PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست AVG anti-spyware

DANIAL_2000
04-06-2008, 11:27
دوستان سرچ کردیم یافت نشد...
آخرین ورژن این برنامه :avg antispyware 7.5.1.43
با تشکر... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen6558
04-06-2008, 11:43
AVG Anti-Virus and Anti-Spyware Professional Edition 8.0.93

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Pass:Adza

DANIAL_2000
04-06-2008, 18:16
AVG Anti-Virus and Anti-Spyware Professional Edition 8.0.93

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPass:Adza

ممنون دوست عزیز..
من از آنتی ویروس NOD32 استفاده میکنم و فقط به آنتی اسپایورش نیاز دارم..
اگه ممکنه آنتی اسپایور رو جدا بذارید با کرک, تشکر! :20:

ar.behnam
04-06-2008, 20:47
ممنون دوست عزیز..
من از آنتی ویروس NOD32 استفاده میکنم و فقط به آنتی اسپایورش نیاز دارم..
اگه ممکنه آنتی اسپایور رو جدا بذارید با کرک, تشکر! :20:
اصلا توصيه نميشه جفت رو با هم داشته باشيد
سرعتتون به شدت پايين ميكشه
يا كامل اين يا كامل اون
هيچي هم كاسپر نميشه

huti_421
04-06-2008, 21:49
اینم فقط آنتی اسپای ور : راستی حرف بهنام رو تایید می کنم ... ( به جز قسمت کاسپر اسکایش )

کرک هم توشه و پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ------------ .com ( فاصله ها رو حذف کن )

DANIAL_2000
04-06-2008, 23:56
اصلا توصيه نميشه جفت رو با هم داشته باشيد
سرعتتون به شدت پايين ميكشه
يا كامل اين يا كامل اون
هيچي هم كاسپر نميشه

اینم فقط آنتی اسپای ور : راستی حرف بهنام رو تایید می کنم ... ( به جز قسمت کاسپر اسکایش )

به من گفته بودن اگه گاردش رو off کنم و فقط برای اسکن دوره ای از این برنامه استفاده کنم سرعت پایین نمیاد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس برای آنتی اسپایور چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید که روی سرعت تاثیر نذاره.NOD32 هم که برای اسپایورها جواب نمیده!
ممنون میشم راهنمایی کنید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
05-06-2008, 00:08
همین خوبه ولی ما حرفمون اینه که آنتی ویروست یک پارچه باشه ... مثلا میتونی کل آنتی ویروس Avg رو استفاده کنی ...

DANIAL_2000
05-06-2008, 18:50
همین خوبه ولی ما حرفمون اینه که آنتی ویروست یک پارچه باشه ... مثلا میتونی کل آنتی ویروس Avg رو استفاده کنی ...
دوست عزیز مسئله اینجاست که آنتی ویروس AVG به اندازه NOD32 کار نمیده و NOD32 هم که اصلا آنتی اسپای نداره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممکنه بگید شما برای آنتی اسپای و آنتی ویروس از چه برنامه هایی استفاده میکنید؟؟
ممنون... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
05-06-2008, 18:52
من در حال حاضر رو سیستمم نورتون نصبه ولی از Nod32 خیلی راضیم رو پی سیم نصبه ... این ورژن جدیدش مخصوص بیزینس 3 و خورده ایه ...

shahedi
05-06-2008, 22:21
دوست عزیز مسئله اینجاست که آنتی ویروس AVG به اندازه NOD32 کار نمیده و NOD32 هم که اصلا آنتی اسپای نداره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممکنه بگید شما برای آنتی اسپای و آنتی ویروس از چه برنامه هایی استفاده میکنید؟؟
ممنون... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام

من از این دو ترکیب ESET Smart Security و AVG anti spyware استفاده کردم هیچ مشکل و تداخل و کاهش سرعتی نبود...

مورد و گزینه ی مناسبی است از نظر من

آخرین ورژن

Grisoft AVG Antispyware 7.5.1.43
Cutting-edge anti-spyware technology — Using the latest state-of-the-art detection technology, AVG detects spyware, adware, DLL-trojans, keyloggers, and much more. Malware hidden in data streams, archives, or the Windows registry is also detected. AVG also scans the memory to detect active threats.

DOWNLOAD: