PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رام Sp3 v2.4.33.11 به همراه پک عربی

Jalal
10-06-2008, 19:53
سلام

دوستان این قضیه رو دارین ؟:31:

هرجا گذاشتن از یک لینکه اونم حذف شده

رام Sp3 v2.4.33.11 به همراه پک عربی

ممنون

helpp30world
10-06-2008, 20:53
مدیر جان من سرویس پک 3 را دارم ولی طوری تنظیم شده که هنگام نصب بر روی رایانه نام سرویس پک 2 را حفظ می کند بر خلاف دیگر پکیج ها به هیچ عنوان آزمایشی نیست و نحوه نصب آن با دیگر پکیج های این نسخه در بازار بسیار متفاوت تر است
در ضمن بر خلاف پکیج های موجود در بازار امکان نصب سرویس پک چهار را را هم خواهد داد در حالی که نسخه های درون بازار چنین
امکانی را ندارند من نسخه های درون بازار را امتحان کردم
از نظر امنیتی بسیار ضعیف هستند در ضمن نسخه سرویس پک 3 نباید بر روی ویندوز های جدید نصب شود زیرا تمام دیوار های امنیتی سرویس پک 2 را از کار می اندازد

این مطلب بر گرفته از شرکت ebay بود و بنده تمامی این نسخه ها را امتحان کردم
اگر سرویس پک 3 آزمایشی باشد بعد از نوشتن نام ویندوز نام ورژن را هم می نویسد اگر ویندوزی به نام سرویس پک 3 باشد اینویندوز دستکاری شده است چون مایکروسافت به هیچ عنوان چنین ورژنی را تولید نکرده است
در ضمن نسخه کامل سرویس پک 3 بعد از نصب نباید هیچگونه تغییری در محتویات سرویس پک 2 ایجاد نماید به خصوص نام ویندوز که اصلی ترین
راه شناخت سرویس پک 3 می باشد
در ضمن ویندوزی به نام سرویس پک 3 وجود ندارد و سرویس پک 3 فقط یک پکیج امنیتی می باشد که به ویندوز اضافه خواهد شد
و تمامی ویندوز هایی که با نام سرویس پک 3 توضیع می شوند بطور کامل دستکاری شده و ساختگی می باشند

Jalal
10-06-2008, 21:15
عزیز جان

I Mate sp3