PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیکشنری موبایلn73

ghb
06-06-2008, 00:06
دیکشنری موبایلn73 بخصوص اگر انگلیسی به فارسی و بلعکس باشد

rahnemoun
06-06-2008, 01:27
دیکشنری موبایلn73 بخصوص اگر انگلیسی به فارسی و بلعکس باشد

1) نسخه 2 برنامه UniDic
برنامه ای با 7 دیکشنری مختلف: انگلیسی به فارسی٬ فارسی به انگلیسی و انگلیسی به اردو٬ اردو به انگلیسی و انگلیسی به عربی٬ عربی به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه.
نسخه ۲ این برنامه سریع تر اجرا میشه٬ یکسری کلمات جدید به اون اضافه شده و از همه مهم تر اینکه کلمات انگلیسی رو براتون تلفظ می کنه...
بعد از نصب هم یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید تا فونت فارسی اون نصب بشه و کلمات رو بصورت مربع٬ مربع نشون نده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------

2) دیکشنری PMD
دیکشنری جدید انگلیسی به فارسی با فرمت جاوا که روی همه گوشی ها نصب میشه...
از امکانات جالب این برنامه سرعت فوق العاده زیاد و همچنین فونت فارسی اونه که بدون احتیاج به فارسی ساز معنی کلمات رو با خطی که کاملا خواناست به نمایش در میاره.
با بیش از ۵۰۰۰۰ کلمه و...
این برنامه حتی روی گوشی های با صفحه نمایش کوچک (مثل ۶۲۳۰) هم بخوبی کار می کنه.

رامین :11:

saba-aria
07-06-2008, 07:58
دیکشنری بسیار قوی ASGATech Uni Dic v.2 For N95 & N73[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه ای که هم اکنون مشاهده می نمایید یکی از قویترین و کاملترین دیکشنری های منتشر شده برای سیمبیان نسخه 3 می باشد . این دیکشنری علیرغم حجم نسبتاً بالایی که دارد اما دارای کارایی خارق العاده ای بوده که پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این دیکشنری را از دست ندهید. در زیر به ویژگیهای این دیکشنری خواهم پرداخت ...
ویژگیهای دیکشنری :
- قابلیت مشاهده برنامه با زبانهای فارسی ، انگلیسی ، فرانسه ، عربی و اردو
- دارا بودن چند لغتنامه پرکاربرد و تبدیل لغات فارسی ، عربی ، اردو و فرانسه به انگلیسی و بلعکس
- پشتیبانی از زبان فارسی برای تبدیل به انگلیسی یا بالعکس
- عکس العمل سریع برنامه علیرغم حجم بالا در مقابل دستورات وارد شده
- دارا بودن بیش از 15000 هزار لغت در خود و استفاده از دیتابیس دیکشنری آکسفورد
- تلفظ لغات
- امکان کپی کردن کلمه یا معنی آن در حافظه کوتاه مدت گوشی و استفاده از آن در جایی دیگر با استفاده از قابلیت Paste
قابل نصب روی:
نوکيا :
N73/N95
دانلود نسخه ۲ با حجم ۷.۸ مگابایت مخصوص گوشی
پسورد فایل :
مراحل نصب برنامه :
- ابتدا فایل مورد نظر بر حسب گوشی خود ( N73 or N95 ) انتخاب و دانلود کنید
- فولدرهای (Private,Resource,Sys) را با کارت ريدر يا استفاده از قابليت Mass Stroage گوشی در داخل دايرکتوری اصلی مموری کارت کپی کرده.
- به App Manager گوشی رفته و UniDic Signed not installed را نصب نماييد.
- برای نمايش درست منوی ديکشنری بايد فونت AsgaSansBold را از فولدر Resource/fonts حذف نماييد.

rahnemoun
07-06-2008, 22:32
دستت درد نکنه ولي من که همينو گذاشته بودم...

saba-aria
09-06-2008, 06:42
خب منم کاملش کردم :10:

mehrantriple
12-06-2008, 17:09
mer30000000000

بردیا
28-07-2008, 19:14
- ابتدا فایل مورد نظر بر حسب گوشی خود ( N73 or N95 ) انتخاب و دانلود کنید
- فولدرهای (Private,Resource,Sys) را با کارت ريدر يا استفاده از قابليت Mass Stroage گوشی در داخل دايرکتوری اصلی مموری کارت کپی کرده.
- به App Manager گوشی رفته و UniDic Signed not installed را نصب نماييد.
- برای نمايش درست منوی ديکشنری بايد فونت AsgaSansBold را از فولدر Resource/fonts حذف نماييد.

من تو کامپیوترم اینستال کردم بعد وقتی میخوام اون فایلا رو با pc suite بریزم توی مموری کارت گوشیم(n73me) میگه نمیتونی اینجا بریزی.با Mass Stroage هم نمیدونم چطوری باید کار بکنم.وقتی اکتیوش میکنم دیگه نمیدونم چیکار میتونم بکنم

*عیسی*
28-07-2008, 21:40
من که منظورتونو نفهمیدم! شما نمی تونید فایل ها رو از کامپیوتر تو گوشی تون بریزید؟ با یه رم ریدر امتحان کنید.

yaser_misagh13
03-09-2008, 16:54
سلام / قابليت Mass Stroage چيه ؟ چگونه ازش استفاده كنيم ؟