PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای مخفی کردن فایلها وپوشه ها درون سیدی

mehdidll
28-11-2005, 01:08
دوستان سلام اگه نرم افزاری که فایلها و پوشه ها رو درون سیدی مخفی کنه به طوری که اصلا دیده نشه
اگه نرم افزارشو دارین ممنون میشم بزارین

baba barghi
28-11-2005, 08:45
سلام مهدی جان
این تاپیک تکراری هست و قبلا چنین تاپیکی بود و یادم نیست ولی متن ذخیره شده رو دارم برات می زارم پایین یکی بیاد این تاپیک رو ببنده

بزارید از اول بگم براتون
ببینید ویندوز فایلی به اسم AUX نمی تونه بسازه خوب
حالا ما می تونیم از این قابلیت یه استفاده بکنیم
ما می تونیم تمام برنامه هایی که میخوایم تو سی دی رایت کنیم رو داخل این پوشه در سی دی قرار دهیم
این فایل رو موقع رایت سی دی با برنامه ultra iso یا نرو میسازیم
من ultraiso رو پیشنهاد میکنم
خوب
حالا وقتی فایل هامون رو ریختیم توی این پوشه باید برای اتوران هم تعریف کنیم که فایل ها رو از این مسیر اجرا کنه
مثلا اگه این aux\1\setup.exe مسیر یه فایل شماست تو اتوران هم براش تعریف می کنیم که این فایل رو از همین مسیر جدید اجرا کن
تا اینجاش که مشکلی نیست؟
حالا وقت رایت سی دیه
با برنامه ultraiso تمام فایل هاتون رو به شکلی که خودتون واسه اتوران تعریف کردید یه ایمیج میگیرید
این برنامه شکلش به این صورته که فایل ها رو از قسمت پایین می کشید بالا
یه جورایی مثل نرو
بعد تو همون قسمت بالا یه پوشه ایجاد میکنید به نام AUX و فایل های مورد نظر رو میریزید اون تو
بعد روی این پوشه راست کلیک می کنید و گزینه Hide رو میزنید تا مخفی بشه
بعد ایمیج رو توی هارد ذخیره می کنید و اون رو با نرو رایت میکنید
واسه گذاشتن پسورد روی صفحه اول اتوران هم باید بگم که گذاشتنش کاری نداره
ولی آخه یه پسورد که فایده ای نداره
من برنامه نویسی بلد نیستم وگر نه میشه براش تعیین کرد که بر اساس یک الگو پسورد رو چک کنه
مثلا مثل اکثر برنامه های موجود در بازار
که کرک میشن
به نظر من روی اتوران پسورد نزارید بهتره این طوری طرف هر موقع بخواد سی رو بزاره باید پسورد بزنه و این بعد یه مدت اعصاب خورد کن میشه