PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Stronghold: Crusader - Extreme

sinaset
13-06-2008, 16:28
سلام دوستان
فکر کنم دوستان بازی قدیمی Stronghold Crusader رو یادشون باشه
سری جدید این بازی امد امروز تویی یه سایتی دیدم و بعدبه گیم اسپات رفتم دیدم تاریخ انتشارش
Release Date: Jun 2, 2008

ولی زیاد تغییر نکرده(از نظر گرافیک)
البته من بازیش نکردم عکس هاش رو خوب ندیدم
ولی بازم با این وجود به نظر من بازی خیلی زیبای است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدن عکس ها با رزو ریشن بالا به این قسمت بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سيستم مورد نياز :
Operating System: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium® III 500 mhz (1 ghz Recommend)
Memory: 128MB (256MB recommended for multiplayer)
Hard Drive: 850MB
Video: 4MB DirectX 8.1 Compatible
Sound: DirectX 8.1 Compatible
Modem: 56k (for Internet Play)
:10::11:

parya_shilan
15-06-2008, 12:45
بازی بسیار جالبی است من هم بازی می کنم فوق العاده است .

sinaset
15-06-2008, 14:26
بازی بسیار جالبی است من هم بازی می کنم فوق العاده است .
سلام
من نسخه جدیدش رو ندیدم شما دید چطوریه؟:20: خوبه
چه فرقی کرده با نسخه قبلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می شه بفرمایید ممنون می شم:20::11:

sajjadgameactor
15-06-2008, 15:04
تا جایی که من اطلاع دارم قرار بود یک نسخه از بازی قبل برای حرفه ای ها زده بشه مثل جنگ های صلیبی که بعد از قلعه زده شد بدون داستان فقط دارای مراحل سخت من که هنوز مزه ی جنگ های صلیبی زیر زبونمه و بعد از اون هیچ بازی نتونست جایش را پر کند هر وقت این بازی اومد من اولین نفر میرم میگیرمش الان چند سال که منتظر اینچنین بازی ای هستم

:10:

sajjadgameactor
15-06-2008, 15:13
سلام دوستان
فکر کنم دوستان بازی قدیمی Stronghold Crusader رو یادشون باشه
سری جدید این بازی امد امروز تویی یه سایتی دیدم و بعدبه گیم اسپات رفتم دیدم تاریخ انتشارش
Release Date: Jun 2, 2008

ولی زیاد تغییر نکرده(از نظر گرافیک)
البته من بازیش نکردم عکس هاش رو خوب ندیدم
ولی بازم با این وجود به نظر من بازی خیلی زیبای است

برای دیدن عکس ها با رزو ریشن بالا به این قسمت بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سيستم مورد نياز :
Operating System: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium® III 500 mhz (1 ghz Recommend)
Memory: 128MB (256MB recommended for multiplayer)
Hard Drive: 850MB
Video: 4MB DirectX 8.1 Compatible
Sound: DirectX 8.1 Compatible
Modem: 56k (for Internet Play)
:10::11:

من نسخه ی جدید قلعه که یکی دو سال پیش بیرون اومد زو بازی کردم که گرافیکش خیلی بالاتر بود ودلیلی نداره که دوباره با همون متر خیلی قدیمی بسازند وقتی موتور جدید تر را در اختیار دارند:13:

yasser1680
16-06-2008, 00:37
من نسخه ی جدید قلعه که یکی دو سال پیش بیرون اومد زو بازی کردم که گرافیکش خیلی بالاتر بود ودلیلی نداره که دوباره با همون متر خیلی قدیمی بسازند وقتی موتور جدید تر را در اختیار دارند

درسته باید سری 4 این بازی رو هم درست کنند با من با Legends خیلی حال کردم گرافیکش فوق العاده بود.

prince_fable
16-06-2008, 11:09
سلام من اين بازي رو همين پري روز گرفتم.سبك بازي زياد فرق نكرده ولي مپ هاي جديد با چند تا مرحله ي اضافي اومده. :20:
تازه هر گروه وسط مپ يكي دو تا شادم بيشتر سرباز خونه داره كه اوتوماتيك برات بدونه هيچ پولي سرباز ميسازه.:46:
تازه كنار صفحه چند تا قابليت مثلا سرباز، پول،پرتاب تير و حتي سنگ! هست كه با پر شدن يه نوار بقلش ميتونيد استفاده كنيد.جون ميده برا بازي انلاين.:5:
(عكس هم داشتم حيف آپلود نميشد:41:)

abtin5
16-06-2008, 12:20
يعني اين ميشه شماره 2 ديگه نه‌ ؟؟؟؟

من كه با اوليش واقعآ حال كردم . گرافيكشم تقريبآ مثل اوليه .

شخصيتاي جديد داره يا نه؟

ممنون.

MohammadZero
16-06-2008, 13:15
چه جور بازی ایه مشه در موردش یکم توضیح بدید؟

yasser1680
16-06-2008, 16:42

گرافيكشم تقريبآ مثل اوليه .سبك بازي زياد فرق نكرده ولي مپ هاي جديد با چند تا مرحله ي اضافي اومده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
تازه هر گروه وسط مپ يكي دو تا شادم بيشتر سرباز خونه داره كه اوتوماتيك برات بدونه هيچ پولي سرباز ميسازه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
تازه كنار صفحه چند تا قابليت مثلا سرباز، پول،پرتاب تير و حتي سنگ! هست كه با پر شدن يه نوار بقلش ميتونيد استفاده كنيد.جون ميده برا بازي انلاين.

sinaset
16-06-2008, 21:49
سلام دوستان
پس نسخه جدید جذاب است
می گم یه سوال ایا قابلیت مرحله داره دیگه؟؟؟؟؟؟؟!:20::10::11:

prince_fable
17-06-2008, 00:11
اين بازي ورژنش 1.2e هست.سرباز جديدي هم نداره.درجه سختيش هم خيلي بالا رفته. يه زمين جديد هم داره كه داخلش 20 تا مرحله ي سخته!گرافيك هم همونه.

ahmad08
17-06-2008, 14:20
نتیجه گیری:
1:اینطور که دوستان گفتن بازی هیچ فرقی نداره و تنها فرقش اینه که مپ جدید و مراحل جدید و درجه سختی بیشتر رو داره.
2:بازی به نظر میرسه که میخواد فقط دوباره بعضی ها که این بازی رو مث من دوست داشتند به یاد قدیما بیندازد و تمام.

اما یه تحلیلی به سریهای قبل اون:
سری 1:بازی فوق العاده بود با اون موزیک معرکه که داشت و من همینجا میگم هرکه اون موزیک رو داره خواشن واسم بذاره و اینکه به نظر من بهترین بازی استراتزیک بود که من بازی کردم خیییلی عالی بود و ادم برای اینکه اون رو تمام کنه لحظه شماری میکرد.
بعد از سری یک دو بازی دیگه به این نام اومدند که امکانات خوبی رو به بازی اضافه کردند که مث سربازان عرب و مناطق گرم سیری و جنگهای تاریخی که بازی زیبایی بود و همچنین افزایش پیدا کردن دشمنان .
سری2:در سری 2 داستان و شکل و گرافیک و کلا بازی عوض شد درجه سختی بسیار بالا رفت و افت فریم وحشتناکی رو داشت و ادم را دیوانه میکرد در جنگها واقعآ انقدر بد کار شده بود که ادم دیوانه میشد و تنها نقطه قوتش امکاناتش بود و هیچ نکته مثبتی وجود نداشت گیم پلی بازی انقدر بد بود که قابل تحمل نبود و دیگر ان سیر زیبای گذشته را نداشت .
اندازه ها هم بسیار نامتناسب بودند اندازه دیوارهای قلعه و خود قلعه و وسایل جنگی و غیره گرچه واقعآ اگر روی گیم پلی بازی کار میشد یک بازی گیرا و جذاب را داشتیم که انطور نشد
یکی از نکات خوب بازی که من دوسش داشتم این بود که مثل واقعیت داخل برج ها خالی بود و داخل انها جنگ انجام میشد ویا داخل کاخ اصلی.
و با این کار کمی از مشکلات قلعه سازی رفع شده بود ولی خوب ساختن یک قلعه باشکوه با دالان های زیبا و قلعه چند طبقه هنوز ارزوی هست که براورده نشده است.
سری3:این سری خییلی از مشکلات سری 2 را رفع کرده بود و ضمن بالابردن گرافیک و افزایش سرعت گیم پلی و جذاب نمودن بازی افت فریم کمتری نیز داشت و باید بگم خدمت دوستان که بازی که شاید دیگر مشکل دزد و موشها و فاضلاب که بازی را دیوانه وار مشکل میساخت و دیوان عالی و مجازات گران دیگر نیازی نبود و بازی بسیار روون شده بود ولی خوب اون نقطه مثبت سری 2 را نداشت و اون هم فضای خالی داخل قلعه بود مانند نمای داخلی برجها .

در کل بازی از 1به 2 سیر نزولی را داشت و از 2به 3 باز صعود کرد ولی خوب جای خودرا نتوانست که بدست اورد و هنوز هم از انجام قسمت اول این سری احساس لذت میکنم.

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
شما هم نظرتون رو بفرستین.

@R3Z
17-06-2008, 21:14
يادش بخير من ورژن فارسيشم گرفته بودم خيلي با حال بود
سرباز كماندار عرب!!!دي:

parya_shilan
19-06-2008, 10:28
[QUOTE]
به نظر من این بازی جزو محبوب ترین بازی هاست اکثر گیم پلیرهای حرفه ای باهاش
کلی حال کردن من هر روز باهاش بازی می کنم هر روز شدت علاقه ای که به این بازی
داشتم باعث شد علاوه بر سیستم منزل یه لپ تاپ تهیه کنم تا در زمانی که برای
مدتی درمنزل نیستم بی نصیب از این بازی نمونم . یادش بخیر اولین روز نصب این بازی ........
اما سئوال :
1- درقسمت که اقدام به تولید نقشه جدید می کنیم آیا می توانیم در نقشه های جدیدی
که خودمون درست کردیم با شخصیت های بازی مبارزه بکنیم؟ اگه بله لطفا راهنمایی بکنید ؟
باتشکر از دوستان و آرزوی موفقیت برای شما

abtin5
19-06-2008, 11:27

يه بازيه استراتژيك كه در اون شما در نقش يك لورد قرون وسطي با دشمنان پدرتان كه با شما نيز دشمنند مقابله مي كنيد.

در اين بازي قدرت ساخت قلعه,سربازهاي گوناگون آن زمان,و كارهاي ديگر لازم براي اداره يك قلعه و زمين فيودالي خود را داريد.

در كل بسيار جزاب و مفرح.(توصيه ميشود):27:

:46::46::10:

prince_fable
21-06-2008, 17:33
راستي يه چيز يادم رفت بگم كه 8 تا يار جديد هم اومده كه كلا با 8 تاي قبلي 16 تا ميشن.

sinaset
23-06-2008, 12:40
راستي يه چيز يادم رفت بگم كه 8 تا يار جديد هم اومده كه كلا با 8 تاي قبلي 16 تا ميشن.
سلام دوست من
میشه عکس هاشون رو بزاری:20::11:

morteza_m2n
23-06-2008, 14:48
این نسخه کی منتشر شده ؟

من همه نسخه هاشو بازی کردم stronghold 2 و stronghold legends و جنگهای صلیبی ،

این نسخه بعد از اینا منتشر شده؟

sinaset
26-06-2008, 16:40
این نسخه کی منتشر شده ؟

من همه نسخه هاشو بازی کردم stronghold 2 و stronghold legends و جنگهای صلیبی ،

این نسخه بعد از اینا منتشر شده؟
سلام دوست من
این نسخه منتشر شوده:11:

parya_shilan
30-06-2008, 11:51
[
مدتی درمنزل نیستم بی نصیب از این بازی نمونم . یادش بخیر اولین روز نصب این بازی ........
اما سئوال :
که خودمون درست کردیم با شخصیت های بازی مبارزه بکنیم؟ اگه بله لطفا راهنمایی بکنید ؟
[/COLOR][/QUOTE]

کسی نیست جواب ما رو بده .........................................کمک کمک ککککککککککککککککککککککککک کمک

sinaset
30-06-2008, 13:47
[
اما سئوال :
[/color]

کسی نیست جواب ما رو بده .........................................کمک کمک ککککککککککککککککککککککککک کمک[/quote]
سلام
فکر کنم بشه
مشکلی نیست
یه چند فکر کنم من خودم ساختم:10::11:

sajjadgameactor
01-07-2008, 15:04
فکر کنم تولید نقشه فقط برای انلاین بازی کردن من از وقتی فهمیدم این بازی انلاین هم انجام میشه رفتم دنبالش توی p30world هم قسمت انلاین برای این بازی وجود داره ولی هنوز نتونستم بازی کنم تازه بدون اینترنت میشه از طریق تلفن دو تا کامپیوتر به هم وصل شوند ولی هنوز کسی برای مسابقه پیدا نکردم

SuB
02-07-2008, 11:03
درسته باید سری 4 این بازی رو هم درست کنند با من با Legends خیلی حال کردم گرافیکش فوق العاده بود.

StrongHold Legends توی مایه‌های Crusader هست یا StrongHold 2؟
از روی عکس‌ها که انگار بیشتر تو مایه‌های StrongHold 2 هست.

littledemon
02-07-2008, 19:49
Legends از روي 2 زده شد ....افتضاح ترين بازي اي كه تو عمرم از Firefly ديدم..... برداشتن سه بعديش كردن گند زدن به همه چي رفت .... همون نسخه هاي دو بعدي خيلي زيباتر بود ...چيه اينا زدن ...

swamp
03-07-2008, 00:29
ترینرش یا پچی نیست از این بازی.

SuB
03-07-2008, 15:38

از چه ورژنی؟

این رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد تقلب 4 تا از ورژن‌هاش هست.:11:

SuB
03-07-2008, 15:44
Legends از روي 2 زده شد ....افتضاح ترين بازي اي كه تو عمرم از Firefly ديدم..... برداشتن سه بعديش كردن گند زدن به همه چي رفت .... همون نسخه هاي دو بعدي خيلي زيباتر بود ...چيه اينا زدن ...

خوب پس باید دنبال همون Crusader Extreme باشیم. اما تازه منتشر شده و ان شاءالله تا 5 سال آینده به احتمال 2٪ به بازار ایران می‌آید!!!!

havas_1980
03-07-2008, 17:08
:exclamati دوستان عزیز! دقت کنید که این تاپیک فقط به بازی Stronghold: Crusader - Extreme اختصاص داره.
پس در مورد بازیهای قبلی این سری لطفا صحبتی انجام ندین ... هر گونه پست خارج از بحث پاک میشه.

ممنون از توجهتون!

SuB
03-07-2008, 20:44
با سلام
کسی لینک دانلود Extereme رو داره؟

Rohan
04-07-2008, 18:35
سلام
بازی با سری اولش اصلاً فرقی نکرده فکر کنم همون سری اولیه است فقط
چند تا مپ و شخصیت جدید آوردند
در ضمن چند تا قابلیت جدید داره و کمی هم سخت شده که اگر اولین بارت
باشه که بازی می کنی خیلی زود نابودت می کنند :d d:
به نظر من بهتره که همون سری اول را بازی کنید تا این سری جدید را ولی شاید
هم بعضی از دوستان خوششون بیاد
بای

SuB
04-07-2008, 20:11
سلام
بازی با سری اولش اصلاً فرقی نکرده فکر کنم همون سری اولیه است فقط
چند تا مپ و شخصیت جدید آوردند
در ضمن چند تا قابلیت جدید داره و کمی هم سخت شده که اگر اولین بارت
باشه که بازی می کنی خیلی زود نابودت می کنند :d d:
به نظر من بهتره که همون سری اول را بازی کنید تا این سری جدید را ولی شاید
هم بعضی از دوستان خوششون بیاد
بای

شما Extreme رو میگید؟ مگه توی ایران اومده؟:18:

sinaset
04-07-2008, 22:39
شما Extreme رو میگید؟ مگه توی ایران اومده؟:18:
سلام دوست من
اره این بازی امده به بازار:20:
حدود یک ماه خوردی می شه
فکر کنم سایت هایی اونلاین هم می فروشند یه سرچ بزنی پیدا می کنی:20:
خدا حافظ

Sam Fisher 11
05-07-2008, 01:16
با سلام
کسی لینک دانلود Extereme رو داره؟
سلام
لطفا اینجا مطرح کنید:
>>> درخواست بازي <<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morteza_m2n
05-07-2008, 09:17
من بازی رو تموم کردم

مراحلش آسونتر از قبلی بود

alexia
10-07-2008, 01:52
من قبلن از خود سایتش چند تا فایل دانلد کردم که 3تا لرد جدید و تعدادی نقشه زمین اضافه شد
من خیال می کردم جدیدش همینه

Mahiar0
23-08-2008, 17:31
به نظرتون خوب شده؟

SuB
23-08-2008, 19:21
من بازی رو تموم کردم

مراحلش آسونتر از قبلی بود

هان؟:18:
برعکس. سخت‌تر شده. نکنه شما ورژن 1.2 رو میگید که همراه extreme نصب میشه؟

به نظرتون خوب شده؟

به نظر من که آره. تو ورژن قبلی فقط در چندتا از مرحله‌ها احساس می‌کردی که واقعاً داری می‌جنگی. اما در این ورژن هم تعداد بیشتری سرباز میشه ساخت و هم اینکه شما با مراحل سخت‌تری مواجه هستید و در نتیجه جنگ‌های بهتری رو تجربه می‌کنید.

اگه طرفدار واقعی جنگهای صلیبی هستید حتماً این نسخه رو آزمایش کنید. البته پس از نصب با ورژن 1.2 اشتباه نگیرید.:31:

Spider Man
12-02-2009, 01:29
dostane asis salam
lotfan kodhaye taghalobe in bazi ro ham dar site gharar bedid
merc va mamnooon

AAKOJ
19-02-2009, 11:34
به نظرتون خوب شده؟
خوب شده اما سختر هم شده .
پنل جدیدی که در سمت راست قرار داره بسیاری ازکارها را آسان تر می کنه . با نابود کردن ساختمان هایی که دائما سرباز تولید می کنند، بازی تقریبا مثل Stronghold Crusader میشه

loomina
01-03-2009, 18:57
اگر کسی رمز های بازی رو داره بزاره من یادم رفته که چی بود!

Ha Ha
01-03-2009, 19:29
چند سال پیش یکی از اولین نسخه های این بازی رو از دوستم گرفتم و خیلی هم بازی کردم و به قول معروف اوستا شدم . چند وقت پیش هم از یکی از دوستانم نسخه Extreme این بازی رو گرفتم . با این توضیحاتی که دادین فکر کنم همین باشه . لطفا توضیحات بیشتری بدین تا روشن تر بشیم . :22:فکر کنم لرد های جدیدی هم اضافه شده . تعداد لرد ها دو برابر اون نسخه قبلی ای که داشتم بود .:12:

AhmadReza.
13-04-2009, 16:38
کسی ترینر این بازی رو داره؟

mili_k
30-05-2009, 01:44

dostane asis salam
lotfan kodhaye taghalobe in bazi ro ham dar site gharar bedid
merc va mamnooon

اگر کسی رمز های بازی رو داره بزاره من یادم رفته که چی بود!

کسی ترینر این بازی رو داره؟

از اینجا درخواست کنید...
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکسترم (extrem) رو تو هر فروشگاهی که میرم، میگن تموم کردیم...
توی سری بازی های استرانگ، crusader بهترین عنوان هست که تاحالا دیدم...
دوستان لطف کنن از نسخه ی جدید، بیشتر و بهتر بگن

SuB
31-05-2009, 13:33
چند سال پیش یکی از اولین نسخه های این بازی رو از دوستم گرفتم و خیلی هم بازی کردم و به قول معروف اوستا شدم . چند وقت پیش هم از یکی از دوستانم نسخه Extreme این بازی رو گرفتم . با این توضیحاتی که دادین فکر کنم همین باشه . لطفا توضیحات بیشتری بدین تا روشن تر بشیم . :22:فکر کنم لرد های جدیدی هم اضافه شده . تعداد لرد ها دو برابر اون نسخه قبلی ای که داشتم بود .:12:

اولین نسخه از این بازی StrongHold 1 بود که در ایران با نام قلعه 1 معروف هست. لرد‌هایی که در این نسخه بودند عبارتند از: Rat ، Snake، Pig , Wolf

بعد از اون نسخه‌هایی مثل StrongHold Crusader 1.0 و StrongHond WarChest و StrongHold DeluX اومد که تنها مورد اول وارد ایران شد و نام جنگ‌های صیلبی رو از آن خودش کرد. (اون دو نسخه دیگه تفاوت زیادی با نسخه Crusader ندارند (طبق اطلاعات سایت سازنده) ) لردهایی که در این نسخه بودند عباتند از چهار لرد موجود در قله 1 بعلاوه صلاح‌الدین، خلیفه، سلطان عبدل، ریجارد و ...

در این میان نسخه‌ دیگری از StrongHold Crusader عرضه شد که در واقع یک پک بود و اسمش StrongHold Crusader 1.1 بود. توی این نسخه تعدادی لرد جدید اضافه شد از جمله: امپراتور فردریک، وزیر، نظیر (شابد املاش غلط باشه)، شاه فیلیپ، مارشال، شریف و ...

بعد از اون نسخه StrongHold 2 اومد که خیلی‌ها انتظارش رو داشتند ولی موفقیت چندانی بدست نیاورد. گرافیکش بهتر بود و امکانات بیشتری داشت ولی جذاب نبود. (من که اصلاً با این نسخه حال کردن. توی کامپیوتر من که یک سال طول می‌کشید تا بازی لود بشه بعد هم کامپیوترم رو درحا restart می‌کرد.) این نسخه لقب قلعه 2 رو در ایران گرفت.

جند سالی سازنده‌ بیکار بود تا اینکه نسخه StrongHold Crusader Extreme رو عرضه کرد و خیلی زود وارد ایران شد (فکر کنم یک هفته یا دو هفته بعد از انتشارش بود که من خریدمش!!!) در این نسخه هیج لردی اضافه نشد (نسبت به StrongHold Crusader 1.1) ولی مراحل جدید و سخت‌‌تر اضافه شد. مواردی که اضافه‌شد یکی سرباز‌خونه خودکار بود که به طور خودکار و بدون کم کردن هیج پولی از صاحبش، یک سری سربازان خاص که براش تعریف شده بود رو تولید می‌کرد. دومین چیزی که اضافه شد نیروهای فوق بشری بود که امکاناتی چون تکمیل جان سربازان، پرتاب تیر از آسمون، ایجاد سربازان نیزره‌دار، گرز‌دار و متخصص و نردبان‌دار در اکثر جاها ، پرتاب سنگ از آسمون و ... رو به شما می‌داد.
البته با StrongHold Crusader Extreme یک نسخه دیگر هم با نام StrongHold Crusader 1.2 عرضه شد که به همراه همون نصب میشه و فقط فایل اجرایش فرق می‌کنه. هرچی زور زدم، نتونستم تفاوتش رو با نسخه 1.1 پیدا کنم!!!!
نسخه extreme رو به همه دوستان پیشنهاد می‌کنم.

juventuss
18-11-2009, 21:20
بهترین راه برای رد کردن بعضی مراحل اینه که وقتی اول مرحله میخواهید ساختمان ها رو بسازید سرعت بازی رو روی 20 بیارید و پس از تمام شدن ساختمان ها سرعت را دوباره روی 90 بزارید !وگرنه رد کردنشون کمی سخته

--------------------
قابل توجه دوستان نسخه اکسترم فقط کمی سخت تر شده و شخصیت های جدید اضافه شده و نواری در کنار بازی است که با پر شدنس میتونید از امکاناتش استفاده کنید ! گرافیک بازی هم همان گرافیک قدیمی است