PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف رمز فايل فشرده

jamshimi
08-06-2008, 04:55
من از يك سايت يه پك 4 تايي كه هر كدام 100 مگابايت است دانلود كردم حال موقع extract كردن درخواست رمز ميكنه به سايت مربوطه سر زدم ولي هيچ رمزي وجود نداشت در آن سايت مشكلم را مطرح كردم ولي مي گفتند كه رمز يادشون رفته پس از مدتي آن تاپيك حذف شد .حال مي خواستم آيا نرم افزاري وجود داره كه بشه رمز رو حذف نمود نه بازيافت كرد چون خودم نرم افزار بازيافت رمز فايل هاي فشرده دارم ولي هيچ كدام كار نداد

با تشكر

lvl@ster
08-06-2008, 11:28
فقط میتونم بگم متاسفام

rsh
08-06-2008, 11:49
به این میگن بد شانسی چون راه حلی نداره
نرم افزارهای بازیابی رمز اگه رمز سه حرفی باشه واست سه سوت پیدا میکنند اما اگه 4 یا بیشتر باشه مدت زیادی طول میکشه پیدا کنند به خصوص اگه مثلا 6 تا یا بالاتر باشه که فاتحه بی خیالش باید بشی
من همیشه از دانلود فایلهای فشرده بدم میاد چون اکثرا رمز میخواد چند بار سر خودم هم امده
یکبار یک فایل 40 مگی رو دانلود کردم که بعد که خواستم بازش کنم با پیام اینکه فایل خراب شده روبرو شدم نمیدونید چه حسی پیدا کرده بودم
چند بار هم چند تا فایل بالای ده مگابایت رو دانلود کردم که نتونستم رمزشونو پیدا کنم موند تو دستم
به قول همون دوست بالایمون متاسفیم فقط

mJo0T
09-06-2008, 10:07
این مبحث کاملاً تکراریِ، بهتر بود قبل از تاپیک زدن یه سرچ میکردی:13:

amirgooran
09-06-2008, 15:29
اسم سایت،آدرس سایت،اسم مدیر یا کاربران سایت،تاریخ تولد کاربران سایت،شماره شناسنامه مدیران سایت:31:و .... رو تست بکن،شاید فرجی بشه و فایل رو باز کنی:5:

hakhamanesh
09-06-2008, 20:34
این مبحث کاملاً تکراریِ، بهتر بود قبل از تاپیک زدن یه سرچ میکردی:13:
تكراري
قفل شد