صفحه هست ....مثل این

Masоud
05-09-2009, 00:25
نه بعضی فیلمها HQ هم داره ....زیر صفحه هست ....مثل این
سلام

متاسفانه فعلا ق ی ل ط ر هستش.

خب به همون طریقی که گفتم منتها واسه HQ عمل کنید .

Amir Hossein
09-09-2009, 16:33
سلام
من چند تا فايل FLV دارم كه ناقص هستش
نميشه عقب و جلو كرد
چند تا نرم افزار امتحان كردم كه بشه اونجايي كه سالم هستش رو بريد ولي كار نكرد
حالا شما ميتونيد يه نرم افزار بدرد بخور بديد

Masоud
09-09-2009, 23:26
سلام
من چند تا فايل FLV دارم كه ناقص هستش
نميشه عقب و جلو كرد
چند تا نرم افزار امتحان كردم كه بشه اونجايي كه سالم هستش رو بريد ولي كار نكرد
حالا شما ميتونيد يه نرم افزار بدرد بخور بديد
سلام

از این استفاده کن ببین بدردت میخوره

FLV Splitter

tashakkor
10-09-2009, 16:26
چرا این سایت فیلـتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Amir Hossein
10-09-2009, 17:12
سلام

از این استفاده کن ببین بدردت میخوره

FLV Splitter

لينك مورد داره!

Masоud
10-09-2009, 17:21
لينك مورد داره!
سلام

شرمنده

این رو ببین :

Amir Hossein
10-09-2009, 18:39
سلام

شرمنده

این رو ببین :

من نفهميدم با اين فايل ناشناخته ي 408kb بايد چه كار كنم

Masоud
10-09-2009, 18:47
من نفهميدم با اين فايل ناشناخته ي 408kb بايد چه كار كنم

سلام

بعد از اینکه فایل رو از حالت فشرده خارج کردی باید این فایل رو نصب کنی.

قبل از نصب این فایل باید Klite Codec pack رو نصب کرده باشی .

برای نصب میری تو Run و طبق تصویر عمل میکنی :

این جا روهم بخون :

mnd62m
11-09-2009, 12:52
عزيزان ضمن خسته نباشيد
عذرخواهدي منو بپذيريد نخواستم بخاطر يك درخواست كوچك تايپيك جديد ايجاد كنم

من نرم افزار فتو شاپ 7 رو دارم فقط فايل setup ‌ برنامه به علت ويروسي شده توسط آنتي ويروس پاك شده
من فقط فايل setup ‌رو ميخوام كه يكي زحمت زيپ كردن و آپ توي فروم رو برام بكشه
فعلا دستم به جايي بند نيست تا بتونم از جاي ديگه تهييه كنم

من ديال آپ دارم و گرنه خوم نرم افزار كامل رو دانلود ميكردم
بازم شرمنده

mnd62m
11-09-2009, 14:27
عزيزان
من متوجه شدم كه بد جايي پست زدم
ولي لطفا جوابمو بديد

mnd62m
11-09-2009, 19:18
اگه آدم رو ... هم بدين بهتر از بي محليه
:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

mmyekybod2009
25-09-2009, 20:42
سلام , من شنيدم كه يه برنامه اي هست كه باهاش ميشه از سايت YouTube ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ويدئوها رو دانلود كرد اگر لينك دانلودش رو دارين لطفا" بذارين...

با سلام
نيازي به نرم افزار براي اين كار نيست كافيه كه شما به سايت زير مراجعه كنيد و آدرس فايل مورد نظر را در اون سايت وارد كنيد :

البته نرم افزار orbit downloader هم هست ولي من كار باهاش رو بلد نيستم.

tashakkor
27-09-2009, 00:10
عزيزان ضمن خسته نباشيد
عذرخواهدي منو بپذيريد نخواستم بخاطر يك درخواست كوچك تايپيك جديد ايجاد كنم

من نرم افزار فتو شاپ 7 رو دارم فقط فايل setup ‌ برنامه به علت ويروسي شده توسط آنتي ويروس پاك شده
من فقط فايل setup ‌رو ميخوام كه يكي زحمت زيپ كردن و آپ توي فروم رو برام بكشه
فعلا دستم به جايي بند نيست تا بتونم از جاي ديگه تهييه كنم

من ديال آپ دارم و گرنه خوم نرم افزار كامل رو دانلود ميكردم
بازم شرمنده

شما می تونید یه تایپیک جدید برای سوالتون ایجاد کنید.:10:

موفق باشید

abol_fa
11-10-2009, 21:52
یه سوال من فیلم های یو تیوب رو با اینترنت دانلود منیجر میگیرم اما وقتی میخوام اجرا کنم با هر سیستمی و هر پلیری که امتحان میکن سیستم هنگ میکنه

Alamate Soal
15-10-2009, 13:58
من نرم افزار برا تبديل فايل هاي .flv به فايل هاي ويدئوي ديگر رو لازم دارم

Ghaioom
15-10-2009, 14:31
نرم افزار effectmatrix Total Video Converter سرچ کن پیدا میکنی.

Masоud
16-10-2009, 13:20

سلام

پست اول همین تاپیک

FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9

Moyea FLV to Video Converter Pro

m_sport
05-11-2009, 15:38
سلام
این روزا که هم youtube فیلتره هم دانلود سایتهایی مانند youddl.com و keepvid.com و youtubecatcher.com بسته هست هیچ راهی برای دانلود از youtube هست؟؟

4870x2
05-11-2009, 15:58
keepvid.com
مگه مشکلی داره؟

m_sport
05-11-2009, 16:04
بله دیگه!!!
کار نمیکنه !!
مگه برا شما کار میکنه؟

a.z.p.z
05-11-2009, 16:36
برای بنده هم مشکل داره ممنون میشم یه راه دیگه بگید همه سایت ها برا من مشکل داره !!!

m_sport
08-11-2009, 01:18
اینجا هیچکی نمیدونه؟!!
یا میترسه بگه؟!!!:31:

*hamedkhatar*
09-11-2009, 22:20
سلام
لطفا لینک برنامه ای رو که میشه کلیپها یوتیوب رو دانلود کرد رو برام بگذارید
ممنون

mac_world
09-11-2009, 22:27
سلام میشه یه برنامه برای تبدیل فایل flv به avi یا mp4 معرفی کنید
ممنون

mamo
09-11-2009, 22:32
سلام میشه یه برنامه برای تبدیل فایل flv به avi یا mp4 معرفی کنید
ممنون
شما چشمهاتو میبندی پست میدی؟
پست اول این صفحه رو ندیدی؟
یا اولین پست تاپیک؟

قوی ترین برنامه به نظرم اینه:
Xillisoft Video Converter

شلمان
18-11-2009, 21:35
اینا چشماشون بستس که هیچ حال و حوصله گشت زدن ندارن خیلی تنبلن
keepvid.com هیچ مشکلی نداره من راحت هرچی بخوام دانلود میکنم

mamo
18-11-2009, 23:33
Only

Vahid67
30-11-2009, 14:48
دوستان من FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod, Zune Converter V3.9 رو دانلود کردم ولی این ارور رو میده ...
No decoder to decode this file ویندوزم 7 هست و k-lite هم نصب هستش....

zeus7610
19-12-2009, 12:53
سلام و خسته نباشید برای سایتهای مشابه این نرم افزارها وسایتها کار نمیکنه؟ اونا هم پسوندشون flv هست ولی می نویسه link not found یعنی لینک دانلود رو پیدا نمی کنه؟ راهی به ذهنتون میرسه؟

Vahid67
19-12-2009, 18:51
سلام و خسته نباشید برای سایتهای مشابه این نرم افزارها وسایتها کار نمیکنه؟ اونا هم پسوندشون flv هست ولی می نویسه link not found یعنی لینک دانلود رو پیدا نمی کنه؟ راهی به ذهنتون میرسه؟

شما باید نرم افزار InternetDownload Manager رو نصب کنید هرچی FLV ببینه میتونه دانلود کنه حتی تیلیغات سایتها!!!!!

G U L D A N
20-12-2009, 14:47
با سلام
جدیدا youtube ف ی ل ت ر شده
اگه روشی هست که من بتونم کلیپ ها رو به صورت mp4 دانلود کنم بگین؟
ممنون

zeus7610
20-12-2009, 16:25
شما باید نرم افزار InternetDownload Manager رو نصب کنید هرچی FLV ببینه میتونه دانلود کنه حتی تیلیغات سایتها!!!!!
نمی کنه؟
میشه بگین چطوری؟ آخه اصلا لینک دانلود رو نمی تونه شناسائی کنه انگار مخفی اش کرده باشن

A.M.D.D.E.V.I.L
20-12-2009, 16:28
برو از سايت savevid.com هر چيزي ميخواي download كن

samira065
20-12-2009, 16:43
سلام.

من میخوام این رو دانلود کنم

با آی دی ام و انواع و اقسام برنامه های دانلود فلش هم زدم نشد
یکی راهنمایی کنه لطفا:41:

Masоud
20-12-2009, 18:21
با سلام
جدیدا youtube ف ی ل ت ر شده
اگه روشی هست که من بتونم کلیپ ها رو به صورت mp4 دانلود کنم بگین؟
ممنون

سلام

سلام.

من میخوام این رو دانلود کنم

با آی دی ام و انواع و اقسام برنامه های دانلود فلش هم زدم نشد
یکی راهنمایی کنه لطفا:41:

برای دانلود کردن باید پول بدید و عضو شید.

نرم افزار Real Player رو برای دانلود کردن امتحان کن .

EXTREME
20-12-2009, 18:41
از این سایت استفاده کنین

دراین سایت علاوه بر اینکه شما کلیپ های یوتیوب رو دانلود کنید میتونید از google video هم دانلود کنید کافیست لینک کلیپ رو در جای خالی کپی کنید
در این سایت امکان convert کلیپها نیز وجود دارد

samira065
20-12-2009, 19:40
سلام

برای دانلود کردن باید پول بدید و عضو شید.

نرم افزار Real Player رو برای دانلود کردن امتحان کن .

مگه ریل پلیر مال دانلود هم هست؟

Proeex
20-12-2009, 19:42
بله

اگه ریل پلیر نصب باشه و ویدئویی توی مرورگر در حال اجرا باشه واکنش نشون میده
مثل فایر فاکس که هنگام نصب نرم افزار افزونه ریل هم نصب میشه و میتونید باهاش دانلود کنید

samira065
20-12-2009, 19:44
از این سایت استفاده کنین

دراین سایت علاوه بر اینکه شما کلیپ های یوتیوب رو دانلود کنید میتونید از google video هم دانلود کنید کافیست لینک کلیپ رو در جای خالی کپی کنید
در این سایت امکان convert کلیپها نیز وجود دارد
متاسفانه این سایت هم پیداش نکرد
از این سایتها دارم منم اما این یکیو نمی تونن پیدا کنن. :41:

samira065
20-12-2009, 20:42
بله

اگه ریل پلیر نصب باشه و ویدئویی توی مرورگر در حال اجرا باشه واکنش نشون میده
مثل فایر فاکس که هنگام نصب نرم افزار افزونه ریل هم نصب میشه و میتونید باهاش دانلود کنید
ریل نصب کردم برداشت یه چیزی دانلود کرد منتها باز نمیشه و تازه حجمش فقط 200 کیلوئه !!!!!!!!

Proeex
20-12-2009, 21:41
از خود IDM هم میتونید استفاده کنید
هنگام نمایش ویدئو یه نواری بالای ویدئو میاد که با کلیک روی اون میتونید ویئو رو دانلود کنید

بیشتر رو اینجا بخونید:

r_22009
23-12-2009, 18:18
دوستمون راست می گن idm توپه اما این سایت هم هست برا تبدبل لینک یوتیوب به لینک دانلود

نرم افزار youtube downloader هم خوبه

hassan_sia
31-12-2009, 00:51
آقا جان !

شما با فایرفاکس برو این افزونه رو هم بنصب :

a.z.p.z
01-01-2010, 00:23
DAR barname orbit ham mitonid estefade konid be sharti ke Grab++ ro faal karde bashid ...

AM 241
01-01-2010, 10:51
DAR barname orbit ham mitonid estefade konid be sharti ke Grab++ ro faal karde bashid ...

از شما با این همه پست بعیده قوانین یادت بره:10:

مومیایی
04-01-2010, 13:53
بنده از وقتي كه Real Player 11 رو نصب كردم با سرعت 128 تا الان چيزي نزديك به 10 گيگ از يوتيوب دانلود داشتم!

بعد از دانلود ، خود برنامه فايل با پسوند flv رو اجرا ميكنه. در اصل real در نسخهء جديدش تبديل شده به يك برنامه همه كاره!!!

mhshaker71
07-01-2010, 22:18
سلام
من یه برنامه برای لود ویدیو های youtube می خواستم چون مرورگر نصفه نیمه لود می کنه
ممنون

mhshaker71
09-01-2010, 16:44
خبری نشد دوستان؟

killerj
10-01-2010, 09:36
خبری نشد دوستان؟

سلام
لینکشو کپی کن توی سایت savetube.com
بعد دانلودش کن

mhshaker71
10-01-2010, 13:06
سلام
لینکشو کپی کن توی سایت savetube.com
بعد دانلودش کن

نه نمی خوام دانلود کنم فقط می خوام ببینم

davy jones
11-01-2010, 16:09
سلام.
ایا سایتی وجود داره که لینک دانلود از یوتیوب رو به فورمت 3gp بده؟
ممنون

Masоud
11-01-2010, 17:52
سلام.
ایا سایتی وجود داره که لینک دانلود از یوتیوب رو به فورمت 3gp بده؟
ممنون
سلام

davy jones
11-01-2010, 20:33
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

مسعود خان! این پستی که آدرسشو دادی، توش آدرسیه که خرابه. بقیه چیزایی هم که توش بوده به علت خلاف قوانین بودن توسط مدیران حذف شده. میشه همینجوری توضیح بدی چی میخواستی بگی؟

Masоud
12-01-2010, 01:37
مسعود خان! این پستی که آدرسشو دادی، توش آدرسیه که خرابه. بقیه چیزایی هم که توش بوده به علت خلاف قوانین بودن توسط مدیران حذف شده. میشه همینجوری توضیح بدی چی میخواستی بگی؟
سلام

آدرسی که درونش قرار داره سالمه عزیز.

میتونی بری و فیلم رو با هر فرمتی دانلود کنی.

اون چیزی هم که شما فکر میکنی پاک شده ، امضای ایشون هست که خودشون نوشتند.

haammhaamm
31-01-2010, 23:12
نرم افزار youtube downloader را از سرچ گوگل برای دانلود از این سایت ها می توانید پیدا کنید

san82
10-02-2010, 00:08
من توی سایتی یه ویدیو دیدم که فلش بود .یه علامت پلی وسطش داشت چه جوری میشه بدون پلی کردن کامل ویدیو اونو دانلود کرد؟

Masоud
10-02-2010, 15:29
من توی سایتی یه ویدیو دیدم که فلش بود .یه علامت پلی وسطش داشت چه جوری میشه بدون پلی کردن کامل ویدیو اونو دانلود کرد؟
سلام

3 صفحه ی آخر همین تاپیک رو بخونید همه چیز دستگیرتون میشه .

P3FE
10-02-2010, 21:50
ببخشید ، من تو سیو کردن فیلم های یوتیوب به مشکل بر خوردم.البته تو چند روز اخیر . وقتی لینک های دانلود رو به IDM میدم ، دانلود نمی کنه!:41:

Masоud
10-02-2010, 23:51
ببخشید ، من تو سیو کردن فیلم های یوتیوب به مشکل بر خوردم.البته تو چند روز اخیر . وقتی لینک های دانلود رو به IDM میدم ، دانلود نمی کنه!:41:
سلام

تا حالا چند بار گفته شده.

در این یکی دو هفته تمام ویدئوهای آنلاین بسته شده اند و امکان تماشا و دانلود وجود نداره.

معلوم هم نیست که این وضعیت تا کی ادامه داره.

delnavazan
13-02-2010, 21:19
بنده از وقتي كه Real Player 11 رو نصب كردم با سرعت 128 تا الان چيزي نزديك به 10 گيگ از يوتيوب دانلود داشتم!

بعد از دانلود ، خود برنامه فايل با پسوند flv رو اجرا ميكنه. در اصل real در نسخهء جديدش تبديل شده به يك برنامه همه كاره!!!

دوست عزیز، ممنون میشم یه کم بیشتر توضیح بدی.
الان که وضعیت سایتها اینطوری شده و فلان و فلان .....(خودت بهتر میدونی...) باز هم میتونید دانلود داشته باشید؟
اگه با شرایط فعلی هم میتونید، یه توضیح و آموزش بذار تا بچه ها دعات کنن.
سپاسگزارم

hasibi01
14-02-2010, 11:20
سلام
من تا دیروز که به سایت youtube میرفتم نمیشد هیچ فیلمی رو دید ولی امروز دیدن که رفتم دیدم ف... برداشته شده
الان دیگه میشه دانلود کرد :دی

الان که وضعیت سایتها اینطوری شده و فلان و فلان .....(خودت بهتر میدونی...) باز هم میتونید دانلود داشته باشید؟

اگر از IDM استفاده کنی میشه دانلود کرد!!!

siavashjal
14-02-2010, 11:31
دوست عزیز هنوز ویدئوهای youtube رو نمیشه با idm دانلود کرد. البته ممکنه به isp هم ربط داشته باشه.

hasibi01
14-02-2010, 17:21
من که دارم دانلود میکنم شما رو نمیدونم :46:

Masоud
14-02-2010, 18:17
من که دارم دانلود میکنم شما رو نمیدونم :46:
سلام

درسته .

موقعی که ایشون پست زدند غیرفعال بودند.

یکی دو روزه که درست شدند.

cyrus_achamenian
01-03-2010, 15:23
سلام

من وفتی می خوام با IDM از Youtube دانلود کنم این ارور رو می ده:

مشکل چیه؟؟؟

ممنون از توجهتون

nader_233
15-03-2010, 13:46
سلام

اگه امکان داره یه راه معرفی کنین که بتونم از youtube استفاده کنم.چون ف هست

مرسی

nader_233
15-03-2010, 14:11
سلام

برای استفاده از youtube که ف هست راهی داره؟

مرسی

nader_233
15-03-2010, 17:21
سلام

من از youtube نمیتونم استفاده کنم:41:

شما که استفاده میکنین از چه راهی هست؟

اگه میشه منو راهنمایی کنین

مرسی:46:

hfj
15-03-2010, 17:27
سلام

من از youtube نمیتونم استفاده کنم:41:
شما که استفاده میکنین از چه راهی هست؟
اگه میشه منو راهنمایی کنین
مرسی:46:

لینک فیلم های یو.تیوب رو توی textbox این سایت بنویس، خودش لینک مستقیم با چند تا کیفیت متفاوت بهت تحویل می ده:

cdp
15-03-2010, 19:01
سلام

اگه امکان داره یه راه معرفی کنین که بتونم از youtube استفاده کنم.چون ف هست

مرسی

از این آدرس استفاده کنید...

آی پی های دیگه ای هم هست..باید بگردید پیدا کنید...:46:

charlly
16-03-2010, 01:53
سایت youtobe فیلتر شده چطور میشه بازش کرد؟

charlly
16-03-2010, 02:09
سایتyoutobe فیلتر شده چطور میشه بازش کرد؟

nader_233
16-03-2010, 11:57
hfj جان

این لینکی که دادی ف هست:41:

cdp جان

مرسی از آی پی که دادی:20:

ولی چطوری میتونم از این آدی ها پیدا کنم.میشه منو راهنمایی کنین:46:

مرسی:10:

cdp
16-03-2010, 12:39
خودم هم نمی دونم :31:
من از توی همین پی سی پیدا کردم... تاپیک "دور زدن سایتهای راپیدشیر و ..."

nader_233
17-03-2010, 14:06
این فیلمهاش که پخش نمیکنه

نمیدونین این دیگه برای چی؟:41:

reza_r
17-03-2010, 14:31
ممنون دوست عزیز ip کار کرد!

cdp
17-03-2010, 14:54
این فیلمهاش که پخش نمیکنه

نمیدونین این دیگه برای چی؟:41:

چند روزه فلش سایت ها رو بستن (از مخابراته :2:)

m_sport
19-03-2010, 16:01
سلام
برای دانلود از youtube با کیفیت بالا mp4 به جز سایتهایی که url میگیرن که البته همه فیلترن چه راههایی هست؟

سایتی هست که url یوتیوب رو بهش داد و ادرسی که IDM برای دانلود میشناسه رو بده؟!؟!

tornado_m.n.n
20-03-2010, 14:07
اگه کسی میتونه این فیلم رو واسه من برا دانلود بذاره ممنون.

لینک

nader_233
20-03-2010, 18:00
سلام

با عرض تبریک سال نو:20:

برای دانلود از یوتوب برنامه هایی که رایج هست مانند youtube get

ولی با آی پی که وارد میشم دانلود نمیکنه:41:

راهی هست که بشه باهاش دانود کرد؟:46:

مرسی

بی باک بی بال
20-03-2010, 18:38
من همیشه بااین سایت کار می کنم خیلی خوب هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tornado_m.n.n
21-03-2010, 09:38
اقایی بی باک بی بال
عیدی خوبی بود
سال خوشی برات آرزو میکنم

charlz
21-03-2010, 17:35
سایت یوتوب فیلتر شده چیکار باید کرد ؟

Masоud
21-03-2010, 20:31
سایت یوتوب فیلتر شده چیکار باید کرد ؟
سلام

کار خاصی نمیشه کرد

cdp
22-03-2010, 03:52
اینم یه آموزش برای دانلود:

cdp
22-03-2010, 03:52
تکراری شد!

charlz
22-03-2010, 17:17
از این آدرس استفاده کنید...

آی پی های دیگه ای هم هست..باید بگردید پیدا کنید...:46:

دوست عزیز اپی های دیگه از کجا پیدا کنیم برای فیس بوک هم میشه ؟؟؟

m_sport
22-03-2010, 17:20
نرم افزار download manager مثل IDM چیه که لینک مستقیم youtube رو بگیره ؟؟؟ نه مثل IDM که حتما باید رفت تو خود سایت youtubre و از اونجا دانلود کرد!

nader_233
22-03-2010, 18:12
سلام

برای فیس بوک هم آی پی هست؟:20:

cdp جان

اگه آی پی برای فیس بوک داری زحمت بکش به من هم بده:46:

مرسی

cdp
23-03-2010, 01:23
من با فیس بوک کار نکردم...چیزی نمیدونم...

یه V P N مجانی گیر بیارید...از شر این "ف" راحت شید! :20: {تو گوگل سرچ کنید}

این بحث هم اینجـا ادامه ندید! جـــاش نیست :46:

charlz
23-03-2010, 18:10
سلام
دوست عزیز v p n مخفف چه کلمه ای

nader_233
24-03-2010, 10:11
v p .n رو دوست عزیز چیزایی که در موردش میگن رو تا حالا نشنیدی:21:

به هر حال مرسی

charlz
25-03-2010, 14:38
این ipفیس بوکه
اما نمدونم چرا login نمیشه اکه کسی راهی میدونه ..........................

saeid 22
28-03-2010, 01:54
سلام من یک نرم افزار میخواستم برای دانلود کلیپ از سایت youtube که قابلیت تبدیل فیلم به فرمتهای دیگه را داشته باشه که هنگام دانلود حجم فیلم کم بشه فقط خواهشا از این نرم افزار هایی نباشه که باید بهش آدرس لینک کلیپ را بدیم چون با این نرم افزار ها اصلا نتونستم دانلود داشته باشم

nader_233
03-04-2010, 14:59
من همیشه بااین سایت کار می کنم خیلی خوب هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

دوست عزیز

یه چند روزی هست این سایت دانلود نمیکنه:41:

نمیدونین برای چی؟:13:

چیز دیگه ای برای دانلود هست؟

مرسی

nader_233
10-04-2010, 17:51
کسی به این تاپیک سر نمیزنه

آی پی قبل یو.ت.و کار نمیکنه

نمیدونین چرا؟

اگه آی... جدید هست میذارین