PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت سایت بدون دونستن برنامه نویسی

B.o.n.F.i.r.e
12-06-2008, 16:13
کسی مینونه بگه چه جوری میشه یه سایت را راه اندازی کرد بدون اینکه برنامه نویسی بلد باشی یا هر چیز دیگه.آیا نرمفزاری برای این کار وجود داره که حرفه ای کار کنه.من توی این زمینه و ساخت وب مبتدی هستم و بعد از سالها فکر کردم چه خوبه یه سایت داشته باشم اما کد نویسی و برنامه نویسی و از این جور چیز ها بلد نیسم.
اگه میشه کمکم کنید.خدایتان خیر باد

siavosh1
12-06-2008, 16:25
من پیشنهاد میکنم اگر یه وب سایت شخصی میخوای با این شرایط بهترین کار استفاده از وبلاگ ها هست . چون طوری طراحی شده اند که افراد نیازی به برنامه نویسی نداشته باشند اما اگر میخوای کارای خاص انجام بدی یا مثلا میخوای یه دومین اختصاصی داشته باشی باید یه وب سایت اختصاصی تهیه کنی .. برنامه office publisher یک سری وب سایت آماده داره که فقط کافیه متن های اون رو تغییر بدید .. البته یه نرم افزار فارسی هم هست که بدون نیاز به برنامه نویسی طراحی وب می کنه البته اسمش تو خاطرم نیست ولی می دونم امکان این کار هست

MATRIX reloaded
12-06-2008, 17:41
بدون دانش برنامه نویسی و فقط به کمک نرم افزار تنها می تونی سایت های استاتیک و ساده بسازی ، همین و بس...

البته با نرم افزار هم باید تو قسمت code view کار کنی و با کدا وربری
اگه با design view کار کنی یهو می بینی سایتت یه هیولای کج و کوله شده وهیچ کاریش نمی تونی بکنی

Mohsen khan
12-06-2008, 18:34
استفاده از cms ها بهترين راه هست
كامپوننتهاي زيادي داره
و از خيلي از طراحي ها بي نياز مي شيد

mohammadreZa
13-06-2008, 01:33
بابا یارو میگه من کد html بلد نیستم شما حرف cms میزنید؟

احتمالن شما یه سایت ساده میخوای که در فصای سایبر دارای هویت بشی. پس نرم افزار ساده ای مثل front page و گشتی در اینترنت برای آموزش این نرم افزار بسیار ساده مناسب حال شماست

آموزشهای زیادی برای این نرم افزار هست و هر وقت هم به مشکلی بر خوردی میتونی از همینجا سوال کنی بچه های pro بهت جواب میدن

Bracket
13-06-2008, 01:40
همونطور که دوستمون گفتن دقیقا Cms برای همچین کاریه و برای اشخاصی مشخصا در سطح شما .

Mohsen khan
13-06-2008, 09:16
بابا یارو میگه من کد html بلد نیستم شما حرف cms میزنید؟

احتمالن شما یه سایت ساده میخوای که در فصای سایبر دارای هویت بشی. پس نرم افزار ساده ای مثل front page و گشتی در اینترنت برای آموزش این نرم افزار بسیار ساده مناسب حال شماست

آموزشهای زیادی برای این نرم افزار هست و هر وقت هم به مشکلی بر خوردی میتونی از همینجا سوال کنی بچه های pro بهت جواب میدن
خب cms هم براي همين كارهاست ديگه
فقط مي خواد مطلب را كپي پيست كني
و بعد ارسال

anf-b
13-06-2008, 22:29
به نظر بنده از front Page شروع کن!
ورژن XP 2001 رو هم بگیر
آموزشاش زیاده!
همیشه یادت باشه فقط با درست کردن سایتهای زیاد میتونی به همچی مسلط بشی!
با همین برنامه میتونی کم کم HTML هم یاد بگیری و کم کم سراغ زبان های server side بری! (مانند php و asp و ...)
حتما" موفق میشی

neopersia
13-06-2008, 22:57
به نظر بنده از front Page شروع کن!
ورژن XP 2001 رو هم بگیر
آموزشاش زیاده!
همیشه یادت باشه فقط با درست کردن سایتهای زیاد میتونی به همچی مسلط بشی!
با همین برنامه میتونی کم کم HTML هم یاد بگیری و کم کم سراغ زبان های server side بری! (مانند php و asp و ...)
حتما" موفق میشی
برای شروع یادگیری پیشنهاد بدی نیست ولی این دوستمون میگه من یه سایت میخوام برای خودم. چه کاریه هی بیاد سایت بسازه که یاد بگیریه.
هر کسی که تو اینترنت سایت داره که نباید طراح یا برنامه نویس باشه
همونطور که محسن خان قبلاً گفت استفاده از CMS ها بهترین گزینه برای این افراد هست. همین که یه کم باهاش کار کنن میتونن یه سری تغییرات توشون ایجاد کنن تا مطابق میلشون باشه

mohammadreZa
14-06-2008, 23:48
آخه یکی باید برای cms قالب بسازه یا نه؟
یعنی با قالبهای خشک و بی روح cms ها میشه یه سایت داشت؟
به هر حال باید قبول کنیم 80 درصد طراحی وب کار گرافیکی هستش و طرف میتونه پروژه دلخواه رو بصورت عکس در نرم افزاری مثل فتوشاپ طراحی کنه.
انتقال این عکس و تبدیلش به وب دیگه کار ساده ای هست که همونطور که گفتم در مدت کوتاهی مهارتش کسب میشه(در سطح آماتور برای انجام چنین کارهایی)
البته دوستمون هم باید دقیقا میگفتن از سایتشون چه انتضاراتی دارن

در کل باید بگم از مطرح کردن این بحث در اینجا نتیجه درستی بدستت نمیرسه B.o.n.F.i.r.e جان
چون سلیقه ها گسترده هست و هر کسی هم سبک کاری خاص خودش رو دنبال میکنه و اینجا سلیقه ها زیاده و شما گمراه میشی

امیدوارم بتونی خوب نتیجه گیری کنی

MeHrDaD_MeNaY
14-06-2008, 23:52
اگه كارت فوري يه از cms استفاده كن
ولي اگه مي خواي در كنار داشتن يه وب سايت بتوني چيزي هم ياد بگيري و زمان و حوصله داري بشين خودت ياد بگير
اين نظر من بود

mohammadreZa
14-06-2008, 23:57
از تاریخ ارسال تاپیک تا حالا کسی B.o.n.F.i.r.e رو دیده؟
کجائی بابا ما داریم خودمونو تیکه پاره میکنیم

B.o.n.F.i.r.e
16-06-2008, 00:18
آحه شما همش حرف از کد نویسی میزنین.البته چیز های زیادی از حرفاتون یاد گرفتم.بابا دیگه جای حرفی واسه گفتن نمیمونه