PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما چقدر زمان می بره حرفه ای بشیم؟

tarantino
09-06-2008, 20:48
سوالی داشتم و اون اینکه اگه روزی 2 تا3 ساعت وقت بذاریم برای یادگیری Php چقدر زمان می بره که واقا حرفه ای شد و بتوان تا حدی که یه پرتال جامع نوشت ودر کل کم نیاورد.البته میدونم که بایدآدم خوره برنامه نویسی باشه و عشقش و داشته باشه ؟:13:

alil1369
09-06-2008, 21:26
اره علاقه و عشق که حرف اولو میزنه ولی خیلی با علاقه هاش هم کم اوردن !
راستی نباید برای یاد گیریش زیاد عجله کنی !

برای یاد گیری بهتر کتاب های اموزشی ، سایت های مرتبط ، سورس های اماده ، ترفند های معرفی شده در سایت های مختلف و ....رو مطالعه کن >> جوری که واقعا حفظ شی و نیاز به مرور دوباره نداشته باشی اگه خیلی خوب پیش بری 7 - 6 ماه در حد حرفه ای راه میوفتی ولی نه جوری که بتونی پرتال بنویسی !!

Bill Gates
09-06-2008, 23:03
من این تیکه آخرت رو قبول ندارم :31:

ولی نه جوری که بتونی پرتال بنویسی !!

alil1369
10-06-2008, 00:03
من این تیکه آخرت رو قبول ندارم :31:
چرا ؟
نمیشه واقعا
باید راه بیوفتی بعد

xxa
10-06-2008, 00:45
بابا ما شا الله همه میخوان یه مدیریت محتوا بنویسن مگه الکی 2لکی خب تاره هم از عهده نوشتنش بر بیایی چه طوری میخوایی باگ گیری کنی ( : دی )

من هم شروع کردم به خوندن

اما روزی 1 ساعت - 1 ساعت سی دیقه

من خیلی هنوز کار دارم

من قبلان ویژال کار میکردم

خیلی از مباحث شو

راحت میفهمم

AliROCK
10-06-2008, 00:47
بعد که نوشتی ساپورتش باید کنی که کاره یه تیم رو میطلبه

tarantino
10-06-2008, 20:22
خوب منم ویژوال بیسک کار می کنم واین موضوع باعث شده که خیلی از مفاهیم رو درک کنم و هرچی تو این چند ساله یاد گرفتم از سایت ها و مثال ها و کتاب ها بوده.ولی ویژوال بیسیک یه msdn داره که خودتون می دونید هرجا مشکی داشته باشین یه F1 به شما کمک می کنه.
من تو Php همچین چیزی ندیدم؟!
وبا اینکه یه کتاب 1200 صفحه ای الان جلومه کاملا گیج شدم !

tarantino
10-06-2008, 20:24
اگه راهنمایی کنید که چیزی مثلmsdn برای Php باشه که من بتونم دانلود کنم ممنون میشم از دوستان

tabriz-info
10-06-2008, 20:26
شما این وقتی که میزاری برای یاد گیری php واقعا خوبه میتونی برای اینه تمرین کنی بهتره سورس پرتالها رو در بیاری و بخونی

هر جا هم مشکلی داشتی بپرس ما هستیم
با این وقتی که میزاری تا اخر تابستون یک php کار خرفه ای میشی باور کن شوخی نمیکنم

tarantino
10-06-2008, 21:08
با این حرفی که زدی انرژیم 10 برابر شد واقا از صمیم قلب می گم.
خوبه بقیه دوستان هم مثل شما بجای تضعیف روحیه مثل شما باشند.
فقط در خصوص مطلب قبلی اگه می شه راهنمایی کنید ممنون می شم.(یه چیز تو مایه های Msdn برای Php می خوام)

neopersia
11-06-2008, 01:31
php یه راهنما داره که توضیحات مربوط به همه توابع، کیوردها و .... موجود توی php رو توی اون با مثال توضیح داده
حتی در مورد بسیاری از اکستنشنهایی که توسط سایر شرکتها هم برای php اومده میتونی توی این راهنما مطلب پیدا کنی
اگر هم که از zend ide یا مثلاً phpdesigner استفاده کنی با یه دکمه مثلاً همون f1 میتونی توضیحات مربوط به قسمت مورد نظرتون باز کنی
از این صفحه میتونی اونو دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته تو فرمتهای مختلفی ارائه شده ولی به نظرم فرمت chm از همشون بهتره چون هم میتونی توش راحت سرچ کنی هم لیست favorites داره در کل من با این فرمت خیلی راحتترم

tarantino
11-06-2008, 19:47
دوست عزیزneopersia از اینکه راهنمایی کردی خیلی ممنون و لینک دانلودت فکر می کنم خیلی کار را انداز باشه.
فقط اگه میشه یه کتاب خوب که ترجمه خوبی هم داشته باشه بشه معرفی کنی دیگه خیلی عالیه.چون من یه کتاب گرفتم خیلی جامع هست ولی معلومه که مترجم خودش درک درستی از کدها و دستورات و تعاریف نداره و یه چیزی رو به عنوان ترجمه سمبل کرده.

tabriz-info
11-06-2008, 19:58
بهترین مرجع همونی هست که یاسر جان معرفی کردن

ترجمه های فارسی به درد بخور نیستن

tarantino
11-06-2008, 20:22
از راهنمایی همه ممنون نتیجه دلخواهم رو گرفتم.
فقط یه مشکل با یه فایل index.htm پیدا کردم که خود به خود تو public_html هاستم ظاهر شده و نمی دونم چیه.جزئیات دقیق تر رو تو یه تاپیک دیگه میگم انشاا.. که هک مک تو کار نباشه.بازم از همه ممنونم

tabriz-info
12-06-2008, 20:04
محتویاتش چیه؟

اینجا کدش رو بزار