PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منشی تلفنی

Noob Saibot
06-06-2008, 13:46
با سلام به همگی.
:20:من یه منشی تلفنی خوب و جدید برای N70 میخوام. نسخه جدید و همین طور کرک شده. از دوستان اگه کسی داره میتونه کمک کنه ممنون میشم.:11:

Noob Saibot
06-06-2008, 23:18
مرسی از این همه تحویل

mohammad hamed
07-06-2008, 16:17
من از این استفاده می کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

THE_PUNISHER
07-06-2008, 17:54
آقا میشه یک تویضیح بدی که چطور باحاش کار کنم ؟

mohammad hamed
08-06-2008, 08:57
طرز کار باهاش سخت نیست یه کمی وقت بزاری همه چیشو یاد میگیری.اول اینو بگم که منشی تلفن یکی از کارارش هست
بعد از این که برنامه رو باز کردی برو به IVR Scenarios و بعد روی EX.Answer machine رو انتخاب کن و در صفحه ی بعد روی Leave a message کلیک کن
حالا توی این صفحه می تونی پیغام خوش آمد گویی و پیغامی که اگر پیغام طرف زیاد طول داد براش پخش بشه رو انتخاب و یا ضبط کنی.
حالا دوباره به صفحه ی اصلی برنامه برو بهد روی Opition و Setting کلیک کنو بعد به گزینه ی آخر یعنی IVR setting برو
در اینجا می تونی تنظیمات مثل اینکه بعد از چند ثانیه زنگ خوردن منشی تلفن فعال بشه و ... رو تنظیم کنی.بعد از تنشیم کردن نوبت به مرحله ی آخر فعال کردن منشی تلفن هست که باید از صفحه ی اصلی برنامه به قشمت Profile بری و پروفایل Respond By IVR رو فعال کنی.یک نکته هم اینکه از توی همین قسمت بر روی این پروفایل option-->View&edit بزنی و وقتی داخل تنظیمات این پروفایل شدی می توانی انتخاب کنی که منشی تلفن برای کدام تماس ها فایل شود.1- همه تماس ها 2- شماره های موجود در دفترچه تلفن3- شماره های که شما به آن داده اید
اگر سوالی بود در خدتومتم
موفق باشدی

THE_PUNISHER
08-06-2008, 19:27
دمت گرم عزیز خیلی باحاش حال کردم آقایی مرسی

mehrantriple
12-06-2008, 19:32
سلام
برای s60,3rd هم کار میکنه؟

mohammad hamed
13-06-2008, 18:31
نه اون کار نمی کنه و اینو بایدش نصب کنید.
فقط قبلش باید ساینش کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید