PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کتاب برای آموزش ++c به جز کتاب جعفرنژاد قمی؟

adrian_h_r
05-06-2008, 23:33
به نظر شما بهتری کتاب برای یادگیری C به جز کتاب جهفرنژاد قمی چیه ؟
ممنون.

***Spring***
09-06-2008, 02:05
آموزش ++c / فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه سازي پيشرفته++c (فارسی+دانشگاه پیام نور) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش زبان های C و ++c بصورت مالتی مدیا و صوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین جزوه آموزشی ++c ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

seyedmajid
01-07-2008, 16:46
خواهش مي كنم اگر كتاب يا مقاله اي در مورد سربار گذاري عملگر ها و فايل ها در سي پلاس پلاس در دست داريد به من بدهيد متشكر

***Spring***
01-07-2008, 18:22
خواهش مي كنم اگر كتاب يا مقاله اي در مورد سربار گذاري عملگر ها و فايل ها در سي پلاس پلاس در دست داريد به من بدهيد متشكر

سلام ... دوست عزیز به لینک پایین بروید و یه تاپیک درخواست بزنید... زودتر به نتیجه میرسید ... موفق باشید ...

درخواست مقالات کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

s_0o0
06-07-2008, 16:35
كتاب ديتل اند ديتل ( مترجم : قلزم )

كه 5 فصل اول در مورد برنامه نويسي به زبان c و بقيه فصل ها برنامه نويسي به زبان c++ كه اين كتاب دو جلد دارد .

***Spring***
06-07-2008, 23:11
سلام ... این دو تاپیک هم جدید هستند ...

چگونه در ++c برنامه ننویسیم ( یا چرا ۵٩٨۶ = ٢ + ٢ ) - مترجم : وحید مواجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چگونه از ++c به جاوا مهاجرت کنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

InDepEndEnCe
06-07-2008, 23:26
دیتل دیتل خیلی توپه. من از همون یاد گرفتم.

s3h_computerlove
20-07-2008, 22:50
به نظر من کتابهای استاد مقسمی انتشارات گسترش علوم پایه عالی هستند. البته به نظر من بهتر است از هر دو منبع(استاد جعفر نژاد قمی و استاد مقسمی) استفاده نمایید.

sunx7
12-08-2008, 20:48
به نظر من كتاب c++ دكتر محمد داورپناه جزي خيلي خوب و ساده گفته و يه خودآموز كامل ميتونه باشه.
اين كتاب رفرنس درسي دانشگاه صنعتي اصفهان هم هست و نشر همون دانشگاست.

taman67
03-07-2011, 19:41
کتاب چگونه با ++c برنامه بنویسیم(how to program ++C) دیتل & دیتل 24 فصل .اگه ترجمه فارسیشو خواستین ترجمه قُلزم خوبه توی 2جلده .
موفق باشید

ehsanhasani89
13-07-2011, 07:45
سلام
کسی میدونه که فایل pdf یا وورد کتاب ++c آقای مقسمی هست یا نه ممنون میشم اگه کسی آمار داره بهم خبر بده
ehsanhasani89@yahoo.com (ehsanhasani89@yahoo.com)

matin_0935
14-07-2011, 15:50
ميخوام يه چيز معرفي كنم كه كيف كنيا

اينجا رو سر بزن اموزش سي پلاس پلاسش بي نظيره

يعني از صفر تا صد رو تو يك روز پر ميكني
توپه توپن

اين لينك دانلود سي پلاس پلاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم لينك دانلود C

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ميگن دكمه ي تشكر خراب شده شما امتحانش كن ببينم راست ميگن ؟؟؟:27: