PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی زیر ۱۴۰ بلوتوث دار و امکان کارت حافظه

GnuHDL
09-06-2008, 18:41
سلام دوستان
یه گوشی زیر ۱۴۰ ترجیحا زیر ۱۳۰ میخوام که بلوتوث داشته باشه و رم خور باشه.
از جهت پخش موزیک و پخش کلیپ هم وضعیت خوبی داشته باشه....صفحه نمایش بهتر هم که چه بهتر (مثلا CSTN نباشه) :31: ولی اولویتهای اول قیمت رم و بلوتوث هست...... (فردا میرم خرید...)
دوربین هم خیلی مهم نیست ولی خوب ۱.۳ حداقل باشه اولویت داره گارانتی هم نداشته باشه.....(بیخوده)
خودم یه سرچ کوچیک کردم اینار رو لیست کردم حالا شاید این کارتون رو راحت کنه.......توی مسئله قیمتهای واقعی هم مشکل دارم بعضی جاها ۱۰ ۱۵ تومن گرونتر قیمت رو اعلام میکنن..... اگه راجع به قیمتها هم کمک کنین ممنون میشم (حالا دقیق نباشه اشکال نداره همون حدود قیمت رو بگین ممنون میشم).
بهرحال:

nokia

3110 classic
3500 Classic
3230
6125
6151
6230i
6234 این دو مگ دوربین داره و کلا بد نیست ولی قیمتشو ندارم؟
6270 ، 6280 اینم مثل بالائي
6600:31:
6680 7610 مثلا اینا حافظه شون تا چه حدی قابل افزایش هست؟ توی بازار پیدا میشن؟

SE

K530-K550 مطمئن نیستم بودجه م برسه...؟
w300
z530

Sumsung

E250
E490
J700
z310

MOTO

L7
ولی کلا فکر نکنم موتورلا علیرغم بعضی ویژیگیهاش بیارزه که برم سراغش

LG
هم هست گوشی هم زیاد داره ولی خوب از طرفی قیمتاشونون نمیودونم از طرف دیگه خیلی تو بورس نیستن (هرچند امسال LG سونی اریکسون رو جا گذاشته ....)

S A M S U N G
09-06-2008, 19:14
E250 قیمتش 94 هزار تومان هنستش .

همه اونارو که میخوای داره ولی دوربین 1.3 نیست Vga هستش .

perjixen
09-06-2008, 19:37
برو سمت j700 ، هم خوشگله........!! هم زیر 140 هست(130) ، ال سی دی 2 و رم و....................

waterpolo
09-06-2008, 20:13
اگه 10 تومن ديگه بزاري ميتوني k550i بگيري

Saman-tci
09-06-2008, 20:15
گوشی Z530i هم گوشیه خوبیه .....

vahid_civil
09-06-2008, 21:33
w300 سری واکمنه و گوشیه کاملیه همه چی هم داره. من قبلا گرفتم. فقط صفحه نمایشش خب مثل k550 یا وی 810 نیستا!

shahramcat
09-06-2008, 21:44
3500 نوکیا گوشی جدید با تمام امکانات که میخای دوربین 2 و ........ قیمت 130 تا 140 تومن دورش استیل هست و زیبا.

Wisdom
09-06-2008, 22:54
گوشی Z530i هم گوشیه خوبیه .....

تقریباً نزدیک به 2 سال این گوشی رو داشتم و فقط به خاطر تکراری شدن فروختم
اگر دوربین برای شما مهم نیست گوشی خوبی هستش
دوربین vga هستش

Moh@mm@d - TNT
10-06-2008, 20:08
3110 classic
5300
5200
6233
6234
3500
6230i

sony
k530
k550
k510

GiggleClub
10-06-2008, 20:32
nokia 3500

GnuHDL
10-06-2008, 23:08
ممنون دوستان
خوب این گوشی رو واسه برادارم میخواستم.............و ظاهرا مثل اینکه میخواست گوشیش تاشو یا کشوئی نباشه............در مجموع همونطوری که خیلی از دوستان هم گفته بودن 3500 بهترین نزدیکترین رقیبش توی سونی اریکسون k550 هست که قیمتش بالای ۱۵۰ هست معمولا اونم جنس چینی در حالی که نوکیای ۳۵۰۰ آلمانی رو با ۲ مگ دوربین گرفتم ۱۲۵ تومن.
از هر نظر گوشی خوبیه با این رنج قیمت و امکانات.............
موزیکش قابل قبوله البته توی حداکثر صدا یکم نویز داره.........طراحیش هم خوبه.......گوشی باریکیه و از عقب و کنار خوشگله:31: از روبرو هم بد نیست....
بزرگترین ایرادش صفحه نمایش کوچیکش هست که توی این رنج قیمت همشون همینطورن فقط صفحه نمایش k550 ویژگیهای بهتری داشت.........

فقط دوستان یه سوال و اون اینکه من توی پکیجش کابل USB رو ندیدم همینطور سی دی pcsuit رو البته گوشی سری ۴۰ هست و جاوا ولی آیا واقعا توی پکیجهائي که ایران ارائه میشن..........کابل یو اس بی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نداره لطفا یه راهنمائي راجع به خریدش بکنین......:40:

GnuHDL
10-06-2008, 23:18
یه نکته خوب
خیلی از رم ریدرها از کابل miniUSB استفاده میکنن.........فکر کنم بشه ازونا استفاده کرد واسه همینه که توی پکیج گوشی کابل USB رو نداشتن چون میشه گفت یه کابل عمومیه و مشتری خودش از هر مارکی که دوست داشت میتونه بخره و یه کابل اختصاصی نیست.
:13:

اینجا هم یه مقایسه بین گوشی های تقریبا هم تراز هست (دوربین بالای ۱.۳ و رم خور و بلوتوث دار و ترجیحا طراحی تاشو نباشه-----که w300 هست استثنا)
و اینکه قیمت زیر ۱۴۰ و حتی ۱۳۰ باشه که مثلا k550 که بالای ۱۵۰ تومن هست (معمولا حدود ۱۵۵) عملا حذف میکنه
قیمت ۳۱۱۰ هم حدود ۱۲۰ تومن هست قیمت ۳۵۰۰ هم اکثر مغازه ها بار اول میگن ۱۳۰ ولی قیمت مقطوع میشه ۱۲۵ خرید....
J700 که کمتر از دو تای قبلی دیده میشد فکر کنم قیمتی حدود ۱۴۰ تومن داشت.....بهرحال با در نظر گرفتن شرایط فکر میکنم ۳۵۰۰ انتخاب خوبی بوده...........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsssssan
11-06-2008, 01:16
ممنون دوستان
خوب این گوشی رو واسه برادارم میخواستم.............و ظاهرا مثل اینکه میخواست گوشیش تاشو یا کشوئی نباشه............در مجموع همونطوری که خیلی از دوستان هم گفته بودن 3500 بهترین نزدیکترین رقیبش توی سونی اریکسون k550 هست که قیمتش بالای ۱۵۰ هست معمولا اونم جنس چینی در حالی که نوکیای ۳۵۰۰ آلمانی رو با ۲ مگ دوربین گرفتم ۱۲۵ تومن.
موزیکش قابل قبوله البته توی حداکثر صدا یکم نویز داره.........طراحیش هم خوبه.......گوشی باریکیه و از عقب و کنار خوشگله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif از روبرو هم بد نیست....
بزرگترین ایرادش صفحه نمایش کوچیکش هست که توی این رنج قیمت همشون همینطورن فقط صفحه نمایش k550 ویژگیهای بهتری داشت.........

فقط دوستان یه سوال و اون اینکه من توی پکیجش کابل USB رو ندیدم همینطور سی دی pcsuit رو البته گوشی سری ۴۰ هست و جاوا ولی آیا واقعا توی پکیجهائي که ایران ارائه میشن..........کابل یو اس بی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نداره لطفا یه راهنمائي راجع به خریدش بکنین......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

بی شک تو اون رنج بهترین گوشی رو انتخاب کردی دوست عزیز
نمیدونم ابنها کابل یو اس بی دارن که ما نمی بینیم (دزدیده میشن) یا اینکه کارخانهای نداره

کابل یو اس بی رو میخوای چیکار
برو یه رم ریدر 4 هزار تومن میفروشن همه جا هست بخر با خیال راحت استفاده کن
سرعتشم بالاست

rozy_1500
11-06-2008, 01:44
بهترین انتخاب رو کردی مطمئن باش
رابط کاربری 3500 راحته و عالی هستش
مبارک باشه

Moh@mm@d - TNT
11-06-2008, 11:41
ممنون دوستان
موزیکش قابل قبوله البته توی حداکثر صدا یکم نویز داره.........طراحیش هم خوبه.......گوشی باریکیه و از عقب و کنار خوشگله:31: از روبرو هم بد نیست....

اگه نداره لطفا یه راهنمائي راجع به خریدش بکنین......:40:

مبارک باشه بهترین گزینه رو انتخاب کردی :31:
در ضمن توی ایران گوشی های نوکیا کابل USB و سی دی PC Suite ندارن اما اگه از کشور دیگه بگیری گارانتی اتصالات همه چیز را رور بهت میده

GnuHDL
12-06-2008, 13:36
دوستان ممنون.
یادمه دیشب یه سایت چک کردم (نمیدونم ایرانی بود یا خارجی) ولی توی حمتویات جعبه ش خبری ازین کابل USB نبود....بهرحال خیالم راحته که حداقل پکیجهای ایرانی این یکی رو ندارن
این گوشی هم سری ۴۰ هست و جاوا و سیمبیان نداره و همونجوری که گفتم پورت USB عمومیه (miniUSB) شاید واسه اینه..........
به قول ehsssssan یه رم ریدر میگیرم خیال داداش و خودمو بقیه ملتو راحت میکنم.........نه ازین جهت که رم گوشی در بیارم که متاسفانه یکی از عیبهای گوشیه (رم زیر باتری هست) ازین جهت که میتونم کابل رم ریدر رو به گوشی وصل کنم.......