PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همفکری در مورد انتخاب نرم افزار

ashkan1360
05-06-2008, 00:16
مدیر عزیزان من کمی در تالارهای نرم افزار گشتم و چنین تاپیکی رو ندیدم که بشه توش در مورد نرم افزارها مشاوره داد یا گرفت.
البته اگه هست و من ندیدمش ، لطف کنید و این پست ها رو به اونجا بفرستید.
این پیشنهادم بود و سوالاتمو در دو پست جدا مطرح میکنم

ashkan1360
05-06-2008, 00:20
من یه نرم افزار امنیتی میخوام که یه یا چند فولدرم رو که فایلهای شخصی ام در اون رو قرار بدم و به راحتی با یه کلیک برام بازش کنه و پسورد رو بگیره و فایل ها رو نمایش بده
در ضمن اگه با عوض شدن ویندوز هم هنوز قفل باشه ، خیلی خوبه
با اکثر برنامه های قفل هم کار کردم ، ولی هنوز هیچکدوم به دل من ننشسته
به هرحال دوست دارم نظر دوستان رو بشنوم

ashkan1360
05-06-2008, 00:22
یه نرم افزار فارسی خوب که با تقویم خودمو کار کنه و میلادی نباشه توی مایه های microsoft work که بشه تقریبا" منشی ات
یه چیز مشت میخواما !!!

j a n
05-06-2008, 13:49
من یه نرم افزار امنیتی میخوام که یه یا چند فولدرم رو که فایلهای شخصی ام در اون رو قرار بدم و به راحتی با یه کلیک برام بازش کنه و پسورد رو بگیره و فایل ها رو نمایش بده
در ضمن اگه با عوض شدن ویندوز هم هنوز قفل باشه ، خیلی خوبه
با اکثر برنامه های قفل هم کار کردم ، ولی هنوز هیچکدوم به دل من ننشسته
به هرحال دوست دارم نظر دوستان رو بشنوم

شما میتونی فایل رو zip کنی و روش پسورد بذاری  و تا پسوردتت رو وارد نکنی فایل زو بهت نشون نمی ده و اگر هم ویندوز عوض کنی پسوردش از بین نمی ره

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } .wysiwyg a:link, .wysiwyg_alink { text-decoration: none } .wysiwyg a:visited, .wysiwyg_avisited { text-decoration: none } .wysiwyg a:hover, .wysiwyg a:active, .wysiwyg_ahover { text-decoration: none } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

ashkan1360
05-06-2008, 14:39

شما میتونی فایل رو zip کنی و روش پسورد بذاری  و تا پسوردتت رو وارد نکنی فایل زو بهت نشون نمی ده و اگر هم ویندوز عوض کنی پسوردش از بین نمی ره

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } .wysiwyg a:link, .wysiwyg_alink { text-decoration: none } .wysiwyg a:visited, .wysiwyg_avisited { text-decoration: none } .wysiwyg a:hover, .wysiwyg a:active, .wysiwyg_ahover { text-decoration: none } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

نه عزیزم ، این فایلهایی هست که هر روز باهاش کار دارم و میخوام ازشون استفاده کنم ، منتها به دلیل امنیت میخوام هر کی که خواست باهاشون کار کنه ازش رمز بخواد
یه چیزی مثل folder guard pro

قسمت دوم هم معلوم نبود که چی گفتی؟

j a n
06-06-2008, 16:59
نه عزیزم ، این فایلهایی هست که هر روز باهاش کار دارم و میخوام ازشون استفاده کنم ، منتها به دلیل امنیت میخوام هر کی که خواست باهاشون کار کنه ازش رمز بخواد
یه چیزی مثل folder guard pro

قسمت دوم هم معلوم نبود که چی گفتی؟

خوب وقتی که zip کردی که باز هم می تونی باهشون کار کنی

قسمت دوم هم خودش میاد من ننوشتم