ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل عقب افتادن یک ساعته ساعت ویندوز چی هست؟

mrmmnb
11-06-2008, 06:03
اقا بر عکس قبلا که وقتی قسمت ابدیت ساعت ویندوز فعال بود همیشه یک ساعت جلو میافتاد حدود یک ماهی شده که اگه فعالش کنم یک ساعت عقب میفته کسی میدونه دلیلش چی هست؟

djsystem
11-06-2008, 10:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نگاه به این بنداز حتما مشکل شما همونه

mrmmnb
11-06-2008, 12:27
نه بابا ربطی به اون نداره من الان خیلی از سایتای ایرانی هم که میرم یک ساعت عقب هست چند تا از دوستام هم یک ساعت عقب افتاده حالا چرا نمیدونم اصلا خود شما هم قسمت ابدیت رو فعال کن ببین عقب میفته یا نه همیشه یک ساعت کمتر نشون میده تازگیا هم اینطوری شده
یعنی کس دیگه ای همچین مشکلی نداره؟
همین الان توی همین سایت ساعت زده12:25 در حالی که 13:25 هست!!! تنظیمات هم همون 3:5 نسبت به Gmt هست

omid.sarmad
11-06-2008, 14:24
سلام.دلیلش بخاطر اینه که تو ایران ساعتها رو عقب و جلو می کشن در واقع ما همیشه یه ساعت جلوییم یا یه ساعت عقبیم.گزینه ای که مربوط به تنظیم خودکار بر حسب موقعیت هست رو برداری دیگه عوض نمیشه.

shahedi
11-06-2008, 17:40
تو ایران

سلام

این کار در بعضی کشورهای دیگر هم انجام می شود و هدف استفاده ی بهینه از زمان است..

mrmmnb
15-06-2008, 05:41
سلام

این کار در بعضی کشورهای دیگر هم انجام می شود و هدف استفاده ی بهینه از زمان است..

این که خیلی از کشور ها این کار رو میکنن که شکی نیست اما چرا تو ایران وقتی تیک گزینه ابدیت شدن ساعت فعال باشه ساعت ک ساعت عقب تنظیم میشه؟ ویادم پایان سال بود همیشه یک ساعت جلو بود
اگه کشورد های دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن(که ندارن)همه چیز به هم میخوره احتمالا یه راهکاری داره و والبته یه دلیلی هم هست که اینطوری میشه حالا چیه نمیدونم

piremard
15-06-2008, 06:37
سرور آپدیتتو عوض کن درست می شه

mrmmnb
15-06-2008, 23:22
خوب اگه کامپیوتر من فقط اینطوری بود شاید مال سرور بود اما هر سایتی میرم که قبلا ساعتش برام درست بوده الان یک ساعت عقب هست
یعنی هیچ کس همچین مشکلی نداره؟

piremard
16-06-2008, 07:12
اختلاف زمانی باید 3 و نیم ساعت باشه
ساعت سایت توسط ادمین تنظیم می شه نه سرور و می تونه کاملا اشتباه باشه
مثلا ساعت سایت پی سی ورلد 4 و نیم ساعته هست و اشتباهه

منظورم من ساعت سروری بود که ساعت ویندوز رو آپدیت می کنه