PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب Windows XP

/.,mnb
11-06-2008, 09:20
سلام

من مي خواستم ويندوز XP را با سي دي Startup ويندوز نصب كنم. چند بار ديگر اين كار را بدون مشكل كرده بودم اما اين بار وقتي مي نويسه Cheking drive C نصب رو متوقف مي كنه و مي گه يه مشكل پيش اومده و اگر مي خواهيد خارج بشويد F3 را فشار بدهيد. حتي من با FDISK از نو پارتيشن بندي كردم وبا FDISK درايو سي رو به Primary تبديل كردم و بعد اون رو فعال (active) كردم و درايو سي رو با دستور Format c:/s و Format c:/q فرمت كردم اما دوباره همين خطا رو مي ده. چه كار كنم تا بتونم ويندوز رو نصب كنم؟
سخت افزار و سي دي هم مشكل نداره. چون من حالا با همون دستگاه دارم جواب مي دم. كيس رو پيش يه شركت كامپيوتري بردم و بعد سه ساعت كيس رو با ويندوز XP service pack +2 پس گرفتم. اونها كاري با سخت افزار دستگاه نداشتند فكر مي كنم خودشون دوباره پارتيشن بندي كردن ولي نمي دونم به غير از پارتيشن بندي ديگه چه كار كردن تا درست شد.

تشكر...

djsystem
11-06-2008, 10:07
هاردت که sata نیست؟
سی دیت مطمنی مشکل نداره؟

/.,mnb
11-06-2008, 11:38
هاردت که sata نیست؟
سی دیت مطمنی مشکل نداره؟

سلام
هاردم sata مدل maxtor 6y080m0 هست.
سي دي هم مشكل نداره چون چند بار با همون سي دي خودم ويندوز رو نصب كردم.

djsystem
11-06-2008, 17:17
شما باید اول floppy هاردو بزاری تو دستگاه و از روی سی دی بوت بشی همون اول پایین صفحه رو اگه ببینی گفته f6 رو بزن و اول driver هارد رو نصب کن و بعد ویندوزو اگه بگردی لینکی از یه سایت که اموزش تصویری هم داده بود گذاشتم تو یکی از این پستها

/.,mnb
11-06-2008, 21:14
شما باید اول floppy هاردو بزاری تو دستگاه و از روی سی دی بوت بشی همون اول پایین صفحه رو اگه ببینی گفته f6 رو بزن و اول driver هارد رو نصب کن و بعد ویندوزو اگه بگردی لینکی از یه سایت که اموزش تصویری هم داده بود گذاشتم تو یکی از این پستها

معذرت مي خوام. flappy هارد ديگه چيه؟

djsystem
12-06-2008, 16:51
شما همراه هاردت مگه بهت floppy ندادن تو کارتونشو ببین

/.,mnb
12-06-2008, 21:11
نمي دونم. چشم مي بينم.
ولي من كه به اون شركت كامپيوتري چيزي ندادم.